ماشین از طریق, سیاه, زندگی, موضوع, اعتراض, در, Aurora, Colorado

یک ماشین سوار را از طریق یک جمعیت و یک معترض به ضرب گلوله کشته شد در حومه دنور از شفق قطبی در طول تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی است.

شفق قطبی اداره پلیس گفت در توییتر که معترضان راه رفتن در بزرگراه بین ایالتی 225 شنبه هنگامی که یک وسیله نقلیه را از طریق. به گفته پلیس یک معترض اخراج یک سلاح قابل توجه حداقل یک نفر که گرفته شد به یک بیمارستان در وضعیت با ثبات است.

مقامات گفت: وسیله نقلیه یدک کشیده و آنها در حال بررسی است. معترضان همچنین شکست ویندوز در دادگاه و آتش آغاز شده بود در یک دفتر, پلیس گفت:. غیر قانونی مجمع اعلام شد و پلیس دستور داد معترضان به ترک منطقه را, مقامات گفت.

تنش بوده است افزایش در تظاهرات اخیر علیه نژادی و بی عدالتی از مقامات فدرال فرستاده شد برای سرکوب تظاهرات در پورتلند اورگان است. پلیس اعلام کرد یک شورش در سیاتل در روز شنبه.

اعتراضات برانگیخته توسط 25 مه مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای هشت دقیقه نیز برجسته دیگر موارد کشنده خشونت پلیس.

در کلرادو معترضان شده اند جلب توجه به مرگ الیاس McClain بود که توسط پلیس متوقف در حالی که قدم زدن در یک خیابان شفق در ماه اوت سال 2019 پس از 911 تماس گیرنده گزارش او را به عنوان مشکوک. پلیس قرار می گیرد و او را در یک سبد و امدادگران اداره 500 میلی گرم کتامین یک آرام بخش برای آرام کردن او. او رفت و به ایست قلبی شد و بعد از اعلام مرگ مغزی گرفته و حمایت از زندگی کردن.

Black Lives Matter protesters gather in a park in Louisville, Kentucky

در کنتاکی در همین حال صدها نفر از افراد مسلح که عمدتا سیاه فعالان خواستار عدالت برای Breonna تیلور در طول تظاهرات مسالمتآمیز در لوییویل که درو ضد معترضان از یک گروه شبه نظامی.

پلیس بسته شده و خیابان ها و راه اندازی سنگر برای حفظ این دو گروه از هم جدا به عنوان تنش باقی مانده در یک شهر که در آن اعتراضات هایش برای ماه بیش از مرگ تیلور یک زن زخمی پشت سر هم به آپارتمان او در ماه مارس است.

زمان سیاه فعالان در خستگی وارد در قلب مرکز شهر شنبه بعد از ظهر بیشتر از سفید شبه نظامی از اعضای در حال حاضر در سمت چپ. پلیس در پر شورش بشود نگاه کرد.

پیش از آن در روز سه نفر به طور تصادفی به ضرب گلوله در یک پارک که در آن سیاه و فعالان جمع شده بودند, پلیس گفت:. قربانیان همه آنها از اعضای گروه شبه نظامی گرفته شد به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی جراحات کشته شده است.

“این یک وضعیت غم انگیز است که می توانست بسیار بدتر” لویی مترو رئیس پلیس رابرت شرودر گفت: در انتشار اخبار. “من هر کسی را تشویق انتخاب خود را به ورزش متمم دوم حقوق به انجام این کار مسئولانه است.”

تنها رویارویی میان رقابت گروه به نظر می رسد رخ می دهد در اوایل روز شنبه هنگامی که سفید شبه نظامیان عضو و زندگی ماده فعالان فریاد زد: در هر یک از دیگر بیش از پلیس موانع.

کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون است عنوان رسیدگی به تیلور مرگ است.

تیلور 26 ساله EMT بود به ضرب گلوله زمانی که افسران پلیس پشت سر هم به او لویی آپارتمان با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم در طی یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. حکم به جستجو در خانه من در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد و بدون مواد مخدر پیدا شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de