می توانید مایک بلومبرگ خرید راه خود را به کاخ سفید ؟

جاده به کاخ سفید هموار با دلار و سکه. اما در سال 2020 مایک بلومبرگ امیدوار است به مهر و موم کردن که جاده از رقابت با شدیدترین دیوار از پول نقد تا کنون صرف شده توسط یک فرد در یک انتخابات در تاریخ آمریکا.

یکی از ثروتمندترین افراد در جهان, رسانه های مغول و سابق شهردار نیویورک وارد مسابقه اواخر و با انبوه پول در تلاش برای upend عادی کمپین مدل و سرنگون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او قول داده است به صرف $1bn از خود ثروت هر چند برخی از گزارش ها پیشنهاد کرده اند که او می تواند دو برابر آن است.

سری جعبه

ثروت خود را به راه اندازی یک کمپین چکیدن نقدی: دوش گرفتن صدها میلیون نفر در آگهی استخدام هزاران نفر از کارکنان با شخص قدرت پردازش و ایجاد یک وب سایت از سیاسی حمایت است که او را برنده کلید تایید. پول خود را در حال حاضر رو او را به ردیف بالا دموکراتیک مسابقه دخالت رقبا شده اند که trudging همراه در مبارزات سنتی دنباله برای بیش از یک سال است.

بلومبرگ شد هزینههای دموکراتیک رقبا در بحث مرحله چهارشنبه شب اما این سوال باقی می ماند: می توانید ثروتمندترین کمپین تا کنون راه اندازی در آمریکا واقعا خرید کاخ سفید ؟

سارا Bryner مدیر تحقیق و پژوهش در بگمارند مرکز سیاست پاسخگو گفت: در حالی که ثروت همواره ابزاری در انتخابات پول در حال انجام یک outsized مقدار کار برای بلومبرگ. “او مرتب در حال تغییر مرزهای برای آنچه ممکن است,” او گفت:.

در سه ماهه اول مبارزات انتخاباتی خود بلومبرگ صرف $188m. هنگامی که او وارد دموکراتیک نژاد در ماه نوامبر پس از آن سناتور جو بایدن مطرح کرده بود $59m در همه 2019. آخرین آمار و ارقام منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد بلومبرگ در حال حاضر صرف $460m تا کنون.

بخش عمده ای از آن تقریبا نیم میلیارد دلار در حال رفتن به تبلیغات. تبلیغات خود را پتو تلویزیونی بازار و رسانه های اجتماعی در یک مجموعه از پیام. اما سیل است که با دقت هدف قرار دادند بیش از حد: او صرف $124متر در تبلیغات در 14 می گوید که برگزاری مقدماتی در 3 مارس, شناخته شده به عنوان فوق العاده روز شنبه زمانی که اکثر رای دهندگان باید فرصت را به نشان می دهد که آنها می خواهند به نمایندگی از حزب خود در انتخابات ریاست جمهوری.

هر جا که آمریکا چشم به, بنابراین می رود تابناک مبارزات انتخاباتی. بلومبرگ گام بی سابقه ای از خرید یک $10m 60-دوم آگهی به اجرا در سوپر باول – رئیس جمهور اعلام کرد او انجام شده بود همان ساعت بعد.

اما آن است و نه فقط تبلیغات است. او ثروت و ایجاد یک کمپین قادر به صرف پرخرج خود در stark قرارداد به طور معمول لخت-پیچ و مهره سبک ترین ریاست جمهوری تلاش.
Staffers and volunteers work in Mike Bloomberg’s campaign headquarters in New York City.

بلومبرگ است پرداخت یارانه برخی از مبارزات کارکنان, اجاره, کارگران صادر شده است آخرین اپل و مک بوک و دستمزد خود را بالا هستند. در حوادث احتمالی رای دهندگان داده می شود رایگان اعیاد استیک, ساندویچ ماهی آزاد دودی و عسلی بری. کمپین حتی استخدام صدها نفر از مردم در کالیفرنیا به پست چیزهای مثبت در مورد مهر خود را در حساب های رسانه های اجتماعی و به متن دوستان خود را در مورد او با توجه به وال استریت ژورنال.

صرف پول بیشتر را تضمین نمی کند یک پیروزی اما Ciara تورس-Spelliscy نویسنده سیاسی مارک گفت: برای یک سیاستمدار گرفتن نام خود در مقابل مردم بسیار ارزشمند است. “نامزد است که مایل به کالا های خود را است که معمولا نامزدی که برنده گفت:” تورس-Spelliscy.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که هزینه های است که قطعا کمک می کند. بلومبرگ وارد مسابقه در نوامبر سال 2019 با 3% پشتیبانی می کند. یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان داد برای حمایت از بلومبرگ شروع به پریدن کرد به 14 درصد قرار دادن او را در پشت تنها برنی ساندرز و بایدن. او رهبری در برخی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و اوکلاهما.

که گفت:, کوتاه, بیشتر موردی مجموعه داده های در مورد چگونه نامزد ثروتمند کرایه در انتخابات ریاست جمهوری نیست در ایسنا به نفع.

در سال 2012 و 2016 انتخابات ریاست جمهوری نامزدها که صرف بیشتر پول از دست داده است. دیگر مگا ثروتمند افرادی که سعی در خرید راه خود را به ریاست جمهوری مانند راس پرو و استیو فوربس شکست خورده است.

“پدیده ای که اتفاق می افتد این است که فرد ثروتمند ممکن است یک حزب گفت:” تورس-Spelliscy یک استاد حقوق در دانشگاه بریتیش کلمبیا sauder. “آنها مقدار زیادی از پول برای خرج کردن در خود مبارزه, اما اگر آنها نمی تواند ارتباط با رای دهندگان آنها تمایل به شکست است.”

اما البته تاریخ غنی مردم در حال اجرا برای کاخ سفید کند که یکی از قابل توجه موفقیت های اخیر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ترک در دیوار

به عنوان بلومبرگ آموخته در بحث مرحله حتی یکی از ثروتمندترین افراد در جهان نمی تواند همیشه آنچه او می خواهد. سابق شهردار نیویورک بود که هدف اصلی از دیگر پنج دموکراتیک نامزدها و نگاه او متلاطم آنها volleyed وحشیانه انتقادات خود را در مورد سیاست ها و نظرات گذشته.

“دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر” ماساچوست سناتور الیزابت وارن گفت: در سخنان افتتاحیه یادآوری بلومبرگ از گذشته خود را توهین به زنان و افراد همجنسگرا.

بر خلاف بسیاری از بودجه خود نامزدها بلومبرگ دارای یک تاریخ سیاسی. او در نیویورک شهردار از سال 2002 تا 2013 و پس از متقاعد کردن شورای شهر به او اجازه می دهد یک سوم مدت در دفتر. دیگر شهردار سابق دموکراتیک اولیه, South Bend, ایندیانا پیت Buttigieg فرار یک شهر فقط 101,000 مردم است.
Audience members watch democratic presidential candidates Mike Bloomberg and Bernie Sanders speak on a monitor during the Democratic presidential primary debate in Las Vegas, Nevada.

این تجربه بودن شهردار یکی از بزرگترین شهرستانها باید یک مزیت اما آن را نیز ثابت می شود یک نقطه فشار به دلیل بحث برانگیز سیاست های او را تایید کرد.

روز قبل از بلومبرگ اعلام کرد خود را برای رئيس جمهور اجرا او برای اولین بار عذرخواهی کرد برای متوقف کردن-و-frisk, یک پلیس عمل او گسترش به عنوان شهردار که به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و سفید. او نه عذرخواهی کرد به صورت انبوه نظارت از مسلمانان توسط اداره پلیس نیویورک تحت mayorship. طرح دعوی در دادگاه مدعی او ساخته شده جنسیتی نظرات به کارکنان زن در بلومبرگ رسانه های امپراتوری او مسئول $64.2 میلیارد دلار ثروت.

اما معلوم نیست که آیا این مسائل را در واقع فیلتر برای رای دهندگان بیشتر در معرض 30 ثانیه بلومبرگ تبلیغات و حمایت او از چهره های برجسته در جوامع خود.

یک وب سایت از حمایت

پول خریداری شده بیش از تبلیغات و نرم و صاف به خوبی تغذیه کارکنان ، بلومبرگ سابق جمهوریخواه که پشتیبانی جورج بوش دارای ده ها تن از دریافت تاییدیه از دموکراتیک شهرداران و برجسته حامیان لیبرال علل مانند تفنگ و حقوق محیط زیست – باعث می شود او ریخت و پول به عنوان یک بشردوست.

بلومبرگ صرف حداقل $10bn در خیریه سیاسی و حرفه با توجه به نیویورک تایمز. او اعلام کرد نامزدی خود را خود سهم سالانه تعداد افزایش به $3.3 میلیارد دلار رسید – بیشتر از او تا به حال در پنج سال گذشته همراه است.

پس از ترک دفتر شهردار بلومبرگ تبدیل شده است حزب دموکرات مهم سیاسی کمک کننده. او صرف بیش از $100 به کمک دموکرات ها برنده شدن در این خانه در midterms و از 21 تازگی انتخاب قانونگذاران او حمایت و 15 زن بودند.

با همه که هزینه های Bryner گفت: “او دارای اعتبار بیشتر به عنوان یک لیبرال نامزد از او می خواهد در غیر این صورت.”

چقدر از این پول از طریق بلومبرگ Philanthropies به بازوی خیریه شرکت خود را. دلار 350m او صرف از طریق این گروه به حمایت نزدیک به 196 شهرستانها با کمک های مالی و دیگر انواع کمک های مالی به نظر می رسید به افزایش شهرت او در میان ما شهرداران بیش از 100 نفر از آنها را تایید و پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور.

سه کالیفرنیا شهرداران اعلام کرد که آنها پشتوانه بلومبرگ در ماه ژانویه به عنوان تبلیغات خود را تحت سلطه امواج رادیو و تلویزیون وجود دارد رفت و از طریق بلومبرگ این شهرستان هاروارد رهبری ابتکار یک برنامه آموزشی برای شهرداران شهرستان.

این شامل سن فرانسیسکو شهردار لندن نژاد شهر سیاه شهردار و مبارزات انتخاباتی خود را به صندلی از آمریکایی های آفریقایی تبار. نژاد بارها و بارها تا به حال به دفاع از بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk سیاست و وقتی پرسیده شد که در مورد آن NPR گفت: “من فکر می کنم که متاسفانه آن رخ داده است و وجود ندارد یک سیاستمدار زنده که نیست ساخته شده است یک اشتباه و سیاست های خود را گاهی اوقات منجر به یک وضعیت مانند این است که منفی نهفته آفریقایی جامعه است.”

برخی پیشنهاد کرده اند که این پول تا به حال یک اثر سرما با خاموش کردن کسانی که بهره مند از حمایت.

طرفداران برای افراد بی خانمان و معلمان در نیویورک گفت HuffPost چگونه بلومبرگ وب حمایت می تواند در ایجاد یک فرهنگ است که محدود انتقاد از شهردار کار می کنند.

او همچنین اهدا پول به جمهوری خواهان. در سال 2012 او به $1m به دولت حمله داعش’ صندوق به طور کلی پس زودتر کمک های مالی به دولت سناتورها که کمک کرد که ازدواج همجنسگرایان قانونی در دولت است.

دیگر میلیاردر

نزدیک ترین مدل به صورت بلومبرگ انتخاباتی است میلیاردر است که در حال حاضر اشغال بیضی دفتر: مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها خود بودجه نامزد انتخابات ریاست جمهوری به خوبی انجام در تاریخ مدرن است.

اما تهمت تکیه به شدت در اهداکنندگان ثروتمند و هنوز هم صرف کمتر از رقیب خود هیلاری کلینتون. او در عین حال به صرف یک دلار خود را دوباره انتخابات به عنوان کمک های مالی پور در. بلومبرگ انتخاباتی است مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی استروئیدها; این باعث می شود تلاش برای انتخاب مجدد رئیس جمهور نگاه کوچک در مقایسه ،
In this file photo taken on September 11, 2016, Donald Trump speaks to Michael Bloomberg during a memorial service at the National 9/11 Memorial in New York.

اما که ممکن است مهم نیست. یک درس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرا در سال 2016 شد که پول ممکن است تمام شود و پایان همه از یک نژاد سیاسی.

“تهمت بود به طور قابل توجهی outraised توسط کلینتون, اما به نظر نمی رسد که ماده” گفت: Bryner. “و من فکر می کنم مردم هنوز در تلاش برای آشتی دادن: او خرید انتخابات ؟ اگر چنین است, شما نمی باید انتظار می رود او را به از دست دادن پس از او را به عنوان مقدار پول به عنوان حریف خود را.”

یک مسئله کلیدی در تلاش برای خرید در انتخابات ریاست جمهوری است که اگر یک نامزد نیست با تکیه بر کوچک اهدا کنندگان آن است که سخت تر برای ایجاد واقعی خود را در محبوبیت در میان رای دهندگان. به همین دلیل در حالت عادی انتخابات سال احزاب معمولا با تکیه به سوی نامزدها که نشان داد چگونه دوست خوبی آنها را از طریق بسیاری از کمک های مالی.

اما نیم میلیارد دلار می رود راه طولانی در یک انتخابات آمریکا. تورس-Spelliscy گفت: “او قطعا ثروت برای قرار دادن یک مبارزه چه در حزب دموکرات و یا او باعث می شود آن را به طور کلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im