کالیفرنیا گراد دانش آموزان در معرض خطر از دست دادن شغل خود را در میان ماهها اعتصابدر سراسر دانشگاه در کالیفرنیا در جمعه دانشجویان و اعضای هیات علمی راهپیمایی کردند شعار می دادند و دست تکان داد نشانه هایی در حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه سانتا کروز که راه انداختن یک ماه طولانی اعتصاب برای هزینه-از-زندگی-تنظیم میان افزایش اجاره.

اما با وجود آن حمایت گسترده بسیاری از همان کسانی که سانتا کروز دانش آموزان فارغ التحصیل شد و آماده خود را برای احتمال از دست دادن شغل تدریس و مجبور به رها کردن از مدرسه.

از دسامبر 233 دانشجوی کارشناسی ارشد مدرسان و آموزش دستیاران حاضر به ارسال نزدیک به 12000 نمرات از سه ماهه پاییز. و به عنوان از این ماه اعتصاب به عنوان گسترش یافته شامل تمام آموزش ها و درجه بندی وظایف با تحقیقات دستیاران امتناع از انجام کار اضافی.

دانش آموزان قابل توجه برای $1,412-یک-ماه هزینه-از-زندگی-تنظیم و چیزی است که آنها می گویند آنها به شدت نیاز به دلیل قوی اجاره در سانتا کروز و رو به رشد بحران مسکن در کالیفرنیا است.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه سانتا کروز در حال حاضر ایجاد $2,434 یک ماه قبل از مالیات اما بسیاری از دانش آموزان “پایان هزینه های 50% و اغلب از 60 درصد به 70 درصد از دستمزد خود را در اجاره” گفت: جین Komori سوم-سال دانشجوی کارشناسی ارشد تحصیل در رشته تاریخ از آگاهی است. “این هزینه-از-زندگی-تنظیم چیزی است که ما نیاز به دیگر اجاره اسلام است. این چیزی عجیب است. متوسط اجاره یک خوابه در سانتا کروز است که تقریبا $3,000. ما در حال درخواست برای که. ما فقط درخواست به اندازه کافی از حقوق و دستمزد افزایش, بنابراین ما می تواند از ما اجاره بار آدرس ما هزینه های دیگر و آموزش و پژوهش به عنوان ما به معنای.”

خواهد Parrish
(@willparrishca)

عظیم مارس در دیدار اعتصاب خط و هرچه به خیابان ها در UCSC به عنوان بخشی از UC گسترده اقدام به کولا و به #defendthestrike و #spreadthestrike. @payusmoreucsc pic.twitter.com/gxiBO3K5Di

فوریه 21, 2020

کلاس ها و ساعات اداری لغو شده است در طول اعتصاب. دولت در پاسخ با دو مکمل برنامه هایی که هزینه خواهد شد در مورد $7m از یک سال است که ارائه خواهد شد سالانه 2500 دلار بر اساس نیاز مسکن کمک هزینه تحصیلی و دیگر ارائه می دهد که دانشجویان دکترا پنج سال برنامه بودجه.

این مکمل برنامه خواهد بود تقریبا به اندازه کافی برای دانش آموزان فارغ التحصیل به در سانتا کروز, Komori گفت. دو هفته پیش دانش آموزان تشدید اعتصاب و یک هفته پیش از دانشگاه کالیفرنیا جمهور جانت ناپولیتانو اعلام کرد که اعتصاب “خواهد شد که عواقب و از جمله ختم های موجود اشتغال در دانشگاه”.

لری Kletzer اجرایی-معاون UC Santa Cruz تعیین مهلت برای 11:59 بعد از ظهر جمعه برای همه دانش آموزان فارغ التحصیل به نوبه خود در نمرات خود را. “ما در حال دادن این دانش آموزان یک فرصت نهایی خود را به انجام برسانند مسئولیت آموزش و نشان می دهد که آنها می توانند به آینده مسئولیت,” او نوشت. “کسانی که نمی ارائه کامل درجه اطلاعات در فوریه 21 را دریافت خواهد کرد بهار چهارم قرار ملاقات و یا اخراج خواهد شد از خود بهار چهارم قرار ملاقات.”

برای بسیاری از دانش آموزان که به معنی نیاز به رها کردن از برنامه های خود را Komori گفت. برای دانشجویان بین المللی مانند Komori که از کانادا است که می توانید با قرار دادن ویزا در خطر است. “این یک بزرگ ترسناک تصمیم گیری برای بسیاری از مردم, اما شده است وجود دارد بسیاری از واقعا مثبت مکالمات,” او گفت:. “یکی از چیزهایی است که ما دولت نیست تضمین شده است که ما نمی خواهد چهره نوعی از نظم و انضباط و یا مقابله به مثل حتی اگر ما به نوبه خود در نمرات. ما در میانهی شب بسته نظرسنجی اما خوب تعداد بالقوه اکثریت مردم هنوز طرح خودداری نمرات و ادامه خواهد داد به نگه داشتن آنها را در گذشته مهلت است.”

همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید متعهد به آموزش استادیاری در مقطع هر کسی که اخراج شده حرکت خواهد کرد که تاثیر در سه ماهه بعدی. Komori اضافه می کند که یک جرم شلیک می تواند “به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد” تعداد دوره های آموزشی مدرسه می تواند در آینده تحصیلی چهارم.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی نمایندگی های ایران خودرو و کارگران محلی 2865 که مذاکره یک قرارداد در سال 2018 است که آنها را 3 درصد افزایش دستمزد و شامل یک هیچ-اعتصاب بند – معنی این زمان اعتصاب شناخته شده به عنوان “wildcat اعتصاب” گرفته شده است بدون این اتحادیه را تصویب. بیش از 80 درصد از اعضای پردیس رای دادند در برابر این قرارداد در ابتدا.

دولت به استناد این را به عنوان دلیلی برای عدم مذاکره با دانشجویان تحصیلات تکمیلی. “به تن دادن به خواسته های یک گروه از کارکنان درگیر در یک غیرمجاز wildcat اعتصاب را تضعیف پایه و اساس خیلی از توافق مذاکره با حسن نیت توسط UAW و تصویب توسط هزاران نفر از کاربران در سراسر سیستم” ناپولیتانو گفت.

دولت موافق این “بحران مسکن پیچیده است سیستمیک و در همان زمان به شدت شخصی برای بسیاری از”, Kletzer نوشت.

“که در آن ما متفاوت است اما در رویکرد به حل این مشکل است.”

در همین حال جنبش در حال رشد است. صحبت از “گسترش اعتصاب” را آغاز کرده است در UC Davis, UC Irvine, UC San Diego, UC ریورساید و دانشگاه مرسد Komori گفت. روز چهارشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار سناتور برنی ساندرز توییتی حمایت خود را.

برنی ساندرز
(@BernieSanders)

UCSC گراد دانش آموزان در حال مبارزه برای حقوق کارگران خود را اذعان کرد. من به شدت اصرار رئیس UC سیستم برای جلوگیری از تهدید آنها به خصوص دانش آموزان مهاجر برای سازماندهی. من ایستاده با @payusmoreucschttps://t.شرکت/x03yyR70ZT

فوریه 20, 2020

“این فوق العاده توانمند سازی برای افرادی که در حال اخراج شدن خود ما و پردیس به می دانم که وجود خواهد داشت اختلال عمده در سراسر سیستم دانشگاه و یک تن از فشار دفتر رئیس جمهور زمانی که از این دانشگاه اعتصاب با ما” Komori گفت. “من فکر می کنم اگر تمام دانشگاه های پایه هم در این از آنها نمی خواهد که یک انتخاب است اما به آن آدرس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im