کسب و کار به روز رسانی: خارج خواهد شد نیاز به ماسک در حالی که خرید


اعتبار…اسکات اولسون/گتی ایماژ

خارج آغاز خواهد شد نیاز است که همه از مشتریان خود را پوشیدن ماسک در فروشگاه خود را با شروع در روز دوشنبه.

قانون جدید از این کشور بزرگترین خرده فروش که دارای بیش از 5 ، 000 فروشگاه در سراسر کشور یک بیانیه قوی در مورد پوشیدن ماسک در فضای عمومی و در زمانی که موضوع سیاسی تبدیل شده است.

در بیانیه ای خارج شده گفت که 65 درصد از فروشگاه های آن که شامل Walmarts و سام باشگاههستند در مناطقی که در حال حاضر وجود دارد برخی از شکل از دولت دستور به پوشیدن ماسک.

در سام باشگاه های این شرکت گفت که این امر با ارائه تعریف ماسک به مشتریان که در حال حاضر یکی. (سام, باشگاه مشتریان مجبور به پرداخت حق عضویت به فروشگاه وجود دارد.)

اما در فروشگاه های وال مارت — که به مراتب بیشتر متعدد — جزئیات جدید این سیاست هنوز هم در حال اتو کردن.

این شرکت گفت که ایجاد یک شغل جدید به نام “سلامت سفیر.” آن شخص خواهد بود مستقر در کنار درب جلو و به یاد مشتریان از قانون جدید.

“سفیران دریافت آموزش های ویژه برای کمک به این فرایند را به عنوان صاف به عنوان ممکن است برای مشتریان” خارج شده گفت: “با کسانی که نشان می دهد تا در یک فروشگاه بدون پوشش چهره برای پیدا کردن یک راه حل است که با این نسخهها کار برای همه است.”

خرده فروش را بلافاصله شناسایی چه کسانی ممکن است راه حل های ممکن است و یا می گویند که این امر با ارائه ماسک برای مشتریان که یکی ندارد.

خارج می پیوندد یک لیست در حال رشد از شرکت های که نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک از جمله استارباکس و بهترین خرید.

اعتبار…Emon حسن برای نیویورک تایمز

رو به با افزایش فعالیت در بازار, گلدمن ساکس در گزارش بالاترین باند-تجارت درآمد و در نه سال کمک به آن را به ارائه یک استوار سود سه ماهه با وجود افزایش هزینه ها و کاهش سرعت در مناطق دیگر از کسب و کار خود را.

درآمد مشخصی در گلدمن تجارت منطقه بیش از دو برابر واحد عملکرد از یک سال پیش و افزایش چشمگیری در آن سرمایه گذاری-کسب و کار بانکی. به طور کلی این شرکت درآمد برای سه ماهه دوم $13.3 میلیارد و 41 درصد شکوفایی از همان آخرین دوره سال است. آن درآمد $2.4 میلیارد اساسا همان است که از یک سال پیش.

در طول سه ماهه جبران افزایش هزینه های قابل ملاحظه ای به عنوان هزینه های دیگر که مشخص نیست شاید منعکس کننده افزایش set-aside برای آینده هزینه های قانونی. که موضوع شده است از عهده سایر بانک های بزرگ این هفته که سه ماهه سود سقوط آنها به عنوان دور نشستن پول برای محافظت از آنها را از دست دادن آینده است.

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

سهام در روز چهارشنبه صف آرایی پس از داروسازی گزارش امیدوار کننده است اما در مراحل اولیه پیشرفت در نامزد خود را برای یک coronavirus واکسن و اطلاعات در تولید صنعتی اضافه شده به شواهدی از اقتصاد را بازیابی.

S&P 500 شروع به پریدن کرد و در حدود 1 درصد در شروع معاملات. بازار در فرانکفورت و پاریس و لندن نیز با بیش از 1 درصد و پس از مخلوط بعد در آسیا است.

قیمت نفت نیز بالاتر در یک روز زمانی که عمده تولید کنندگان جلسه به در نظر گرفتن تسهیلات در خروجی. تولید محدودیت تصویب شد در ماه آوریل زمانی که صنعت رو به یک فاجعه باری کاهش تقاضای نفت و هر گونه آرامش بخش از قوانین خواهد سیگنال قوی تر در بازارهای انرژی.

دستاوردهای شد تا حد زیادی موجب خبر از شرکت زیست فناوری مدرنبر اساس در Cambridge, Mass., گفت که یک داروی آزمایشی باعث مثبت پاسخ ایمنی و به نظر می رسد امن در میان اولین 45 افرادی که آن را دریافت کرد. این اولین coronavirus واکسن به آزمایش می شود در انسان و مدرن سهام بودند به شدت بالاتر است.

سیاستگذاران و اقتصاددانان از مدتها پیش بینی کرد که بهبودی کامل در رشد بستگی به توسعه یک واکسن و سرمایه گذاران شده اند سریع برای پاسخ به حتی کوچکترین نشانه ای از پیشرفت به سمت یک.

روز چهارشنبه تجمع منجر شد توسط شرکت های که بیشتر برای به دست آوردن از بازگشت به قبل از همه گیر سطح, سفر و گردشگری. خطوط هوایی آمریکا, Expedia, Marriott و وین استراحتگاه — آن را تبدیل به یک پروکسی برای بازار شور و شوق در مورد یک تک به تک شد همه میان بهترین اجرای سهام S&P 500.

گلدمن ساکس یکی از بهترین اجرای سهام میانگین صنعتی داو جونز پس از آن گزارش افزایش شدید درآمد حاصل از تجارت برای دومین سه ماهه و سود برای سه ماه.

سرمایه گذاران همچنین متوجه شدند که تولید صنعتی در ایالات متحده شروع به پریدن کرد بیش از انتظار می رود در ماه ژوئن دوره نقاهت بعد از پیش از آن کاهش می یابد به عنوان کارخانه بازگشایی شد. این گزارش فقط آخرین متعددی — از داده ها در خرید و فروش مسکن استخدام — که برجسته اقتصاد را به گزاف گویی از عمق رکود اقتصادی در اوایل سال.

که بازیابی این است که تهدید افزایش جدید کروناویروس موارد در سراسر جهان است. و به عنوان دولت reimpose محدودیت در فعالیت های دولت و برنامه های کمک به پایان رسیده برخی از اقتصاددانان هشدار داده اند که بهبود است به احتمال زیاد به بیش از سرمایه گذاران در حال حاضر پیش بینی است.

“ما ممکن است با دیدن قابل توجهی در قیمت گذاری, قطع, بین بازار و اصول اقتصادی است که می تواند در نتیجه ناگهانی و شدید دوباره قیمت گذاری” Randal Quarles فدرال رزرو بالا تنظیم کننده بانک و صندلی از ثبات مالی جهانی هیئت مدیره هشدار داد در نامه ای به جهانی وزرای مالی و روسای بانک های مرکزی.

اعتبار…ارین اسکات/ایسنا

Randal Quarles فدرال رزرو بالا تنظیم کننده بانک و صندلی از ثبات مالی جهانی هیئت مدیره هشدار داده است که بازار می تواند gyrate دوباره و که آن را ممکن است سرمایه گذاران را تنظیم صحنه برای یک کاهش شدید در قیمت دارایی ها.

“نوسانات در بازار کاهش یافته است اما ممکن است به خوبی بازگشت” او هشدار داد در نامه ای به جهانی وزرای مالی و روسای بانک های مرکزی منتشر شده توسط هیئت ثبات مالی که نظارت بر سیستم بانکی خطرات و توصیه به اعضای آن است. “ما ممکن است با دیدن قابل توجهی در قیمت گذاری, قطع, بین بازار و اصول اقتصادی است که می تواند در نتیجه ناگهانی و تیز repricing.”

آقای Quarles بود که نامزد خود را برای تغذیه کار توسط رئیس جمهور تهمت و تمایل به نفع نور-لمسی مقررات همچنین مشخص شده است که گسترده بازار کمک مالی انجام شده توسط بانک مرکزی و همتایان خود در خارج از کشور در میان بازار پارگی در مارس نباید به طور پیش فرض.

“در حالی که فوق العاده بانک مرکزی مداخلات آرام بازار سرمایه که همچنان باز و فعال شرکت برای افزایش جدید و دراز مدت تامین مالی از جمله اقدامات نباید مورد نیاز است.”

هیئت ثبات مالی هشدار داد در یک گزارش از تعدادی از آسیب پذیری در سیستم مالی جهانی. آن مشخص شده است که آژانس های رتبه بندی اعتباری شده بود به سرعت در حال تنزیل رتبه بدهی های شرکت های بزرگ و گفت: بازارهای دریایی دلار بودجه باقی مانده آسیب پذیر به گونه.

“این می تواند باعث, برای مثال بیشتر از حد انتظار کاهش در فعالیت های اقتصادی شتاب در عفونت در سطح جهانی و یا عمده به طور پیش فرض” این گزارش گفت:.

هیئت مدیره است که به دنبال چیزی است که اتفاق افتاده است در بازار در ماه مارس زمانی که وسایل نقلیه سرمایه گذاری از بازار پول متقابل وجوه به خزانه داری اوراق بهادار رفت و بلا استفاده و نشان داد که یک تجزیه و تحلیل دقیق تر خواهد بود در آینده.

گذشته از 25 سال بانک مرکزی آمریکا به بررسی مدیران صندوق در مورد چگونه آنها در موقعیت پرتفوی خود را. هنگامی که یک اجماع پدیدار بانک نظرسنجی می گویند سرمایه گذاران به طور کلی سود شرط بندی در برابر آن با توجه به امروز DealBook عضویت در خبرنامه.

در آخرین نظرسنجی که آرای سرمایه گذاران مدیریت حدود 600 میلیارد دلار دارایی نزدیک به سه چهارم از مدیران صندوق موافقت کرد که برگزاری بزرگ ایالات متحده tech سهام بود “بیشترین شلوغ” تجارت در بازار است. این بررسی قوی ترین تا کنون اجماع پیشرو بانک به دوبله خرید سهام فن آوری از “طولانی ترین “طولانی”،” برای contrarians که نشانه آن است که زمان آن را به فروش برساند.

تکنولوژی غول’ تسلط خطر ابتلا به دراز مدت بازده گلدمن ساکس تحلیلگران نوشت: در یک تحقیق جدید توجه داشته باشید. پنج تا از بزرگترین سهام S&P 500 index — حروف الفبا, آمازون, اپل, Facebook و مایکروسافت — در حال حاضر برای حساب 23 درصد از بازار خود را کلاه. “ما اعتقاد داریم بیشتر سهام صعودی خواهد نیاز به مشارکت گسترده تر زیر مجموعه” از شاخص تحلیلگران گفت.

و برای آنچه در آن ارزش, Goldman تحلیلگران به این نتیجه رسیدند که شاخص S&P 500 را تولید 6 درصد بازگشت سالانه بیش از دهه های آینده در مقابل نزدیک به 14 درصد در دهه گذشته و 10 درصد از سال 1960.

اعتبار…انجمن صنفی مطبوعات از طریق آسوشیتد پرس تصاویر

روزنامه انگلیسی گاردین روز چهارشنبه گفت: این امر کاهش 12 درصد از نیروی کار خود در حدود 180 شغل به عنوان آن مواجه است کمبود 25 میلیون پوند ($31.5 میلیون) ناشی از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

حدود 70 شغل از دست رفته خواهد شد در اتاق خبر با دیگر کاهش در بخش های مانند تبلیغات, بازاریابی, رویدادهای زندگی می کنند و کار خود را-جستجو پلت فرم.

گاردین بریتانیا اصلی در سمت چپ متمایل روزنامه در حال حاضر با تاخیر یک companywide پرداخت افزایش furloughed حدود 100 نفر از کارکنان و کاهش هزینه های مربوط به بازاریابی و مسافرت است. اما کاهش در تبلیغات و فروش آن روزنامه چاپ ایجاد کرده اند “ناپایدار چشم انداز مالی” برای شرکت رسانه ای.

“ما به صورت غیر قابل تحمل ضرر و زیان سالانه در سال آینده مگر اینکه ما اقدامات قاطع” آنت توماس ارشد اجرایی و کاترین Viner به سردبیر گفت: در یک ایمیل به کارکنان. بسیاری از کاهش انتظار می رود بر کارکنان در بریتانیا; این شرکت همچنین دارای عملیات در استرالیا و ایالات متحده است.

درآمد برای سرپرست گروه رسانه ای است که متعلق به اسکات اعتماد در یک آرایش طراحی شده برای عایق کاغذ از دیگر سود-به دنبال منافع تجاری کاهش کمی برای سال منتهی به مارس به £223.5 میلیون, مالی, گزارش های منتشر شده روز شنبه نشان داد.

آن را سریع به نوبه خود از سرنوشت این مقاله که ثبت سود در 2018-19 سال مالی از اول در دهه به دلیل موفقیت آن برنامه اشتراک.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

اقتصاد ایالات متحده است که رهبری برای یک پاییز پر سر و صدا, با تهدید بسته مدارس و تجدید دولت مستندات خالی استادیوم و نامشخص میزان حمایت دولت فدرال برای کسب و کار و کارگران بیکار همه تیرگی امید به یک واکنش سریع از رکود است.

برای ماه حاکم حکمت در میان سرمایه گذاران تهمت مقامات دولت و بسیاری از اقتصادی پیش بینی بود که پس از غوطه وری را به رکود اقتصادی این کشور را بهبود خواهد تسریع در اواخر تابستان و در پاییز به عنوان ویروس فروکش محدودیت در تجارت سست و مصرف کنندگان واگردانی به عادی تر الگوهای هزینه های. سود کار خود را در ماه مه و ژوئن سوخت آن گلگون پیش بینی.

اما عدم سرکوب حیات تایید عفونت تهدید به انسداد بازیابی و فشار این کشور را به رکود مارپیچی است که می تواند تحمیل آسیب دراز مدت بر کارگران و کسب و کارهای بزرگ و کوچک مگر اینکه کنگره تجدید همه پرسی درباره مقیاس فدرال کمک های که ممکن است مورد نیاز در این ماه آمده است.

بلندی اقتصادی درد آشکار بود روز سه شنبه به عنوان شرکت های بزرگ هوا غم انگیز ماه های آینده. Delta Air Lines گفت: آن را پشت برش برنامه ای برای اضافه کردن پروازها در ماه اوت و فراتر از آن با استناد به ضعیف تقاضای مصرف کننده. ملت بزرگترین بانک ها هشدار داد که آنها صرفنظر میلیاردها دلار برای پوشش پیش بینی ضرر و زیان به مشتریان موفق به پرداخت وام مسکن و وام های دیگر در این ماه آمده است.

“زودتر از پیش بینی از سرگیری فعالیت شده است همراه با یک افزایش شدید در گسترش ویروس در بسیاری از مناطق” Lael Brainard فدرال رزرو فرماندار گفت: در روز سه شنبه. “حتی اگر این ویروس گسترش مسطح بهبود است به احتمال زیاد به صورت headwinds از کاهش فعالیت و تنظیمات هزینه در برخی از بخش های همراه با اختلال درآمد در میان بسیاری از مصرف کنندگان و کسب و کار.”

اعتبار…هانا مک کی/ایسنا

انگلیسی لوکس, خرده فروش , باربری, برنامه, برای کاهش تا 500 شغل در سراسر جهان به عنوان آن را همچنان به دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از coronavirus در آن کسب و کار است.

روز چهارشنبه باربری گفت: کاهش فروش 45 درصد به 257 میلیون پوند ($324 میلیون دلار) در سه ماهه اول خود را که منتهی به ژوئن 27. در سراسر اروپا و شرق میانه فروش کاهش یافت 75 درصد به دلیل کاهش شیب در گردشگری. فروش کاهش یافت و 70 درصد در آمریکا و 10 درصد در منطقه آسیا و اقیانوس آرام — با رشد دو رقمی اما در سرزمین اصلی چین است.

باربری ارشد اجرایی, Marco Gobbetti اعلام کرد قصد دارد برای “ساختاری پس انداز” از جمله کارکنان بررسی قرار گرفته است. او گفت: کاهش شغل را شامل 150 دفتر نقش در لندن به عنوان مقر این شرکت به دنبال پس انداز “به سرمایه گذاری مجدد در مشتری رو به فعالیت است.”

اضافی £55 میلیون پس انداز می آید در بالای £140 میلیون هزینه کاهش در حال حاضر اعلام کرد. ماه گذشته باربری گفت که آن زنده بعدی باند نشان می دهد محل را — بدون مخاطبان در سپتامبر. 17.

  • مقاله فروشگاه برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز شنبه به نقل از فشار مالی ناشی از بسته شدن تمام فروشگاه های خود را برای هفته در یک زمان به دلیل coronavirus مستندات. زنجیره ای است که به فروش می رسد تخصص هدیه برای 55 سال به اجرا در انبار و 86 فروشگاه در سراسر شمال شرقی و استخدام حدود 2000 نفر است. این شرکت امیدوار به فروش اواخر ماه اوت به منظور دریافت پول نقد مورد نیاز برای خرید ارزش میلیون ها دلار از موجودی برای کریسمس خود را شلوغ ترین فصل است.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که به اشتباه فرستاده $1.4 میلیارد دلار از محرک پولی را به مردم مرده را آغاز کرده است لغو چک که تحویل داده شد به مرحوم. سرویس درآمد داخلی گفت: در یک به روز رسانی در وب سایت خود را که از جمله چک هنوز هم باید بازگشت به دولت فدرال, اما آن است که اقدام به اطمینان حاصل شود که آنها را نمی توان نقد. دولت پاسخگویی دفتر گزارش منتشر شده در ماه گذشته دریافتند که حدود 1.4 میلیارد دلار از $270 میلیارد مستقیم محرک پرداخت رفت و به مرحوم.

  • سه نفر از ملت بزرگترین بانک ها نشان داد که آنها تا به حال کنار میلیاردها دلار برای پوشش ضرر و زیان بالقوه وام نشان می دهد که آنها نه انتظار مصرف کنندگان و شرکت ها قادر به پرداخت بدهی های خود را در ماه های آینده به این بیماری همه گیر در ادامه به روده اشتغال و تجارت است. جمعی, جی پی مورگان چیس, Citigroup و ولز فارگو را کنار گذاشته از 25 میلیارد دلار در طول سه ماهه دوم گفتند. به عنوان یک نتیجه سه ماهه خود سود فرو برد. آن Wells Fargo اولین افت فصلی از سال 2008.

  • Lael Brainard فدرال رزرو فرماندار هشدار داد که موج دوم coronavirus موارد می تواند مخاطره اقتصاد و بازار یک بار دیگر حتی اگر شرایط مالی باید آرام از وحشی روز از ماه مارس به بازار شروع به بهبود است. “گسترده موج دوم می تواند دوباره بازار مالی نوسانات بازار و اختلال در یک زمان بیشتر آسیب پذیری” خانم Brainard گفت: صحبت کردن به انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار. و در هر صورت “قدرت بازیابی خواهد شد بستگی دارد از همه مهمتر در زمان قدر و توزیع اضافی مالی پشتیبانی می کند.”

  • بهترین خرید, خرده فروش الکترونیک با حدود 1000 مکان در ایالات متحده در روز سه شنبه گفت که این برنامه ریزی برای مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت در فروشگاه خود را شروع چهارشنبه. این شرکت اعلام کرد که این امر با ارائه ماسک برای مشتریان که نیست باید یکی را استثنا برای کودکان و افرادی که نمی تواند پوشیدن ماسک به دلایل بهداشتی با توجه به یک پست وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de