Carl Reiner و چند وجهی استاد کمدی مرده است در 98

Carl Reiner که به عنوان بازیگر, نویسنده و کارگردان به دست آورده در محل کمدی تاریخ چندین بار بیش از درگذشت دوشنبه شب در خانه اش در بورلی هیلز. او 98.

مرگ او را تایید کرد توسط دخترش آنی Reiner.

آقای Reiner اول جلب توجه ملی در سال 1950 به عنوان Sid سزار استادان دوم موز در انواع تلویزیون نشان می دهد “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” که او نیز یک نویسنده است. یک دهه بعد او ایجاد “دیک ون دایک نشان می دهد” یکی از مشهور ترین وضعیت کمدی در تاریخ تلویزیون و همکاری با مل بروکس در بسیار موفق “2000 سال, پیر مرد” ثبت شده است. رمان خود “را وارد کنید خنده” شد هر دو یک ضربه برادوی بازی و برای اولین بار از بسیاری از فیلم های او را مستقیم; در میان دیگران بودند که چهار نفر از استیو مارتین در اوایل بازی وسایل نقلیه.

او برنده ستایش به عنوان یک بازیگر نیز با نقش های به یاد ماندنی در فیلم هایی مانند “The Russians Are Coming, the Russians Are Coming” و اخیرا “ocean’s Eleven” و عواقب آن. اما او را صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او فقط کمی از نور افکن اجازه دادن به دیگران دریافت می خندد.

سهم او شد به رسمیت شناخته شده توسط همسالان خود را با کمدی هنردوستان و در سال 2000 توسط مرکز کندی که به او اعطا مارک تواین جایزه برای آمریکایی طنز. او سومین دریافت کننده پس از Richard Pryor و Jonathan Winters.

در عملکرد خود با آقای بروکس و قبل از آن با آقای سزار آقای Reiner تخصصی در به تصویر کشیدن صدای سلامت عقل یک آرامش حضور در یک جهان پر هرج و مرج. اما با وجود ادعای خود به خلاف او هرگز “فقط مستقیم است.”

اعتبار…آسوشیتد پرس

“او یک کمدین و او واقعا می دانستند و هنوز هم می داند کمدی” آقای سزار گفت: آقای Reiner در کتاب خود “سزار ساعت” (2003) نوشته شده با جریان گردابی Friedfeld. “بسیاری از مردم هنوز نمی دانند اهمیت راست مرد در فیلم کمدی یا چقدر دشوار است که نقش است. کارل تا به حال به خود را زمان بندی زمان بندی من.”

آقای Reiner بود آقای سزار افزود: “بهترین راست مرد من تا کنون کار کرده ام.”

به عنوان بخشی از یک ستارگان حمایت از بازیگران که همچنین شامل Imogene کوکا و هوارد موریس آقای Reiner ثابت تنوع خود را هفته به هفته در “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” که زد از سال 1950 تا 1954 در NBC و ایجاد قالب برای طرح کمدی در تلویزیون. او همه چیز را از یک رفتند از رفت و آمد به یک دیوانه وار rock ‘n’ غلتک به یک unctuous quiz-میزبان نشان می دهد. اما او احتمالا بهترین راه حل به عنوان یک مصاحبه رسما نما سوالات به یک استاد دیوانه یک فاصله خروجی جاز نوازنده و یا برخی دیگر بیش از حد بالا شخصیت بازی توسط آقای سزار و اضافه کردن به طنز به سادگی با در حال جدی است.

آقای Reiner کمک در پشت صحنه به عنوان به خوبی. او در بخشی دیوانه وار نوشتن جلسات که شکل نشان می دهد, تندرست, جوک, کردن دیوار از نویسندگان اتاق با امثال آقای بروکس و نیل سیمون.

اعتبار…سام Falk/نیویورک تایمز

“نویسنده شدم چون از آن اتاق” او به یاد می آورد. “من می خواهم بگویم چیزی و کسی خواهد داد:” چه می دانید ؟ شما یک نویسنده است.’ بنابراین نویسنده شدم.”

او مشخص بعد خود را حرفه ای حرکت می کند با مشابه خود effacing طنز در یک NPR مصاحبه: “من عمل مانند یک مدیر. من عمل مانند یک تولید کننده. من نشسته در مقابل یک ماشین تحریر و عمل مانند یک رمان نویس است.”

آقای Reiner انجمن با آقای سزار شامل سه سری مختلف: پس از “خود را نشان می دهد را نشان می دهد” این دو کار با هم در “سزار ساعت” بود که سه سال اجرا بر روی NBC و “سید سزار دعوت شما” یک تلاش ناموفق برای پس گرفتن “نشان می دهد را نشان می دهد” روح است که به طول انجامید کمتر از یک فصل در ABC در سال 1958.

مرحله بعدی آقای Reiner حرفه ای او را یافت و دوباره در نقش deadpan مصاحبه. این بار مصاحبه شونده آقای بروکس.

“سال 2000 پیرمرد” آغاز شد به عنوان یک عمل آقای Reiner و آقای بروکس انجام شده برای دوستان در احزاب است. هنگامی که آنها را در ثبت این یک پدیده است. وجود دارد در نهایت پنج “سال 2000 پیرمرد” آلبوم که یکی از آنها برنده یک جایزه گرمی و که همه آنها ارزشمند توسط کمدین و کمدی طرفداران.

آقای بروکس ستاره تا حد زیادی بداهه روال تأمل در آنچه در آن می خواهم به دو هزارههای پیر (هیچ یک از هزاران نفر از کودکان تا کنون بازدید) و reminiscing در مورد شخصیت های تاریخی مانند زیگموند فروید (“او خوب بازیکن بسکتبال; تعداد بسیار کمی از مردم می دانند که”) و شکسپیر (“او بدترین طرز نوشتن من تا به حال دیدم در زندگی من”). اما این آقای Reiner که با این سوال که روشن آقای بروکس کمدی فیوز.

در واقع این آقای Reiner که خود به خود شروع به توپ نورد یک روز در طول لحظه ای آرام در سزار نویسندگان ، “من تبدیل به مل و من گفت:” در اینجا یک مرد بود که در واقع دیده می شود در زمان مصلوب شدن 2000 سال پیش,” او گفت که نیویورک تایمز در سال 2009 “و اولین کلمات خود شد” اوه پسر.'”

اعتبار…D. Gorton/نیویورک تایمز

“من همیشه می دانستم که اگر من انداخت یک سوال به Mel او می تواند آمد تا با چیزی” آقای Reiner گفت. “من آموخته که اگر شما می توانید گوشه ای یک نابغه کمدی مغز در وحشت شما در حال رفتن به چیزی فوق العاده ای.”

به عنوان آقای بروکس قرار داده و آن را “من خواهد حفاری خودم را به یک سوراخ و کارل نمی خواهد به من اجازه صعود.”

در سال 1960 همان سال او و آقای بروکس ساخته شده و اولین آلبوم خود را آقای Reiner نوشت و ستاره دار در یک خلبان برای یک مجموعه تلویزیونی بر اساس زندگی خود را در مورد یک نویسنده است که با این نسخهها کار در نیویورک برای بزرگتر-از-زندگی دشوار است-به-لطفا کمدین.

نشان می دهد “رئیس خانواده” بود و نه برداشت. آن را تبدیل به یک سری تنها زمانی که آن را توزیع مجدد با دیک ون دایک به عنوان شخصیت مرکزی.

محل کار صحنه در “دیک ون دایک نشان می دهد” — شامل Morey آمستردام و رز ماری به عنوان آقای ون دایک را نویسندگان همکار با آقای Reiner ساخت گاه به گاه حضور خود را به عنوان رئیس — الهام گرفتند آقای Reiner زمان با سید سزار (اگر چه آقای Reiner اصرار داشت که شخصیت او بود تنها تا حدودی مبتنی بر آقای سزار). داخلی صحنه با مری تایلر مور به عنوان آقای ون دایک را گرفتند در نیو راشل, n. y. که در آن آقای Reiner زندگی می کردند و خانم مور بود مدل همسرش, Estelle. آقای Reiner بعد نسبت داده شده نشان می دهد موفقیت به انتخاب “کسی با استعداد تر به بازی من است.”

دیده می شود در CBS از سال 1961 تا 1966 و “دیک ون دایک نمایش” برنده در مجموع 15 جوایز امی ساعات پر بیننده برای خود بازیگران و خدمه پنج نفر از آنها را برای آقای Reiner به عنوان نویسنده و تهیه کننده است. (او برنده نه Emmys در حرفه خود از جمله دو خود بر روی دوربین کار بر روی “سزار ساعت” به عنوان یک نویسنده در یک سال 1967 ویژه که پیوست “نمایش نشان می دهد” بازیگران و یکی برای مهمان ظاهر به عنوان Alan بردی در یک قسمت از طنزهای “Mad About You” در سال 1995.) آن است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین کمدی تمام دوران است.

اعتبار…فردا از طریق گتی ایماژ

شخص دیگری بار دیگر بازی آقای Reiner یا یک شخصیت بسیار بسیار شبیه به او در برادوی و در فیلم است. “را وارد کنید خنده” خود سرگذشتی رمان در مورد یک مرحله-زده تحویل پسر از برانکس که تصمیم می گیرد برای تبدیل شدن به یک بازیگر در سال 1958 منتشر شد و با اقتباس از این مرحله توسط جوزف استین دیگر عضو سابق سزار نوشتن کارکنان. با آلن آرکین در نقش سرب آن افتتاح شد و در سال 1963 و فرار بیش از 400 اجرای برنامه.

زمانی که “Enter خنده” فروخته شد به هالیوود آقای Reiner مشترک فیلمنامه اعتباری با آقای استین برای 1967 فیلم اقتباسی بازیگران Reni Santoni. این آقای Reiner سوم تولید فیلمنامه پس از “هیجان از آن همه” (1963) و “هنر عشق” (1965). مهم تر آن بود که اولین فیلم او به کارگردانی.

همان سال او اولین برادوی به عنوان یک نویسنده و کارگردان با “چیزی متفاوت” داستان یک نمایشنامه نویس درد و رنج از بلوک نویسنده. آن را به طور کلی بررسی های خوب (والتر کر از نیویورک تایمز ستایش آقای Reiner را “بسیار خوب عادت از نزدیک شدن تهوع در سرعت بالا در حال عبور از آن در خارج و سپس با توجه به آن رفت و در آینه”) بود و محترم سه ماه اجرا شود. در آن زمان آقای Reiner تمرکز منتقل شده بود به سمت غرب است.

او در حال حاضر به نظر می رسد در تعدادی از فیلم های هالیوودی در زمان او و خانواده اش نقل مکان کرد به بورلی هیلز در اواخر دهه 1960 و او را همچنان به نشان می دهد تا روی صفحه گهگاه. اما بعد از سه دهه بیشتر از کار خود را در هالیوود انجام شد و در پشت صحنه.

Carl Reiner متولد شد و در برانکس در 20 مارس سال 1922 به ایروینگ Reiner یک ساعت ساز و Bessie (ماتیاس) Reiner. پس از فارغ التحصیلی از Evander کودکان در برانکس او رفت و به کار به عنوان یک ماشین را یاور و به نظر می رسید به رهبری برای یک حرفه ای تعمیر ماشین آلات دوخت.

سپس یک روز برادر بزرگتر خود چارلی, ذکر, دیدن, روزنامه, مقاله در مورد رایگان کلاس بازیگری داده شده توسط این نسخهها کار پیشرفت دولت جدید مقابله مشاغل سازمان. کارل تلاش دست خود را در بازیگری داشت او در آن خوب آویزان کردن ماشین آلات صحن پیوست و یک, تئاتر, گروه تئاتر. او همچنین عمل در تابستان سهام.

در طول جنگ جهانی دوم آقای Reiner خدمت در ارتش سرگرمی, واحد که در تور آمریکا پایگاه خود در جنوب اقیانوس آرام. پس از تخلیه خود را به او پیوست و جاده شرکت موسیقی revue “Call Me Mister” به عنوان طنز منجر شود و ظرف یک سال او در برادوی تولید.

در سال 1949-50 تلویزیونی فصل او به طور منظم در “پنجاه و چهارم خیابان Revue,” انواع سری و در سال 1950 او پشت در برادوی در “زنده و لگد زدن” که در آن او گرفتار چشم از حداکثر Liebman متفکر “خود را نشان می دهد را نشان می دهد.”

آقای Reiner ازدواج Estelle Lebost در سال 1943. او در سال 2008.

در علاوه بر این به دخترش, یک نویسنده و روانکاو او جان سالم به در برد توسط پسرانش را غارت شناخته شده برای کارگردانی “When Harry Met Sally,” “چند مرد خوب,” “This Is Spinal Tap” و بسیاری فیلم های دیگر و برای نقش خود به عنوان پناهگاه مورچه در قانون پیشگامانه طنزهای تلویزیونی “همه در خانواده” و لوکاس یک نقاش و فیلمساز; و پنج نوه.

اعتبار…اورت مجموعه

آقای Reiner اول عمده گیشه موفقیت به عنوان یک مدیر بود “اوه خدا!” (1977) با بازی جورج برنز به عنوان یک بسیار پایین به زمین الوهیت. دو سال بعد او در همکاری با استیو مارتین و سپس در اوج شهرت خود را به عنوان یک کمدین برای چه چیزی ثابت می شود متقابلا پاداش همکاری.

آقای Reiner اول کارگردانی آقای مارتین در “تند” (1979) یک فیلم تا حد زیادی الهام گرفته شده توسط آقای مارتین جنون ایستاده عمل می کنند. انتقادی پاسخ بود ولرم اما این فیلم یک جعبه سر و صدا و در حال حاضر اغلب نشان می دهد تا در لیست بهترین کمدی آمریکایی.

اعتبار…آسوشیتد پرس

“حرکت تند و سریع,” “Dead Men don’t Wear Plaid” (1982) “مرد با دو مغز” (1983) و “همه با من” (1984) تعریف آقای مارتین روی شخصیت به عنوان یک دوست داشتنی goofball و او را یک ستاره سینما. آنها همچنین تاسیس آقای Reiner به عنوان تخیلی کارگردان — به خصوص “Dead Men don’t Wear Plaid,” سیاه-و-سفید کلاه برداری از فیلم نوآر در 1940s, که در آن او یکپارچه, قدیمی, کلیپ های بازیگران مانند همفری بوگارت و باربارا Stanwyck به عمل است.

آقای Reiner بازگشت به برادوی دو بار پس از حرکت غرب, اما نه دیدار پیروز شد. در سال 1972 او کارگردانی “دشوار به دریافت کمک” یک کمدی توسط استیو گوردون در مورد یک زن و شوهر مشغول به کار در یک ظاهرا لیبرال سفید خانگی که شده از انگلیسی توسط منتقدان و بسته پس از یک عملکرد. در سال 1980 او صحنه “کباب” توسط Jerry Belson و Garry Marshall دو نویسندگان کرد در “دیک ون دایک نشان می دهد.” که بازی در مورد یک گروه از کمدین که خود را در معرض تیره تر غرایز زمانی که آنها را جمع آوری به کباب همکار زد برای کمتر از یک هفته

اعتبار…Ric فرانسیس/آسوشیتد پرس

فیلم او به کارگردانی او پس از متوقف کار با آقای مارتین — در میان آنها “تابستان اجاره” (1985) با جان و “رقابت خواهر و برادر” (1990) با Kirstie Alley و بیل پولمن — آیا تنها تا حدودی بهتر است. در 70s او تصمیم گرفت که فیلمسازی خواستار “فقط بیش از حد انرژی است.” او آن را داد تا پس از ساخت “که احساس” (1997) با Bette Midler و Dennis Farina.

اما او همچنان فعال در مقابل دوربین و به ویژه به عنوان یک کلاهبردار اغوا کردن از بازنشستگی با چشم انداز های در غارت از یک کازینو در لاس وگاس سرقت در استیون سودربرگ را در سال 2001 بازسازی فرانک سیناترا جست و خیز فیلم “یازده اقیانوس.” او reprised نقش در “اقیانوس دوازده” (2004) و “اقیانوس سیزده” (2007).

در تلویزیون او تکرار نقش در کمدی “Hot in Cleveland” و “دو و نیم مرد” و مهمان-ستاره دار در “پارک ها و تفریح” “خانه” و سری های دیگر است. او همچنین به voice-over کار برای تعدادی از کارتون نشان می دهد.

آقای Reiner نوشت: تعدادی از کتاب ها در علاوه بر این به “Enter خنده” از جمله رمان و کتاب های کودکان و چند خاطرات در میان آنها “من حدیثی زندگی” (2003) “من به یاد داشته باشید من” (2013) و “بیش از حد شلوغ به مرگ” (2017). دخترش گفت: کتاب دیگری منتشر خواهد شد به زودی.

در سال 2017 او برجسته برجسته در “اگر شما در Obit خوردن صبحانه” یک فیلم مستند در مورد افرادی که فعال باقی مانده را در 90s. و در آخرین سال از او نگهداری فعال حساب توییتر که او استفاده می شود در درجه اول برای تفسیر سیاسی.

یک عکس نشان دادن آقای Reiner آقای بروکس و آنی Reiner پوشیدن سیاه و سفید “زندگی موضوع تی شرت” نوشته شده بود در توییتر این هفته است.

نسبت به پایان “من من به یاد داشته باشید” آقای Reiner گفت: یک از دوستان خود را به تازگی از او پرسید آیا تا به حال فکر در مورد بازنشستگی. و اشاره کرد که نقش او در “Hot in Cleveland” به او “این فرصت را به بوسه Betty White — سه بار — و این که” او ارائه شده موجز پاسخ:

“بازنشسته ؟ من ممکن بود, اما من نه دیوانه!”

جرثقیل Bryson تیلور کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im