‘حتی نمی تواند اجرای یک حزبی’: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سر و صدا دموکرات ها در آستانه نیوهمپشایریک جسارت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را جشن گرفتند تبرئه در واکنش به استیضاح دادگاه تجمع در مبارزات انتخاباتی در, New Hampshire, جایی که او امیدوار است حضور خود را خواهد سر و صدا خود را دموکراتیک مخالفان در آستانه دولت برای اولین بار در کشور شرکت کنند ،

در حالی که نامزدهای دموکرات پاره به رئیس جمهور در تظاهرات و حوادث در سراسر میدان نبرد دولت نسبت ناروا تا اخراج هزاران نفر از حامیان سرسخت ترین در دوشنبه شب در تجمع اول خود را پس از سنا پاک او را از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

“خوب ما جمهوری خواهان در مجلس سنای ایالات متحده رای به رد ظالمانه حزبی استیضاح جعل و صدور و کامل و مطلق مجموع تبرئه,” مغلوب ساختن پیشی جستن thundered به یک بسته بندی شده عرصه در مرکز شهر منچستر. “نبود حتی نزدیک!”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پیش از این تجمع که او امیدوار است به “لرزش تا Dems کمی” به عنوان چهره آنها رقابتی, مسابقه که در آن ورمونت سناتور برنی ساندرز منجر زمینه در بسیاری از نظر سنجی. نیوهمپشایر اولیه همیشه نقش یک outsized نقش در نامزدی ریاست جمهوری, روند, اما آن را گرفته است در اوج اهمیت پس از فاجعه شکست آیووا قفقاز به تولید یک برنده روشن.

مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحال در افتضاح به شوخی درخواست جمعیت اگر کسی می دانست که تا به حال برنده دموکرات قفقاز. “(“هیچ کس نمی داند. تلنگر یک سکه!” او گفت:.)

او بعدا اضافه شده است: “حزب دموکرات می خواهد برای اجرای بهداشت و درمان خود را, اما آنها نمی توانند حتی اجرای یک حزبی در آیووا.”

به عنوان دموکراتیک امیدوار crisscrossed دولت تهمت حامیان آمد از سراسر منطقه braving باران و برف برای حضور در این تجمع در منچستر یک بار ساخت شهر 110,000 مردم است. خط وارد عرصه snaked در اطراف عرصه برای چندین بلوک; کسانی که در این جبهه وارد شده بود بیش از 24 ساعت در پیشبرد.

در داخل عرصه امتیازی غرفه به فروش می رسد پنبه آب نبات پاپ کورن و Dippin’ Dots به مردم در امریکا بزرگ دوباره کلاه و صورتی زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن تی شرت.
Supporters at the Trump rally in New Hampshire.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساعته سخنرانی reprised برخی از زا ترین سخنان از جمله ادعا می کنند که مهاجران مستند نشده از ورود به کشور هستند “قاتلان متجاوزان و برخی از چیزهای دیگر”.

اما او نیز تازه ساخته شده در مراجع است. او به شدت انتقاد کرد در مجلس, نانسی پلوسی, برای رفتار او در طول دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی هفته گذشته هنگامی که او پاره تا یک کپی از سخنان خود پس از او به پایان رسید.

“من صحبت کردن و یک زن است منمن وحشتناکی پشت سر من. عصبانی – وجود دارد کمی خشم به عقب وجود دارد” تهمت شکایت کرده است. “این ما هستیم که باید عصبانی!” عرصه فوران در یک دور از “قفل او را تا!!”, گریه یک بار به هیلاری کلینتون.

اما تهمت نیز اعتبار مجلس برای افزایش نظرسنجی شماره. هفته گذشته به عنوان دموکراتیک حزبی آیووا سقوط به بی نظمی او ضبط شده خود را از بالاترین تا کنون تصویب امتیاز در یک نظرسنجی گالوپ. (“با تشکر از شما, نانسی” او roared.)

بر خلاف دموکرات تهمت چهره بدون رقابت واقعی در نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه روز سه شنبه که چهار سال پیش به او تحویل داده اول ابتدایی پیروزی. تنها لایحه جوش, فرماندار سابق ماساچوست باقی مانده در این مسابقه به عنوان یک جایگزین برای سریع-کاهش جناح هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن خواهان.

با اشاره به عدم وجود خود را از مخالفان دولت را باز اولیه تهمت بارها و بارها به چشم انداز خود را از حامیان موثر بر نتیجه رای گیری برای حزب دموکرات که آنها بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن را بهترین شانس را شکست. نیوهمپشایر قوانین انتخابات اجازه می دهد مستقل به بازیگران برگه های رای برای هر دو حزب دموکرات و یا جمهوریخواه.

“بسیاری از جمهوری خواهان فردا به مجلس برای ضعیف ترین نامزد احتمالی از دموکرات” او گفت:. “من تنها مشکل این است که من در تلاش برای کشف کردن که ضعیف ترین نامزد است. من فکر می کنم همه آنها ضعیف است.”

این مراسم در دوشنبه شب بخشی از یک استراتژی به سرقت توجه از دموکرات ها در یک لحظه بحرانی به عنوان برگ برنده را با تجمع در Des Moines در آستانه آیووا قفقاز.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با استفاده از اولیه روز سه شنبه به عنوان یک فرصت برای “انعطاف پذیری خود را سازمانی عضلات” و برای رسیدن به جمهوری خواه و مستقل رای دهندگان که آنها امید به پیروزی در ماه نوامبر در این رابطه گفت: تیم Murtaugh.

مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دولت کمتر از 3000 رای اما مبارزات انتخاباتی خود آن را بصورتی پایدار و محکم در مناظر خود را در این زمان در اطراف. در این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره به دروغ ادعا کرد که او از دست دولت در سال 2016 با توجه به تقلب انتخابات اما گفت: در این سال باید “بسیار متفاوت”.

ری باکلی صندلی نیوهمپشایر حزب دموکرات به نام تهمت بازدید یک “اشتباه” است که یادآوری رای دهندگان “چرا از آن بسیار مهم است به رای” در ماه نوامبر سال 2020 است. او گفت که این حزب به شدت سرمایه گذاری در میدان نبرد دولت – که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار بدخیم به عنوان یک “داروی آلوده دن” در سال 2017 تماس با رهبر مکزیک – در مورد نامزد احتمالی آن نیاز چهار آرا.

در حالی که تهمت صحبت کرد دموکرات ها شد و در سراسر دولت است. جو بایدن برگزار می شود یک رویداد کمپین در سراسر شهرستان در سنت جورج, کلیسای ارتدوکس یونانی; Pete Buttigieg برگزار شد تجمع در اکستر و برنی ساندرز پیوست کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و سکته مغزی برای یک کنسرت-تجمع در دورهام.

مانند تهمت بسیاری از حامیان او در این مراسم بودند جسارت خود را تبرئه در سنا در روز چهارشنبه. چند ابراز هر گونه شک در مورد رئیس جمهور چشم انداز از انتخاب مجدد در ماه نوامبر با اشاره به یک اقتصاد قوی و شبح “سوسیالیسم” اگر یک دموکرات برنده است.
Donald Trump is greeted by his daughter Ivanka Trump at the rally in Manchester.

“آنها ما را به آزادی دور” گفت: Joanne Guimond, 64, از بریستول, Connecticut. “ما تا پایان مانند ونزوئلا است.”

حضور یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی “فهرست سطل” رویداد برای Guimond که با شوهرش به نام امیل 69.

نه تنها آنها پیدا مغلوب ساختن پیشی جستن را بگویید-آن-مانند آن است که رویکرد به سیاست طراوت, اما آنها بر این باورند آن کمک کرده بازگرداندن ما به یک موضع قدرت در خانه و خارج از کشور.

“مغلوب ساختن پیشی جستن تنها کسی که توپ رو به انجام هر کاری برای کشور ما,” او گفت:. “او می رود به کشورهای دیگر و دعوا برای ما. دموکرات ها? آن را فراموش نکنید. او یکی از صرفه جویی در این کشور است.”

میشل مک براید, 58, یک, نیوهمشایر, دولت, کارمند, است, اعتماد به نفس مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده انتخابات و تشویق توسط دولت از اقتصاد خود را تحت نظارت. نرخ بیکاری در نیوهمپشایر در حال حاضر کاهش یافته است به 2.8% تحت, باراک اوباما, اما کاهش داده است 2.6% تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

مک براید احساس خطر است که افراد جوان در حال جذب به سیاست های اقتصادی مطرح شده توسط نامزدهای دموکرات.

“جوانان امروز را درک نمی کنند آنچه که سوسیالیسم به معنی” او گفت:. “و آنها نمی دانند چه خبر است به دلیل وجود دارد هیچ آزادی بیان در دانشگاه های دیگر.”

“حزب دموکرات است و نه جان اف کندی که ما بزرگ شده,” او گفت: ruefully. “من حتی نمی دانند چه آنها ایستاده برای دیگر غیر از سوسیالیسم. این ترسناک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de