می توانید دموکرات ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در آیووا در ماه نوامبر ؟

DES MOINES — برای یک سال کامل دموکرات ها متعلق به آیووا ویژه به عنوان نامزد ریاست جمهوری وارد شده هزاران بازدید صرف ده ها میلیون نفر در تلویزیون و دیجیتال, تبلیغات و افتخار از تظاهرات به خود جلب کرد که در برخی از آنها بهترین روز 1000 نفر از حامیان سرسخت و امیدوار به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

سپس در روز پنج شنبه آقای ترامپ کاهش یافته و در دو و نیم ساعت و جذب بیش از 7000 طرفداران در یک تجمع که او پیش بینی کرد که آیووا تحویل خواهد بود برای او دوباره در ماه نوامبر و هشدار داد چه اتفاقی می افتد اگر آن را نداشت.

“ما در حال رفتن به برنده بزرگ ایالت آیووا و آن را برای رفتن به یک تاریخی لغزش” آقای برگ برنده اعلام کرد. “و اگر ما برنده مزارع خود را در حال رفتن به جهنم است.”

برای آخرین سه انتخابات ریاست جمهوری, آیووا بوده است بارومتر ملت vacillating سیاسی احساسات. دو بار آن را به شدت برای باراک اوباما که ضرب و شتم جان مک کین با نه امتیاز در اینجا در سال 2008. این چرخش به عقب به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک نه نقطه پیروزی هیلاری کلینتون در سال 2016. و به عنوان 2020 مبارزات انتخاباتی به طور رسمی آغاز می شود و روز دوشنبه با دولت قفقاز جمهوری خواهان و دموکرات ها دوباره به دنبال آیووا برای پاسخ.

است آیووا — با آن بزرگ روستایی یقه آبی و اکثریت جمعیت سفید — نوع دولتی که در آن حزب جمهوری خواه که آقای ترامپ تعمیرشده تسلط می گذرد تا زمانی که او در بلیط ؟ و یا آن را ارائه می دهد یک بارقه امید برای دموکرات ها برای به دست آوردن رای دهندگان آنها را از دست داده در سال 2016 ؟

به عنوان مایک Halepis منتظر برای ورود به رالی در Des Moines, کالج دانشگاه, دیگر, شب, او پیش بینی کرد همان “لغزش” به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “به اطراف خود نگاه کنید. شما ببینید هر کس دیگری گرفتن این نوع از جمعیت است؟” آقای Halepis یک رستوران کارمند گفت. “اعداد, اقتصاد, همه چیز در مسیر درست رهبری برای رئیس جمهور و ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما بیش از حد.”

اما این شاخص باید همه مثبت بوده است برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات roared بازگشت به زندگی در سال 2018 انتخابات میان دوره ای برداشت کردن دو دولت چهار کنگره کرسی از جمهوری خواهان. ضد مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات بود بیشتر مشهود در سراسر شهرستانها مانند Des Moines و در امتداد رودخانه می سی سی پی است که به این کشور بزرگترین خوشه از استان ها که رای دادند و دو بار برای آقای اوباما و سپس برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. کسانی که محوری شهرستانهای رنج می برد از آقای تهمت جنگ تجاری با چین است.

دموکرات ها گفت: آنها تاخت و تاز قابل توجهی با جمهوری خواهان و مستقل. “ما هستند تا برای grabs گفت:” شان Bagniewski رئیس حزب دموکرات Polk County, که شامل Des Moines. وی با اشاره به چهار کرسی های خانه ملت که دموکرات بدبختانه در آیووا در سال 2018 است. در Polk County, 871 نفر تازه ثبت نام به عنوان دموکرات در ماه ژانویه که این حزب می گوید: شامل 273 سابق جمهوری خواهان. “مستقل وزش فوتبال مادران باید تمام قاطعانه رفته در برابر جمهوری خواهان” آقای Bagniewski گفت.

اما جان سیتن یک جمهوری خواه استراتژیست با تجربه طولانی در آیووا گفت: این حزب از دست دادن حومه زنان — ملی پدیده — بیش از جبران سفید و یقه آبی رای دهندگان که باید شکسته تاریخی وفاداری به دموکرات ها به رای دادن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم این اعداد که آنها قادر به حرکت هستند و نه فقط رفتن به نزدیک به اندازه کافی برای غلبه بر آنچه اتفاق می افتد در طرف” او گفت:.

و جمهوری خواهان می تواند به پیروزی در انتخابات فرمانداری همراه با چیدن سه کرسی در مجلس سنا دولت در سال 2018 است.

قبل از موجد خسارت به Des Moines, آقای ترامپ توییتی نیویورک تایمز/سینا کالج فرمانداری برنده سر-به-سر matchups با چهار پیشرو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در آیووا. اما آنچه که به نام رئيس جمهور “یک نظرسنجی بزرگ” نیز نشان داد او پیش از پیت Buttigieg سابق ایندیانا شهردار توسط فقط یک نقطه besting معاون رئیس جمهور سابق آمده است. دو نقطه است. این اعداد نشان می دهد که چگونه خود را سیاسی ایستاده و نرم است پس از سه سال ، علاوه بر این شبکه های مردمی فعالان دموکراتیک مبارزات کشت برای یک سال در آیووا باید بهار در پاییز امسال در انتخابات ریاست جمهوری و در تلاش برای سرنگون کردن یک سناتور جمهوری خواه جونی ارنست.

به عنوان دموکرات را در نظر بگیرید که نقاط کشور و چه نوع از رای دهندگان بیشتر persuadable آنها تقسیم بر اینکه آیووا نوسان رای دهندگان ارزش پیگیری در مقایسه با دیگران که بیشتر لیبرال متمایل اما نشان نمی دهد تا در سال 2016.

جف لینک دموکراتیک استراتژیست در اینجا است که برگزار می شود گروه تمرکز اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان گفت حزب او در حال عبور از یک فرصت بزرگ اگر آن را نادیده گرفته 150,000 مردم آیووا نمایندگان شان که بازیگران برگه های رای برای آقای اوباما و پس از آن پشتیبانی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای Link تحقیقات نشان داده که بسیاری از کسانی که رای دادند برای آقای تهمت نیست باید قوی فایل های پیوست به او آغاز شده و با توجه به مسابقه تنها به روز انتخابات نزدیک شد. “آنها نمی خواهند برای رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت:” اما استعفا داد و به او به عنوان اعتراض در برابر هیلاری کلینتون و واشنگتن ایجاد.

برای آزمایش مردم آیووا نمایندگان شان احساسات برای رئیس جمهور, آقای, لینک خواسته مردم که رای برای رئیس جمهور چه جنبه ای از یک معشوق نهاد محلی این ایالت آیووا عادلانه آنها در ارتباط با او. رایج ترین پاسخ بود بوبو دلقک که heckled fairgoers و baited آنها را به پرتاب softballs در خود غوطه دادن مخزن. (او کاهش یافته است از این نمایشگاه پس از متهم به استفاده از نژادی تهمت در سال 2009.)

رای دهندگان در پاسخ به کسی که در “ریگ و معتبر” آقای Link گفت: صرف نظر از شناسایی به همین دلیل است که او معتقد است سناتور برنی ساندرز از ورمونت, اعتراف دموکراتیک سوسیالیستی که عضو حزب دموکرات تنها به طوری که او می تواند رقابت به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری منجر شده است در نظرسنجی های اخیر از احتمال caucusgoers.

به عنوان اثبات این که دموکرات ها هنوز هم می تواند درخواست تجدید نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور حزب استراتژیست های نقطه به نماینده ابی Finkenauer که در سال 2018 بدبختانه کنگره منطقه در شمال شرق آیوا با تاکید بر او یقه آبی, اتحادیه-ریشه های خانوادگی و اعلام او “پدربزرگ من دموکرات.”

وجود دارد برخی از نشانه هایی است که حزب جمهوری خواه با نام تجاری است که در مشکل در آیووا. در سال گذشته دولت طولانی ترین خدمت قانونگذار جمهوری خواه چپ حزب شد حزب دموکرات. اندی McKean یک نماینده از یک منطقه در شرق آیوا که شکست برای آقای ترامپ در سال 2016 پس از رای گیری برای آقای اوباما در سال 2012 خود را توضیح داد سوئیچ و گفت: “اگر این طبیعی جدید, من می خواهم هیچ بخشی از آن است.”

اما نمونه هایی از این باقی می ماند استثنا از آنجا که اکثر جمهوری خواهان درک کنند که رای دهندگان که خود را سنگ بستر حمایت در انتخابات را میل برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که به مراتب بیشتر از دلبستگی خود را به حزب جمهوری خواه.

برای جمهوری خواهان آیوا در حال اجرا برای تقریبا هر دفتر “وجود دارد تنها یک حرکت نزولی به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن. و او بیشتر مایل به گرفتن خفاش به مخالفان گفت:” A. J. اسپک سابق رئیس حزب جمهوری خواه آیوا بود که تراز وسط قرار دارد با جناح که پشتیبانی Ron Paul, سابق تگزاس کنگره و سناتور رند پل از کنتاکی. در سال 2016 آقای اسپک مخالف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نام او را به مرحله پس از نشت از “Access Hollywood” نوار. امروز او از حرفه ای سیاست و فروش املاک و مستغلات.

فعلی حزب رئیس جف کافمن, اذعان کرد که بسیاری از رئیس جمهور بزرگترین طرفداران در دوسوگرا در مورد حزب جمهوری خواه. “به یاد داشته باشید این مردمی که رای دادند برای تهمت نمی لزوما تبدیل به حزب جمهوری خواه گفت:” توصیف چگونه زندگی طولانی خود را در سیاست است که اغلب مسئولیت هنگامی که او به رای دهندگان. “زمانی که آنها شنیدن این که من در قوه مقننه زمانی که آنها شنیدن این که من رئیس حزب” او افزود: “من هنوز هم باید برای اثبات خودم.”

در مصاحبه این هفته آقای Kauffmann بود به خصوص با احتیاط از گرفتن وسط با محافظه کار پایه خود را ، پرسید که آیا او را حمایت استیو پادشاه کنگره از شمال غربی آیووا بود که مواخذه توسط حزب ملی رهبران و محروم از کمیته تکالیف پس از صحبت مطلوب سفید ناسیونالیسم آقای Kauffmann گفت: او را به عقب نامزد جمهوری خواه بدون در نظر گرفتن که در آن است. “اگر یک دولت نادیده برنده عادلانه اولیه انتخابات پس از آن که دولت متوقف به عملکرد” او گفت:.

کلید آقای تهمت موفقیت دوباره تبدیل کردن آن نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان — که بسیاری از آنها رای ندادند در سال 2018 و کسانی که زندگی در مناطق روستایی که در آن آنها سخت تر و گران برای رسیدن به مساوی یا تعداد بیشتری از در سال 2016.

“این است که احتمالا مهم ترین چیز از همه برای ما و است که تهمت رای دهندگان که رای دادند و در سال 2016 اما نشسته آن را در سال 2018 به این دلیل که رئیس جمهور نبود در بالا” گفت: آقای کافمن. “به من که سیاسی معدن طلا.”

اما رشد رئیس جمهور پایه می تواند در یک شیب هزینه بیگانه persuadable رای دهندگان که هرگز دوست داشت رئيس جمهور در سبک اما به او رای دادند به هر حال.

علامت Waitek یک اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در مناطق روستایی Osage گفت: او را تأیید آقای تهمت موضع تهاجمی نسبت به چین — “من می خواهم راه او ایستاده بود تا به آن” — اما او قصد ندارد برای رای دادن به انتخاب مجدد او.

“من دوست ندارم که چگونه او در او نیست بحث هوشمندانه او simple-minded” گفت: آقای Waitek بازنشسته دستیار پزشک.

روستایی و یقه آبی صنعتی شهرستان در آیووا شده است توسط دولت جنگ تجاری با چین است. قیمت محصولات کشاورزی کاهش یافت, مزرعه بدهی افزایش یافت و تولید شغل پس از رشد اولیه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس جهت سال گذشته است. با استناد به کاهش تقاضا برای تراکتور و ماشین آلات ساخت و ساز به دلیل تجارت قطعیت John Deere اعلام کرد اخراج در سال گذشته 173 کارکنان در دونپورت.

آقای ترامپ اعلام کرد در ماه گذشته با چین برای خرید بیشتر صادرات مزرعه و امضای خود را در هفته گذشته از یک جدید در آمریکای شمالی توافقنامه تجارت ممکن است به کاهش سیاسی قیمت از سیاست های اقتصادی که دموکرات ها تلاش کرده اند به استفاده از به عنوان یک قطعه برای جدا کردن برخی از حامیان او.

در روستایی شهرستان Howard در شمال, آیووا, نیل شافر جمهوریخواه رئیس گفت که او در ابتدا نگران تجارت جنگ خواهد ساییده شدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی می کند. در حال حاضر کشاورزان هستند و بیشتر, خوش بین, او گفت:. “سه ماه پیش در برداشت وجود دارد خیلی بیشتر احساس وحشت و نگرانی و تفرقه در میان تهمت حامیان در مزرعه” آقای شفر گفت. “در حال حاضر آنها می گویند او تحویل داده است.”

در Des Moines, آقای ترامپ توافق در امضای خود مد امیدوار کننده خود را آیووا مخاطبان آنها به زودی خواهد ساخت “آنقدر پول” با وجود این واقعیت روستایی مناطق که در آن او قوی است هنوز به بازیابی از رکود بزرگ.

“فقط استراحت آن را آسان شما در حال رفتن به لذت بردن از زندگی خود را,” او گفت:.

“ترجمه مقاله ISI “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im