Buttigieg v ساندرز: دموکرات ها به دست آوردن frontrunner وضعیت به عنوان “قطب متضاد’یک روز جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر پیت Buttigieg و برنی ساندرز باقی می ماند در یک دوره برخورد.

دو نامزد نمایندگی متفاوت بال از حزب دموکرات و به طور فزاینده رقابت frontrunner وضعیت در مسابقه برای نامزدی به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

Buttigieg شهردار سابق South Bend, ایندیانا, شناسایی بیشتر به عنوان یک میانه رو. ساندرز سناتور ورمونت که نشسته به عنوان مستقل است که مورد علاقه دیرین از مترقی مردمی از این حزب است.

روز یکشنبه یک بوستون گلوب/WBZ/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی در بر داشت ساندرز پیشرو در نیوهمپشایر با 26% پشتیبانی توسط Buttigieg با 19 درصد و مینه سوتا سناتور ctq سوم با 13٪. این آخرین در یک رشته از نظرسنجی ها نشان ساندرز یا Buttigieg پیشرو در بقیه زمینه است.
Bernie Sanders supporters at a campaign rally in Keene, New Hampshire on 9 February 2020.

آیووا رای اولین بار در اصلی برگزاری آن قفقاز هفته گذشته است. نتیجه مبهم بود و هر دو Buttigieg و ساندرز اعلام پیروزی چند بار.

در دنباله در نیوهمشایر ساندرز بارها مشخص شده که او برنده رای مردمی در آیووا توسط برخی از “6,000” رای.

در یکشنبه شب آیووا حزب دموکرات منتشر برآورد اختصاص داشت. آن را نشان داد Buttigieg کمی جلوتر از Sanders.

اسحاق رایت دموکراتیک استراتژیست که متخصص در مناطق روستایی مبارزات وجود دارد گفت: “کاملا” یک رقابت بین 38 ساله شهردار سابق و 79 ساله سناتور.

“شهردار پیت قطعا نشان داده قوی کمپین و خیلی خود را مانند دیگر رقبای برنی ساندرز است که گرفتن عکس در او” رایت گفت.

دو نامزد اساسا متضاد.

ساندرز’ امضای موضوع در این اولیه است مدیکر برای همه گسترده پیشنهاد برای اصلاح مراقبت های بهداشتی. Buttigieg پشتیبانی از یک کمی بیشتر از متوسط طرح او تماس مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم.

ساندرز بودجه مبارزات انتخاباتی خود را عمدتا با دلار کمک های مالی. در علاوه بر این به مردمی جمع آوری کمک های مالی Buttigieg استفاده سنتی بالا-دلار بسته-درب جمع آوری اعانه. Infamously یک چنین رویداد در کالیفرنیا برگزار شد که در آن یک شخص شراب غار.

“برای دو نفر در همان حزب Buttigieg و برنی در حال قطبی متضاد در بسیاری از زمینه گفت:” مونیکا کلاین مترقی دموکراتیک استراتژیست. “آنها نشان دهنده دو بال از حزب دموکرات – که باعث می شود Buttigieg یک تضاد بزرگ نامزد برای برنی.”

در آخرین مناظره روز جمعه در نیوهمشایر Buttigieg و ساندرز زمان بیشتری را صرف ضربه زدن به نامزدهای دیگر مانند Klobuchar یا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از هر یک از دیگر.

دموکرات ها انتظار آن را تغییر دهید. در مبارزات انتخاباتی بیخ و بن سخنرانی های مراجع به یکدیگر وجود دارد.

“این انتخابات بسیار مهم و حیاتی است چرا که ما نیاز به یک قهرمان واقعی از مردم در کاخ سفید که نمی اذیت کردن, اسپرم به بالا, پول, بهره, که ندارد, جمع آوری اعانه در شراب غار با سنگ کریستال” سابق ایالت اوهایو سناتور نینا ترنر یکی از ساندرز’ campaign co-صندلی و گفت: در یک تجمع در کلرمونت در روز یکشنبه.

ساندرز بارها bashed Buttigieg برای چه او را افزایش می دهد پول است. در یک رویداد های اخیر در پلیموث او گفت: “ما دیدگاه های مختلف هستند. پیت مطرح شده در مبارزات انتخاباتی سهم بیش از 40 میلیاردرهای.” در منچستر در دوشنبه زبان تیز او گفت: او نه “گرفتن پول از مدیران عامل شرکت های دارویی و یا از وال استریت شنیدها … ما نمی خواهید پول خود ما به آنها نیاز ندارد.”

Buttigieg شده است کمی مات تر اما منابع خود را برای ساندرز هنوز مستقیم به اندازه کافی. و به عنوان او سفر کرده است نیوهمشایر او اضافه کرده است یک خط جدید به خود بیان.

“من به بسیاری از مردم که به من بگویید اگر خود را تنها انتخاب بین یک انقلاب و یک وضعیت موجود گفت:” در لبنان “نیست که ترک مقدار زیادی از اتاق را برای آنها.”

آن را روشن و مراجع به, تماس, توسط ساندرز و هواداران خود را برای یک “انقلاب سیاسی”.

Buttigieg نیز هشدار داده بود که در مورد هزینه ساندرز’ طرح برای مدیکر برای همه است.

“آنچه که ما می تواند انجام دهد بدون یک طرح بسیار گران است که سناتور سندرز خود را آزادانه اذعان می کند او هیچ ایده چگونه آن را قرار است برای پرداخت می شود,” او گفت: به تازگی در دوور.

به حامیان این رقابت قابل مشاهده است.

“من فکر می کنم بسیاری از تنش در حال حاضر بین پیت حامیان و برنی حامیان و بایدن حامیان” گفت: Colby کانر a 20-year-old کالج دارتموث دانشجویی که رفت به دیدن Buttigieg در هانوفر در روز شنبه.

پس از ساندرز’ روز یکشنبه تجمع لیزا ماتیوز از لبنان گفت: اولویت بزرگ بود چیدن یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. که به نظر می رسید بیشتر شبیه Sanders, او گفت:.

“من احساس می کنم مانند برنی می توانید این جوان رای و افراد جوان نمی مانند پیت خیلی از آنچه من می شنوم” ماتیوز گفت. “من فکر می کنم برنی می توانید سیاه و سفید رای دادن و من نگران هستم که [پیت] مطلقا هیچ دید در جامعه است.

“بنابراین من فکر می کنم برنی به طور کلی هنگامی که ما دورتر همراه در مبارزات انتخاباتی را انجام خواهد داد بهتر از پیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de