انتشار کربن سقوط برق تولید حرکت به دور از زغال سنگکربن تولید گازهای گلخانه ای از جهانی سیستم برق کاهش یافت 2 ٪ در سال گذشته بزرگترین کاهش تقریبا 30 سال به عنوان کشور شروع به نوبه خود پشت خود را در نیروگاه با سوخت زغال سنگ.

یک گزارش جدید در جهان در تولید برق نشان داد که شدیدترین کاهش انتشار کربن از سال 1990 به عنوان ایالات متحده و اتحادیه اروپا تبدیل به تمیز کننده منابع انرژی.

به طور کلی برق از نیروگاه های زغال سنگ کاهش 3 ٪ در سال گذشته حتی به چین تکیه بر زغال سنگ گیاهان صعود برای یک سال دیگر به نصف جهان را تولید زغال سنگ برای اولین بار.

تولید زغال سنگ در ایالات متحده و اروپا نصف شده است و از سال 2007 و در سال گذشته سقوط کرد تقریبا یک چهارم در اتحادیه اروپا و 16 درصد در ایالات متحده است.

گزارش از آب و هوا thinktank اخگر قبلا Sandbag هشدار داد که دندانه در جهان زغال سنگ سوز تولید برق با تکیه بر بسیاری از یکی کردن عوامل از جمله خفیف زمستان در سراسر بسیاری از کشورها است.

“پیشرفت در حال ساخته شده بر کاهش تولید زغال سنگ است اما هیچ شباهتی با فوریت مورد نیاز برای محدود کردن تغییرات آب و هوا” در این گزارش است.

جدول زمانی

نیم قرن از هیجان و انكار – بحران آب و گاهشمار

سوخت های فسیلی شرکت آگاه شده است تاثیر خود را بر روی این سیاره پس از حداقل 1950s

فیزیکدان ادوارد تلر می گوید موسسه نفت آمریکا (API) 10% افزایش CO2 کافی خواهد بود برای ذوب icecap و غرق نیویورک. “من فکر می کنم که این آلودگی شیمیایی است که جدی تر از اکثر مردم تمایل به این باور است.”

لیندون جانسون رئیس جمهور علم کمیته مشورتی می گوید که “آلاینده ها تغییر کرده اند در مقیاس جهانی دی اکسید کربن محتوا از هوا” با اثر است که “می تواند زیان از نقطه نظر انسان”. خلاصه یافته های API هشدار داد صنعت: “زمان در حال اجرا است.”

شل و BP شروع بودجه تحقیقات علمی در بریتانیا در این دهه به بررسی اثرات آب و هوا از گازهای گلخانه ای است.

به تازگی واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند اکسون دانشمندان گفت: مدیریت در سال 1977 وجود دارد “قاطع” اجماع که سوخت های فسیلی مسئول اتمسفری دی اکسید کربن را افزایش می دهد.

داخلی اکسون یادداشت هشدار “است و مجزا امکان پذیر است” که تولید گازهای گلخانه ای CO2 از شرکت 50-طرح سال “را بعد از تولید اثر که در واقع می تواند فاجعه بار (حداقل برای یک کسری قابل توجهی از جمعیت کره زمین)”.

این دانشمند ناسا جیمز هانسن شهادت به سنای آمریکا که به “اثر گلخانه ای شناسایی شده است و این تغییر آب و هوا ما در حال حاضر”. در آمریکا انتخابات ریاست جمهوری جورج بوش Sr می گوید: “کسانی که فکر می کنم ما ناتوان به انجام هر چیزی در مورد اثر گلخانه ای در مورد کاخ سفید اثر … به عنوان رئیس جمهور من قصد دارم به انجام کاری درباره آن.”

یک گزارش محرمانه آماده شده برای شل حفاظت از محیط زیست کمیته می یابد CO2 می تواند در بالا بردن درجه حرارت توسط 1C به 2C بیش از 40 سال آینده با تغییراتی که ممکن است “بزرگترین در تاریخ ثبت شده”. آن خواستار اقدام سریع توسط صنعت انرژی است. “هم زمان با گرم شدن کره زمین می شود قابل تشخیص می تواند آن را خیلی دیر به اقدامات متقابل موثر برای کاهش اثرات و یا حتی ایجاد ثبات در وضعیت” آن را می گوید.

اکسون Shell, BP و دیگر سوخت های فسیلی ایجاد شرکت های جهانی آب و هوا ائتلاف (GCC) یک گروه لابی گری است که چالش های علم در گرم شدن کره زمین و تاخیر اقدام به کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

اکسون بودجه دو, محققان, Dr فرد Seitz و دکتر فرد خواننده که اختلاف اصلی اجماع در علم آب و هوا. Seitz و خواننده قبلا پرداخت شده توسط صنعت دخانیات و در مورد خطرات سیگار کشیدن است. خواننده که محروم بودن در حقوق و دستمزد از توتون و تنباکو و یا صنعت انرژی گفت: روابط مالی نیست تاثیر تحقیقات خود را.

پوسته های عمومی اطلاعات فیلم آب و هوا از نگرانی اذعان دارد “امکان تغییر سریع تر از هر زمان پس از پایان عصر یخبندان تغییر خیلی سریع شاید برای زندگی به وفق دهند بدون دررفتگی شدید”.

در ریو, زمین, نشست, کشورهای, ثبت نام برای اولین بار در جهان توافق بین المللی برای ایجاد ثبات گازهای گلخانه ای و جلوگیری از خطرناک ساخته دست انسان تداخل با سیستم آب و هوا. این ایجاد کنوانسیون سازمان ملل در مورد تغییرات آب و هوا. بوش Sr می گوید: “ما به طور کامل در نظر دارد به برجسته رهبر جهانی در حفاظت از محیط زیست جهانی.”

دو ماه قبل از کیوتو کنفرانس آب و هوا, موبیل (بعد از ادغام با اکسون) را بیرون می کشد یک آگهی در نیویورک تایمز با عنوان تنظیم مجدد زنگ که می گوید: “اجازه دهید آن صورت: علم تغییر آب و هوا است که بیش از حد نامشخص به دستور یک برنامه عمل است که می تواند سقوط اقتصاد به آشفتگی.”

آمریکا حاضر به تصویب پروتکل کیوتو پس از مخالفت شدید از شرکت های نفتی و همکاری خلیج فارس است.

آمریکا سناتور جیم Inhofe اصلی است که اهدا کنندگان در صنعت نفت و گاز منجر به “Climategate” اطلاعات غلط حمله به دانشمندان در روز افتتاحیه این مهم سازمان ملل متحد در کنفرانس آب و هوا در کپنهاگ به پایان می رسد که در بی نظمی.

یک مطالعه توسط ریچارد Heede منتشر شده در مجله تغییرات آب و هوایی نشان می دهد 90 شرکت مسئول تولید دو سوم از کربن است که وارد فضای پس از شروع عصر صنعتی در اواسط قرن 18.

API حذف یک ادعا در آن وب سایت است که انسان سهم به تغییر آب و هوا است “نامشخص” پس از اعتراض.

اکسون شورون و BP هر donate حداقل $500,000 برای افتتاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور.

محمد Barkindo, دبیر کل اوپک, که نشان دهنده, عربستان سعودی, کویت, الجزایر, ایران, و چند تن دیگر نفت متحده می گوید آب و هوا فعالان بزرگترین تهدید برای صنعت و ادعا می کند آنها گمراه کننده عمومی با غیرعلمی هشدار در مورد گرم شدن کره زمین.

جاناتان وات

دیو جونز سرب و نویسنده این گزارش گفت: دولت باید به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به انتقال برق به طوری که جهانی تولید زغال سنگ فرو می ریزد و در طول 2020s.

“به سوئیچ از زغال سنگ به گاز است فقط مبادله یکی از سوخت های فسیلی برای دیگری. ارزان ترین و سریعترین راه برای پایان دادن به تولید زغال سنگ است که از طریق اجرای سریع از باد و انرژی خورشیدی,” او گفت:.

“اما بدون هماهنگ policymaker تلاش برای افزایش باد و خورشیدی ما با شکست مواجه خواهد شد برای دیدار با اهداف آب و هوا. رشد اقتصادی چین در زغال سنگ و به حدی گاز, هشدار دهنده است, اما پاسخ همه وجود دارد.”

اتحادیه اروپا ساخته شده است سریع ترین پیشرفت به سوی جایگزین کردن زغال سنگ را با باد و انرژی خورشیدی در حالی که ما افزایش یافته است و وابستگی آن به گاز زیر آن رونق شیل در سال های اخیر است.

این گزارش نشان داد که تجدید پذیر باد و انرژی خورشیدی افزایش 15 ٪ در سال 2019 را تا 8 درصد از برق جهان را.

در اتحادیه اروپا, باد و انرژی خورشیدی ساخته شده تا تقریبا یک پنجم از برق تولید شده در سال گذشته جلوتر از ما که با تکیه بر این منابع تجدید پذیر برای 11 درصد از برق خود را. در چین و هند انرژی های تجدید پذیر ساخته شده تا 8 درصد و 9 درصد از برق سیستم بود.

برای دیدار با پاریس آب و هوا, اهداف جهان نیاز به ثبت یک ترکیب نرخ رشد 15 درصد برای باد و انرژی خورشیدی نسل هر سال که نیاز به “تلاشی عظیم” در این گزارش هشدار داده است.

تولید برق گزارش منتشر شد به عنوان یک قطعه جداگانه ای از تحقیقات ادعا کرد که 38 از 75 از بزرگترین دارایی مدیران عصر اقدام زیست محیطی و اجتماعی و حکومت (ESG) مسائل.

آخرین رتبه بندی توسط صاحبان سرمایه افشای پروژه یک طرح مدیریت سرمایه گذاری در مبارزات گروه ShareAction یافت که 38 دارایی مدیران ضعیف و یا وجود ندارد سیاست تعهدات و موفق به حساب خود را در دنیای واقعی اثرات خود را در سراسر جریان اصلی دارایی.

این نظرسنجی همچنین ادعا کرد که مدیران سرمایه گذاری اغلب فاقد مناسب نامزدی و تشدید پروسه های تغییر آب و هوا و حقوق بشر و تنوع زیستی.

امتيازات بر اساس یک نظرسنجی از فعالیت های سرمایه گذاری مسئول حکومت تغییر آب و هوا, حقوق بشر و تنوع زیستی و در بازه زمانی بین AAA به E. نه تنها asset manager اعطا شد AAA یا AA امتیاز بالا دو نمره در دسترس است.

فلیکس Nagrawala, ShareAction تحلیلگر گفت: در حالی که بسیاری در صنعت مشتاق هستند برای ترویج ESG اعتبار تجزیه و تحلیل ما به وضوح نشان می دهد که تعداد کمی از بزرگترین دارایی مدیران می توانند مدعی داشتن یک واقعا پایدار رویکرد در تمام سرمایه گذاری های خود را.”

ShareAction گفت: در جهان شش تا از بزرگترین دارایی مدیران – از جمله بلکراک (رتبه D) خیابان دولت (D) و پیشتاز (E) – در میان بدترین اجرا.

پیشتاز گفت: آن متعهد شد به شرکت های ساخت “مناسب آشکار در حکومت استراتژی و عملکرد مربوطه ESG خطرات”. BlackRock و خیابان دولت نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im