فرماندار کالیفرنیا هدایت تمام کافه ها و کاباره ها به عنوان coronavirus گسترشفرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom کارگردانی کرده است بسته شدن تمام میله wineries کاباره ها و brewpubs در دولت و به نام برای همه افراد بالای سن 65 سال یا مسن تر به ماندن در خانه انزوا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

بخشنامه آمد یکشنبه به عنوان آن اعلام شد که این ویروس تا به حال به کشته شدن شش نفر در کالیفرنیا با 335 مورد تایید – در حال حاضر سومین شماره از موارد در کشور پس از واشنگتن و نیویورک است.

“اینها عمیقا قابل توجهی مراحل و آنها گام های قابل توجهی را از دو روز پیش” Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما در حال هدایت عمیقا با آنچه اتفاق می افتد نه فقط با اضطراب نه ترس, اما بسیار عملی پاسخ به دیدار این لحظه بدون ایجاد دیگر پیامدهای ناخواسته.”

اعلام تاثیر می گذارد $2.8 میلیارد شبانه صنعت با برآورد 4,765 کسب و کار در کالیفرنیا است. در حالی که Newsom کارگردانی بسته شدن تمام میله wineries کاباره ها و brewpubs او مجاز رستوران به باز بماند اما در نیمه ظرفیت تصدیق کرد که مردم نیاز به دسترسی به مواد غذایی است.

تماس برای سالمندان و کالیفرنیا با شرایط مزمن به خود منزوی می گذارد حداقل 5.3 میلیون نفر است. Newsom گفت: دولت در حال کار بر روی حصول اطمینان از که کسانی که خود در انزوا قادر خواهد بود به وعده های غذایی و دارو و دیگر نیاز به آنها تحویل داده.

Newsom نیز سخت تر این دستورالعمل در ملاقات به سالمندان محدود کردن آنها تنها به پایان زندگی بازدیدکننده داشته است از جمله در بیمارستان تنظیمات.

“ما نیاز به اولویت بندی و تمرکز ما” Newsom گفت. “مهم ترین چیز این است برای محافظت از ما بیشتر آسیب پذیر است.”

همه Newsom دستورات بوده است دستورالعمل نه دستور. دیگر ایالت ها و حوزه های قضایی رفته اند بیشتر با فرماندار اوهایو صدور سفارش به تمام رستوران ها و کافه ها در دولت و شهردار سان فرانسیسکو به طور کامل منع تجمعات از 100 یا بیشتر.

اعلام آخرین در یک سری از مراحل است که کالیفرنیا گرفته شده به فعالانه جلوگیری از گسترش ویروس. هفته گذشته دولت, مقامات بهداشت عمومی به نام برای اجتماعات بزرگ از 250 نفر و یا بیشتر را موکول و یا لغو شود. روز دوشنبه 51 درصد از دولت مدارس را نزدیک مدرسه برای 85 درصد از دولت آموزان Newsom گفت.

Newsom گفت که او احساس کردند که کالیفرنیا رسیده است نقطه ای از یک “حکومت پلیسی” که در آن مقامات نیاز به اجرای چنین دستورالعمل. “اگر شما می خواهید به راه اندازی یک چارچوب قانون رزمی … ما باید از این ظرفیت برای انجام این کار است,” او گفت:. “اما ما نه در آن لحظه احساس که یک ضرورت است.”

او با اشاره به این که ایالت “مردم نقل مکان کرد و به آغوش ما آخرین راهنمایی در مقیاس”.

“نه تنها شهرها و استان ها آغوش ما گذشته هدایت آنها به ارمغان آورد ما آخرین راهنمایی در گرانول, سطح,” او گفت:. “من اعتماد به نفس این دستورالعمل خواهد بود به خوبی دریافت کرده و خواهد بود مناسب اجرا گذاشته است.”

Newsom همچنین اعلام کرد تلاش ها برای گسترش آزمایش ظرفیت و به همراه صدها نفر از جدید تخت بیمارستان آنلاین در روزهای آینده در امکانات به طور موقت. او گفت: دولت مشغول به کار بود برای تهیه هتل ها و متل ها برای بی خانمان جمعیت زندگی در encampments و همچنین به عنوان یک اضافی 450 تریلر.

کافه ها و رستوران ها در سراسر کالیفرنیا در حال حاضر آمار رشد اقتصادی ناشی از ویروس است. در یکشنبه شب در اوکلند به عنوان اخبار از فرماندار اعلام غرق در برخی از میله شروع به بستن درهای خود را به دیگران مجادله با ترس از چگونه به شناور باقی می ماند.
The Cat House bar in Oakland closed after California governor’s announcement.

گربه خانه یک بار در شهر Grand Lake district شد توقیف یک توجه داشته باشید در این درب گفت: آن بسته شد به دلیل Newsom باشد. کارکنان دیگر در میله های محلی بودند که هنوز باز گفت که وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد فرماندار راهنمایی. هر کسی در واقع اجرای آن آمده و به میله های زندان به آنها بگویید تعطیل است ؟ اگر میله شروع به خدمت مواد غذایی می تواند آنها را باز باقی می ماند به عنوان رستوران?

بسیاری از رستوران ها در تلاش بودند با وجود اینکه مجاز به باز باقی می ماند گفت: ایگناسیو پرز یکی از صاحبان چیکا یک اوکلند رستوران که در خدمت مکزیکی آمریکایی مواد غذایی است. حتی قبل از فرماندار اعلام کسب و کار کاهش یافته بود 50 درصد این هفته در اوکلند و 75% در رستوران خود را در سان فرانسیسکو گفت.

دیگر میله بود preempted فرماندار ارشاد پس از deeming خطرات به جامعه باز ماندن بیش از حد بزرگ است. Jirka Jireh مدیر از فروشگاه شراب و نوار Ordinaire گفت: بسته شدن تمام کافه ها و رستوران ها در پاریس بود و نقطه اوج – در حالی که طرح کسب و کار خود نگه دارید, خرده فروشی, فروشگاه شراب باز آنها را متوقف خدمت نوشیدنی در روز شنبه.

“ما در حال مصرف آن روز به روز گفت:” Jireh. برخی به طور منظم به خرید موارد از شراب و نوک 20 درصد برای کمک به حمایت از کارکنان.

کورمک Lachaal یک متصدی بار در Ordinaire گفت: او را دیدم ارزش فرماندار راهنمایی. “لازم است برای سلامت عمومی به حساب و ایجاد حد و مرز برای مردم,” او گفت:.

در اوکلند شیرجه بار به طور منظم برخی از شنیده خبری که بعد از ظهر و بلافاصله رهبری در “برای یکی از نوشیدنی های گذشته گفت: متصدی بار اما مک دونالد. “این عجیب و غریب است. میله مکان برای رفتن مهم نیست که چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

او تا به حال یک ظرف سفید کننده دستمال مرطوب پشت نوار که بعد از ظهر و گفت: او تا به حال حتی مقادیر دومینو.

مک دونالد بود مطمئن نیستید اگر او می تواند کار فردا یا چه وضع پیش رو برای صنعت و مشتریان خود است. تنها یک چیز او گفت: روشن بود: “ما همه در برزخ با هم گوش دادن به موسیقی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im