کالیفرنیا خواست برای آزادی همسر زندانی میان coronavirus از جمله خشونت مجرمبه عنوان coronavirus تونی از طریق زندان ها و زندان های سراسر ایالات متحده وکلای مدافع و اعضای خانواده از زندانیان کالیفرنیا در حال اصرار دولت برای آزادی همسر زندانی و زندانیان با شرایط بهداشتی اساسی برای آنها قرارداد این ویروس می تواند پیامدهای ویرانگر.

در پاسخ به کروناویروس تهدید کالیفرنیا در حال حاضر سریع دنبال انتشار تقریبا 3,500 مردم محکوم به جرائم غیر خشونت آمیز بودند که با توجه به paroled در مدت 60 روز آینده. وزارت کالیفرنیا برای اصلاحات و توانبخشی (CDCR) نیز گرفته شده coronavirus کاهش تلاش های مانند محرومیت بازدید کنندگان, افزایش تسهیلات برای تمیز کردن و تولید ضد عفونی کننده دست.

اما جماعت دادستان پزشکان و عدالت کیفری اصلاح طلبان هستند در تماس با مقامات دولتی خود را به مرحله امداد تلاش برای مسن و آسیب پذیر زندانیان از جمله کسانی که در زمان خدمت برای جرائم خشونت آمیز.

آلیشیا Rhoden شوهر, Bruce Wayne Rhoden که در خدمت نهایی سال از چهار سال حبس در واسکو زندان های کشور برای حمله با سلاح مرگبار همچنین دارای چندین خشونت و مواد مخدر به اتهام جنایت قدمت آن به اوایل 1990s. در علاوه بر این به سن و سال او, بروس یک دسته از شرایط از پیش موجود از جمله دیابت و ایدز که او را در معرض خطر بیماری شدید و مرگ اگر شما با coronavirus. آلیشیا که 60 و دارای صرع می گوید او را وحشت زده که شوهرش بیمار تبدیل خواهد شد در حالی که در زندان است و او نمی خواهد می دانم که تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

“شوهر من است 61 و سلامتی اش خوب نیست و در همه,” آلیشیا Rhoden لس آنجلس ساکن است ، “ترس من این است که او می تواند به مرگ در زندان به دلیل شرایط پزشکی.”

“او نیاز به مقدار زیادی از مراقبت,” او اضافه شده است. “او شش عکس انسولین در روز و نیازهای خود را ضد ویروس.”

امیدوار به زور دولت به تمرکز تلاش های امدادی در بیمار زندانی مردم و کسانی که بیش از 50 وکیل مدافع, با, زندان, دفتر حقوقی و روزن Bien Galvan & Grunfeld به دنبال تغییر یک موجود حکم دادگاه که حکم کالیفرنیا برای کاهش جمعیت زندان.
Alicia Rhoden and her husband

“به استثنای lifers که خدمت دوره های طولانی از زمان و مردم با خشونت جرائم اتلاف زندگی انسان” گفت: Michael بین یکی از وکلای مدافع که در زمینه اورژانس حرکت است. “مردم را وحشتناک اشتباهات اما چند سال باید کسی باقی ماندن در یک وضعیت خطرناک را برای وحشتناک اشتباه است؟”

بیش از آخر هفته سه قاضی پنل محروم اورژانس حرکت است. با توجه به نوشته تصمیم قضات توافق کردند که دولت باید سریع عمل می کنند اما اصلی زندان کاهش سفارش “هرگز در نظر گرفته شده برای آماده سازی متهمان به مقابله با این بی سابقه ای همه گیر” و می تواند در نتیجه نمی توان از تغییر در نور از coronavirus.

در حال حاضر بین می گوید و زندان قانون کار را به حرکت به یک قاضی و به دنبال به منظور انتقال در معرض خطر افراد خارج از زندان و به خالی امکانات دولتی یا خانه حبس در جای کامل منتشر شده است.

“بهترین نتیجه نیست یک پیروزی در دادگاه اما پیروزی در کاهش تراکم. ما امیدواریم که این پیام را به فرمانداران است جدی گرفته شود” گفت: Bien.

به عنوان از آوریل 5, 16 زندانیان و 53 کارکنان در CDCR باید آزمایش مثبت برای Covid-19. در حالی که این عدد کوچک است در مقایسه با 48 مورد و یک مورد مرگ در یک ایلینوی زندان و نزدیک به 200 مورد در Rikers Island, New York, طرفداران نگران باشید که آن را فقط یک ماده از زمان قبل از زندان در کالیفرنیا دیدن ده ها تن از موارد تایید شده.

این CDCR خانه های اطراف 116,000 زندانیان در زندان ها و اردوگاه ها با توجه به های اخیر جمعیت گزارش. تقریبا 5,600 65 ساله یا مسن تر و 37 درصد از کل جمعیت زندان باید حداقل یکی از عوامل خطر است که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) می گوید قرار داده و آنها را در معرض خطر بیماری شدید از Covid-19.

سن و بیماری های زمینه ای همراه با کمبود فضا در زندانها هستند “طوفان کامل که چرا این جمعیت باید در اوایل منتشر شده” گفت: David محمد, مدیر اجرایی موسسه ملی برای عدالت کیفری اصلاحات از زندانیان.

“آنها بیشتر در معرض خطر آنها هزینه بیشتر به زندانی کردن و مراقبت و کمترین خطر recidivating,” محمد ادامه داد. (فدرال از زندانیان که از زندان آزاد شد پس از سن 60 تا به حال کمتر از 10 درصد reincarceration نرخ در مقایسه با بیش از 30% برای افراد زیر 30 سال, با توجه به یک سال 2017, ایالات متحده آمریکا صدور حکم کمیسیون گزارش.)

در 31 مارس پاسخ به Bien حرکت وکلای مدافع برای دولت می گویند CDCR مقامات “در حال حاضر گرفته شده فوری پررنگ و اقدامات مناسب در پاسخ به این سرعت در حال تحول بحران”. این اقدامات عبارتند از: حرکت در اطراف 500 نفر از خوابگاه که در فضاهای باز با تخت تختخواب سفری است که ده ها تن از زندانیان به زندان با فضای در دسترس است. آنها نیز به حالت تعلیق در مصرف از زندان های شهرستان یک فرایند است که معمولا به ارمغان می آورد 3,000 افراد جدید به CDCR 35 بزرگسالان موسسات در هر ماه.

یک سخنگوی CDCR گفته گاردین در یک ایمیل که این مراحل را همراه با اخبار اخیر را “کمک به ایجاد فاصله فیزیکی برای همه زندانیان در نتیجه کاهش خطر گسترش Covid-19 در میان کل جمعیت”.

اما بسیاری نگران هستند که دولت را خروج از افرادی که مرتکب جرایم خشونت آمیز – تقریبا نیمی از CDCR جمعیت با توجه به یک سال 2018 گروه گزارش – نمی کاهش جمعيت سالمندان به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع.

“این یک خطر برای امنیت عمومی اگر شما نمی کاهش جمعیت, نه راه دیگری در اطراف گفت:” عدنان خان که پس از گذراندن 16 سال در زندان ایالتی سن کوئنتین شد مدیر اجرایی عدالت اصلاحات نه برای سود Re:فروشگاه عدالت است.

خان بود که در ماه ژانویه منتشر شد 2019 می گوید او باقی می ماند در تماس روزانه با دوستان که هنوز زندانی از جمله 68 ساله مربی. خان را به یاد می آورد صحبت های اخیر که در آن مربی خود ماده factly خان گفت که او و دیگر زندانیان هستند “فقط در حال انتظار برای دریافت coronavirus. کسانی که زنده ماندن انجام دهید و کسانی که نمی نیست.”

مقامات دولتی می گویند که آزاد کردن مردم از حبس یک فرایند پیچیده است که آغاز می شود بیش از شش ماه قبل از اینکه کسی مجاز است برای قدم زدن به بیرون از زندان را دروازه. این فرایند شامل ارزیابی پس از آزادی نیاز دارد و مردم با دولتی مزایای به عنوان مورد نیاز است. آنها استدلال می کنند که این قبل از انتشار برنامه های لازم برای اطمینان حاصل شود که مردم می توانند رشد پس از حبس و که این روند باید باقی می ماند در دست اصلاحات مقامات نه دادگاه های ایالتی.

هنوز هم افرادی مانند خان و Rhoden نگران هستند که به عنوان نبرد قانونی می پوشد در عزیزان خود را تبدیل خواهد شد بیشتر در معرض خطر در حالی که پشت میله های زندان.

“مادر من نیست و من در مورد او نگران بیمار شدن وجود دارد” گفت: Tamisha تورس ورود مجدد ارائه دهنده خدمات در کالیفرنیا در شهرستان کنترا کوستا ایالت.

تورس’ مادر از 55 سال و زندانی در فلسم زندان ایالتی در حدود 30 مایل از ساکرامنتو پس از هدف قرار دادن یک California Highway Patrol افسر در حالی که او با کمک یک برخورد. او پذیرفته شده بود به یکی از CDCR 3 جایگزین زندان برنامه هایی که خوابگاه های خصوصی و یا CDCR با امکانات توانبخشی, برنامه, برای خدمت به بقیه از جمله. اما گسترش سریع coronavirus باعث شده است تا CDCR مقامات برای جلوگیری از انتقال این افراد از زندان به این امکانات. بنابراین تورس’ مادر همچنان به کار در زندان در حالی که او در انتظار او انتقال دهید.

“این ویرانگر هنگامی که شما متوجه است که شما میخوای منتشر خواهد شد و سپس آن را مانند “اوه متاسفم اتوبوس آمدن نیست’ گفت:” تورس.

“در حال حاضر مادر من برای تصمیم گیری: ‘من می خواهم برای رفتن به محل کار و خطر بیمار شدن در این محل یا من نمی شیم آنچه که من نیاز به راحت اینجا ؟ اگر شما در زندان و لازم نیست که کسی از شما مراقبت پس از رفتن به کار و گرفتن که 35 سنت یک ساعت همه چیز است” تورس ادامه داد.

“یکی از نگرانی های من این است که شوهرم بیمار شدن و هیچ کس به من گفتن. من فقط پیدا کردن که او مرده را به من می دهد ترس – که ممکن است من نمی دانم” گفت: Rhoden.

“و بروس می شود وحشت زده چرا که او نمی داند که اگر چیزی اتفاق افتاده است به من. من مبتلا به صرع و باید 10 تشنج در هفته. اگر من بیش از حد بیمار وجود خواهد داشت هیچ کس به دفاع از او” ادامه داد Rhoden.

“ما در حال پرداخت قیمت برای جرم حبس در ایالات متحده” تکرار Bien. “این سخت درس برای همه ما چقدر خطرناک سیستم های ما هستند. آن را وحشتناک برای افراد زندانی آن را وحشتناک برای کارکنان است.”

توضیح: این داستان به روز شده با اطلاعات دقیق تر در مورد تورس و Rhoden را محترم بشمارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>