کالیفرنیا برطرف Covid-19 محدودیت اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشاییبرخی از کالیفرنیا خرده فروشان اجازه خواهد داشت برای بازگشایی کسب و کار خود را شروع و در روز جمعه, دولت, فرماندار, گاوین Newsom روز دوشنبه گفت.

بیش از شش هفته پس از فرماندار کالیفرنیا با صدور ایالت اقامت در خانه جهت, فروشگاه فروش کتاب, لباس, لوازم ورزشی, گل یا هر چیز دیگری که یک مشتری می تواند خرید از طریق منظقه وانت قادر خواهد بود برای باز کردن و راه اندازی دوباره اگر آنها پیاده سازی برخی از تغییرات.

“ما در حال ورود به مرحله بعدی این هفته” Newsom گفت. “پایان هفته با تغییرات ما اجازه خواهد داد که خرده فروشی شروع به فعالیت در سراسر طیف.”

“این یک نشانه مثبت است و این اتفاق تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

کاهش محدودیت در آمد و پس از گروه معترضان جمع شده بودند در سراسر کشور در سرپیچی از این مستند در هفته گذشته. تظاهرات صورت گرفت از پایتخت ساکرامنتو به سان فرانسیسکو و سن دیگو. جمعیت زیادی معلوم در اورنج کانتی هانتینگتون بیچ, اخیر flashpoint پس از فرماندار دستور داده بود سواحل وجود دارد به بیش از آخر هفته.

Newsom اذعان کرد که برخی از مناطق کالیفرنیا هنوز هم نیاز به دستورالعمل سختگیرانه تر از دولت دستورالعمل در هفته آمده است.

شش منطقه خلیج شهرستانهای استان که منجر به اتهام در تبدیل شدن به اولین بار به موضوع ماندن در خانه و نظم در کشور, به عنوان مثال را تجربه کرده و نرخ بسیار بالاتر از عفونت از مناطق روستایی بیشتر از دولت است. لس آنجلس دیده می شود بیش از 26,000 موارد است.

هفته گذشته روستایی یوبا و شهرستان سوتر واقع در شمال ساکرامنتو صادر اندازه گیری است که به مبارزه طلبیده دولت و بازگشایی کسب و کار شروع دوشنبه. Modoc شهرستان واقع در نوادا در مرز بود که برای اولین بار شروع به هل دادن برای بازگشایی.

“ما در روستایی زندگی و واقعیت این است که بسیاری از ما ساکنان شده اند انچه نگه داشته است ما در صفر” گفت: تک Dowdy این Modoc county sheriff, در بیانیه ای. “ما انتخاب کامل خلبان بازگشایی در دولت است.”

همانطور که از دوشنبه کالیفرنیا بود گزارش 53,616 موارد مثبت و 2,215 مرگ و میر. Newsom بوده و مصمم است که هر گونه تغییر به اقامت در خانه سفارش باید بر اساس علم و دولت جلسه معیارهای خاصی مانند داشتن یک ظرفیت برای پاسخگویی به افزایش, بهداشت و درمان, داشتن شخصی به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و داشتن تست و ردیابی تماس با ظرفیت.

Newsom را اعلام به شرح زیر ایالت, تظاهرات علیه مستند سفارش. حدود 3000 اعتراض در هانتینگتون بیچ در کالیفرنیا پس از Newsom بسته سواحل در اورنج کانتی پس از یک آخر هفته heatwave که بسته بندی خط ساحلی است.
Officials say the number of people at Newport Beach over the weekend was far fewer than usual.

هزاران نفر دیگر هنوز flocked به سواحل این آخر هفته گذشته در اعتراض و برخی فقط برای تفریح است. در کارلسبد در سن دیگو شهرستان که در آن جزر و مد قرمز و جلبک شکوفه ایجاد سالانه آن آبی تابی در شب بیش از 1000 نفر شلوغ در امتداد خط ساحلی – حتی اگر سواحل بسته شد گفت: Bryan Hargett یک حفرههای پلیس ستوان. پلیس متوقف و به یاد شب beachgoers از قوانین و صادر پارکینگ تقدیر نامه برای کسانی که گوش نمی — در حدود 20 تا 30 مجموع Hargett گفت.

“ما آن را درک میکنیم از مردم احتمالا می خواهید به خارج و لذت بردن از سواحل و دیدن این اما همه ما در حال تلاش برای پیروی از قوانین و انجام کار درست به ما بازگشت به حالت عادی” او گفت:.

در نیوپورت بیچ که در آن هفت مایل از سواحل بسته توسط دولت, منظور, مورد 8,500 مردم هنوز هم در زمان به ساحل در شنبه 4,500 روز یکشنبه گفت: جان پاپ, شهرستان سخنگوی. “این برای تلفن های موبایل مانند یک عدد بزرگ اما این بخش کوچکی از آنچه ما به طور معمول در تعطیلات آخر هفته هنگامی که سواحل هنوز باز است.”

این beachgoers آمد و حتی به عنوان مقامات کرد برای رعایت فرماندار منظور انجام نوردد در شلوغ ترین قطعات روز و پاکسازی مردم از سواحل با استفاده از اطلاعیه های پلیس, هلیکوپتر bullhorns و همچنین صحبت کردن به طور مستقیم به افراد است.

“برخی از آنها گفت: آنها تا به حال شنیده ام (در مورد ساحل بسته شدن) و در برخی موارد آنها که عمدا مبارز” پاپ گفت. “گفت: برخی از آنها پایین آمدن به ساحل به مرحله یک اعتراض.”

پاپ گفت: این شهرستان است که “محتاطانه خوشبین” است که Newsom اعلام معنی وجود دارد و ممکن است به زودی جنبش در سواحل. این شهرستان ثبت شده است یک طرح با دولت در مورد نحوه بازگشایی سواحل با خیال راحت پاپ گفت: “ما اعتماد به نفس ما می توانید مدیریت سواحل به طور موثر حفظ اجتماعی فاصله و به حداقل رساندن خطرات بهداشت عمومی”.

Newsom اذعان اورنج کانتی, ساحل, طرح در جلسه روز دوشنبه که او را با نام “طرح برجسته” است که او “با شور و شوق در آغوش گرفت”. “کسانی که در سواحل خواهد بود بازگشایی شد,” او گفت:.

“این است که روح از لحظه ای روح زمان” Newsom گفت. “حس همکاری و شناخت نا امیدی که همه ما و به رسمیت شناختن است که ما همه در این با هم و خیلی بیشتر با هم در آن مشارکتی روح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im