با انکار شهود خواهان روشن ساخته و حتی یک تفنگ سیگار کشیدن نمی خواهد به اندازه کافیتیاو در مجلس سنا روحانی, بری, سیاه, آفریقایی آمریکایی rear admiral به دنبال در یک اکثریت سفید مجلسی, باز روز جلسه با کلمات: “خداوند به آنها کمک کند به یاد داشته باشید که آنها نمی تواند شما را نادیده بگیرد و دور با آن. برای ما همیشه درو آنچه ما افشانده.”

نماز استقبال شد سکوت اما پس از آن به اشتراک گذاشته زمزمه از سوگند وفاداری با پایان دادن به سناتور امیدوار کننده “… و عدالت برای همه”.

که مسلما نه کاملا که چگونه همه چیز کار می کرد در سنا روز جمعه زمانی که به مجلسی رای به مرحله اول کشور استیضاح دادگاه بدون شنیدن شهود.

معلوم می شود در ادامه نظارت 15 قبلی impeachments – قضات بیشتر اما همچنین یک سناتور, دیوان عدالت, یک وزیر جنگ و البته دو زودتر رئیس جمهور: اندرو جانسون و بیل کلینتون. در تمام این آزمایشات به طور متوسط 33 شهود نامیده می شدند. محاکمه دونالد J مغلوب ساختن پیشی جستن را احضار none.

Monica Lewinsky کارآموز بود که ستاره شاهد در سال 1999 در زمان به توییتر برای مشاهده ruefully: “هی خیلی بد من تا به حال به من بدهید که videoed شهادت شهود برای سنا محاکمه در کلینتون استیضاح.”

آدام شیف کالیفرنیا کنگره است که منجر دادستان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح گفت: رای به آن معنا است که رئیس جمهور “به یک خدا داده حق به سوء استفاده از قدرت خود را و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد. خدا به ما کمک کند اگر که استدلال موفق است.”

استدلال موفق شد. این 51-49 رای بوده است اما برخی از 11pm شب گذشته زمانی که wobbliest جمهوری خواه waverer, Lamar, الکساندر ایالت تنسی اعلام کرد که راه او خواهد رای توسط صدای جیر جیر.

او اذعان کرد که دموکرات ها تا به حال خود را ثابت کرده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مورد استفاده خود را به سعی کنید به تهدید اوکراین به بررسی رئيس جمهور مخالفان سیاسی. اما Lamar توضیح داد در حالی که این “نامناسب” آن بود و نه impeachable جرم و جنایت بالا و یا تخطی از قانون. پس چرا کشیدن استیضاح?

“بنابراین اگر شما هشت شاهدان گفت که شما سمت چپ صحنه تصادف, شما لازم نیست نه” الکساندر گفت: رادیو عمومی ملی روز جمعه با استفاده از یک آشکار موازی. ترک صحنه تصادف شما علت این است که به طور معمول یک جنایت بود و البته هیچ حادثه.

در صبح روز جمعه نیویورک تایمز گزارش داد که جان بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی توصیف کرده بود یک محکم صحنه در آینده خاطرات است که در آن رئیس جمهور به طور مستقیم دستور داد او را به ارتکاب عمل در قلب استیضاح مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون به تماس جدید اوکراین ولدیمیر Zelenskiy و به او بگویید که برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل و دلال رودی جولیانی با هدف تنظیم تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی.

ظاهر آن را به تفنگ سیگار کشیدن رئیس جمهور وکلا مدتها ادعا وجود نداشت. خواه پاسخ بود در اثر است که رئیس جمهور به هر حال حق به تازگی از کار اخراج سلاح.

آن را به سادگی آشکار از شروع روز است که شواهد بعید است که به بازی یک بخش عمده در اکثر این مذاکرات. در هر یک از دموکرات های چوبی میز وجود دارد ssbbw سفید چسب جزئیات مقالات استیضاح ارائه شده توسط مجلس نمایندگان. 53 جمهوری خواه میز در مقابل بودند مرتب و خالی.

در سنا جداول مورد استفاده در کلینتون استیضاح شده بود داستد کردن و گذاشته برای شیف و دیگر دموکرات مدیران و یا دادستان به پرونده خود را برای شهود. از طرف دیگر رئیس جمهور وکلا فنر به ارائه مجموعه ای از ضد استدلال.

سرب مشاور جی Sekulow او از یک لیست از شاهدان او می خواهم به تماس بسیار به آرامی و به عمد به تاکید چه یک تجربه خسته کننده آن خواهد بود برای همه درگیر.

در مقابل هر سخنران جانشینی stenographers ایستاده بهره برداری دور در یک ماشین به عنوان اگر تنظیم کلمات خود را به موسیقی است.

زمانی که رای آمد نتیجه بود و بی روح و ساکت و این اتاق موکول برای شام و قرار دادن یک رای نهایی در مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه تا روز چهارشنبه. اما روز جمعه تصمیم تضمین هفته آینده نمایش خواهد شد تا حد زیادی یک صفحه نمایش از حزب وفاداری. توسط هر اساسی اندازه گیری محاکمه در حال حاضر بیش از.

پس از آن تصمیم گرفته شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ خانه سفید بدون صحبت کردن به انتظار روزنامه نگاران در راه خود را به خصوصی رفت و آمد مکرر در فلوریدا که در آن عضو پرداخت مقدار زیادی به ناهار خوردن و معاشرت نزدیک به مرکز قدرت است.

تقریبا در همان زمان رئيس جمهور در شهرهای متحد Nigel Farage شد جشن Brexit و اعلام شد او خواهد بود در راه خود را به ایالات متحده در ماه به آدرس بزرگترین گردهمایی آمریکا راست محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس (Cpac) در مریلند است. میت رامنی یکی از تنها دو سناتور جمهوریخواه برای رای دادن به شنیدن شاهدان روز جمعه بوده است disinvited مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک که fealty در حال حاضر به جای ایدئولوژی ها در کامپیوتر است.

درست است امید است که مغلوب ساختن پیشی جستن – داشتن شانه ای بالا انداخت استیضاح خواهد شد ساحل به انتخاب مجدد رو به با جزر و مد که در حال حاضر به نظر می رسد به حرکت به طور اجتنابناپذیری به نفع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>