کالیفرنیا بسته به تمام کافه ها و سفارشات رستوران ها برای کاهش گنجایش 50 درصد


زمان بسته شدن در امریکا: CDC پشت هشت هفته ممنوعیت تجمع بیش از 50 برای مبارزه با کروناویروس به نیویورک شهرستان, کالیفرنیا, اوهایو, ایلینوی و ماساچوست سفارش کافه ها و رستوران به بسته خروج میلیون ها نفر از کارگران در مواجهه با مشکلات

 • Gov گاوین Newsom خواهان بسته شدن تمام میله های سراسر کشور طی کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه
 • Newsom همچنین گفت که رستوران را به را قطع گنجایش 50 درصد و فاصله اجتماعی مردم
 • جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio اعلام کرد که در کافه ها و رستوران ها شروع خواهد شد به نزدیک صبح سه شنبه
 • واشنگتن با فرماندار گفت که دولت در کافه ها و رستوران ها محدود خواهد شد به بایگانی اطلاعات و تحویل
 • اوهایو Gov مایک DeWine همچنین اعلام کرد که بسته شدن از تمام کافه ها و رستوران ها در سراسر دولت در روز یکشنبه
 • ایلینوی Gov J. B. پریتزکر گفت: بسته شدن تمام دولت را در کافه ها و رستوران ها روز دوشنبه آغاز خواهد شد
 • این تعطیلی پس از CDC توصیه مقامات که بزرگ می تواند کمک به گسترش COVID-19
 • در اوایل یکشنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, دستور بسته شدن کشور بزرگترین مدرسه دولتی منطقه
 • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

تبلیغات

متحده اجرای تعطیلی از کافه ها و رستوران ها

کالیفرنیا: بلافاصله موثر

Gov گاوین Newsom خواهان بسته شدن تمام میله و توصیه رستوران ها برای کاهش گنجایش 50 درصد است.

اوهایو: موثر مارس 15-به طور نامحدود

سفارش را تعطیل همه در شخص ناهار خوری اما رستوران ها و کافه ها هنوز هم ارائه carryout و تحویل.

ایلینوی: موثر مارس 16-30

دستور بسته شدن کافه ها و رستوران ها برای دو هفته. درایو-از طریق و وانت, خدمات در رستوران ها هنوز هم مجاز است.

ماساچوست: موثر مارس 17-آوریل 17

ماساچوست Gov چارلی بیکر ممنوع گردهمایی با بیش از 25 نفر و محدود رستوران به ارائه را-تنها. بیکر همچنین دستور بسته شدن تمام میله های زندان.

New York شهرستان:, موثر, مارس 17

شهر تمام کافه ها و رستوران ها آغاز سهشنبه, اما مشتریان هنوز هم takeout و گزینه های تحویل.

واشنگتن: موثر مارس 16-31

فرماندار جی Inslee اعلام کرد که در کافه ها و رستوران ها بسته خواهد شد آغاز و تا روز دوشنبه اما مشتریان هنوز هم takeout و گزینه های تحویل.

 

Swathes بزرگ آمریکا در حال خاموش کردن پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در یکشنبه شب توصیه می شود در برابر برگزاری همایش بزرگ بیش از 50 نفر حداقل به مدت هشت هفته برای مبارزه با کروناویروس.

توصیه های رهبری به چهار ایالت سفارش کافه ها و رستوران ها به طور موثر shut – محدود کردن آنها را تنها و شهر نیویورک دستور داد همان را به عنوان به خوبی به عنوان تعطیل از کاباره ها, سینما و تئاتر.

واشنگتن اوهایو ایالت ایلینوی و ماساچوست تمام دستور کافه ها و رستوران ها به ارائه را تنها غذایی است. کالیفرنیا خواسته است تمام بارها را بسته و لس آنجلس دستور داده است تا صاحبان موسسات به آنها تعطیل است.

تحولات ميانگين مشکلات اقتصادی برای میلیون ها نفر از خدمات کارگران صنعت خواهد شد که دست در راهنمایی حتی اگر آنها هنوز هم پرداخت می شود. بسیاری از کسب و کار مستقل نیز بعید است که قادر به زنده ماندن در یک دوره طولانی مدت بسته شدن.

این تعطیلی اعلام کرد تا کنون عبارتند از:

 • شهر نیویورک آغاز خواهد شد بسته شدن رستوران ها و کافه ها در روز سه شنبه
 • اوهایو, که دستور تعطیلی برای شروع در روز یکشنبه و آخرین نامحدود
 • ایلینوی, که دستور تعطیلی از موسسات به روز دوشنبه آغاز خواهد شد
 • در ماساچوست نوار صاحبان آغاز خواهد شد به درهای بسته خود را در روز سه شنبه
 • واشنگتن مقامات دولتی دستور داد تا میله به, از آغاز روز دوشنبه
 • در ضمن کالیفرنیا مقامات خواسته است تا میله به خاموش شدن به طور موقت
 • دنور خواهد شد اطلاعیه درباره تعطیلی روز دوشنبه در ساعت 11 صبح

به نظر می رسد که همه کشورها به زودی به موضوع مشابه مشاوره برای ساکنان.

در یک یادداشت به اشتراک گذاشته شده در وب سایت خود CDC توصیه مقامات دولتی که حوادث بزرگ و تجمع توده مانند جشنواره ها و همایش ها و راهپیمایی می تواند کمک به گسترش COVID-19.

‘بنابراین CDC مطابق با آن راهنمایی برای رویدادهای بزرگ است و تجمع توده توصیه می کند که برای بعد از 8 هفته, سازمان لغو یا به تعویق انداختن فرد در حوادث است که شامل 50 نفر یا بیشتر در سراسر ایالات متحده,’ CDC گفت.

تحولات پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز یکشنبه خواست آمریکایی ها به انبار مواد غذایی و گفت: شهروندان به آن را آسان’. معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین اصرار داشت که فروشگاه های مواد غذایی باز خواهد ماند و به طور نامحدود.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مردم و چپ بیش از 6,500 مرده با هزاران مورد جدید تایید شده در هر روز. در ایالات متحده بیش از وجود دارد 3,700 تایید موارد coronavirus و نزدیک به 70 مرگ و میر.

بخش هایی از امریکا در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک شهر ارواح و دیگران در مورد به دنبال به عنوان پارک بسته سواحل فلوریدا shooed دور spring breakers و استارباکس گفت: آن را قبول فقط درایو-از طریق و بایگانی اطلاعات سفارشات.

کالیفرنیا برای اولین بار آمد که Gov گاوین Newsome به نام برای همه بارها در دولت به درهای بسته خود را.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio گفت که منظور تمام کافه ها و رستوران ها به ناهار خوردن در گزینه برای مشتریان موثر در روز سه شنبه.

مقامات در کشورهای دیگر از جمله اوهایو ایالت ایلینوی و ماساچوست گفت که آنها خواهد شد و به دستور مشابه این هفته است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه بعد از ظهر Newsom توصیه رستوران ها برای کاهش ظرفیت های خود را با 50 درصد کاهش در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

‘ما در حال کارگردانی است که تمام میله باشگاه های شب از wineries دم بارها و مانند آن بسته می شود در ایالت کالیفرنیا’ Newsom گفت.

وجود دارد در حال حاضر 335 تایید موارد coronavirus در کالیفرنیا که از روز شنبه بعد از ظهر که 14 درصد افزایش از روز قبل. شش مرگ و میر گزارش شده در دولت است.

در پایین حرکت به صورت تصویری

The Centers for Disease Control and Prevention (CDC) has advised officials across the United States to crack down on large gatherings of more than 50 people for at least eight weeks as the governors of California, Illinois and Ohio close all of the bars in their states

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه کرده است مقامات در سراسر ایالات متحده برای سرکوب اجتماعات بزرگ از بیش از 50 نفر حداقل به مدت هشت هفته به عنوان فرمانداران از دانشگاه ایلینوی و اوهایو تمام میله ها در کشورهای خود را

Tyler Baldwin mops the floor after closing for the night at the Taproom at Pike Place on Sunday where he works as a bartender in Seattle. Washington Gov Jay Inslee said Sunday night that all bars, restaurants, entertainment and recreation facilities in the state will temporarily close beginning on Monday

تایلر بالدوین مبس (مبس) طبقه پس از بسته شدن برای این شب در Taproom در Pike Place روز یکشنبه که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک متصدی بار در سیاتل. واشنگتن Gov جی Inslee گفت: یکشنبه شب که همه میله, رستوران ها, سرگرمی و تفریح و امکانات در کشور به طور موقت, از آغاز روز دوشنبه

Waiters and bartenders clean up bars and restaurants along North High Street in the Short North District on Sunday in Columbus, Ohio. The state's governor, Mike DeWine, announced the government would issue an order closing all bars and restaurants in Ohio beginning at 9pm Sunday due to the ongoing threat of the coronavirus outbreak

پیشخدمت و روپوش تمیز کردن کافه ها و رستوران ها در امتداد شمال خیابان بالا در منطقه شمالی روز یکشنبه در کلمبوس, اوهایو. دولت فرماندار مایک DeWine اعلام کرد دولت خواهد صدور دستور بسته شدن تمام کافه ها و رستوران ها در اوهایو آغاز و در 9 بعد از ظهر یکشنبه با توجه به تهدید مداوم از شیوع کروناویروس

“ما باور داریم که این یک کار غیر ضروری در عملکرد دولت ما و اعتقاد ما بر این است که آن را مناسب تحت شرایط برای حرکت در این جهت’ Newsom اضافه شده است.

فرماندار که اعلام وضعیت اضطراری در اوایل این ماه پس از مرگ در کالیفرنیا گفت: آن را به عنوان مربوط به رستوران ها و مقامات باید بیشتر ظریف نگرانی ها و ملاحظات’.

‘برخی پیشنهاد کرده اند که بستن همه از رستوران ما. ما باور نمی کنیم در نهایت لازم است که در این لحظه. با توجه با این وجود به لحاظ اجتماعی فاصله مراجعان در این موسسات,’ Newsom گفت.

در انجام این کار, رستوران ها خواهد بود مجبور به کاهش خود از زمان اشغال نصف به منظور به درستی اجتماعی فاصله شام.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: تمام کافه ها و کاباره ها و رستوران ها باید متوقف ناهار خوردن در خدمات و محدود کردن کسب و کار خود را به بایگانی اطلاعات سفارشات آغاز و در نیمه شب.

منظور باقی خواهد ماند تا 31 ماه مارس به عنوان بخشی از شهرستان را تلاش برای کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

سینما و ورزشگاه و مرکز تناسب اندام نیز بسته Garcetti, گفت:, و اضافه کرد که فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و بانک های مواد غذایی باز باقی خواهد ماند.

اواخر یکشنبه شب جدید, شهردار نیویورک, بیل د Blasio, اعلام کرد که تمام کافه ها و رستوران ها خواهد دید موثر صبح روز سه شنبه.

در یک سری از توییت شهردار نوشت: ‘این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق این تعاملات نیویورکی را در رستوران ها و کافه ها و مکان های که در آن ما نشستن نزدیک به هم. ما برای شکستن این چرخه.

“فردا [دوشنبه] من امضای یک فرمان اجرایی محدود کردن رستوران ها و کافه ها به مواد غذایی را خارج و تحویل.’

شهردار همچنین گفت که کاباره ها سینما تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت ‘باید همه’.

‘این است که یک تصمیم من را به آرامی. این مکان ها بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر. اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت ” او اضافه شده است.

Waiters and bartenders clean up bars and restaurants along North High Street in the Short North District on Sunday shortly after DeWine announced the closure of all bars and restaurants in Ohio

پیشخدمت و روپوش تمیز کردن کافه ها و رستوران ها در امتداد شمال خیابان بالا در منطقه شمالی روز یکشنبه در مدت کوتاهی پس از DeWine اعلام کرد که بسته شدن از تمام کافه ها و رستوران ها در اوهایو

Some bars and restaurants were already pretty empty on Sunday before California Gov Gavin Newsom asked owners to shut their doors. Pictured is a bar at the Grand Central Market in Los Angeles, California, on Sunday

برخی از کافه ها و رستوران ها در حال حاضر خیلی خالی در روز یکشنبه قبل از کالیفرنیا Gov گاوین Newsom خواسته صاحبان درهای بسته خود را. تصویر یک نوار در بزرگ بازار مرکزی در لس آنجلس, کالیفرنیا روز یکشنبه

Customers sit and enjoy coffee on Saturday at the Coffee Emporium in Cincinnati, Ohio

مشتریان نشستن و لذت بردن از قهوه در روز شنبه در مرکز فروش قهوه در سینسینتی, اوهایو

د Blasio تصمیم به بستن این شهر مدارس در اوایل روز یکشنبه با ارسال بیش از 1.1 میلیون کودکان خانه امید مهار گسترش coronavirus. مدارس بسته خواهد شد آغاز و تا روز دوشنبه از طریق مارس 20.

شهردار بود در اصل خودداری کردند اما تحت فشار Gov اندرو کومو و دیگران او روز یکشنبه گفت: “من متقاعد شد بیش از این دوره از امروز که هیچ انتخاب دیگری.’

نیوجرسی فرماندار فیلیپ مورفی است که گفته می شود با توجه به محدودیت های مشابه. او گفت: یک ایالت مدرسه تعطیل خواهد بود ‘قریب الوقوع’.

در کانکتیکات Gov ند لمانت گفت که تمام مدارس دولتی در این ایالت را تعطیل شنبه و اقامت بسته حداقل تا 31 مارس است.

در ضمن در واشنگتن, DC, شهردار موریل Bowser خود است نه سفارش کافه ها و رستوران ها ، او خواسته است که موسسات ‘تعلیق استفاده از نوار صندلی’ و ‘اطمینان حاصل شود که بیش از 250 نفر در حال حاضر در فضا در همان زمان.

کاربران را مجبور به نشستن در جدول با شش نفر یا کمتر و جداول نیاز به حداقل شش فوت است.

Bowser خود می گویند که کاباره ها و چند منظوره امکانات در منطقه ،

واشنگتن فرماندار جی Inslee توییتی یکشنبه شب که او را ‘به طور موقت تعطیل, رستوران ها, کافه ها و سرگرمی/تفریحی, ایالت’.

Inslee گفت: ‘فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز خواهد ماند و رستوران ها ممکن است ادامه را خارج و تحویل خدمات و رسانه های خرده فروشی می تواند باز بماند با کاهش اشغال’.

‘من می دانم که وجود خواهد داشت و اثرات اقتصادی قابل توجهی به تمام جوامع ما. اما هر ساعت شمارش به عنوان ما خم منحنی از عفونت است. ما ادامه خواهد داد و به اقداماتی برای کاهش این چالش ها’ Inslee گفت.

ایلینوی Gov J. B. پریتزکر اعلام کرد که بسته شدن از تمام کافه ها و رستوران ها در دولت موثر شنبه شب.

‘زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است بیش از,’ پریتزکر گفت. “این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.’

California Gov Gavin Newsom (pictured speaking on Sunday) has called for the closure of all bars in the state and advised restaurants to focus on social distancing by cutting their capacities by 50 per cent in a bid to curb the spread of the coronavirus

کالیفرنیا Gov گاوین Newsom (تصویر صحبت کردن در یکشنبه) خواستار بسته شدن تمام میله در دولت و توصیه رستوران ها به تمرکز بر اجتماعی فاصله برش ظرفیت های خود را با 50 درصد کاهش در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus

In Illinois, Gov J.B. Pritzker, announced the closure of all bars and restaurants in the state effective Monday evening.

Ohio's governor Mike DeWine (pictured) also revealed that the state will be doing the same

در ایلینوی رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر (سمت چپ) اعلام کرد که بسته شدن از تمام کافه ها و رستوران ها در دولت موثر شنبه شب. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (سمت راست) نیز نشان داد که دولت انجام خواهد شد همان

تصمیم خود آمد ساعت پس از Dr Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: او می خواهم برای دیدن یک 14-روز ملی shutdown اعمال شده برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام گفت: Fauci, یک عضو مجلس وظیفه نیروی مبارزه با گسترش coronavirus.

او سر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت. وجود دارد هیچ نشانه ای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به چنین حرکت می کند.

اوهایو فرماندار مایک DeWine همچنین نشان داد که دولت بسته خواهد شد خود را از eateries ،

‘ما خواهد بود با صدور دستور بسته شدن تمام کافه ها و رستوران ها در #اوهایو شروع 9:00 امشب,’ DeWine توییتی بعد از ظهر یکشنبه.

“من آگاه هستم که این تاثیر بسیاری خوبی کارگران است. من می توانم به شما بگویم که چقدر متاسفم من هستم اما ما کار خواهد کرد برای کاهش درد و رنج. هدف ما این است که به هر کس از این طریق’ DeWine اضافه شده است.

DeWine را تعطیل خواهد شد همه در شخص ناهار خوری در اوهایو اما رستوران ها و کافه ها هنوز هم ارائه carryout و تحویل.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر DeWine نوشت: “هر روز ما تاخیر بیشتر مردم خواهد مرد. اگر ما نمی کنند و فاصله بین مردم ما سیستم بهداشت و درمان در اوهایو نمی خواهد نگه دارید تا.’

ماساچوست Gov چارلی بیکر که اعلام وضعیت اضطراری در هفته گذشته دستور داد تمام مدارس به, از آغاز روز دوشنبه.

روز یکشنبه بیکر نیز ممنوع گردهمایی با بیش از 25 نفر و محدود رستوران به ارائه را-تنها. ممنوعیت آغاز خواهد شد در روز سه شنبه و در پایان مارس 17.

‘من سفارش است که هر گونه رستوران یا ایجاد ارائه می دهد که غذا یا نوشیدنی باید مجوز در محل مصرف. این موسسات ممکن است در ادامه به ارائه مواد غذایی برای بایگانی اطلاعات و تحویل’ بیکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

New York City Mayor Bill de Blasio announced the decision to close schools beginning Monday through at least April 20 and possibly for the school year. He also announced the closure of all bars and restaurants

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد این تصمیم به بستن مدارس آغاز و تا روز دوشنبه از طریق حداقل مارس 20 و احتمالا برای سال تحصیلی. او همچنین اعلام کرد که بسته شدن از تمام کافه ها و رستوران ها

The mayor called it a 'very troubling moment, a moment when I'm just distraught at having to take this action, but I became convinced over the course of today that there is no other choice'. Students from Stuyvesant High School students are seen leaving school on Friday

شهردار آن را به نام یک ‘بسیار نگران لحظه لحظه زمانی که من فقط پریشان در داشتن به این اقدام اما من متقاعد شد بیش از این دوره از امروز که هیچ انتخاب دیگری’. دانش آموزان از Stuyvesant دبیرستان دانش آموزان دیده می شود خروج از مدرسه در روز جمعه

در ایالت تنسی در نشویل شهردار جان کوپر اعلام کرد در روز یکشنبه که میله های همراه پایین تر برادوی خواهد بود بسته به مشتریان به طور موقت.

سفارش خود را نیز شامل محدود کردن رستوران صندلی به کمتر از 50 درصد از ظرفیت با بیش از 100 نفر مجاز به استقرار و محدود کردن نوار خدمات در رستوران ها به 50 درصد ظرفیت با هیچ ایستاده مجاز است.

پنسیلوانیا Gov تام ولف دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها به ناهار خوردن در امکانات شروع دوشنبه در پنج به شدت جمعیت شهرستانهای استان از جمله Allegheny County, صفحه اصلی به پیتسبورگ و چهار شهرستانهای زنگ فیلادلفیا.

سفارش صادر شده در اواخر یکشنبه شب و پس از پیتسبورگ اعلام ممنوعیت تجمعات عمومی از 50 نفر یا بیشتر سفت زودتر محدودیت یکشنبه به آن را در خط با دستورالعمل جدید از مقامات بهداشت فدرال. ممنوعیت شروع صبح روز دوشنبه.

گرگ سفارش به کافه ها و رستوران ها toughens یک استقرار سمت شرکت های خصوصی در حومه فیلادلفیا که در آن گرگ بود خواست کسب و کار به چه حق”.

منظور امر به Allegheny, Bucks, Chester دلاور و Montgomery, استان ها, که در آن یک چهارم از پنسیلوانیا جمعیت زندگی می کند. آن را ممنوع خوردن و نوشیدن در داخل رستوران ها و کافه ها به مدت حداقل 14 روز اما بار تحویل و درایو-از طریق خدمات.

The developments came after Donald Trump (pictured on Sunday) earlier on Sunday urged Americans not to stockpile food and told citizens to 'take it easy'. Vice President Mike Pence also insisted that food stores will stay open indefinitely

تحولات پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (تصویر در یکشنبه) در اوایل روز یکشنبه خواست آمریکایی ها به انبار مواد غذایی و گفت: شهروندان به آن را آسان’. معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین اصرار داشت که فروشگاه های مواد غذایی باز خواهد ماند و به طور نامحدود

دولت خواهد داد این تصمیم پس از 14 روز گرگ در بیانیه ای گفت:.

‘حصول اطمینان از سلامت و ایمنی ساکنان نیوکاسل است که بالاترین اولویت به عنوان دولت هایش با رشد تعداد موارد تایید شده از COVID-19 و به عنوان ویروس همچنان به گسترش آن در بهترین منافع عمومی برای تشویق اجتماعی فاصله با بستن رستوران ها و کافه ها به طور موقت’ گرگ گفت.

“من درک می کنم که این مخل به کسب و کار و همچنین کاربران که فقط می خواهید برای لذت بردن از خود را دارند اما در بهترین منافع افراد و خانواده ها در کاهش شهرستانهای ما باید این مرحله را بگذرانند.’

کسب و کار است که نه پایبند به این منظور صورت می تواند مجازات گرگ دولت گفت. در آخر روز گرگ به حال خواست غیر ضروری’ کسب و کار در حومه فیلادلفیا استان ها به, اما او را تهدید نمی کند مجازات است.

دولت او در تلاش است برای اتصال کسب و کار به کمک های مالی که ممکن است کمک به جبران تاثیر بسته شدن آن گفت.

Allegheny County تا به حال به طور جداگانه خواسته غیر ضروری کسب و کار به مدت 14 روز.

اقدامات اعلام شد و به گفته یکی از دولت جدید موارد مثبت coronavirus است که یک کارمند در Lehigh Valley Hospital-خیابان 17. این اولین مورد مثبت در Lehigh County است.

آیووا فرماندار کیم رینولدز توصیه می شود یکشنبه شب که دولت به مدارس, نزدیک به چهار هفته است.

رینولدز بود گفت: او را پشتیبانی نمی کند و لغو اما یک روز بعد او گفت: آن زمان برای مدارس برای جلوگیری از برگزاری کلاس های پس از چهار بیشتر ساکنان آزمایش مثبت برای ویروس. این موارد جدید را به مجموع 22 آیووا ساکنان که تست مثبت است.

‘ما قابل توجه جامعه گسترش است که به ما طول می کشد به یک سطح جدید’ رینولدز گفت.

In the United States, there are more than 3,700 confirmed cases of the coronavirus and more than 60 deaths

در ایالات متحده بیش از وجود دارد 3,700 تایید موارد coronavirus و بیش از 60 میر

In Florida, Walt Disney World and Universal-Orlando (pictured on Sunday) were closing Sunday night for the rest of the month, joining their California siblings, which already closed

در فلوریدا, والت دیزنی و یونیورسال-اورلاندو (تصویر چهار) بسته بودند یکشنبه شب برای بقیه ماه پیوستن به خود را در کالیفرنیا خواهر و برادر که در حال حاضر بسته

This image shows the empty streets in Manhattan's Times Square on Sunday afternoon. New Yor

این تصویر نشان می دهد که خیابان های خالی در منهتن در میدان تایمز در روز یکشنبه بعد از ظهر

دو نفر از افرادی که آزمایش مثبت بود و به تازگی از سفر در سطح بین المللی اما دو نفر دیگر تا به حال سفر نشان می دهد وجود دارد در حال رشد در جامعه گسترش’ از ویروس.

در فلوریدا, والت دیزنی و یونیورسال اورلاندو بسته بودند یکشنبه شب برای بقیه ماه پیوستن به خود را در کالیفرنیا خواهر و برادر که در حال حاضر بسته شده است.

دورتر در جنوب ساحل میامی و فورت Lauderdale, مقامات اعلام کرد که آنها در حال بسته شدن خود را از سواحل که در آن هزاران نفر از spring breakers از دنیا رفتند.

شهرستانها نیز در دستور رستوران ها و کافه ها بسته 10pm و برای حفظ جمعیت زیر 250.

‘ما می توانیم تبدیل به یک ظرف پتری برای یک ویروس بسیار خطرناک,’ ساحل میامی شهردار دن Gelber گفت. ‘شکستن بهار است. این حزب است.’

استارباکس گفت: این بسته شدن صندلی در آن کافه ها و پاسیو مناطق در سراسر کشور اما مشتریان هنوز هم می توانید سفارش در مقابله, در, درایو-throughs و یا در استارباکس برنامه.

آن را نیز خواهد دید و یا کاهش ساعت در مناطق که در آن وجود دارد تعداد زیادی از موارد.

اما همه مقامات دولتی بودند که نگران است. اوکلاهما را جمهوری خواه Gov کوین Stitt توییتی یک عکس از خود و فرزندان خود را در شلوغ مترو رستوران شنبه شب.

‘فرماندار ادامه خواهد داد را به خانواده خود را به شام و به فروشگاه مواد غذایی بدون زندگی در ترس و تشویق Oklahomans به انجام همان,’ چارلی Hannema سخنگوی والی گفت: در یک ایمیل.

اما Stitt رفت و برگشت است که نظر و حتی حذف توییت پس از او مواجه واکنش بر عکس است.

او پس از اعلام یک ایالت اضطراری که آنلاک بودجه اضافی برای آژانس های بهداشت و بیمارستان ها به مبارزه COVID-19 به علاوه وام برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

‘زندگی به عنوان ما می دانیم که آن را برای در حالی که کمی اما آن را ندارد به تعطیل کامل,’ Stitt گفت:, و اضافه کرد که مردم هنوز هم باید به دنبال راه هایی برای حمایت از کسب و کارهای محلی.

جمهوری خواه هرزه Devin Nunes تا به حال یک پیام مشابه عصر روز شنبه با تشویق مردم به رفتن به رستوران های محلی و بارها با وجود هشدارهای مقامات بهداشتی.

‘بسیاری از نگرانی ها با اقتصاد در اینجا چون مردم از ترس به بیرون رفتن اما من فقط می گویم یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید – اگر شما سالم به شما و خانواده خود را از آن زمان به تنها بیرون رفتن, رفتن به یک رستوران محلی به احتمال زیاد شما می توانید به راحتی در’ او گفت.

‘بیایید درد نکنه کار مردم در این کشور هستند که با تکیه بر حقوق و دستمزد و راهنمایی برای نگه داشتن کسب و کار کوچک خود رفتن.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de