کمپین اتوبوس برای جف جلسات حریف در آمریکا مسابقه انفجار را به شعله های آتش در آلاباما بزرگراه


کمپین اتوبوس برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید در آلاباما در سنای مسابقه انفجار را به شعله های آتش در یک بزرگراه – فقط دو هفته قبل از او طول می کشد در جف جلسات در توافق اولیه

  • یک تامی Tuberville کمپین اتوبوس پشت سر هم به شعله های آتش در من-59 شمالی در روز چهارشنبه
  • راننده بود و تنها کسی که در داخل و فرار از صدمه ندیده
  • Tuberville را مدیر کمپین گفت: آتش سوزی رخ داده در طول یک درایو تست
  • ایران کاندیدای سنا تایید شده توسط رئیس جمهور تهمت و چهره سابق دادستان کل جف جلسات در آلاباما اولیه جولای 14

یک کمپین اتوبوس برای جف جلسات حریف در آلاباما در سنای مسابقه تامی Tuberville رفت تا در شعله های آتش در یک بزرگراه در شب چهارشنبه.

این دکالب شهرستان کلانتر بخش بود مجبور به تعطیل کردن بخش هایی از من-59 شمالی پس از این وسیله نقلیه گرفتار آتش در وسط جاده در نزدیکی فورت پین و Hammondville.

‘وسیله نقلیه تفریحی است که در حال حاضر بر روی آتش در 227 نشانگر مایل از من-59 شمالی بستن عازم شمال خط. راننده فرار uninjured,’ مقامات در بیانیه ای گفت.

A Tommy Tuberville campaign bus burst into flames on I-59 North on Wednesday night

یک تامی Tuberville کمپین اتوبوس پشت سر هم به شعله های آتش در من-59 شمالی در شب چهارشنبه

Authorities were forced to temporarily shut down parts of the highway after the vehicle caught fire near Fort Payne and Hammondville. The driver, who was the only person in the bus at the time, escaped uninjured

مقامات مجبور شدند به طور موقت تعطیل قطعات این بزرگراه پس از این وسیله نقلیه گرفتار آتش در نزدیکی فورت پین و Hammondville. راننده که تنها کسی که در اتوبوس در زمان فرار uninjured

عکس های گرفته شده در صحنه نشان داد اتوبوس مزین با ‘Tuberville تهمت 2020’ شعار به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش بر روی شانه خط از بزرگراه.

راننده بود و تنها کسی که در اتوبوس, در آن زمان یک سخنگوی کلانتر, گفت, ایستگاه خبری محلی به میدان می روند 48.

کمپین تکرار برای Tuberville که تایید شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن منتشر شد بیانیه ای گفت که فروغ رخ داده بود در طول یک درایو تست را پس از تعمیر و نگهداری.

‘مربی Tuberville نامزدی است بدیهی است که آتش با رای دهندگان…و ما نیز در این اتوبوس بیش از حد. ما خدا را شکر که هیچ کس صدمه دیده بود در این حادثه و قابل توجه اولین پاسخ دهندگان که کمک بلافاصله’ مدیر کمپین پل Shashy گفت.

Sessions, who resigned from his post as US Attorney General in 2018, previously served as an Alabama state senator in 1997.

Sessions and Tuberville (pictured) will go head to head in the GOP primary in Alabama later this month

جلسات در حال اجرا است در برابر Tuberville خود را قبلا برگزار می شود کرسی در مجلس سنا. این دو را در آینده اولیه در این ماه

Tuberville و جلسات خواهد سر به سر در آلاباما در اواخر این ماه در توافق اولیه است.

برنده خواهد شد سناتور آمریکایی داگ جونز در ماه نوامبر.

جلسات که استعفا از پست خود به عنوان دادستان کل آمریکا در سال 2018 قبلا به عنوان سناتور ایالت آلاباما در سال 1997.

Tuberville ساخته شده است مغلوب ساختن پیشی جستن بنیادگرایانه از جلسات یک نقطه کانونی خود را در مبارزات انتخاباتی پخش تبلیغات این برنامه شامل رئيس جمهور در انتقادات از جلسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de