کالیفرنیا شناخته شده تنها wolf pack تولید جدید بستر نوزادانتنها شناخته شده گرگ خانواده در کالیفرنیا تولید یک بستر جدید از نوزادان چهارم آن ساختمان در یک بهبود تدریجی گونه در آمریکا و غرب است.

این Lassen بسته ظاهرا خود را از دست داده اصلی پدر گرگ کشف نشده از ماه ژوئن سال گذشته است. اما یک نر جدید اتحاد پیوست بسته و در نتیجه در بستر هشت نوزادان. وجود دارد در حال حاضر حداقل 14 گرگ ها در این پک از جمله قبل از لاشبرگ.

خانواده تنها دوم تایید گرگ در کالیفرنیا در 100 سال گذشته و برای اولین بار شناسایی شده در سال 2017. گرگ را شکار شده است پس از سفید مهاجران به کشورهای غربی اما گونه های در معرض خطر و قوانین حفاظت از محیط زیست تلاش کمک کرده اند بازیابی کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این پیشنهاد سلب حمایت از گرگ ها در سراسر ایالات متحده. در حالی که ایالت کالیفرنیا قانون محافظت از گرگ کشورهای همسایه مانند اورگان چنین نیست پادمان.

“ما آمدیم در تولد Lassen بسته یابم نوزادان که در حال تنفس زندگی جدید را به گلدن استیت را گرگ بازیابی” گفت: Amaroq وایس, ارشد, west coast گرگ مدافع در مرکز تنوع زیستی.

“این آنهایی که کمی امید به هر کسی که می خواهد برای دیدن گرگ دوباره تاسیس در مکان این حیوانات زیبا و یک بار به نام خانه.”

گرگ جوان معمولا اقامت با خانواده خود را برای چند سال اول زندگی قبل از حرکت به دور به دنبال آمپول و سهام از قلمرو خود را.

چنین سفرهایی می تواند مملو – در اوایل سال جاری یک زن گرگ به عنوان شناخته شده و یا-54 مرده پیدا شد بعد از یک مدت طولانی و بی ثمر تلاش برای پیدا کردن یک همسر.

گرگ که پوشیده بود یک رادیو یقه ردیابی حیات وحش مقامات تا به حال زیبا تر از 8,700 مایل در سراسر کالیفرنیا و نوادا و اورگان قبل از تسلیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>