کامبوج Coronavirus خوشنودی ممکن است دقیق جهانی تلفات

سیهانوکویل کامبوج — هنگامی که کامبوج نخست وزیر استقبال مسافران یک کشتی کروز در میان coronavirus ترساندن در روز ولنتاین پذیرای بودند منظور از روز است. ماسک محافظ نمی شد.

نه تنها نخست وزیر کامبوج پوشیدن نیست مطمئن باشید که این کشتی ویروس رایگان, محافظان خود دستور داد افرادی که ملبس به ماسک به آنها را خاموش. روز بعد سفیر آمریکا به کامبوج W. پاتریک مورفی آورده است که خانواده خود را برای استقبال از مسافران جریان خاموش کشتی نیز رفت maskless.

“ما بسیار سپاسگزار است که کامبوج باز کرده است به معنای واقعی کلمه آن پورت ها و درها به مردم نیاز به” آقای مورفی گفت.

اما پس از صدها نفر از مسافران بود متحرك یکی بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus. در حال حاضر مقامات بهداشت نگران است که چه کامبوج افتتاح شد درهای خود را به شیوع این بیماری و این که جهان ممکن است به پرداخت قیمت به عنوان مسافر از کروز کشتی Westerdam جریان صفحه اصلی.

قبل از Westerdam لنگر انداخت در سیهانوکویل ترس دولت ها در کشورهای دیگر تبدیل شده بود کشتی دور در پنج پورت از تماس حتی اگر کروز اپراتور هلند و آمریکا و مقامات مطمئن باشند که کشتی مسافران شده بود با دقت به نمایش در آمد.

نخست وزیر کامبوج تصمیم به اجازه می دهد آن را به نظر می رسد ورود به یک حساب سیاسی به همان اندازه به عنوان هر چیز دیگری. منطقه طولانی ترین خدمت حاکم و متحدان چین او شناخته شده است برای بقای خود, مهارت.

اما آقای Hun Sen منتقدان نگران هستند که پیری مستبد ممکن است عمل کرده اند rashly.

“البته او تا به حال به انجام دیکتاتور چیز: op عکس گل رز, بهره برداری از این برای حداکثر مقدار خود گفت:” Sophal گوش, یک متخصص در کامبوج سیاست در کالج اکسیدنتال. “هر آنچه که در جهت منافع اهل کامبوج است که کاملا بی ربط به او.”

آن است که خیلی زود به بگویید که آیا تصمیم به اجازه صدها نفر از مسافران از Westerdam پرواز کردن اتحاد گیری از یک اپیدمیولوژیک فاجعه است. کامبوج مقامات بهداشت گفت که 409 از 2,257 مسافران و خدمه ترک کرده بود کامبوج برای خود خانه های پراکنده در سراسر جهان. بقیه باقی می ماند در هتل ها در پنوم پن پایتخت و یا در کشتی.

اما کمبود در غربالگری coronavirus روی عرشه این کشتی همراه با ادامه خوشنودی در مورد این بیماری همه گیر در کامبوج در حال افزایش ترس این کوچک آسیای جنوب شرقی کشور می تواند به اثبات می شود تعجب آور بردار انتقال یک ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1700 نفر عمدتا در چین, کانون شیوع.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

بسیاری از کارشناسان بهداشت می خواهیم افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران به خود قرنطینه برای 14 روز مبادا آنها اضافه کردن یکی دیگر خطاب به سرایت شبکه.

اما در روز دوشنبه آقای Hun Sen کارگردانی مقامات در پنوم پن به درمان مسافران از Westerdam به گشت و گذار و تفریح.

“به تور شهر بهتر است از ماندن در اتاق و یا در هتل احساس بی حوصله و یا ترس گفت:” یک پست در آقای Hun Sen را در Facebook صفحه.

عدم ضرورت در کامبوج که در آن مقامات جات اطراف کشتی در روز دوشنبه بدون حفاظت از نقاط به موانع در تلاش برای مهار یک ویروس است که کارشناسان هشدار می دهند در حال گسترش است سریع تر از سارس یا MERS.

“این آنفلوانزا مانند انتقال گفت:” مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “مثل تلاش برای جلوگیری از باد.”

هفته گذشته زمانی که Westerdam لنگر انداخت در سیهانوکویل به کامبوج دولت و کروز اپراتور تلقی کشتی ویروس رایگان.

اعلام شد حداقل زودرس.

تنها 20 نفر از 2,257 پردازنده مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس قبل از پیاده و علت این است که آنها تا به حال گزارش خود را به کشتی و کادر پزشکی با بیماری های مختلف است.

زنی که دو بار آزمایش مثبت پس از سفر به مالزی, 83 ساله آمریکایی بود و نه در میان کسانی که 20 امریکا هلند گفت.

نظارت بر سلامت برای بقیه مسافران شد محدود به یک تعداد انگشت شماری از متوسط چک انجام شده با مادون قرمز دماسنج مسافران گفت. در یک بیانیه هلند آمریکا گفت که در یکی از این نمایش نه تنها یک فرد در هیئت مدیره ثبت یک درجه حرارت بالا.

روز دوشنبه اعلام پخش به مسافران مانده در Westerdam هشدار داد که آنها باید اجتناب از کشتی های داغ عرشه و بازگشت به air-conditioned rooms برای جلوگیری از دروغ خواندن دمای بالا.

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان باید مورد سوال اثربخشی مادون قرمز دماسنج, همچنین شناخته شده به عنوان دمای اسلحه گفت: آنها اندازه گیری گرمای ناشی از سطح بدن به جای هسته درجه حرارت بدن.

مختلف عوامل محیطی می تواند تحریف دماسنج تفنگ مطالعه گفت: Gary Strahan, که اجرا می شود یک دستگاه مادون قرمز شرکت در تگزاس است.

“در کامبوج شما باید گرمتر پس زمینه, درجه حرارت,” او گفت:. “این می تواند تاثیر اندازه گیری. که این موضوع با هر گونه بدون تماس دماسنج.”

حتی اگر درجه حرارت با دقت سنجیده مردم ممکن است مصرف دارو است که خود را پایین تر متوسط مانند برخی از داروهای آرتریت.

و در هر صورت افرادی که بدون علامت هنوز هم می تواند منتقل coronavirus دانشمندان دریافته اند.

“یک فرد است که در حال حاضر به عنوان تب لزوما مثلا با یک بیماری و یا یک ویروس و گفت:” جیم Seffrin متخصص در دستگاه های مادون قرمز در Infraspection موسسه در نیوجرسی.

در پی مثبت آزمون در مالزی کامبوج مقامات بهداشت گفت: آنها می توان با تکیه بر یک داخلی آزمایشگاه برای تست همه مسافران و خدمه هنوز در کشور برای coronavirus.

در روز دوشنبه مسافران را جشن گرفتند اخبار از کامبوج مقامات بهداشتی که اولین دسته از 406 نفر در پنوم پن به حال آزمایش منفی, اگر چه هیچ یقین آنها نمی خواهد بعد از تست مثبت است.

“مردم در کشتی بسیار سپاسگزار به مردم کامبوج گفت:” Tammie گورهای آمریکایی از کانزاس است. “من کمی نگران بودم که آنها ممکن است ترس از ما حتی در هتل, اما آن نبوده است که در همه.”

در بعد از ظهر دوشنبه بیش از 100 Westerdam مسافران در زمان آقای Hun Sen را پیشنهاد سرمایه, تور ستون در اتوبوس به دیدن کاخ سلطنتی و سایت های دیگر.

در تصاویر از گشت ارسال شده در دولت مرتبط وب سایت تنها یک فرد دیده می شود پوشیدن ماسک.

با وجود موارد coronavirus ظاهر در آسیای جنوب شرقی و آقای Hun Sen مبارزات انتخاباتی است در برابر ماسک با این استدلال که آنها بهتر و ترس از توقف میکروب ها. در یک کنفرانس خبری در ماه گذشته او اعلام کرد که او را لگد کردن هر کسی که جرأت پوشیدن ماسک.

حتی به عنوان دولت های دیگر برقرار چین ممنوعیت سفر که خشم پکن آقای Hun Sen سفر به پایتخت و دیدار با شی جین پینگ چین رهبر در یکی دیگر از عکس op.

و دیگر کشورهای سازمان airlifts از مردم به دام افتاده در ووهان شهرستان که در آن ویروس اعتقاد بر این است که منشأ آقای Hun Sen گفت که او نمی خواهد کشتی کامبوج دانش آموزان از آنجا که آنها باید “پیوستن با چینی برای مبارزه با این بیماری است.”

حس همبستگی را حس می کند در یک کشور به شدت وابسته به چین برای آن اقبال پس از تبدیل آن به یک غرب بود که خواستار پیشرفت در حقوق بشر در بازگشت برای کمک و سرمایه گذاری است.

تورنت چینی نقدی تعمیرشده کامبوج هیچ جا بیشتر از در سیهانوکویل یک بار خواب آلود در ساحل شهر است که در حال حاضر آلاینده سایت ساخت و ساز از طلاکاری قمار و قوی مسکونی بلوک. بیش از 90 درصد از کسب و کار در این شهرستان در حال حاضر چینی متعلق به.

روز دوشنبه Oeun ین یک گر اینجا نگران ماساژ او داده بود و سه زن مسافر از Westerdam قبل از ویروس های مورد تایید مالزی. او نگران بود در ابتدا گفت: از آنجا که نخست وزیر بود و مطمئن باشید مردم همه خوب بود.

“در حال حاضر من بیشتر نگران” او گفت:.

در یک کشور که در آن آقای Hun Sen حل بزرگترین حزب مخالف سیاسی و ترور غیر معمول نیست چنین خفیف نگرانی است تا آنجا که بسیاری از ساکنان عادی در حال حاضر به جمع اوری.

اما نیز وجود دارد گسترده شک و تردید از دولت مشاجره که تنها یک نفر در کامبوج است که تا کنون آزمایش مثبت برای coronavirus یک شهروند چینی است که پس از بازگشت به خانه.

“طبیعی وجود دارد کمبود اعتبار و اعتماد در ارتباط با دولت کامبوج گفت:” Ou Virak بشر-فعال حقوق بشر و بنیانگذار آینده فروم محلی فکر می کنم تانک. “این است Hun Sen را Westerdam مشکل, چرا که حتی اگر او کار درست انجام می دهند صرفا به عنوان یک انسانی او دیده می شود به عنوان عروسک خیمه شب بازی از چین به جای.”

روز دوشنبه آقای Hun Sen اعلام کرد و در عین حال یکی دیگر از شیرین کاری تبلیغاتی: او می خواهد به دعوت از مسافران از Westerdam به یک حزب است.

ماسک نمی تواند خوش آمدید.

گزارش شد کمک توسط خورشید نارین در سیهانوکویل; Roni Caryn رابین و دیوید Yaffe-Bellany در نیویورک; و Richard C. حصار در دنپاسار اندونزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im