C. D. C. تماس در مدارس برای بازگشایی, کمرنگ جلوه دادن Coronavirus خطرات

واشنگتن — ملت آژانس بهداشت عمومی صادر کامل بویژه تماس برای بازگشایی مدارس در بیانیه ای که در تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر جوامع لیست مزایای متعدد برای کودکان از بودن در مدرسه و کم اهمیت جلوه دادن خطرات بالقوه بهداشتی.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار این بیانیه همراه با “منابع و ابزار” پنج شنبه شب پس از دو هفته آقای ترامپ انتقاد خود را زودتر توصیه در مدرسه reopenings به عنوان “بسیار دشوار و گران قیمت” تشدید آنچه قبلا نگران ملی بحث بر سر چگونه به زودی دانش آموزان و معلمان باید بازگشت به کلاس های درس.

“بازگشایی مدارس ایجاد فرصت برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش رفاه و آینده امریکا یکی از بزرگترین دارایی های خود — فرزندان ما — در حالی که مصرف هر اقدام احتیاطی برای محافظت از دانش آموزان و معلمان و کارکنان و خانواده” آژانس بیانیه جدید گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال غرق شدن در پای صندوق های رای و کوبیده با انتقاد بیش از به دست ما گیر می بیند بازگشایی ملت مدارس این سقوط به عنوان مهم به reinvigorating اقتصاد و به انتخاب مجدد او. در حالی که بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی و متخصصان اطفال معتقدند که بازگشت کودکان به کلاس های درس بسیار مهم آنها هشدار می دهند که آن را به احتیاط و با برنامه ریزی مبتنی بر شواهد علمی. بسیاری به همراه معلمان کارگری را متهم کردند که رئیس جمهور از قرار دادن کودکان و بزرگسالان که نظارت بر آنها در مدرسه در معرض خطر با سیاسی کردن این موضوع است.

بسته بندی جدید, C. D. C. مواد شروع با یک بیانیه با عنوان “اهمیت بازگشایی مدارس آمریکا این پاییز” که بارها و بارها توضیح داده شده کودکان به عنوان در معرض خطر کم برای آلوده بودن و یا انتقال این ویروس حتی اگر علم در هر دو جنبه است که به دور از حل و فصل.

اما این بسته است که در واقع ترکیبی از انواع. فراتر از سیاسی صدایی بیانیه افتتاحیه آن شامل چک لیست برای پدر و مادر راهنمایی در پوشیدن چهره و پوشش کاهش اقدامات برای مدارس و دیگر اطلاعات است که برخی از اپيدميولوژيستها به عنوان مفید است. این مطلب راهنمایی های فنی به طور کلی نمی مقابله با آژانس زودتر توصیه در مدرسه reopenings مانند نگه داشتن میز شش فوت از هم جدا و نگه داشتن کوچکتر از حد معمول گروه از کودکان در یک کلاس درس در تمام طول روز به جای اجازه می دهد آنها را به حرکت در اطراف.

هدایت نشان می دهد مدارس اقدامات مانند نگه داشتن دانش آموزان در گروه های کوچک داشتن یک معلم ماندن با همان گروه در تمام طول روز و با استفاده از فضاهای باز. آن را نیز نشان می دهد برنامه ریزی برای نحوه رسیدگی به زمانی که کسی در یک مدرسه آزمون های مثبت از جمله در حال توسعه برنامه ای برای تماس با ردیابی. این همچنین شامل استراتژی برای حمایت از دانش آموزان در سنین مختلف با پوشیدن ماسک. برای پدر و مادر, آن را نشان می دهد چک کردن کودکان خود را هر روز صبح برای نشانه هایی از بیماری را قبل از فرستادن آنها به مدرسه و صحبت با آنها در مورد اقدامات پیشگیرانه.

در حالی که بسیاری از تحقیقات نشان می دهد که کودکان مبتلا به کروناویروس در کم خطر تبدیل شدن به شدت بیمار و یا در حال مرگ چگونه اغلب آنها آلوده شوند و چگونه به طور موثر آنها در گسترش این ویروس به دیگران است نه قطعی شناخته شده است. کودکان در مدارس متوسط و بالا نیز ممکن است در خطر بسیار بالاتر از هر دو از کسانی که زیر 10 با توجه به برخی از مطالعات اخیر تمایز بیانیه افتتاحیه را ندارد.

اعتبار…استخر عکس Saul لوئب

در بیانیه جدید از یک کار گروه تشکیل شده توسط مقامات در وزارت بهداشت و خدمات انسانی پس از آقای ترامپ ساخته شده خود را در نظرات انتقادی. فدرال مقام آشنا با این گروه گفت: این شامل حداقل نمایندگی از C. D. C., که در حال حاضر نوشته شده و بسیاری از مواد دیگر روز پنجشنبه منتشر شد.

رسمی که صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: سوء مصرف مواد و بهداشت روان مدیریت خدمات یک سازمان در بهداشت و خدمات انسانی بخش در زمان سرب در نوشتن این بیانیه که به شدت بر اثرات مثبت بر سلامت روانی کودکان از رفتن به مدرسه.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه مدت گسترش $600 مزایای بیکاری فشار جمهوری خواهان برای ارتکاب به گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.
  • تعدادی از ویروس خوشه در آمریکا ترسیم شده است به مدرسه مربوط به حوادث و یا تجمعات از نوجوانان است.

کارشناسان در مورد این موضوع در C. D. C. قطع شد و از ارتباط مستقیم با گروه کاری پس از ورودی خود را در بیانیه ای تفسیر شد که بیش از حد محتاط رسمی گفت. به جای این گروه در ارتباط برقرار کردن به طور مستقیم با دفتر دکتر Robert R. Redfield های C. D. C. مدیر که به دنبال ورودی از کارشناسان در آژانس. اما C. D. C. بود به هیچ وجه مسئول رسمی گفت.

در تماس با خبرنگاران در روز جمعه دکتر Redfield گفت که او را درک “بیم و هراس” بسیاری از والدین و معلمان احساس شد در مورد بازگشایی مدارس است و تصمیمات باید بر اساس سطح عفونت در هر جامعه است.

این مواد جدید او گفته شد به معنی این نیست به جای C. D. C. زودتر راهنمایی در مدرسه reopenings اما “واقعا کمک به قرار دادن برخی از گرانول جزئیات در چه مدیران و پدر و مادر می توانید شروع به فکر می کنم در مورد قرار دادن این دستورالعمل ها به یک طرح عملی.”

او گفت: “هدف این خط این است که اکثر این دانشجویان به صورت چهره به چهره آموزش.”

به عنوان شروع سال تحصیلی روش های مدارس در سراسر کشور شده اند دردناک بیش از اینکه به بازگشایی در فرد و یا با آموزش از راه دور و یا با ترکیبی اغلب در حال تغییر ذهن خود را از یک هفته به بعد. برخی از جمله در لس آنجلس و Nashville باید گفت: کلاس خواهد بود به طور کامل آنلاین برای شروع; دیگران از جمله در شهر نیویورک در حال برنامه ریزی ترکیبی از کلاس های حضوری و روز در خانه. مدارس خصوصی در حال کشتی با همان مسائل است.

یک نظرسنجی منتشر شده در این هفته توسط قیصر بنیاد خانواده یافت می شود که 60 درصد از پدر و مادر به شدت ترجیح می دهند که مدارس صبر کنید به راه اندازی مجدد کلاس های حضوری برای کاهش خطر عفونت. در میان پدر و مادر از رنگ 76 درصد می خواهید مدارس به تاخیر در کلاس های حضوری در مقایسه با 51 درصد از سفید پدر و مادر است. نه در 10 پدر و مادر از رنگ گفت: آنها یا “بسیار نگران” یا “تا حدودی نگران” در مورد فرزند خود را از گرفتن بیمار مبتلا به کروناویروس اگر آنها بازگشت به مدرسه در پاییز در مقایسه با 55 درصد از سفید پدر و مادر است.

بحث بر سر چگونه سریع و به طور کامل برای بازگشایی مدارس فرا گرفته بخش فدرال بوروکراسی. یکی 69-صفحه C. D. C. سند به دست آمده توسط نیویورک تایمز در اوایل این ماه مشخص “را برای استفاده داخلی تنها” طبقه بندی شده به عنوان “بالاترین خطر” کامل بازگشایی مدارس فقط به عنوان C. D. C. زودتر راهنمایی در مورد بازگشایی مدارس می کند. پیشنهادات خود را برای کاهش خطر ابتلا به مدرسه reopenings خواهد بود گران و دشوار است برای بسیاری از مناطق مانند گسترده آزمایش از دانشجویان و استادان و تماس با ردیابی برای پیدا کردن افراد در معرض آلوده, دانش آموز یا معلم.

اعتبار…جاستین سالیوان/گتی ایماژ

دکتر Redfield به خبرنگاران گفت که در حالی که وزارت بهداشت و خدمات انسانی مسئول C. D. C. به تازگی منتشر شده مدارس بیانیه این سازمان بر این باور بود که مهم چون “پدر و مادر و معلمان و تصمیم سازان” نیاز به درک برخی از پیامدهای منفی نگهداری کودکان صفحه اصلی. آنها عبارتند از قرار دادن کودکان در معرض خطر بالاتر از “فیزیکی و جنسی و عاطفی بدرفتاری و سوء استفاده” در این بیانیه گفت:, و اضافه کرد که بسته شدن مدارس نامتناسب مضرات کم درآمد و اقلیت های کودکان و کسانی که با معلولیت.

“من فکر نمی کنم که بسیاری از پدر و مادر درک آنچه که من سعی کردم بگم — واقعا وجود دارد شده اند قابل توجه منفی مخاطرات بهداشتی برای کودکان نه اینکه پشت در مدرسه” دکتر Redfield گفت.

در یک جداگانه ظاهر عمومی در روز جمعه, Dr. Anthony S. Fauci گفت: کشور باید سعی کنید “به عنوان بهترین که ما می تواند احتمالا” برای نگه داشتن بچه ها در مدرسه است اما تاکید کرد که حفاظت از دانش آموزان و کارکنان “کاملا به اهمیت است.”

آنیتا سیسرو معاون دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت توصیف C. D. C. جدید بیانیه به عنوان یک “کار خرید و فروش.” در حالی که جدید هدایت شد تا حد زیادی صدا, او گفت: آن را باید رفته اند بیشتر در کمک به ایالات متحده و خانواده های کم درآمد شده اند که در سخت ترین ضربه از ویروس, تصمیم گیری در مورد این که آیا آن را بی خطر است برای بازگشت به کلاس درس.

“آنها باید بیشتر به دست آوردن و از رفتن به مدرسه بلکه بسیار بیشتر به از دست دادن” او گفت:. “این یک منطقه که در آن C. D. C. باید ارائه مقدار زیادی راهنمایی بیشتر در مورد چگونه می توانم شما را مدیریت کند که در خطر است؟”

پرسید: در این تماس در مورد بسیاری از نقاط داغ در سراسر کشور در حال حاضر و این که آیا این امر می تواند مناسب برای جوامع با سطح بالایی از ویروس انتقال به باز مدارس, دکتر Redfield عنوان حد محلی شیوع است.

“اکثریت ملت در حال حاضر عمل مثبت نرخ هایی که کمتر از 5 درصد به وضوح وجود دارد بسیاری از نقاط کشور ما است که با داشتن نرخ ابتلا به عفونت است که نمی تواند مغایر با راهنمایی ما,” او گفت:.

اما از این کشور 10 تا از بزرگترین مناطق آموزش و پرورش تنها در شهر نیویورک و شیکاگو به نظر می رسد که دست کم مانند مثبت نسبت به نیویورک تایمز و تحلیل شهر و شهرستان در سطح داده ها. برخی از بزرگترین مناطق مانند میامی-Dade شهرستان در فلوریدا و Clark County, Nev. که شامل لاس وگاس در شهرستانهای استان که اخیرا گزارش تست مثبت نرخ بیش از چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان 5 درصد آستانه داده ها را نشان می دهد.

دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت گفت: جدید ارشاد نازک بر روی حقایق از آنچه پدر و مادر و معلمان مراقبت بیشتر در مورد پاک کردن اطلاعات در مورد خطرات برای کودکان در تمام سنین و همچنین به کارکنان مدرسه.

او اشاره کرد که هدایت نیست ذکر یک استراتژی تست و اخراج اهمیت غربالگری کودکان علائم.

“به نظر نمی رسد به من که آنها بسیار در راه یک استراتژی برای جلوگیری از عفونت” دکتر Jha گفت. “من فکر می کنم که بسیار مشکل ساز است.”

بخش دیگری اظهار داشت که حتی در جوامع با “قابل توجه و غیر قابل کنترل انتقال مدارس باید همکاری نزدیک با مقامات بهداشت محلی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حفظ مدرسه عملیات.” اما برای یک جامعه با این نوع از شیوع این سازمان به طور جداگانه توصیه می کند که مردم “پناهگاه در محل.”

“این مزخرف است که شما بخواهید یک جامعه به پناهگاه در محل, اما نگه داشتن مدارس باز” دکتر Jha گفت.

Apoorva Mandavilli کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>