موارد از رمان coronavirus در روسیه افزایش گذشته 10,000 پس از ثبت روزانه افزایش

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ و ماسک دارای یک سگ به عنوان او راه می رود در امتداد یک خیابان در مسکو

مسکو (ایسنا) – روسیه روز پنج شنبه گزارش داد یک رکورد در یک روز افزایش موارد از رمان coronavirus هل دادن رسمی شمارش به بیش از 10 ، 000 یک روز پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: هفته آینده را به اثبات قاطع در مبارزه با ویروس.

تعداد موارد شروع به پریدن کرد 1,459 و 13 بیشتر مردم درگذشت ملی coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت: در وب سایت خود را. که به ارمغان می آورد به طور کلی مرگ و میر به 76.

مسکو بدترین آسیب دیده منطقه و بسیاری از مناطق دیگر در هفته دوم بخشی از مستند. ساکنان گفته شده است به ماندن در خانه مگر اینکه آنها نیاز به ضروری سفر به خرید مواد غذایی و یا دسترسی فوری به مراقبت های پزشکی.

روسیه ثبت شده به مراتب کمتر از موارد جدید کروناویروس نسبت به بسیاری از کشورهای اروپای غربی در اوایل شیوع مرحله است. اما تعداد موارد شروع به افزایش شدت این ماه و این ویروس در حال حاضر گسترش فراتر از مسکو مرکز.

مقامات روسیه تا اواخر ماه گذشته گفت که وضعیت تحت کنترل است و هیچ بیماری همه گیر. تن خود را با این حال پس از تغییر شهردار مسکو سرگئی سوبیانین که گرفته شده یک نقش برجسته در بحران شک و تردید در صحت آمار و ارقام رسمی و گفت: وضعیت بسیار بدتر از آن نگاه کرد.

پوتین 67 است گفت: روسیه منطقه ای فرمانداران به خیاط خود پاسخ اقدامات برای دیدار با نیازهای محلی. برخی از ضد کرملین سیاستمداران باید او را مورد انتقاد قرار گرفتن آنها چه می گویند شده است بیش از حد low profile نقش مهمی را در نبرد برای جلوگیری و کاهش سرعت گسترش ویروس.

کرملین را رد کرده است کسانی که اظهارات اما گفت به اندازه روسیه بزرگترین کشور توسط قلمرو معنی آن را حس می کند به رهبران منطقه ای قابل توجهی انحراف زمانی که تصمیم گیری که اقدامات مناسب ترین.

پوتین که برای سومین بار در تلویزیون ظاهر اختصاص داده شده به این بحران در چهارشنبه نورد اقتصادی اقدامات برای کمک به کسب و کار آمار مستند.

(گزارش شده توسط گلب Stolyarov و ماریا Kiselyova; نوشتن توسط تام Balmforth; ویرایش توسط اندرو Osborn)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>