Celltrion نتایج مثبتی را برای کاندیدهای کوکتل درمانی خود از جمله داده های خنثی سازی در برابر گزینه Omicron اعلام می کند

[ad_1]

HKTB محله های هنگ کنگ را برای راه اندازی West Kowloon برای ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در این محله گسترش می دهد.
              Incheon, South Korea:
             CT-P63 demonstrated a well- established safety profile in the global Phase I trial
CT-P63 maintained strong neutralising ability against the Omicron variant (B.1.1.529) based on structural analysis by X-ray crystallography and neutralisation data from pseudo- virus testing
Celltrion plans to provide dual treatment options for COVID-19; Regkirona™ for hospitalised patients and a nebulised cocktail therapy (CT-P63 in combination with Regkirona™) for at- home settings 

گروه Celltrion امروز نتایج را برای کاندیدهای کوکتل درمانی خود، از جمله داده های خنثی سازی برای نوع Omicron (B.1.1.529) اعلام کرد.

کارآزمایی بالینی فاز I یک مطالعه تصادفی شده، دوسوکور و کنترل شده با دارونما بود که برای ارزیابی ایمنی، تحمل و فارماکوکینتیک CT-P63 در 24 فرد سالم در لهستان طراحی شده بود. بدون عوارض جانبی قابل توجه مرتبط با دارو (AE) ایمن و به خوبی قابل تحمل باشد.

در آزمایشی که با مشارکت مؤسسه ملی بهداشت (NIH) انجام شد، CT-P63 فعالیت خنثی‌کننده قوی را در برابر نوع Omicron بر اساس تجزیه و تحلیل ساختاری توسط کریستالوگرافی اشعه ایکس و داده‌های خنثی‌سازی از آزمایش‌های شبه ویروس نشان داد. Celltrion انتظار دارد که نتایج آزمایش‌های مربوط به نوع SARS-CoV-2 Omicron و مطالعات مدل حیوانی تا پایان سه‌ماهه اول سال جاری ارائه شود.

برای برانگیختن پاسخ قوی آنتی‌بادی‌های خنثی‌کننده در برابر انواع نوظهور، Celltrion قبلاً مجموعاً 38 آنتی‌بادی خنثی‌کننده قوی علیه SARS-CoV-2 شناسایی کرده بود که در آن‌ها آنتی‌بادی شماره 32 (CT-P63) عیار خنثی‌کننده بالایی را در برابر سویه‌های نوظهور جدید تولید می‌کرد. . قبلاً نشان داده شده بود که CT-P63 دارای فعالیت خنثی کننده در برابر رایج ترین انواع، از جمله انواع آلفا، بتا، گاما و دلتا است.

دکتر هونگ کیم، دکتر هونگ کیم، رئیس بخش پزشکی و بازاریابی در Celltrion Healthcare گفت: “نتایج مثبت پتانسیل کوکتل درمانی ما را برای حفظ توانایی خنثی کننده آن در برابر نوع Omicron نشان می دهد.” ما مطمئن هستیم که پلت فرم آنتی بادی ما، از جمله Regkirona و CT-P63، مزایای قابل توجهی را برای بیماران مبتلا به COVID-19 فراهم می کند. رجیرونا به صورت داخل وریدی برای بیمار تجویز می شود تا دارو بتواند به طور موثر بیماران بستری شده با کووید-19 را در مراحل اولیه درمان کند، در حالی که کوکتل درمانی پودر شده ممکن است به نیازهای برآورده نشده بیماران برای درمان خانگی پاسخ دهد. ما قصد داریم در آینده نزدیک درباره یک کارآزمایی بالینی در مقیاس بزرگ برای کوکتل درمانی نبولیزه شده خود (CT-P63 در ترکیب با Regkirona () با آژانس های نظارتی در سراسر جهان صحبت کنیم.

– پایان –

نکاتی برای ویراستاران:

درباره Celltrion Healthcare

Celltrion Healthcare متعهد به ارائه داروهای نوآورانه و مقرون به صرفه برای ارتقای دسترسی بیماران به درمان های پیشرفته است. محصولات این شرکت در پیشرفته‌ترین مراکز کشت سلولی پستانداران که مطابق با دستورالعمل‌های FDA CGMP و EU GMP طراحی و ساخته شده‌اند، تولید می‌شوند. Celltrion Healthcare در تلاش است تا از طریق یک شبکه جهانی گسترده که بیش از 110 کشور مختلف را در بر می گیرد، راه حل های مقرون به صرفه با کیفیت بالا ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از: https://www.celltrionhealthcare.com/en-us دیدن کنید.

درباره رگدانویماب (CT-P59)

CT-P59 با غربالگری کاندیداهای آنتی بادی و انتخاب آنهایی که بیشترین کارایی را در خنثی کردن ویروس SARS-CoV-2 نشان دادند، به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 شناسایی شد. مطالعات پیش بالینی in vitro و in vivo نشان داده است که CT-P59 به شدت به SARS-CoV-2 RBD متصل می شود و به طور قابل توجهی انواع وحشی و جهش یافته نگران کننده را خنثی می کند. مدل‌های in vivo، CT-P59 به طور موثر بار ویروسی SARS-CoV-2 و پنومونی را کاهش داد. نتایج آزمایش‌های بالینی جهانی فاز I و فاز II/III CT-P59 ایمنی، تحمل، اثر ضد ویروسی و نمایه کارایی امیدوارکننده‌ای را در بیماران مبتلا به کووید-19.2 EC خفیف تا متوسط ​​نشان داد. نظر کمیته محصولات دارویی برای استفاده انسانی ( CHMP) آژانس دارویی اروپا (EMA) در نوامبر 2021.

در مورد CT-P63

CT-P63 یک آنتی بادی مونوکلونال است که دامنه اتصال گیرنده SARS-CoV-2 (RBD) را به عنوان درمانی برای عفونت COVID-19 هدف قرار می دهد. CT-P63 در حال حاضر به عنوان یک درمان بالقوه برای عفونت SARS-CoV-2 در حال توسعه است.

در مورد فرمول اسپری

فرمول سحابی‌شده آنتی‌بادی مونوکلونال نه تنها دامنه اتصال گیرنده SARS-CoV-2 (RBD) را هدف قرار می‌دهد و یک پاسخ آنتی‌بادی خنثی‌کننده را برمی‌انگیزد، بلکه دارای مکانیسم عمل «گرفتن» است و بنابراین مخاط را با نیروی شدید خنثی و جذب می‌کند. پلت فرم جذب آنتی بادی مستقیماً ویروس را در مخاط راه های هوایی جذب می کند و از گسترش موضعی عفونت جلوگیری می کند و به سرعت ویروس را از ریه ها از طریق توانایی طبیعی بدن در پاکسازی مخاط از بین می برد. فرمول نبولیزه شده را می توان به راحتی توسط بیماران به تنهایی تجویز کرد، با کاهش دوز مورد نیاز، عرضه داروهای حیاتی را به بیماران بیشتری افزایش داد و تقاضای بیش از حدی را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و فضای کلینیک انفوزیون که داروهای داخل وریدی (IV) انجام می دهند، ایجاد نمی کند.

بیانیه برای آینده

برخی از اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه‌های مربوط به نتایج تجاری و مالی آینده ما و رویدادها یا پیشرفت‌های آتی است، از جمله Celltrion/Celltrion Healthcare، که ممکن است اظهارات آینده‌نگر تحت قوانین اوراق بهادار قابل اجرا باشد.

این عبارات را می توان با کلماتی مانند «آماده شدن»، «امیدوار»، «آینده»، «برنامه ریزی»، «اهداف»، «راه اندازی»، «آماده شدن»، «پس از به دست آوردن»، «ممکن است»، «در» شناسایی کرد. دستور “، ممکن است “، پس از شناسایی “”، خواهد”، برای “، به دلیل “، در دسترس قرار می گیرد، “، پتانسیل “، نفی این کلمات یا سایر تغییرات آنها یا اصطلاحات مشابه را دارد. .

علاوه بر این، نمایندگان ما می توانند در مورد آینده اظهارات شفاهی داشته باشند. چنین اظهاراتی بر اساس انتظارات و مفروضات فعلی مدیریت Celltrion / Celltrion Healthcare است که بسیاری از آنها خارج از کنترل آن هستند.

بیانیه های آینده ارائه می شود تا سرمایه گذاران بالقوه را قادر به درک باورها و نظرات مدیریت در مورد آینده کنند تا بتوانند از این باورها و نظرات به عنوان یکی از عوامل در ارزیابی سرمایه گذاری استفاده کنند. این اظهارات تضمینی برای عملکرد آینده نیستند و نباید به آنها اعتماد کرد.

چنین صورت‌های آینده‌نگر لزوماً شامل خطرات و عدم قطعیت‌های شناخته‌شده و ناشناخته‌ای است که می‌تواند باعث شود تحریف بااهمیت و عملکرد مالی آتی با هرگونه برآورد آینده‌نگر یا نتایج بیان شده یا ضمنی توسط چنین صورت‌های آینده‌نگر متفاوت باشد.

اگرچه اظهارات آینده نگر موجود در این ارائه بر اساس آن چیزی است که مدیریت Celltrion / Celltrion Healthcare معتقد است مفروضات معقولی است، نمی توان اطمینان داد که اظهارات آینده نگر دقیق خواهند بود، زیرا ممکن است نتایج واقعی و رویدادهای آینده از نظر مادی متفاوت باشند. کسانی که در چنین اظهاراتی انتظار می رود. Celltrion / Celltrion Healthcare هیچ تعهدی برای به‌روزرسانی اظهارات آینده‌نگر در صورت تغییر شرایط یا برآوردها یا برآوردهای مدیریت ندارد، مگر اینکه توسط قوانین مربوط به اوراق بهادار الزامی شود. به خواننده هشدار داده می شود که بیش از حد به اظهارات آینده نگر اعتماد نکند.

منابع

______________________________

1 ClinicalTrials.gov. برای ارزیابی ایمنی، تحمل و فارماکوکینتیک CT-P63 در افراد سالم. موجود در: https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT05017168#wrapper [Last Accessed January 2022]2 داده Celltrion در یک فایل

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort