خواستار شیخ محمد به چهره عدالت بیش از خانواده آدم رباییوزرای پلیس و دادستان تحت فشار هستند را حاکم دبی به عدالت پس از انگلستان قاضی حکم داد که او هماهنگ ربودن دو نفر از دختران – یکی از خیابان های کمبریج.

این شهادتها دادگاه خانواده قضاوت نامگذاری شیخ محمد بن راشد آل مکتوم که از ملکه و یکی از مهم ترین چهره های اسب مسابقه ای, خطرات بی ثباتی روابط دیپلماتیک با امارات متحده عربی نزدیک خلیج فارس متحد.

رفتار خود را شرح داده شد توسط قاضی آقا اندرو مک فارلین در تعادل احتمالات به عنوان مقدار به طور بالقوه شکستن زبان انگلیسی و حقوق بین الملل.

این حکم نشان داد که پلیس مامور تحقیق در مورد ربودن شاهزاده خانم Shamsa از کمبریج در سال 2000 زمانی که او 19 ساله بود و مانع از سفر به دبی به دنبال جنایی سوالات.

DCI David Beck از کمبریج پلیس رد شد اجازه پرواز به خلیج فارس برای مصاحبه با “شاهدان بالقوه” پس از ساخت یک درخواست رسمی به خدمات تاج دادستان حاکم بر داشت. وزارت امور خارجه حاضر به دست بیش از فایل های خود را در این مورد به دادگاه.

نگهبان و اخبار دیگر سازمان ها می تواند نشان از حاکم پیروی ماه از جلسات خصوصی و یک دعوای حقوقی که رسید دیوان عالی کشور است. این جزئیات فوق العاده ای خانواده saga پوشا از 20 سال که در طی آن شیخ, 70, سازمان های بین المللی آدم ربایی و زندانی هر دو Shamsa و دیگری دختر, Latifa و “محروم [آنها را] از آزادی های خود”.
The princesses Shamsa (left) and Latifa Al-Maktoum (right).

شاهزاده Latifa سپس 32, کشف و ضبط شد توسط کماندوهای ارتش هند از اقیانوس هند در سال 2018 پس از فرار او در خانه بود و به زور بازگشت به دبی.

اتهامات شکنجه ظاهر در مورد. Latifa گفت که او در معرض در یک مرحله به “ثابت شکنجه” و قاضی, در حالی که او را پیدا کردن در آن نقطه خاص گفت: او احساس اعتماد به نفس در تکیه بر حساب او. او ادعا کرد که نگه داشته شده است در تنهایی در تاریکی و بارها و بارها مورد ضرب و شتم.

شیخ اقدامات پدید آمده پس از ششم و جوانترین همسر, Princess Haya, 45, فرار به لندن در ماه آوریل گذشته با دو فرزند جوان خود را. تلاش خود را برای بازگشت این کودکان به دبی باعث یک اقدام قانونی در دادگاه خانواده.

حیاء در برابر آن با یک ضد ادعا می کنند به دنبال یک ازدواج اجباری منظور حفاظت در رابطه با دختر خود ادعا که شیخ در تلاش بود تا به ازدواج با او را به ولیعهد عربستان و محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود. ‘پنجره’ به عنوان او است بهتر شناخته شده است از متهم به مشارکت در قتل مخالف نگار جمال Khashoggi. دادگاه پیدا نکردم این اتهام درست باشد.

قضاوت پرسش در مورد اینکه آیا وزارت امور خارجه مسدود شده در تحقیقات پلیس به ناپدید شدن Shamsa پس از او فرار کرده بود به کمبریج از ساری در سال 2000. مك فارلين گفت که او قادر به ایجاد یک عزم چرا که وزارت امور خارجه حاضر به همکاری در آزادی اطلاعات در زمینه.

پس از حکم کار سایه دادستان کل شامی Chakrabarti گفت: “این است که به وضوح تکان دهنده قضاوت. هر دو Priti پاتل [دبیر خانه] و دومینیک Raab [وزیر امور خارجه] باید به فوریت بررسی چرا جرم به ربودن در کمبریج به نظر می رسد شده اند مانع.”

دیوید Haigh انگلیسی وکیل برای شاهزاده خانم Latifa گفت: نگهبان که او ارسال قضاوت به سازمان ملل متحد’ گروه کاری در اجرا و یا ناپدید شدن غیر ارادی است که در حال حاضر در حال بررسی Latifa ناپدید شدن است.

“ما خوشحال هستیم که با قضاوت” او گفت:. “این vindication برای همه چیز ما شده اند گفت: vindication برای Shamsa, Latifa و Haya.”

Haigh گفت که او و Tiina Jauhiainen, Latifa دوست شده بود در مصاحبه ای که اواخر سال گذشته توسط پلیس کمبریج که هنوز در حال بررسی Shamsa را ربودن. او افزود: “آن است که در حال حاضر روشن کنید که چرا شیخ محمد نمی خواست این قضاوت به در دسترس ساخته شده به جهان است. آنها نشان می دهد او به عنوان کسی که نا مناسب به اتهام کودکان اجازه دهید به تنهایی یک دولت است که متحد بریتانیا است.”

شیخ محمد رفتار برای اولین بار مشخص شده توسط یک نگهبان مقاله در سال 2001 قضاوت اشاره کرد و اضافه کرد که حیاء به عنوان خوانده شده داستان در مورد Shamsa ناپدید شدن در سال 2016 اما در ابتدا باور نمی کند شوهر او دخیل.

شیخ محمد نیز معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی. او پدر 25 فرزندان خود را دو با حیاء هستند جوانترین.

او حاضر به شرکت در هر یک از جلسات متعدد در دادگاه سلطنتی عدالت در مرکز لندن. همسرش, Haya شد حضور ثابت در دادگاه نشسته در کنار او وکیل برجسته وکیل طلاق بانوی شاکلتون.

قضاوت می رود به جزئیات در مورد مبارزات انتخاباتی از آزار و اذیت را تحمل توسط Haya. قاضی پذیرفته تقریبا تمام اتهامات او را به عنوان درست در تعادل احتمالات از جمله این که شیخ:

  • تلاش به او ربوده شده توسط هلیکوپتر.

  • مرتب برای اسلحه به سمت چپ در اتاق خواب خود را.

  • با کف دست خود را بیش از او رابطه جنسی نامشروع با یک محافظ.

  • او را طلاق داد و بدون گفتن او.

  • تهدید برای به دست گرفتن فرزندان خود را.

  • منتشر شده تهدید اشعار در مورد او آنلاین.

مك فارلين در می یابد که رابطه خود را رو به وخامت گذاشته و مدتی در سال 2017 یا 2018 او “سوار بر یک رابطه جنسی نامشروع با یکی از نر محافظان”.

در اوایل 2019, Haya شروع به نشان دادن علاقه به سرنوشت شوهرش را دختران Shamsa و Latifa. با توجه به حکم شیخ شروع به تهدید علیه او و در ماه فوریه او را طلاق تحت قانون شریعت بدون اطلاع او.

در 11 مارس آن سال حکم پرونده یک هلیکوپتر فرود آمد نزدیک او مرکب در دبی و خلبان به او گفت که او بود او را به Awir “یک زندان در بیابان”.

Haya گفت که اگر پسر خود را به حال شده است وجود دارد و چسبیده به پای او, او را دور گرفته شده اند. داوری افزود: “پرواز اسناد و مدارک با توجه به هلیکوپتر های فاش شده اند و نشان می دهد که یکی از خدمه یکی از سه نفر به نام های Shamsa و [کارمند شيخ] به عنوان درگیر شدن در Shamsa حذف از انگلستان در سال 2000.”

آن را ادامه می دهد: “در طول این دوره مادر دریافت یک سری از ناشناس یادداشت های چپ در اتاق خواب خود و یا در جای دیگر ساخت تهدیدات به عنوان مثال” ما خود را پسر – دختر خود را از آن ماست – زندگی خود را بیش از و یا هشدار به مراقب باشید … در دو نوبت در ماه مارس 2019 مادر می گوید که او در بر داشت یک تفنگ در سمت چپ تخت او با پوزه اشاره به سمت درب و ایمنی گرفتن است.”

در ماه ژوئن شیخ انتشار یک شعر با عنوان شما در زندگی و درگذشت. Haya دیدم آن را به عنوان یک تهدید مستقیم به او و اعلام عمومی از او “خیانت”.

شعر اظهار داشت: “شما خائن شما خیانت با ارزش ترین اعتماد. من در معرض خود را و شما بازی … من شواهدی که محکومین شما از آنچه شما انجام داده اند … شما می دانید که اعمال شما در حال توهین … بیایید ببینید اگر فساد شما به ارمغان می آورد مزایای من اهمیتی ندارد که آیا شما زندگی می کنند و یا می میرند.”

مك فارلين را قضاوت توضیح می دهد که حکم “را به خوبی ممکن است شامل یافته البته در عمران, استاندارد, رفتار که بر خلاف قوانین کیفری انگلستان و ویلز, حقوق بین الملل, بین الملل دریایی و بین المللی پذیرفته شده حقوق بشر و هنجارهای”.

مدنی استاندارد یک نتیجه گیری ساخته شده در تعادل احتمالات; است که به اتهام احتمال بیشتری نسبت درست باشد. آن است نه پیدا کردن به جنایی استاندارد است که فراتر از شک معقول.

مك فارلين به پایان می رسد قضاوت او گفت: “این یافته ها با هم نشان می دهد دوره های سازگار از انجام بیش از دو دهه که اگر او آن را لازم بداند برای انجام این کار, پدر [شیخ محمد] استفاده خواهد شد بسیار قابل توجهی از قدرت را در اختیار خود را برای رسیدن به خود هدف خاص.”

شیخ را رد کرده است تمام اتهامات علیه او. در بیانیه صادر شده به رسانه ها گفت: “این مورد نگرانی بسیار شخصی و خصوصی امور مربوط به فرزندان ما. درخواست تجدید نظر ساخته شده برای حفاظت از منافع و رفاه کودکان است. نتیجه محافظت نمی کند فرزندان من از توجه رسانه ها در راه است که دیگر کودکان در خانواده رسیدگی در انگلستان محافظت می شود.

“به عنوان یک رئیس دولت من بود قادر به شرکت در دادگاه حقیقت یاب روند. این منجر به انتشار یک “حقیقت یاب’ قضاوت که به ناچار می گوید فقط یک طرف داستان است. از من بپرسید که رسانه ها احترام به حریم خصوصی فرزندان ما و نه دخالت خود را در انگلستان زندگی می کند.”

نه خارجی دفتر خدمات تاج دادستان و نه Cambridgeshire پلیس اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>