شما می توانید تبدیل به Reinfected با Covid? آن را بسیار بعید است که کارشناسان می گویند

این حکایات هشدار دهنده هستند. یک زن در لس آنجلس به نظر می رسید برای بازیابی از Covid-19 اما هفته بعد از آن در زمان به نوبه خود برای بدتر و آزمایش مثبت دوباره. نیوجرسی, دکتر, ادعا چندین بیماران شفا از یک جلسه تنها برای تبدیل شدن به reinfected با کوروناویروس. و دکتر دیگری گفت: دور دوم بیماری یک واقعیت برای برخی از مردم بسیار شدید تر است.

این حساب های اخیر شیر را به مردم عمیق ترین نگرانی که آنها به مقصد به تسلیم به Covid و بیش از بیش احساس به تدریج مریض تر خواهد کرد و هرگز از ظهور این کابوس بیماری همه گیر. و این داستان سوخت ترس است که ما قادر نخواهد بود برای رسیدن به گله ایمنی — مقصد نهایی که در آن ویروس های دیگر می توانید پیدا کردن به اندازه کافی قربانیان به یک تهدید مرگبار.

اما حکایات هستند که فقط داستان بدون شواهد reinfections با توجه به نزدیک به یک دوجین از کارشناسان که به مطالعه ویروس ها. “من شنیده ام از یک مورد که در آن است واقعا به روشنی نشان داد” گفت: Marc Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

کارشناسان دیگر بودند حتی بیشتر اطمینان بخش است. در حالی که کمی قطعی شناخته شده در مورد coronavirus فقط هفت ماه به همه گیر این ویروس جدید است که رفتار مانند بسیاری دیگر از آنها گفت: اعطای وام اعتبار به این باور است که گله ایمنی را می توان با واکسن.

ممکن است ممکن است برای coronavirus به اعتصاب همان فرد دو بار اما آن را بسیار بعید است که آن را انجام می دهد بنابراین در چنین یک پنجره کوتاه و یا مردم را مریض تر بار دوم گفتند. آنچه بیشتر محتمل است که برخی از افراد بیرون کشیده شده البته از عفونت با ویروس گرفتن آهسته تلفات هفته تا چند ماه پس از اولیه خود و قرار گرفتن در معرض.

افراد آلوده به ویروس coronavirus به طور معمول تولید ایمنی مولکول ها به نام آنتی بادی است. چند تیم به تازگی گزارش شده است که سطح این آنتی بادی کاهش دو تا سه ماه باعث برخی از بهت و حیرت. اما یک قطره آنتی بادی کاملا طبیعی پس از یک عفونت حاد فروکش گفت: دکتر مایکل مینا و درمان در دانشگاه هاروارد.

بسیاری از پزشکان هستند “خاراندن سر خود را گفت:” چه یک بازی فوق العاده ویروس عجیب و غریب است که آن را منجر به قوی ایمنی’ اما آنها کاملا اشتباه است'” دکتر مینا گفت. “یک کتاب درسی از این.”

آنتی بادی هستند که نه تنها شکل از حفاظت در برابر عوامل بیماری زا است. Coronavirus همچنین باعث دفاع شدید از سلول های ایمنی است که می تواند کشتن ویروس و به سرعت از خواب بیدار شدن تشویقها برای جنگ های آینده. کمتر شناخته شده است در مورد چه مدت این به اصطلاح سلول های T حافظه باقی بماند — کسانی که تشخیص دیگر coronaviruses معطل ممکن برای زندگی, اما آنها می تواند پایه دفاع در برابر جدید کروناویروس.

“اگر آن ها نگهداری می شود و به خصوص اگر آنها در حال نگهداری در داخل ریه و مجاری تنفسی, پس از آن من فکر می کنم آنها می توانید یک کار خیلی خوب از توقف یک عفونت از گسترش” گفت: Akiko Iwasaki یک immunologist در دانشگاه ییل.

مگان کنت 37 پزشکی آسیب شناس گفتار زندگی می کند که فقط در خارج از بوستون برای اولین بار آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 30, پس از او پسر بیمار شد. او نمی تواند بو و یا طعم و مزه هر چیزی که او به یاد می آورد اما در غیر این صورت احساس خوب است. پس از 14 روز قرنطینه او رفت و برگشت به کار در ملرس ویکفیلد بیمارستان و همچنین کمک کردن در یک خانه سالمندان است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • افزایش آزمایش رانندگی افزایش در ایالات متحده ویروس موارد است. در اینجا به همین دلیل است.
  • کالیفرنیا پیشی نیویورک در بیشتر موارد گزارش شده از هر دولت است.
  • جمهوریخواهان وزن در کوتاه مدت بیکاری کمک های فرمت به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن اجماع در تسکین لایحه.

در مه 8, خانم کنت ناگهان احساس بد. “من احساس مانند یک کامیون ماک آمار من,” او گفت:. او تمام تعطیلات آخر هفته و به بیمارستان رفت در دوشنبه متقاعد شده او تا به حال مونونوکلئوز. روز بعد او آزمایش مثبت برای coronavirus — دوباره. او ناخوش برای نزدیک به یک ماه است و پس از او آموخته آنتی بادی است.

“این زمان در اطراف بود صد بار بدتر” او گفت:. “من reinfected?”

وجود دارد دیگر توجیه قابل قبول برای آنچه خانم کنت با تجربه ، “من نمی گویم این نمی تواند اتفاق می افتد. اما از آنچه که من دیده ام تا کنون خواهد بود که غیر معمول پدیده” گفت: دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد که رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور.

خانم کنت ممکن است به طور کامل بهبود حتی اگر او احساس بهتر ، این ویروس ممکن است ترشح خود را به نقاط خاصی از بدن — به عنوان ویروس ابولا شناخته شده است به انجام — و پس از آن مطرح است. او آزمایش بین دو مثبت اما حتی اگر او تا به حال معیوب آزمون و پایین ویروسی سطوح می تواند تولید یک منفی کاذب.

با توجه به این مطلب احتمال زیاد سناریو دکتر مینا بود انتخاب کلمات برای پزشکان که باعث وحشت بیش از گزارش reinfections. “این خیلی بد مردم از دست داده اند ذهن خود را,” او گفت:. “این فقط sensationalist بر طعمه.”

در اوایل هفته از این بیماری همه گیر, برخی از مردم در چین و ژاپن و کره جنوبی آزمایش مثبت دو بار جرقه مشابه ترس.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مورد بررسی قرار 285 از آن موارد و متوجه شد که چند تن از دوم مثبت آمد دو ماه پس از اولین و در یک مورد 82 روز بعد. نزدیک به نیمی از مردم تا به حال علائم در تست دوم. اما محققان قادر به رشد ویروس زنده از هر یک از نمونه ها و مردم آلوده نشده بود گسترش این ویروس به دیگران است.

“این بسیار جامد اپیدمیولوژیک و virological شواهدی وجود دارد که عفونت مجدد اتفاق می افتد نه حداقل در این افراد گفت:” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است.

بسیاری از افرادی که در معرض coronavirus را به آنتی بادی است که می توانید از بین بردن ویروس; شدیدتر علائم قوی تر از پاسخ است. (چند نفر نمی تولید آنتی بادی, اما این درست است برای هر گونه ویروس.) نگرانی در مورد عفونت مجدد شده اند سوخت توسط مطالعات اخیر نشان می دهد که این سطح آنتی بادی شاقول.

اعتبار…Shannon استاپلتون/ایسنا

برای مثال یک مطالعه منتشر شده در ماه ژوئن یافت می شود که آنتی بادی به یک قسمت از این ویروس کاهش یافت و به سطوح غیر قابل کشف در عرض سه ماه در 40 درصد از افراد بدون علامت. هفته گذشته یک مطالعه که هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در یک همکار-مجله بررسی نشان داد که آنتی بادی خنثی — قدرتمند زیر گروه است که می تواند به جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول — به شدت کاهش یافته است ظرف یک ماه.

“این در واقع فوق العاده افسرده گفت:” مایکل Malim, یک virologist در کالج کینگ لندن است. “این یک بزرگ قطره.”

اما دیگر کار نشان می دهد که سطح آنتی بادی کاهش و سپس ایجاد ثبات در. در یک مطالعه از نزدیک به 20000 نفر ارسال شده به سرور آنلاین MedRxiv در جولای 17, اکثریت قریب به اتفاق ساخته شده فراوان آنتی بادی و نیمی از کسانی که با سطوح پایین هنوز آنتی بادی است که می تواند در از بین بردن این ویروس.

“هیچ یک از این است که واقعا تعجب آور از یک بیولوژیکی نقطه نظر” گفت: Florian Krammer یک immunologist در Icahn کوه سینا دانشکده پزشکی که رهبری این مطالعه.

دکتر مینا به توافق رسیدند. “این معروف است پویا از چه آنتی بادی های توسعه پس از عفونت: آنها بسیار بالا و سپس آنها را دوباره پایین,” او گفت:.

او تصریح کرد: اولین سلول که ترشح آنتی بادی در طول یک عفونت هستند به نام plasmablasts که گسترش تصاعدی به استخر از میلیون ها نفر. اما بدن نمی تواند حفظ آن سطوح است. هنگامی که عفونت های دیگر کم یک بخش کوچکی از سلول ها وارد مغز استخوان و مجموعه فروشگاه برای ایجاد ایمنی دراز مدت حافظه است که می تواند بوسیله اسباب گردنده از آنتی بادی زمانی که آنها دیگر مورد نیاز است. بقیه plasmablasts پژمرده و می میرند.

در کودکان, هر یک پس از آن قرار گرفتن در معرض یک ویروس و یا یک واکسن — افزایش ایمنی تا بزرگسالی به پاسخ دهی ثابت و قوی است.

چه چیزی غیر معمول در زمان پاندمی دکتر مینا گفت: است برای دیدن چگونه این پویا پخش در بزرگسالان به دلیل آنها را به ندرت تجربه یک ویروس برای اولین بار.

حتی بعد از اولین افزایش ایمنی محو وجود دارد به احتمال زیاد برخی از باقی مانده حمایت می کند. و در حالی که آنتی بادی ها را دریافت کرده اند همه مورد توجه هستند چرا که آنها آسان تر به مطالعه و تشخیص حافظه, سلول های T و سلول های B نیز سیستم ایمنی قوی رزمندگان در مبارزه علیه هر گونه پاتوژن.

یک مطالعه منتشر شده در جولای 15, برای مثال نگاه در سه گروه مختلف. در هر یک از 36 نفر در معرض این ویروس جدید به حال سلول های T که تشخیص یک پروتئین است که به نظر می رسد مشابه در تمام coronaviruses. در یکی دیگر از 23 نفر آلوده به ویروس سارس در سال 2003 نیز تا به حال این سلول های T را 37 نفر در گروه سوم بودند که هرگز در معرض یا پاتوژن.

“یک سطح از پیش موجود ایمنی در برابر سارس-CoV2 به نظر می رسد وجود داشته باشد در جمعیت عمومی” دکتر گفت: آنتونیو Bertoletti یک virologist در دانشگاه دوک NUS دانشکده پزشکی در سنگاپور است.

ایمنی ممکن است تحریک شده قبل از قرار گرفتن در معرض coronaviruses است که باعث سرماخوردگی شایع است. این سلول های T ممکن است خنثی کردن عفونت, اما آنها خواهد بلانت بیماری است و ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از مردم با Covid-19 خفیف بدون علائم است. “من باور دارم که سلولی و آنتی بادی ایمنی خواهد بود به همان اندازه مهم است” دکتر Bertoletti گفت.

واکسن آزمایش هایی که از نزدیک پیگیری داوطلبان ممکن است ارائه اطلاعات بیشتر در مورد ماهیت ایمنی به کروناویروس جدید و سطح مورد نیاز برای جلوگیری از عفونت مجدد. تحقیقات در میمون ها امید: در یک مطالعه از نه rhesus macaques برای مثال قرار گرفتن در معرض این ویروس ناشی از ایمنی است که به اندازه کافی قوی برای جلوگیری از دوم عفونت است.

محققان در حال پیگیری آلوده میمون ها برای تعیین چه مدت این حفاظت به طول می انجامد. “دوام مطالعات انجام شده توسط خود طبیعت را, زمان,” دکتر گفت: Dan Barouch یک virologist در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در بوستون که منجر به مطالعه.

دکتر Barouch و دیگر کارشناسان را رد کرد و معتقد است که گله ایمنی ممکن است هرگز نمی توان رسید.

“ما رسیدن به گله ایمنی در همه زمان ها با کمتر از کامل واکسن,” دکتر گفت: عمر سعد مدیر ییل موسسه بهداشت جهانی. “این بسیار نادر در واقع به واکسن است که 100 درصد موثر است.”

یک واکسن محافظت می کند که فقط نیمی از افرادی که از دریافت آن در نظر گرفته شده است نسبتا موثر و یکی را پوشش می دهد که بیش از 80 درصد بسیار موثر است. حتی یک واکسن است که تنها کاهش سطح ویروس را جلوگیری از گسترش آن به دیگران است.

کارشناسان گفت: عفونت مجدد رخ داده بود با دیگر عوامل بیماری زا از جمله آنفلوانزا — اما آنها تاکید کرد که این موارد استثنا بودند و کروناویروس جدید بود و به احتمال زیاد هیچ تفاوتی ندارد.

“من می گویند عفونت مجدد ممکن است هر چند به احتمال زیاد نیست و من می خواهم فکر می کنم از آن خواهد بود نادر” دکتر راسموسن گفت. “اما حتی نادر رخداد ممکن است به نظر می رسد نگران کننده مکرر زمانی که تعداد زیادی از افراد آلوده شده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net