لغو شد به دلیل Coronavirus: لیست مختصری

برنامه ریزان انواع حوادث از بزرگترین بین المللی کنسرت ها و همایش ها به کوچکترین تجمع جامعه روبرو هستند سوال سخت در مورد اینکه آیا برای حمل به عنوان برنامه ریزی شده.

همه آنها همان معما: یک مکان جمع ارزش خطر كردن, جدید کروناویروس?

در اینجا مختصر و مفید و مختصری از برخی از رویدادهای بزرگتر در سراسر جهان شده اند که اصلاح و یا لغو شود.

بسیاری از رویدادهای ورزشی بین المللی شده اند به تعویق افتاد از جمله شش کشور و شش کشور راگبی مسابقات که برنامه ریزی شده برای ماه فوریه و مارس و هنگ کنگ و سنگاپور Sevens.

دیگران جای گرفته اند با تغییرات عمده مانند توکیو ماراتنبود که محدود به نخبگان دونده. فرمول یک گفته است که آینده آن جایزه بزرگ بحرین خواهد بود بسته به تماشاگران در حالی که یک جایزه بزرگ چینکه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به تعویق افتاد.

ایتالیا و ایران که رقیب با عمده شیوع بیماری را لغو , رویدادهای ورزشیو یونان منع تماشاگران برای یک دوره دو هفته ای. فیفا اعلام کرد در روز دوشنبه که این امر به تعویق انداختن مقدماتی آسیا برای جام جهانی 2022 در قطر.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

به BNP Paribas Openاصلی مسابقات تنیس بود که به جای برنامه ریزی شده در Indian Wells, کالیفرنیا., آغاز این هفته لغو شد پس از محلی مقامات بهداشتی اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در Coachella Valley به دلیل یک مورد تایید شده از coronavirus.

لیگ اصلی بیس بال لیگ برتر فوتبال, انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی باید محدود اتاق قفل دسترسی به تنها بازیکنان و ضروری تیم کارکنان است.

لیگ اجازه خواهد داد که خبرنگاران دسترسی به بازیکنان تنها قبل و بعد از بازی در یک منطقه تعیین شده در خارج از رختکن و clubhouses های لیگ گفت: در یک بیانیه مشترک.

بزرگترین سوال در ورزش جهان است توکیو بازی های المپیک, مجموعه ای برای شروع در ماه جولای. ژاپن و کمیته بین المللی المپیک باید گفت این بازی خواهد رفتاما وجود داشته اند بحث در مورد بدترین سناریو: برگزاری مسابقات بدون تماشاگر. که رویکرد استفاده می شود زمانی که مشعل برای توکیو بازی روشن است در المپیا یونان در روز پنج شنبه.

نخست وزیر جوزپه کونته از ایتالیا اعلام کرد روز دوشنبه که در مجامع عمومی ممنوع شد و مردم اجازه داده می شود به سفر تنها برای کار و یا برای موارد اضطراری. حتی کلیسا ممنوع است.

ایرلند دولت در روز دوشنبه لغو تمام روز سنت پاتریک رژهاز جمله دوبلین است. بوستون یک پناهگاه ایرلندی-آمریکایی و لغو آن رژه, بیش از حد.

ژاپن “شینزو آبه” خواست سازمان ورزش و رویدادهای فرهنگی را در نظر بگیرید تعویق انداختن یا لغو آنها. برخی از پارک را بسته اند به عنوان موزه. توکیو Nakameguro منطقه لغو آن گیلاس شکوفه جشنواره و اوکیناوا است لغو آن Azalea جشنواره. ملی ژاپن گردشگری سازمان حفظ یک لیست از جاذبه ها و وقایع است که لغو شده است.

Pearl Jam های مستقر در سیاتل, گرانج, گروه, گفت: در یک سری از توییت در دوشنبه شب بود که به تعویق انداختن پا برای اولین بار از یک تور آینده. این گروه اعلام نشده است هر گونه آرایش خرما.

Austin, Texas, لغو 34 سالانه جنوب غرب, جشنواره, پس از شرکت های فن آوری از جمله Apple, Facebook, Twitter و Infinite, عقب نشینی مشارکت خود را. موسیقی و فن آوری جشنواره به اجرا از 13 مارس تا 22 با حوادث برنامه ریزی شده در طول میله و فضاهای سراسر Austin و در مرکز کنوانسیون.

این توسان جشنواره کتاببود که برنامه ریزی شده برای مارس 14 و 15 نیز لغو شد. کتاب جشنواره یکی از بزرگترین در کشور و معمولا تساوی بیش از 100 ، 000 نفر به Tucson, Ariz.

گوگل لغو آن I/O توسعه دهنده رویداد در نزدیکی پالو آلتو کالیفرنیا که برنامه ریزی شده است. این شرکت معمولا اعلام محصولات جدید و تحولات در این رویداد است.

جنوب کالیفرنیا Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر شد و هنوز هم در مسیر شروع به در مارس 10. اما یک طومار خواستار لغو آن جمع شده بودند نزدیک به 15,000 امضا توسط دوشنبه شب.

انتشار آخرین فیلم جیمز باند حق رای دادن شده است به تعویق افتاد تا نوامبر است. فیلم “هیچ وقت به مرگ” قبلا برنامه ریزی شده برای باز کردن در ماه آوریل است.

چین بسته بیشتر از آن سینما, خاموش کردن آن 9 میلیارد دلار سالیانه بازار دوم تنها به شمال امریکا است.

این جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی به تعویق افتاد تا سال آینده.

بسیاری از کسب و کار و سازمان های حرفه ای به تعویق افتاده و یا لغو کنفرانس ها از جمله بهداشت و درمان اطلاعات و سیستم های مدیریت جامعه بود که سازمان جهانی بهداشت کنفرانس برنامه ریزی شده را در اورلاندو فلوریدا. رئیس جمهور تهمت شده بود در میان سخنرانان برنامه ریزی.

مدارس در سراسر ایتالیا, ایران, چین, هنگ کنگ, ژاپن و جاهای دیگر بسته شده اند به دلیل شیوع. این هفته بسیاری از آمریکایی موسسات آموزشی اعلام کرد آنها نیز لغو کلاس. در ایالات متحده, New York University, the University of Florida, کلمبیا دانشگاه و پرینستون دانشگاه در میان کسانی که اعلام کردند که با حرکت به آنلاین آموزش.

این مدرسه جولیارد نیز نقل مکان کرد و به آموزش آنلاین و به حالت تعلیق در شخص فعالیت تا مارس 29.

Tariro Mzezewa و نیل Vigdor کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im