#CancelRent جدید Rallying Cry برای مستاجران. صاحبخانه نگران هستند.

به عنوان بیکاری soars در سراسر کشور, مستاجران, حقوق گروه و جامعه غیر انتفاعی بسیج در اطراف یک بی پروا هدف: برای متقاعد کردن دولت برای توقف اجاره و پرداخت وام مسکن — بدون بازگشت پرداخت واریزی — تا زمانی که اقتصاد در حال ضرب و شتم توسط coronavirus.

تلاش شده است دم در رسانه های اجتماعی با هشتگ #CancelRent و آنلاین ویدئو تظاهرات و همچنین به عنوان یک دانش سطحی در شخص تظاهرات غالبا برگزار شد در اتومبیل های اجتماعی را حفظ فاصله.

نماینده اسکندریه Ocasio-Cortez نیویورک دموکرات ارائه ملتهب حمایت از مبارزات انتخاباتی او را تشویق مترقی پایه به آغوش یک جنبش به upend بازار مسکن.

“این است که آن را غیر ممکن است برای انجام و این چیزی نیست که ما نمی توانیم آن را انجام دهد” خانم Ocasio-کورتز گفت: در یک ویدئو زنده در Facebook صفحه در روز دوشنبه. “ما به اندازه کافی نبود سیاستمداران با اراده سیاسی به واقع کمک به افرادی که مستاجر هستند و در واقع کمک به افرادی که در حال mom-and-pop صاحبخانه است.”

اما در نیویورک و شهرهای دیگر صاحبخانه می گویند که آنها بیش از حد در حال تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را از آنجا که بسیاری از مستاجران در حال حاضر قادر به پرداخت اجاره. آنها در تماس با طرفداران’ تلاش های بی پروا و می گویند که خودداری اجاره را ایجاد آبشاری عواقب از جمله خروج از صاحبان املاک بدون وسیله ای برای پرداخت وام مسکن و مالیات بر املاک و یا به حفظ ساختمان.

هنوز از نیویورک به شهر کانزاس به لس آنجلس گروه در حال تشویق مستاجران به خودداری از پرداخت در روز جمعه به علت تاریخ برای اجاره ممکن است با هدف ایجاد فشار برای گسترش مقرون به صرفه مسکن و مستاجر پسند قانون.

به لغو اجاره و پرداخت وام مسکن, دولت فدرال را مجبور به گرفتن جارو و احتمالا خلاف قانون اساسی و مداخله در مسکن و بازارهای مالی شفاعت در خصوصی قرارداد و سفارش بانک ها و صاحبخانه نیست برای جمع آوری پول است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • مدارس سراسر n. y. دولت خواهد ماند بسته از طریق پایان سال تحصیلی کومو گفت.
  • بدن شمع تا به نیویورک در تلاش برای دفن مرده خود را.
  • آن را در مارس 1, اجاره, است با توجه, و #CancelRent جنبش در حال رشد است.

در حالی که چشم انداز این اتفاق کم است این مبارزات هستند کمتر در مورد هل دادن یک قطعه خاص از قوانین و بیشتر در مورد کيندلينگ یک جنبش توده ای شبیه به اشغال وال استریت تظاهرات که به دنبال بحران مالی 2008.

“اجاره پرداخت نشده و سازماندهی استراتژی است که بدانند چگونه ما تجمع که در اطراف و سیاسی آن را برای ما نفع” گفت: تارا Raghuveer مدیر خانه تضمین, کمپین از مردم اقدام یک شبکه ملی از محلی سازمان های حمایتی.

گروه از کالیفرنیا به نیویورک را انباشته قابل ملاحظه پس از مستاجرها که می گویند آنها را جست و خیز اجاره ممکن است. آنها همچنین موفق به دریافت افزایش از مترقی اعضای کنگره که معرفی لغو اجاره بیل.

“این لحظه ای است که مردم به معنای واقعی کلمه افزایش برای تحول واقعی در بازار مسکن گفت:” Cea ویور, کمپین هماهنگ کننده در مسکن عدالت برای همه و در نیویورک ،

هر چند نوپای جنبش را نگران کرده صاحبخانه به خصوص کوچکتر صاحبان املاک است که می گویند که آنها مانند بسیاری از مستاجران خود را نیز زنده ماندن ماه به ماه.

“هنگامی که مقامات دولتی می گویند” لغو اجاره,'” گفت: Jay مارتین مدیر اجرایی جامعه مسکن بهبود برنامه است که نشان دهنده 4,000 شهر نیویورک صاحبخانه “آنها اساسا و گفت که ما در حال لغو توانایی شما برای پرداخت صورت حساب های ما در حال قرار دادن بر شما.”

آقای مارتین گفت که اگر مستاجر حقوق سازمان می خواست به هدف اصلی راننده از بالا هزینه مسکن آنها باید تشویق مقامات منتخب برای کاهش مالیات بر املاک. گزارش های اخیر شهر نیویورک اجاره دستورالعمل هیئت مدیره گفت که حدود 30 درصد از صاحبخانه هزینه برای اجاره-تنظیم آپارتمان نسبت به ملک مالیات است.

نیویورک که بیشتر واحدهای مسکن بیش از هر مکان در ایالات متحده است که یک شهر از مستاجرها: وجود حدود 2.2 میلیون واحد اجاره در شهرستان. آقای مارتین گفت که هیچ صاحبخانه او می داند که می خواهید به اخراج مستاجر در این اقتصاد است.

“صاحبخانه در حال ساخته شده قربانی برای تمام مشکلات,” او گفت:.

یوسف عشق رئیس جمهور اجاره تثبیت انجمن که نشان دهنده 25,000 صاحبخانه در شهر نیویورک هشدار داد که اجاره اعتصاب را “ایجاد اقتصادی و مسکن همه گیر.”

“شهر و آن مسکونی مسکن چشم انداز را فرو ریختن را به یک پرتگاه اقتصادی بدتر از سال 1970 زمانی که نیویورک شد ملی کودک پوستر شهری سوختگی” آقای عشق گفت.

به عنوان بد به عنوان اقتصاد است که اجاره پرداخت در آوریل بهتر از بسیاری از صاحبخانه می رود.

به عنوان کسب و کار گذاشته کارکنان و صاحبان املاک گزارش یک شیب افت در اجاره مجموعه با نزدیک به یک سوم مستاجران در پشت که از هفته اول فروردین با توجه به بررسی های ملی مسکن چند شورای گروه تجارت برای صاحبان آپارتمان.

اما با پایان ماه بعد از محرک پرداخت و بیکاری چک آغاز شده جریان در سراسر کشور رای عدم پرداخت هزینه تنها سه درصد زیر که در آن از یک سال پیش.

هنوز تعداد کسانی که احتمالا حقیقت را اظهار نکردن استرس به عنوان نظرسنجی های مختلف نشان می دهد که صاحبخانه را معوق اجاره ارائه امتیازات و یا با استفاده از سپرده های امنیتی برای پوشش پرداخت های از دست رفته. و مستاجران اند به طور فزاینده ای با استفاده از کارت های اعتباری برای پوشش صورتحساب خود را.

Vincia آرایشگر, 39, که از دست او یک پرستار بچه برای یک خانواده در شهر نیویورک است که تصمیم به حرکت به کالیفرنیا در طول همه گیر گفت که او تصمیم گرفته است برای پیوستن به اجاره اعتصاب.

او می پردازد $1,877 برای اجاره-تثبیت آپارتمان در تاج ارتفاعات بروکلین که او سهام با او 14 ساله است. وجود کپک در حال رشد بر روی دیوار حمام و آنها نمی توانند پنجره های باز به دلیل بوی تعفن زباله در پشت ساختمان, او گفت:.

“چیزی نیاز به تغییر” خانم آرایشگر گفت. “اگر آن را در حال حاضر در طول Covid-19 اپیدمی پس از آن من نمی دانم آنچه در آن می گذرد را برای فرماندار و شهردار برای انجام کاری.”

اجاره اعتصاب یا نه, ده ها میلیون از مردم را تحت شدید اجاره استرس در ماه مه.

به دنبال تجمع مردم به صورت دیجیتالی در روز پنج شنبه اقدام مرکز در مسابقه و اقتصاد است که به عنوان یک کمپین hub برای, حمایت, سازمان, پرده برداری WeStrikeTogether.org یک وب سایت است که تجمع های مختلف ممکن است اجاره اعتصاب به سراسر کشور نقشه حرارتی.

افرادی که ثبت نام خواهد شد به کارگردانی به یک لیست از منابع و روت به مسکن محلی سازمان ها را امتحان کنید و ایجاد حمایت بیشتر برای #CancelRent مبارزات انتخاباتی.

“تعریف سنتی اجاره اعتصاب کسی است که انتخاب را برای پرداخت به هر دلیل و ما در حال تعریف آن به طور گسترده تر در اینجا برای کمک به مردم است که آن را یک انتخاب سیاسی نیست و برای کمک به مردمی که نمی تواند از پرداخت اجاره” گفت: Maurice BP-هفته co-مدیر اجرایی مرکز اقدام.

آن را به عنوان اگر مستاجر فاقد پشتیبانی: 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل توزیع و گسترش بیمه بیکاری و محرک پرداخت همراه با کمک به مسکن ارائه دهندگان خدمات و کمک های مالی است که می توانید با استفاده از برای اجاره کمک.

هنوز مستاجر سازمان و صاحبخانه در حال هل دادن به صورت مستقیم کمک های مسکن.

نماینده Ilhan عمر دموکرات از مینه سوتا, معرفی اجاره و رهن لغو قانون که از بین بردن مستاجران خود را با تعهد به پرداخت اجاره, انتقال وام مسکن به دولت فدرال و اجازه صاحبخانه خود را به جبران هزینه اجاره — اما تنها در صورتی که به یک توافق گسترده نظارتی جدید برنامه که شامل اجاره یخ و عدم توانایی برای جمع آوری پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>