CDC تایید 14th, ایالات متحده مورد کوروناویروس با بیمار در سن دیگو

توسط استیو گورمن

لس آنجلس (ایسنا) – نفر دوم تخلیه از ووهان, چین به یک پایگاه دریایی ایالات متحده در نزدیکی سن دیگو تشخیص داده شده است با کروناویروس جدید, بالا بردن چوب خط حساب کردن از موارد تایید شده در ایالات متحده به 14 مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گزارش روز چهارشنبه.

بیمار شد و در میان 232 افراد قرار داده شده تحت قرنطینه در Marine Corps Air Station میرامار پس از airlifted از کانون شیوع کروناویروس در ووهان در اوایل این ماه CDC سخنگوی آنا تورو گفت.

یک مورد قبلی coronavirus شد مستند روز دوشنبه در میان همان گروه از آسمان به CDC گفت.

CDC مقامات آن گفت: به نظر می رسد دو سن دیگو بيمار به طور جداگانه در معرض این ویروس در چین است. دو وارد در میرامار در صفحات مختلف و مستقر شدند در امکانات مجزا بر روی پایه. آنها پس از در بیمارستان بستری شده است.

“در این زمان وجود دارد این است که هیچ نشانه ای از فرد به فرد گسترش این ویروس در قرنطینه امکانات, اما CDC را انجام کامل تماس با تحقیقات به عنوان بخشی از آن پاسخ های فعلی استراتژی برای شناسایی و شامل هر گونه موارد عفونت با این ویروس” دکتر کریستوفر برادن معاون مدیر CDC مرکز ملی در حال ظهور و زئونوز بیماری های عفونی در بیانیه ای گفت.

تا به امروز در مجموع هشت coronavirus موارد ثبت شده در کالیفرنیا حسابداری برای بیش از نیمی از 14 عفونت تایید در سراسر ایالات متحده هیچ یک از آنها کشنده است.

دو مورد تایید شده است در آمریکا و یکی در هر متحده آمریکا, آریزونا, ویسکانسین و ماساچوست است.

تنها دو نفر از 14 نفر آوردند و انتقال فرد به فرد در ایالات متحده – بین هر دو زوج متاهل پس از یکی از همسران به خانه بازگشت از سفر اخیر خود به چین است.

بیش از 800 آمریکایی ها و اعضای خانواده و تخلیه از چین روی وزارت امور خارجه-چارتر پرواز از اواخر ماه گذشته قرار داده شده اند و تحت قرنطینه – برای اولین بار اعمال شده توسط CDC در 50 سال – در یکی از پنج ایالات متحده آمریکا پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و نبراسکا با توجه به CDC.

اولیه گروه از نزدیک به 200 evacuees بودند که اوایل این هفته منتشر شد از پایگاه هوایی رزرو مارس در نزدیکی لس آنجلس پس از 14 روز فرض دوره کمون این ویروس تا به حال منقضی کسی بدون افتادن بیمار CDC گفت.

(گزارش و نوشتن توسط استیو گورمن در کالور سیتی, کالیفرنیا.; گزارش اضافی توسط اندرو هی; ویرایش توسط بیل Tarrant & شری Navaratnam)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>