کالیفرنیا برنامه ادامه 600 دلار افزایش برای بیکار اگر کنگره کاهش بودجه

کالیفرنیا قانونگذاران دولت با توجه به برنامه ریزی برای ادامه $600 هفتگی بیکاری برای ساکنان دولت اگر کنگره را گسترش دهید بودجه اضطراری در این ماه.

“ما میلیون ها نفر از کالیفرنیا که بر روی یک صخره مالی” گفت: Phil تینگ یک دولت دموکراتیک نماینده مجلس از سان فرانسیسکو. “آنها واقعا نیاز به این پول برای پرداخت اجاره به خرید مواد غذایی برای پرداخت هزینه های زندگی روزمره.”

کاهش فدرال کمک های اضطراری احتمالا قرار داده و بیشتر ساکنان کالیفرنیا در معرض خطر از دست دادن مسکن خود را و می تواند در کالیفرنیا بی خانمانی بحران حتی بدتر تینگ گفت.

“شماره یکی از راه های شما جلوگیری از گسترش Covid است که شما نگه داشتن مردم در خانه های خود را,” او گفت:.

به عنوان coronavirus موارد افزایش تعداد تایید مرگ و میر در سراسر کشور می رسد 150,000 کنگره است که بحث که آیا برای گسترش $600 هفتگی پرداخت به مکمل دولت مزایای بیکاری. در کالیفرنیا این فواید به طور متوسط کمی بیش از 300 دلار در هفته است. اضافی فدرال دلار کارشناسان می گویند در حال ارائه بحرانی کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی که شغل خود را از دست.

اما پرداخت های اضافی به تصویب رسید موقت اقدام اضطراری در ماه مارس منقضی می شود در این ماه است.

کنگره جمهوری خواهان پیشنهاد کاهش اضافی فدرال سود به 200 دلار در هفته با این استدلال که ارائه آمریکایی ها با بیشتر اضطراری پشتیبانی دلسرد آنها را از بازگشت به کار. دموکراتیک رهبران کنگره به نام جمهوری خواه طرح “کاملا نامناسب” و همچنین “سخت دل” و “بی رحمانه”. خانه دموکرات ها به تصویب یک لایحه که گسترش کامل 600 دلار پرداخت از طریق ژانویه.

“ما هیچ جا نزدیک به یک معامله” علامت مراتع مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد پس از دیدار با دموکرات ها در روز چهارشنبه به این معنی که اضافی فدرال بیمه بیکاری برنامه منقضی خواهد شد در روز جمعه سیاسی گزارش شده است. به دلیل چگونه اصل قانون نوشته شده اضافی اورژانس پرداخت و در واقع به پایان رسید یک هفته قبل است.

دموکراتیک قانونگذاران ایالتی در کالیفرنیا اعلام کرد در روز سه شنبه که آنها در حال بحث در مورد چگونه به مرحله به ادامه کامل 600 دلار پرداخت برای ساکنان کالیفرنیا اگر کنگره را تایید نمی کند و آنها را به عنوان بخشی از دولت دموکرات گسترده تر پیشنهاد $100bn اقتصادی و برنامه ریزی.

کالیفرنیا باید “انجام همه چیز ممکن است برای نگه داشتن مردم در خانه قرار دارد و نگه داشتن آنها را در خود پا”, Ting, سان فرانسیسکو, دولت, مجلس, گفت:. “اگر ما نمی که مردم ممکن است در نهایت در خیابان و سپس بی خانمان و آنها خواهید بود با استفاده از دیگر برنامه های دولت است.”

کالیفرنیا “پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان و این زمان ما نیاز به اعمال نفوذ همه ما منابع مالی به مردم از طریق این بیماری همه گیر”, Ting گفت.

این بحث هنوز هم مقدماتی و اقدام قانونگذاران کالیفرنیا ممکن است بستگی دارد به آنچه که کنگره تصویب کرد. اگر دولت فدرال فراهم می کند 200 دلار در هفته مثلا کالیفرنیا قانونگذاران ممکن است انتخاب کنید برای صندوق های اضافی 400 دلار در هفته به فاصله.

اضافی کالیفرنیا همه گیر بیکاری پرداخت خواهد بود احتمالا برای پرداخت با ترکیبی از وام از دولت فدرال و مالیات کوپن برنامه است که اساسا “درخواست برای وام از مالیات دهندگان”, Ting گفت.

کالیفرنیا در حال حاضر یکی از ملی نقاط مهم برای coronavirus عفونت با مجموع موارد نزدیک شدن 500,000. آن را تصویب نیویورک در بالاترین حالت در مجموع تایید coronavirus موارد قبلا در ماه جولای هر چند آن را دیده است و بسیاری از مرگ و میر کمتر و تنها با 8,518 که از 27 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de