می توانید شهر زندگی زنده ماندن Coronavirus?

آن را تبدیل شدن به سخت تر با ساعت برای پیدا کردن طبیعی است.

ما نیاز به هر یک از دیگر در یک بحران شبیه به این, اما ما به درستی از ترس ازدحام. فرانسه و اسپانیا دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها تعطیل. در نیویورک آن را با موزه ها و تئاتر برادوی در وقفه. مساجد را بسته اند در کشورهای مختلف کلیساها را لغو توده ها و پاپ ممنوع از هفته دفاع مقدس جشن.

به طور سنتی ما به دنبال آرامش در دین, ورزش, سرگرمی و قول می دهم که علم مدرن و جوامع ارائه تمامی ابزارهای مورد نیاز برای حل هر مشکل است.

اما coronavirus تضعیف ما اساسی ترین ایده ها در مورد جامعه و به ویژه در شهری زندگی است. مورخان به ما بگویید که در شهرستانها پدید آمده از هزاران سال پیش به صورت صنعتی و اقتصادی دلایل تکنولوژیکی جهش تولید مازاد محصولات کشاورزی که به معنای نه هر کس تا به حال به نگه داشتن کار زمین.

هنوز شهرستانها نیز رشد کمتر tangibly را عمیقا انسانی و اجتماعی و معنوی نیاز دارد. این تصور بسیار از خیابان های به اشتراک گذاشته شده مسکن و فضاهای عمومی از ریشه و پرورش یک نوع جمعی تاکید یک حس است که مردم همه در این با هم.

بیماری های همه گیر شکار این خستگی ناپذیر. آنها ضد شهری است. بهره برداری از آنها ما ضربه به جمع. و پاسخ ما تا کنون — اجتماعی فاصله — نه تنها اجرا می شود تا در برابر اساسی ما خواسته به تعامل بلکه در برابر راه ما ساخته شده است ما در شهرها و میادین و مترو و آسمان خراش ها. همه آنها طراحی شده بود را اشغال کردند و متحرک دسته جمعی. برای بسیاری از سیستم های شهری به درستی کار نکند تراکم هدف دشمن نیست.

البته ما در حال حاضر نهفته و فراوانی رسانه های اجتماعی و دیگر اشکال از راه دور, دیجیتال, تعامل است. ما در حال حاضر در حالیکه به سمت یک نوع اجتماعی فاصله با زندگی به طور فزاینده ای در تلفن های ما و در جوامع مجازی bingeing در Netflix بکشد.

فن آوری ما مصرف امروز به طور فزاینده ای مصرف ما برای خوب و بد. آن است که افزایش اضطراب ما با بی پایان دسترسی به اطلاعات و اطلاعات غلط به طور یکسان. اما فن آوری است که همچنین اجازه می دهد بسیاری از ما برای انجام با انواع خاصی از کسب و کار و عمل در سطح جهانی در راه ما نمی تواند تصور کرده اند یک یا دو نسل پیش است.

حتی پس ما هنوز هم نیاز به یکی دیگر نه فقط عملا. Ezra Klein در Vox مطرح شده در چشم انداز اجتماعی فاصله ایجاد یک “اجتماعی رکود اقتصادی” یک نوع “سقوط در تماس های اجتماعی است که در خصوص سخت” او نوشت: “در جمعیت های آسیب پذیر به انزوا و تنهایی — افراد مسن و افراد معلول و یا از قبل موجود شرایط بهداشتی است.”

شواهدی وجود دارد برای این است. اریک Klinenberg یک جامعه شناس در دانشگاه نیویورک نوشت: یک کتاب در مورد یک موج گرما در شیکاگو در سال 1995 طی آن 739 نفر کشته شدند. این رویداد ثابت کشنده در میان سالمندان Chicagoans زندگی در, فقیر, تفکیک محله های که فراهم ساکنان کمی اجتماعی تماس بگیرید.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

اما Chicagoans زندگی در همین فقیر جنایت زده جوامع که تا به حال دسترسی به آنچه که آقای Klinenberg تماس قوی “زیرساخت های اجتماعی” — شبکه ای از “پیاده رو, فروشگاه, امکانات عمومی و سازمان های جامعه است که مردم را به تماس با دوستان و همسایگان” — درگذشت یک به طور قابل توجهی پایین تر.

در حال حاضر آن بسیار اشکال تعامل اجتماعی قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری. که یکی از دلایل ثروتمند نیویورکی با خانه دوم در حومه شهر شده اند و ترک این شهر در روزهای اخیر مانند شخصیت های قرون وسطی در بوکاچیو را “Decameron” مواجهه با مرگ سیاه.

در طول قرن گذشته میلیونها شهری-مسکونی آمریکایی ها فرار کرد به سمت حومه شهر. شهرهای پاک های محله های قدیمی و جایگزین آنها را با پروژه های مسکن در گسترده فضاهای خالی با این استدلال که شلوغ محله های فقیرنشین شهری تا به حال تبدیل شدن به ظروف پتری برای بیماری است.

اما مردم شده اند در حال حرکت به عقب به شهرستانها حتی به عنوان فن آوری ایجاد کرده است بی شمار راه های جدید برای اتصال از راه دور. شهرستانها تبدیل شده اند در فاصله از پایتخت جدید و خلاقیت, به دلیل مجاورت نژاد سرندیپیتی و قدرت از آن ایده های جدید و فرصت های بوجود می آیند.

اقتصاددانان در این مورد صحبت شهری مهاجرت در شرایط دلار و سنت است. اما ارزش انسان از فضای مشترک است که در نهایت نا معلوم. پس از 9/11 من بازدید های اسلامی گالری در موزه متروپولیتن که در آن جمعیت زیادی جمع شده بودند. از من خواسته برخی از مردم وجود دارد و آنچه آنها را به موزه. آنها گفت: آنها می خواستند به یادآوری خود را از زندگی و زیبایی و تحمل و به دنبال قدرت در یکی دیگر.

در طول حمله رعد اسا لندن در جنگ جهانی دوم انگلیسی ها دفتر خانه دستور داد تمام, تئاتر, کنسرت, سالن, فیلم, خانه ها و دیگر مکان های عمومی جمع آوری لکه های بسته خروج ساکنان به تفکر خود را در سرنوشت شوم در خانه.

استثنا بود, لندن, ملی, گالری که مدیر را متقاعد مقامات به او اجازه نگه داشتن یک نقاشی در نمایش (تصویر به صورت دوره ای تغییر به طوری که مردم تا به حال دلیلی برای بازگشت). گالری همچنین سازماندهی یک سری از ناهار کنسرت های موسیقی کلاسیک.

رفتن به معنای خطر زندگی و اندام. اما لندن منتظر در خطوط کشیده است که از درب جلو از گالری و در سراسر میدان ترافالگار امید برای صندلی. هنگامی که یک آلمانی مهمات کاهش یافت و در گالری در مدت کوتاهی قبل از کنسرت مخاطبان و نوازندگان منتقل سراسر مربع به خانه آفریقای جنوبی. چند روز بعد زمانی که 1000 پوند انفجار بمب کشف شد و در برخی از آوار خارج از گالری این مراسم بود نقل مکان کرد به دور اتاق و هیچ کس budged هنگامی که دستگاه منفجر کردند در طول یک کوارتت بتهوون.

جنگ را تکان داد اعتماد به نفس از رایگان و باز کردن دموکراسی برای زنده ماندن قبر تهدید جهانی. متوسط هر چند آنها این کنسرت به لندن امیدوارم که یادآوری آنها چرا آنها در آنجا زندگی می کردند و با هم.

امروز تهدید است که در مجموع نوع دیگری از چالش به همبستگی و راه ما از زندگی است. آن است که یک موج گرما و یا یک حمله رعد اسا. نمی توان آن را کاهش رفتن به کنسرت یا موزه. آن نیاز به جداسازی.

ما نیاز به کشف کردن یک رویکرد متفاوت با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im