اخبار کابل میزبان و صاحب نظران دمدمی مزاجی به عنوان برنی ساندرز به نظر می رسد در حال اجرا با نوادا

دموکراتیک 2020 نامزد ریاست جمهوری صحبت می کنند در UnidosUS کنفرانس سالانه در سن دیگو

ایسنا

  • یک میزبان از مشخصات بالا مفسران و کابل, اخبار مجریان شروع شلاق را در سن. برنی ساندرز به عنوان نتایج اولیه از نوادا حزبی نشان داد او را برنده.
  • MSNBC میزبان کریس ماتیوز در روز شنبه نسبت ساندرز’ برنده شدن در نوادا به آلمان نازی به دست آوردن کنترل از فرانسه در طول جنگ جهانی دوم است.
  • James Carville یک دیرین دموکراتیک استراتژیست که توصیه بهداشت ، مایکل بنت شکست خورده 2020 پیشنهاد, پیشنهاد ساندرز’ موفقیت می تواند chalked به گزارش روسیه از دخالت در مبارزات انتخاباتی.
  • MSNBC میزبان Nicolle والاس سابق مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ستایش Carville نظرات و بیشتر ادعا ساندرز “نبوده است vetted” توسط رسانه ها و یا مخالفان خود را.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان نتیجه در نوادا حزبی نشان داد سن. برنی ساندرز با سرب در بعد از ظهر شنبه یک میزبان از مشخصات بالا مفسران و کابل, اخبار مجریان شروع شلاق نامزد شده است.

MSNBC میزبان کریس ماتیوز در روز شنبه نسبت ساندرز’ برنده شدن در نوادا به آلمان نازی به دست آوردن کنترل از فرانسه در طول جنگ جهانی دوم است. ماتیوز توصیف ورمونت قانونگذار انتظار پیروزی و گام به سوی این حزب نامزدی — به عنوان چیزی از یک فاجعه برای حزب دموکرات است.

ماتیوز حتی استدلال وزش دموکرات ها ممکن است به جای دیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در دور دوم از رای Sanders.

“آیا آنها می خواهند برنی ساندرز به بیش از حزب دموکرات در ابد?” ماتیوز خواسته خود پنل در لاس وگاس. “شاید آنها ترجیح می دهند که منتظر چهار سال قرار داده و در حزب دموکرات است که آنها می خواهم.”

James Carville یک دیرین دموکراتیک استراتژیست که توصیه بهداشت ، مایکل بنت شکست خورده 2020 پیشنهاد استدلال کرد که ساندرز’ موفقیت تا کنون در بازار اولیه است که نسبت به گزارش دخالت در مبارزات انتخاباتی.

Carville گفت که او فکر نمی کند که این ساندرز کمپین تبانی با روسیه به هیچ وجه اما سپس به استدلال می کنند که ساندرز’ کمپین 2016 مشاور نی نی Devine شد “پل Manafort sidekick,” ظاهر می شود به نشان می دهد ساندرز’ کمپین خراب شده است با نفوذ روسیه.

“این چیزی است که بسیار خوبی برای ولادیمیر پوتین در حال حاضر” Carville گفت.

MSNBC میزبان Nicolle والاس سابق مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ستایش Carville نظرات و بیشتر ادعا کرد که ساندرز “نبوده است تایید یا مطبوعات و یا نامزدهای دیگر.” یکی دیگر از MSNBC میزبان شادی رید توصیف ساندرز’ حامیان به عنوان “قهر” و استدلال “دموکرات ها نیاز به هوشیار کردن و کشف کردن چه جهنم آنها در حال رفتن به انجام” در مورد ساندرز’ افزایش است.

در سی ان ان ون جونز یک عامل به طور منظم که در خدمت رئیس جمهور, باراک اوباما, دولت, شوخی که دموکراتیک استقرار باید تیله بازی شیر یا خط و یا یک پوست موز زیر ساندرز به سرعت خود را افزایش است.

Sanders مبارزات طولانی استدلال کرد که بسیاری از اخبار کابل و “جریان اصلی” رسانه های مغرضانه علیه او ارائه می دهد و تر خود را معتدل و دموکراتیک مخالفان به طور قابل توجهی بیشتر مطلوب پوشش. و بسیاری از ساندرز حامیان گرفت موضوع را با کابل punditry در روز شنبه.

 

 

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de