C. D. C. W. H. O. ارائه می دهد برای کمک به چین نادیده گرفته شده اند برای هفته

برای بیش از یک ماه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارائه شده است برای ارسال یک تیم از کارشناسان به چین به رعایت آن شیوع کروناویروس و کمک به اگر آن را می توانید.

به طور معمول تیم از آژانس اپیدمی سرویس اطلاعاتی می تواند در هوا در 24 ساعت.

اما بدون دعوت آمده است — و هیچ کس نمی تواند برای عموم توضیح دهد که چرا.

سازمان بهداشت جهانی که ساخته شده یک پیشنهاد حدود دو هفته پیش به نظر می رسد در مواجهه با همان شانه های سرد هر چند سخنگوی گفت: آن است که فقط “مرتب کردن ترتیبات.”

فعلی و سابق بهداشت عمومی مقامات و دیپلمات ها صحبت ناشناس برای ترس از ناراحت کننده روابط دیپلماتیک گفت: آنها بر این باورند که تمایل می آید از چین رهبران که نمی خواهند جهان را به فکر می کنم آنها نیاز به کمک از خارج.

در سال 2003 چین بود بد نیش زده با انتقاد از پاسخ به سارس یکی دیگر از coronavirus اپیدمی; آن را نیز درگیر یک جنگ تجاری با ایالات متحده برای بیش از یک سال است.

برخی از کارشناسان نیز می گویند که خارجی ها می تواند به کشف جنبه های شیوع است که شرم آور به چین: به عنوان مثال کشور نشان داد که چگونه بسیاری از آن پزشکان و پرستاران درگذشت مبارزه با این بیماری است.

اما چین می کند و نیاز به کمک کارشناسان استدلال می کنند.

در تماس های تلفنی خصوصی و متون برخی از همکاران چینی نشان داده اند که آنها در حال غرق را خوش آمدید و نه فقط دست اضافی اما تخصصی تخصص در یک زن و شوهر از زمینه های.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

همچنین C. D. C. مقامات گفته اند که آنها امید به کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدید کروناویروس از همتایان چینی خود را برای بهبود پاسخ آمریکا اگر ویروس شروع به گسترش به طور گسترده ای در اینجا.

روز جمعه Alex M. آذر II, وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: در اخبار جلسه توجیهی که او به تازگی تصریح کرد: این پیشنهاد از یک تیم به همتای چینی خود, دکتر, Ma Xiaowei.

پرسید: چه holdup شد و او پاسخ داد: “آن را به چینی. ما همچنان به انتظار به طور کامل است که رئیس جمهور یازدهم را قبول کند ما ارائه دهد. ما آماده و مایل و قادر به رفتن.”

در Jan. 29, Tedros Adhanom Ghebreyesus این W. H. O. مدیر کل در بازگشت از یک سفر کوتاه به چین پر از ستایش برای رئیس جمهور چین و کشور فوق العاده تهاجمی پاسخ که نزدیک به دیواره خاموش هوبئی استان از سایر نقاط کشور و جهان است.

چین تا به حال “توافق برای یک ماموریت از کارشناسان بین المللی” برای درک بهتر بیماری انتقال بالينی و شدت Dr. Michael Ryan W. H. O پاسخ اضطراری رئیس گفت: در آن زمان.

خواسته در صورتی که تیم شامل کارشناسان آمریکایی دکتر Tedros پاسخ داد که “بهترین خواهد بود دو جانبه تنظیم شده است.”

روز پنج شنبه یک W. H. O. سخنگوی گفت که با وجود تاخیر در این سازمان ماموریت خود به چین است.

“درک ما این است که ماموریت است” مارسیا پول های سخنگوی گفت. اما او نمی تواند می گویند که این تیم را ترک کند و یا چه کسی می تواند در آن است.

“این ماده از مرتب کردن ترتیبات” او اضافه کرد که دکتر رایان گفته بود یک تیم خواهد “نیاز به نمایندگی از شمال و جنوب و شرق و غرب با مناطق مربوطه از تجربه و تخصص.”

ایالات متحده ارائه کرده است دکتر Tedros 13 متخصصان که آماده رفتن آقای آذر گفت.

این دو رشته که در چین به نظر می رسد نیاز به کمک از خارج گفت: در حال مولکولی ویروس شناسی و اپیدمیولوژی.

اول شامل توالی ویروس ژنوم و دستکاری آن برای تصحیح تست های تشخیصی و درمان و واکسن نامزدها.

دوم شامل بدانند به پرسش های اساسی مانند که آلوده می شود و چه کسانی نمی, چه مدت دوره کمون این است که چرا برخی از قربانیان مرگ چگونه بسیاری از مردم دیگر هر قربانی را آلوده و چگونه معمولا بیمارستان شیوع بیماری رخ می دهد.

“این علم موشک نیست مسائل اساسی اما این است پنج هفته و ما هنوز نمی دانیم که پاسخ” یک کارشناس گفت.

آن خواهد بود بسیار مفید برای مثال به یک آزمایش خون برای آنتی بادی است. که آن را ممکن است برای دیدن چگونه بسیاری از افراد آلوده به بهبود بود که آن را واضح تر که چگونه کشنده ویروس است — و چگونه گسترده است.

عمده اپیدمیولوژیک شکست چین است که ووهان مقامات به نظر می رسد را بسته و ضد عفونی غذاهای دریایی بازار که شیوع اولیه تمرکز بدون swabbing فردی از حیوانات و قفس و بدون نقشه کشی خون از همه کار وجود دارد. که ارائه تعداد زیادی از اطلاعات در مورد که حیوانات ممکن است منبع coronavirus که مردم در حال تبدیل شدن به آلوده اما جان سالم به در برد.

پرسید که چه اتفاقی افتاده به حیوانات — که آیا آنها سوخته بود و یا به خاک سپرده شد, به عنوان مثال, یک کارشناس گفت: “هیچ کس نمی تواند به من بگویید که. من فکر نمی کنم آنها می دانند.”

چین تا حد زیادی بهبود توانایی خود را برای مبارزه با بیماری پس از آن خجالت سارس و دانشمندان آن را در حال حاضر اغلب نشر در عمده مجلات پزشکی.

بسیاری از آنها آموزش دیده در آمریکا C. D. C. و دوستان وجود دارد.

“ما یک دهه ارتباط” آقای آذر در روز جمعه گفت. “این یک تصادف است که آن را به نام چینی C. D. C.”

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

کارشناسان مطرح شده مربوط به نگرانی چین را به دانشمندان داده می شود بزرگ پاداش برای انتشار در مجلات معتبر. که باعث ایجاد انگیزه ای برای نگهداری نمونه ها و داده ها تا انتشار. اگر چه آمریکا C. D. C. در گذشته گاهی اوقات مملو روابط با کشورهای دیگر به دلیل آن را با استفاده از نمونه های آنها منتشر شده و تجزیه و تحلیل آنها بدون دادن اعتبار آنها احساس شد و دلیل آن اولویت اول بود و هنوز هم به موضوع اپیدمی هشدارهای اگر آنها مورد نیاز است و پس از آن به انتشار بعد.

“در یک بیماری همه گیر شما نمی خواهید اطلاعات برگزار می شود” یک کارشناس گفت. “شما می خواهید شفافیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>