کالیفرنیا صاحبخانه در حال قفل کردن مبارزه مستاجران. یک “سونامی اخراج’ ممکن است بعد

Christopher Borunda را صاحبخانه قفل شده است ، ترزا Ribeiro صاحبخانه چپ مبتذل صوتی تهدید به حذف او. دنیس بریگز صاحبخانه گفت که او با فروش خانه خود و او نمی تواند باقی بماند.

برخی از کالیفرنیا مستاجران مواجه شده اند به طور فزاینده تهاجمی اخراج تلاش ها در طول ماه گذشته با وجود اضطراری حمایت به معنای حفظ مسکن مردم در طول coronavirus بیماری همه گیر. و اگر چه طرفداران خواسته اند که مقامات وزارت امور خارجه برای تقویت قوانین کلیدی مستاجرها’ حمایت مجموعه به پایان می رسد بدون دولت جدید قصد دارد در محل.

در نتیجه کارشناسان می گویند می تواند فاجعه بار است.

در میان افزایش coronavirus عفونت و بدتر شدن بحران اقتصادی صدها نفر از هزاران نفر از مستاجرها در حال حاضر در معرض خطر تبدیل شدن به بی خانمان های کالیفرنیا به طور بالقوه تشدید وضعیت را وخیم بحران مسکن. علاوه بر این طرفداران ترس از عدم حمایت خواهد جسور برخی از صاحبخانه ها به توسل به روش خصمانه به خود مستاجرها را در زمانی که بسیاری از کالیفرنیا هیچ جایی برای رفتن.

با بسیاری از خانواده های بزرگ روبرو اجاره بدهی طرفداران آنها اصرار دولت به عمل می کنند. تنها راه حل عملی برخی از فعالان می گویند اجاره امداد – یک حرکت است که مقامات منتخب که تا کنون مقاومت کرده است.

“هنگامی که صحبت کردن در مورد در مقیاس اخراج و جابجایی توده آن را بسیار غیر قابل تصور” گفت: Ananya Roy مدیر موسسه نابرابری و دموکراسی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس (UCLA). دولت او گفت که رهبری نسبت و حتی بیشتر شرایط وخیم تر از کلبه شهرها و یا “Hoovervilles” از 1930s. “این خواهد بود بدتر از رکود بزرگ.”

Graffiti saying ‘No Wage, No Rent’ is seen on a wall on La Brea Ave on May Day in Los Angeles.

یک بحران تبدیل به یک ‘فاجعه’

وقتی کالیفرنیا شد یکی از اولین متحده به تعطیل در ماه مارس و میلیون ها شغل خود را از دست فرماندار گاوین Newsom دستور ایالت تاخیر در اعمال اخراج برای کسانی که قادر به پرداخت اجاره. برخی از حوزه های قضایی محلی گذشت خود اقدامات در لس آنجلس و برخی از دولت های منطقه خلیج به مستاجران یک سال به پرداخت اجاره آنها بدهکار در حالی که شهر اوکلند منع صاحبخانه از اخراج مردم به علت عدم پرداخت در طول بحران. یکی از مهم ترین حمایت از دولت و سیستم دادگاه که متوقف پردازش اخراج در ماه آوریل است.

حمایت شد جامع نیست و یا به شدت اجرا – صاحبخانه ادامه داد: به دنبال اخراج سراسر کشور در برخی موارد با موفقیت. اما قوانین اضطراری را تاخیر مجموع ضرب وشتم.

که به زودی می تواند تغییر ، دولت قوه قضائیه شورای اسلامی هفته گذشته اعلام کرد که آن را با توجه به rescinding آن متوقف بر اخراج پردازش یک حرکت است که بازگشایی دادگاه برای اجرای حذف موارد علیه مستاجران. در همان زمان جمهوری خواهان در کنگره به دنبال قطع اضافی مزایای بیکاری است که می تواند به خصوص در کالیفرنیا که در آن نرخ بیکاری به ماند در 15٪.

کارشناسان در حال حاضر پیش بینی یک “سونامی اخراج”. UCLA محققان تخمین زده اند که 495,000 خانواده ها در معرض خطر اخراج در لس آنجلس. در دره سیلیکون یکی از ثروتمندترین مناطق جهان 43,000 خانواده ها در معرض خطر اخراج و حتی اگر فقط 10 درصد از آنها تا پایان خانمان است که می تواند سه گانه منطقه unhoused جمعیت یک گزارش اخیر برآورد شده است.

“ما در یک بحران قبل از. در حال حاضر ما در یک فاجعه” گفت: ترینیداد روئیز یک لا مستاجران اتحادیه (LATU) سازمان.

برخی از صاحبخانه در ضمن در حال انتظار برای از بین رفتن حمایت را امتحان کنید به خلاص شدن از مستاجران خود را با تهاجمی به معنی.

مستاجران در معرض خطر: ‘ترسناک راه برای زندگی’

مطالبات از ترزا Ribeiro صاحبخانه در کاسترو دره شهر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و در ماه های اخیر تبدیل شده اند به طور فزاینده متخاصم. Ribeiro گفت: صاحب خانه او جان Souza شده مورد نیاز خود را به واریز بخشی از اجاره بها را در پست الکترونیکی و بخش دیگری در بانک در فرد شرط 61 ساله گفت: مشکل است به دنبال با توجه به برنامه کار و کاهش بانک ساعت طول بیماری همه گیر.

زمانی که او شده است کمی دیر سوزا در پاسخ به آنها با یک جریان ثابت از ناسزا لادن صوتی, ضبط نشان می دهد.

“من اجاره در لعنتی چک کردن حساب من نمی مراقبت از آنچه گاییدن مسئله این است که” سوزا گفت: در یکی از پست صوتی در ماه ژوئن بررسی توسط نگهبان. “من اهمیتی نمی دهد اگر شما به ترک کار می کنند.” در دیگر پست های صوتی به خشم صاحبخانه به او گفت که او مانند رفتار یک “زن” و گفت که او با بالا بردن اجاره بها توسط $315. اگر او نمی تواند به استطاعت آن را او افزود: “شما نیاز به خرید خانه خود را”.

او همچنین رد Covid قوانین فریاد در یک پیام: “من قصد دارم به شما اخراج, I don’t give a shit در مورد این ویروس چیز … این قوانین هستند استفاده نمی کند.”

ریبیرو در ادامه به پرداخت کامل اجاره و گفت که او در تلاش است به حرکت می کند اما تلاش برای پیدا کردن یک محل در میان همه گیر: “احساسی من یک ظرف غذا. آن را ترسناک برای من و این ترسناک راه برای زندگی است.”

رسیده به گوشی Souza گفت که او را تهدید به اخراج Ribeiro چرا که او با مشکلات مالی. او اذعان کرد که او در حال حاضر مدیون او اجاره, اما گفت که او قبلا موافقت به پرداخت اولیه در 20 هر ماه و او نا امید زمانی که او از دست رفته است که تاریخ. او در دفاع از خود پست های صوتی و گفت: آنها قبلا یک رابطه خوب و او “نا امید” در: “راه من صحبت ترزا بود که عصبانی ،

آن Tamiko اومورا مدیر اخراج مرکز دفاع است که به نمایندگی از Ribeiro گفت: سازمان بود و کمک بسیاری از مستاجران رو اخراج که هیچ درآمد هیچ جای دیگری برای رفتن و پزشکان مشاوره آنها را به نگاه جدید برای آپارتمان خود را به دلیل Covid-19 خطرات: “مردم خواستار تمام وقت که هیچ پول برای مواد غذایی است. دایه رانندگان رستوران, کارگران, آنها همه کار می کنند.”

دنیس بریگز, 55, شده است تلاش برای پیدا کردن یک خانه جدید. صاحبخانه او ادوارد Zeltser به او گفت او با فروش خانه به او اجاره در شهر ریچموند و که او تا به حال به حرکت می کند. Briggs از دست او کار در یک سازمان غیر انتفاعی است تحرک مسائل و رنج می برد از شرایط تنفسی است که او را در معرض خطر برای Covid. صاحبخانه درخواست مستاجر به پرداخت ماه اول و آخر را اجاره در صف مقابل و سپرده او گفت: هزینه های او نمی تواند استطاعت. “من به طور کامل تاکید کرد,” او گفت:.

Briggs holds a letter notifying her of her eviction. (This photograph has been modified in order to hide Denise’s and the landlord’s addresses.)

Briggs گفت: او باید به مبارزه برای حفظ مسکن در طول یک بیماری همه گیر است و او آرزو دارد برای حمایت از مستاجرین: “مردم هستند و آنها نیاز به کمک.”

Zeltser کاهش یافته است به نظر.

جدید اخراج روشها: lockouts و برق shutoffs

فراتر از اولیه تهدیدات برخی از صاحبخانه ها را در بر داشت راه مستقیم تر به سعی کنید به زور از مستاجران. بعضی از آنها از لحاظ جسمی مانع از مستاجران از ورود با توجه به لا مستاجران اتحادیه است که سازمان “اخراج محاصره” به دفاع از مستاجران بلافاصله با تهدید از دست دادن خانه های خود.

مسکن وکلا گفت: آنها همچنین شاهد افزایش صاحبخانه توسل به پرونده “ضابط سفارشات” علیه مستاجران خود را با استفاده از یک فرآیند به طور معمول این سایت متعلق به تعقیب و آزار و موارد. دیگر صاحبان اموال را تحویل مدارک به مستاجران که به نظر می رسد به طور رسمی اخراج و پرونده های حقوقی که در اسناد و مدارک عدم مشروعیت دادگاه احضار. در حداقل یک شهرستان کلانتر بخش به طور مستقیم انجام شده اخراج و دادگاه های محلی باید به آنها اجازه داد با وجود ایالت سفارشات.

برخی از صاحبخانه ها را ساخته اند و اجاره واحدهای unlivable برای مستاجرها که حاضر به ترک.

Jessica Zabaleta and her son outside their LA apartment.

در جنوب LA, جسیکا زابالتا, 41, گفت: صاحبخانه او برای ماه ها تلاش شده است به زور او را و او 12 ساله و پسر از یک تبدیل گاراژ. او شکایت با شهرستان که به او اطلاع داد صاحبخانه Candelario Cejas که آن را غیر قانونی برای اخراج او به دلیل Covid-19 حمایت. اما به زودی پس از آن با توجه به زابالتا صاحبخانه به او گفت: دوباره در فرد است که او نیاز به حرکت می کند و سپس خاموش کردن آب گرم.

در اخیر بعد از ظهر زمانی که او سعی به گرفتن چندین فعالان و یک خبرنگار در داخل خانه اش چند مرد نشان داد تا در مواجهه گروه و جسمی مسدود شده از ورود آنها. رابطه خود را به صاحبخانه مشخص نیست اما زابالتا گفت: این نوع از آزار و اذیت او به طور منظم با آن مواجه است.

Christopher Borunda’s apartment in LA, July 2020.

“هیچ جا وجود دارد برای ما به او گفت:” در اسپانیایی اضافه کرد که آب شد و در نهایت پشت در. (Cejas نیست, پاسخ به سوالات.)

مرور نظام حقوقی می تواند دلهره آور برای مستاجرها حتی اگر نقض آشکار فعالان گفت. ماه گذشته کریستوفر Borunda, 33, او گفته شد هفت روز به تخلیه خود را در شرق هالیوود آپارتمان, حتی اگر او تحت پوشش Covid-19 مستاجر قوانین و مقررات و استاندارد مستاجر حمایت خود را وکیل گفت.

پس از او هم بلافاصله حرکت او برق شد خاموش قفل تغییر شد و صاحبخانه شروع به تخریب و ساخت آن را غیرقابل سکونت با توجه به عکس ها و شکایت حقوقی. Borunda که شده بود از حضور در کالج شهر در این نزدیکی هست و از دست یک تعداد شغل مستقل با توجه به Covid بود, برای ورود از طریق یک پنجره به عقب بر گردیم و در حال حاضر در تلاش برای بازسازی داخل واحد خود را.

“آنها در زمان من اینترنت و در حال حاضر من حتی نمی تواند درخواست برای شغل” گفت: Borunda. “من فقط به سختی باقی مانده و من از گزینه.”

درباره تلفن, Steve Fleischmann از من مدیریت شرکت که مدیریت ساختمان خود گفت: Borunda بود subtenant از یکی از مستاجرها که نقل مکان کرد و او نمی دانست که او هنوز هم در آنجا زندگی می کنند تا زمانی که او یاد گرفتم از او شکایت. او گفت: مستاجر قبلی مسئول برق و که او را به نقل مکان Borunda در حالی که او همچنان نوسازی ملک هر چند Borunda گفت که او تا به حال نه شنیده ام از او.

می توانید کالیفرنیا ‘لغو اجاره’?

فعالان می گویند این سخت تاکتیک در حال افزایش است و آنها از ترس آنها را تنها تبدیل شدن به شایع تر است که بیشتر مستاجران سقوط به بدهی. در این میان طرفداران و کارشناسان در حال تلاش برای قرار دادن سر خود را در اطراف چگونه به حل فروپاشی کل سیستم در زمانی که صدها هزار نفر از مردم به سادگی نمی خواهد بود قادر به پرداخت.

قانونگذاران به دنبال یک پیشنهاد قانون کالیفرنیا, AB 1436, که منع اخراج تا مارس سال 2021 یا 90 روز پس از اورژانس به پایان می رسد و هر کدام برای اولین بار اتفاق می افتد. این قانون همچنین اجازه می دهد تا مستاجران به بازپرداخت بدهی از طریق وزارت امور خارجه از طریق اظهارنامه مالیاتی خود در سال های پس از آن. آن را نیز می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد که پایین ترین درآمد مستاجران به درخواست برای اجاره بخشش.

اندازه گیری شده و حمایت از یک ائتلاف از “در محله صاحبان املاک” سخن گفت که از هفته گذشته در مورد اهمیت اجتناب از اخراج.

حتی در صورتی که اندازه گیری به تصویب رسید و مردم با اجاره بدهی همچنان به رنج می برند که بدتر شدن نابرابری درآمد دولت در دراز مدت اشاره کرد Marques Vestal, جنوبی, مرکزی LATU organizer: “این کاملا جدید کلاس مالی و وضعیت ما را تجربه نکرده در حداقل دو نسل است.”

“راه حل های ارائه شده توسط شهرداری و فرماندار حتی نمی آیند نزدیک به پرداختن به عمق موضوع گفت:” رویز این LATU سازمان.

مستاجر گروه و برخی از کارشناسان مسکن بسیج در سراسر تقاضا برای “انصراف ” اجاره” با این استدلال که پاک کردن مستاجرها’ بدهی و اطمینان آنها قرار دارد تنها راه معقول و منطقی برای خروج از این بحران است. به عنوان دولت همچنان برای نجات صنایع صدمه دیده از این بیماری همه گیر از اتحادیه اروپا برای مستاجران و صاحبان املاک است که ممکن است حامیان استدلال می کنند.

مقامات دولتی باید خودداری کردند که در آن ایده رد آن را به عنوان غیر واقعی و نه در دولت قدرت.

Roy, UCLA استاد گفت که اگر چه سیاستمداران را کنار خار اجاره لغو خواسته های شدید موج جابه جایی می تواند آن را غیر ممکن است برای مقامات به چشم پوشی از مستاجرین: “توده اخراج باید همیشه منجر به جرم mobilizations. این لحظه منجر به فوق العاده مسکن عدالت قیام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de