Buttigieg برنده ترین آیووا نمایندگان پس از بررسی آرا

1 / 2

Buttigieg برنده ترین آیووا نمایندگان پس از بررسی آرا

(Bloomberg) — پیت Buttigieg به نظر می رسد به مهر و موم شده خود را پیروزی در آیوا پس از دولت دموکراتیک حزب منتشر شده در یکشنبه تصحیح نتایج حاصل از آن مورد مناقشه قفقاز.

Buttigieg در حال حاضر 14 ملی نمایندگان از آیوا به برنی ساندرز’ 12. الیزابت وارن کردم هشت جو بایدن به حال شش و ctq دریافت یک.

اما آسوشیتد پرس گفت: آن را هنوز هم نمی تواند برنده اعلام دلیل نتایج “ممکن است به طور کامل و دقیق و هنوز هم موضوع را به پتانسیل تجدید نظر.”

رقابت آنقدر نزدیک است که Buttigieg برنده 0.09% از هيئت دولت معادل به رسمی و معیار برای پیروزی در آیووا. اما ساندرز نیز اعلام پیروزی زیرا 6,103 بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان caucused برای او قبل از این که روند از بین بردن nonviabvle نامزد گشته و تبدیل به دولت داشت. Sanders کمپین گفت: آن را خواستار شد بخشی recanvass.

حزب منتشر شد آن پیش بینی شده نماینده شمارش یکشنبه پس از بررسی شکایت از بی نظمی از Buttigieg ساندرز و وارن مبارزات. این مسائل شامل ریاضی و نامزدها اشتباهات و اختلافات بیش از قوانین برای شمارش نمایندگان.

حزب تغییر نتایج در برخی از حوزه بر اساس شکایت نگهداری می شوند اما دیگران دست نخورده است.

در برخی موارد حوزه مقامات امضا نادرست ورق چوب خط حساب کردن. اما آیووا دموکراتیک رئیس Troy قیمت روز جمعه گفت کسانی که پرونده های حقوقی و نمی توان تغییر و تحت قوانین ایالتی.

مقامات حزب خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی روز شنبه ارائه توضیحات اضافی برای برخی از بی نظمی. برای مثال حوزه می توانید انتخاب کنید کمتر نمایندگان به شهرستان کنوانسیون نسبت به آنها اختصاص داده شده اگر طرفداران یک نامزد داده شده کاهش به عنوان یک شهرستان نماینده.

یکشنبه نتایج به پایان رسید هرج و مرج شش روز شمارش آرا که خدشه دار شد از همان ابتدا با مشکلات با یک برنامه تلفن هوشمند است که کار نمی کند و پشتیبان خط تلفن بود که این ماجرا توسط تماس از حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

(سلب مسئولیت: مایکل بلومبرگ نیز به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. او بنیانگذار و صاحب اکثریت بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ.)

(می افزاید: ساندرز’ تقاضا برای یک جزئی recanvass در بند چهارم.)

برای تماس با خبرنگار در این داستان: Gregory Korte در منچستر, New Hampshire در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: وندی Benjaminson در [email protected] استیو Geimann

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de