Buttigieg حملات برنی و بلومبرگ: ‘اجازه دهید به جلو کسی که در واقع یک دموکرات’

پیت Buttigieg و برنی ساندرز sparred در روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس با سابق, South Bend, Ind., شهردار تماس با سناتور ورمونت بیش از حد “پلاریزه” به حزب دموکرات نامزد و ساندرز مصرف واکسن در Buttigieg بزرگ-پول اهدا کنندگان.

“ما رو از خواب بیدار به عنوان یک حزب” Buttigieg گفت. “ما می تواند از خواب بیدار دو هفته از امروز بعد از سه شنبه و تنها نامزد سمت چپ ایستاده خواهد شد برنی ساندرز و مایک بلومبرگ این دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله است. و اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب است. آنها رو به انتخاب بین سوسیالیستی که فکر می کند سرمایه داری است که ریشه همه شر و یک میلیاردر که فکر می کند پول باید ریشه همه قدرت.

“اجازه دهید به جلو کسی که در واقع زندگی و کار در یک محله طبقه متوسط در یک صنعتی میانه شهر” Buttigieg ادامه داد. “اجازه دهید به جلو کسی که در واقع یک دموکرات است.”

اگر چه او در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات را برای بار دوم ساندرز است که از لحاظ فنی مستقل — طولانی ترین-خدمت مستقل در کنگره تاریخچه. بلومبرگ یک میلیاردر سابق جمهوریخواه که مستقل شد در سال 2007 و سخنرانی حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون.

پیت Buttiegieg و برنی ساندرز. (تصویر عکس: Yahoo News: عکس: علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ)

“ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب را” Buttigieg اضافه شده است. “ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

ساندرز در پاسخ با ابجو بد و کم مایه در دو Buttigieg و بلومبرگ.

“اگر صحبت کردن به نیازها و درد طولانی نادیده گرفته شده است پلاریزه من فکر می کنم شما اشتباه کردم کلمه” ساندرز گفت. “چه ما در حال تلاش در نهایت به انجام این است که به صدای به افرادی که پس از 45 سال کار ساخت هستند نیکل بیشتر از آنها 45 سال پیش. ما در حال دادن صدای افرادی که می گویند ما مریض و خسته از دیدن میلیاردرهای مانند آقای بلومبرگ دیدن بزرگ گسترش از ثروت خود را در حالی که یک و نیم میلیون نفر در خواب در خیابان. بنابراین آنچه که ما می گویند پیت است شاید وقت آن است برای طبقه کارگر این کشور را یک قدرت کمی در واشنگتن به جای خود میلیاردر همکاران کمپین.”

Buttigieg اخراج در Sanders.

“شما تنها یکی است که مراقبت در مورد طبقه کارگر” او گفت:. “اکثر آمریکایی ها معتقدند ما نیاز به توانمند سازی کارگران است.”

Buttigieg پس از آن مطرح ساندرز تف با نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه کارگران است که با انتقاد از سناتور ورمونت رویکرد به مراقبت های بهداشتی است اما به تایید هر یک از رقبای خود را.

ساندرز بود سریع به آتش بازگشت. “ما باید بیشتر اتحادیه حمایت از شما تا به حال از” او گفت Buttigieg.

Buttigeg همچنین متهم ساندرز حامیان وحشیانه حمله رقبای خود را در رسانه های اجتماعی. این سناتور ورمونت دارای چنین حملات را محکوم کرد.

“ما می توانیم ایجاد یک جنبش بدون داشتن سپاه از حامیان ما به صورت آنلاین و در فرد حمله دموکراتیک آمار و ارقام و رهبران به طور یکسان” Buttigieg گفت.

ساندرز گفت: “99.9 درصد” از 10.6 میلیون پیروان توییتر هستند “مناسب و معقول انسان در حال کار بر مردم و مردم بر این باورند که در عدالت است.”

“و اگر وجود دارد چند نفر را که زشت اظهارات” ساندرز گفت: “من طرد این افراد است. آنها بخشی از جنبش ما.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • دموکراتیک رقبای کوبیدن بلومبرگ در شروع بحث نوادا

  • بلومبرگ روابط خود را به اوباما با وجود گذشته انتقادات

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: ساندرز نوردد رقبا در سر-به-سر matchups

  • ‘بایدن هنوز هم می تواند برنده’, کارولینای جنوبی, کارشناسان می گویند, به عنوان زمینه باقی مانده تقسیم

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im