کسب و کار به روز رسانی: I. M. F. کاهش پیش بینی رشد خاورمیانه


اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

ایالات متحده آمریکا کسری بودجه رشد به رکورد $864 میلیارد دلار در ماه ژوئن به عنوان دولت فدرال ادامه داد: پمپاژ پول به اقتصاد به سرپا نگه داشتن کارگران و کسب و کار متاثر از coronavirus همه گیر وزارت خزانه داری روز دوشنبه گفت:.

کسری رانده شد تا حد زیادی توسط دولت هزینه های مربوط به چک حفاظت از برنامه که تا پایان ماه ژوئن به تصویب رسانده و بیش از 500 میلیارد دلار وام برای حمایت از کسب و کارهای کوچک. بیش از همه دولت outlays در صدر $1.1 تریلیون دلار در ماه گذشته, در حالی که رسید شد به شدت پایین به عنوان یک نتیجه از پرداخت مالیات شده اند که به تعویق افتاده تا اواسط ماه جولای.

ماهانه کسری بزرگترین از ماه آوریل که این آمار یک رکورد فاصله $738 میلیارد دلار است. برای سال مالی تا به امروز دولت این است که تولید جوهر قرمز در یک کلیپ رکورد. تا کنون در مالی سال 2020 این کسری $1.99 تریلیون یک 267 درصد افزایش از 2019.

این آمار و ارقام تاکید عمیق مالی سوراخ جنوبی ایالات متحده آن را به عنوان مقابله با یک بیماری همه گیر پرتاب شده است که میلیون ها نفر از مردم از کار و توقیف کسب و کار و در نتیجه افزایش ورشکستگی در سراسر کشور است.

تورم و کسری در حالی که انتظار می رود بیشتر می تواند پیچیده مذاکرات برای یکی دیگر از بسته نجات داده آمریکا نگرانی ها در مورد مالی tab. قانونگذاران در حال آماده سازی برای از سرگیری مذاکرات دور دیگری از پشتیبانی مالی به عنوان ویروس باقی می ماند احیا در بسیاری از نقاط ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت شده اند و خواستار حقوق و دستمزد کاهش مالیات سرمایه-مالیات بر سود تعطیلات اضافی هدف کمک به صنایع شده است که سخت ترین ضربه گیر — مانند سفر و گردشگری — و دور دیگری از محرک چک.

بعدی لایحه می تواند هزینه $1 تریلیون دلار به 3 تریلیون دلار.

اعتبار…Kin چونگ/آسوشیتد پرس

هنگ کنگ دیزنی لند خواهد reclose در روز چهارشنبه مطابق با یک دولت به کارگردانی عقبگرد از فعالیت در این منطقه پس از یک افزایش در coronavirus عفونت های شرکت والت دیزنی روز دوشنبه گفت:. دیزنی به نام بسته از تم پارک “موقت” و گفت: آن رفت و آمد مکرر هتل ها در جزیره Lantau پیچیده باز خواهد ماند.

در اختتامیه هنگ کنگ پاسگاه دوباره دیزنی است که مطابق با دولت جدید محدودیت در رستوران ورزشگاه کاباره ها, فال ماهجونگ سرو و کسب و کارهای دیگر.

بیش از آخر هفته مدیران دیزنی در فلوریدا ذکر کرده صاف بازگشایی هنگ کنگ دیزنی لند و دیگر دیزنی پارک در آسیا به عنوان شواهدی وجود دارد که والت دیزنی جهان می تواند بازگشایی با خیال راحت حتی به عنوان coronavirus موارد در فلوریدا افزایش است.

هنگ کنگ دیزنی لند است که بخشی متعلق به دولت محلی در ابتدا بسته به دلیل ویروس در Jan. 26. این بازگشایی در ژوئن 18 با ظرفیت محدود و دیگر اقدامات ایمنی از جمله دما چک برای بازدید کنندگان و کارکنان. هنگ کنگ دیزنی لند جذب حدود شش میلیون بازدید کننده در سال گذشته ساخت آن را کوچکترین پارک دیزنی نمونه کارها.

اعتبار…گرگوری Shamus/گتی ایماژ

خودروسازان در ادامه به تولید ماشین ها و کامیون ها در سرعت کامل — حداقل در حال حاضر.

فیات و کرایسلر و فورد موتور جنرال موتورز و هوندا و تویوتا و دیگر تولید کنندگان در حال اجرا هستند و تقریبا در تمام گیاهان خود را در ایالات متحده در دو یا سه شیفت. اما به عنوان ویروس موارد ظهور در سراسر کشور ممکن است آن را دشوار برای شرکت در آن نگه دارید.

این هفته, G. M. خواهد شد اخراج یک سوم shift — در مورد 1,250 کارگران در کارخانه کامیون در Mo., که در آن غیبت رو به افزایش بوده است چرا که کارگران نگران گسترش ویروس.

ماه گذشته اعضای ایران خودرو اتحادیه کارگران به نام G. M. به تعطیل کردن یک کارخانه در آرلینگتون تگزاس در پاسخ به گسترش سریع این ویروس در آن کشور است.

تویوتا گفت: آن را دیده است برخی از افزایش در coronavirus موارد در میان کارگران در کارخانه خود را در سن آنتونیو است اما به افشای چگونه بسیاری از مردم شده اند و بیمار است.

این ویروس به سرعت در حال گسترش در تگزاس در چند هفته گذشته. دولت اجازه داده است که آن stay-در-خانه سفارش به گذشت در 30 آوریل تا به حال نزدیک به 265,000 موارد عفونت و شتاب در هفته های اخیر.

تویوتا است idled گیاهان خود را در, آلاباما, کنتاکی, می سی سی پی و تگزاس و همچنین در کانادا این هفته به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی تابستان تعطیل.

خودکار گیاهان را چند هزار کارگر با هم زیر یک سقف در هر روز. تولید کنندگان گرفته اند طیف وسیعی از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از عفونت در میان کارگران از جمله استفاده از ماسک و دستکش و در صورت سپر. شرکت نیز نظارت بر درجه حرارت بدن از کارگران ساخت زمان مطابق با اصول بهداشتی برای مناطق کار می کنند و با اضافه کردن موانع برای محافظت از کارگران که نیاز به کار نزدیک به یکدیگر برای تکمیل وظایف خاص.

اعتبار…Agence France-Presse — Getty Images

صندوق بین المللی پول روز دوشنبه گفت که آن را به شدت برش پیش بینی خود را برای رشد اقتصادی خاورمیانه و آسیای مرکزی به عربستان سعودی و دیگر صادرکنندگان نفت در منطقه در حال برخورد با یک “double whammy” از قیمت نفت و خروجی و کاهش اثرات مستندات.

صادرات نفت درآمد در این منطقه است که انتظار می رود به کاهش $270 میلیارد I. M. F. گفت. از جمله فعالیت های گردشگری حمل و نقل و خرده فروشی نیز در حال ضربه سخت مستندات طراحی شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از آن گفت.

این صندوق گفت: آن را در حال حاضر پیش بینی شده است که صادر کنندگان فرآورده های نفتی مانند عربستان سعودی کویت و امارات متحده عربی را تجربه می کنند 7.3 درصد انقباض اقتصادی به طور متوسط در این سال از یک 4.2 درصد انقباض در آوریل پیش بینی کرد.

به طور کلی در سراسر منطقه وسیع کشش از موریتانی و الجزایر در شمال آفریقا به ترکمنستان و ازبکستان در آسیای مرکزی این صندوق پیش بینی اقتصاد خواهد بود کوچک با 4.7 درصد در سال 2020 2 درصد کاهش از آوریل خود را پیش بینی.

این صندوق همچنین هشدار داد که فشار رو به پایین بر روی این اقتصاد می تواند خطرات ناشی از “ناآرامی های اجتماعی و بی ثباتی سیاسی” و که می تواند وجود داشته باشد “بالقوه تجدید نوسانات” در بازار نفت که تا به حال دیده یک بهبودی نسبی به حدود 42 به صورت خام برنت بین المللی معیار پس از قراردادهای آتی کاهش یافت و به قلمرو منفی در ماه آوریل است.

با وجود رکود اقتصادی عملکرد این صندوق اشاره کرد که هر دو بالاتر اعتباری-رتبه کشورها از جمله عربستان سعودی و قطر و دیگران با رتبه های پایین تر از جمله بحرین و مصر که تا کنون موفق به حفظ دسترسی به سرمایه بین المللی.

دوشنبه ثابت می شود یکی دیگر از آشفته بعد برای وال استریت با سهام معکوس اولیه به دست آورید که تا به حال به طور خلاصه برداشته S&P 500 را به قلمرو مثبت برای سال.

این شاخص نزدیک به 1 درصد کاهش در پایان روز زودتر با صعود بیش از 1.5 درصد است. به ناپایدار معاملات آمد که تعدادی از coronavirus موارد در ادامه به افزایش است و سرمایه گذاران نیز تا به حال آینده درآمد نجومی را در نظر بگیرید.

بسیاری از شرکت ها را برای عدم قطعیت ناشی از گسترش coronavirus را متوقف کرده اند با دادن راهنمایی در سود پیش بینی سال پس از معامله گران خواهد شد به دنبال به خصوص از نزدیک در فصلنامه شماره به آنها گزارش شده است.

روز دوشنبه پپسی گزارش بهتر از حد انتظار نتایج در بخشی به دلیل یک جهش در فروش میان وعده غذایی. در روز سه شنبه JPMorgan, Citigroup و ولز فارگو تمام خواهد شد گزارش نتایج خود را و طیف وسیعی از شرکت های دیگر از Netflix به خطوط هوایی دلتا نیز ارائه خواهد شد به روز رسانی این هفته است.

سهام را با صعود به تازگی با وجود گسترش بی امان از coronavirus در بسیاری از نقاط جهان اما بازار نیز ثابت کرده است خود را در معرض ناگهانی downdraft اگر احساسات شیفت و سرمایه گذاران را انتخاب کنید به تمرکز بر روی خطرات برای اقتصاد یا سود — چیزی که می تواند رخ دهد اگر شرکت های بزرگ نتایج در آمده به مراتب ضعیف تر از حد انتظار است.

اضافه کردن به بازار وحشت در روز دوشنبه این خبر که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا اعلام کرد یکی از گسترده ترین حرکت صعودی از هر دولت بازگشایی طرح کرد و گفت که او را به حرکت به داخل سالن عملیات ایالت برای رستوران wineries سینما و باغ وحش ها و کارت اتاق که میله های زندان خواهد بود مجبور به بستن تمام عملیات.

فلوریدا روز یکشنبه گزارش داد بیش از 15 ، 000 مورد جدید, بالاترین, تک-بعد کل توسط هر دولت از زمان شروع این بیماری همه گیر.

بحران اقتصادی است که باعث رشد ائتلاف در ایالات متحده — از جمله دموکرات ها و جمهوری خواهان کار و کسب و کار — به فشار برای یک آموزش جدید تلاش برای ارتقاء مهارت کارگران آمریکایی ایجاد آنچه یک طرفدار به نام “طرح مارشال برای خودمان.”

اعتبار…یونس M. Kessel/نیویورک تایمز

سقوط قیمت نفت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است نفت و شرکت گاز به ورشکستگی است. که خبر بد برای محیط زیست و برای کارکنان آن شرکت هایی که در کار مجروح شدند.

برخی از شرکت ها ادعا در دادگاه براده است که آنها پس از شکست آنها دیگر نمی توانیم به تمیز کردن محیط زیست توسط آنها ایجاد می شود در حالی که در عمل: متان نشت نشت نفت و دیگر مواد شیمیایی آلودگی. حداقل یک ورشکسته شرکت چساپیک انرژی نیز گفت: این دیگر نمی تواند پرداخت به شرکت در طرح دعوی در دادگاه آورده مجروح کارکنان.

تنها یک گروه باقی مانده است حفاظت شده: خروج مدیران ارشد. قریب الوقوع تباهی مالی متوقف نمی شود شرکت ها از پرداخت خود را به بالای مدیران میلیون دلار طی روزهای پایانی خود را.

اعتبار…برایان Britigan

حالا که استقلال روز پشت سر ما مالیات, روز نزدیک است.

به دلیل coronavirus همه گیر وزارت خزانه داری به تعویق افتاد سنتی مارس 15 مالیاتی فدرال تشکیل پرونده مهلت تا ژوئیه 15. و این زمان به هیچ اتاق تکان دادن. ماه گذشته این سرویس درآمد داخلی اعلام کرد که وجود دارد خواهد بود یکی دیگر از پتو تشکیل پرونده به تاخیر بیاندازد.

بنابراین اگر شما در میانهی شب زمینه بازگشت خود را رتبهدهی نشده است — و یا اگر شما ثبت شده اما هنوز پرداخت مالیات مدیون شما برای 2019 — مهلت پنج شنبه است.

“این درست مثل مارس 15, اما در ماه ژوئیه گفت:” سیندی Hockenberry مدیر مالیاتی پژوهش و روابط دولت ملی انجمن متخصصان مالیات تجارت ،

حدود 142 میلیون مالیات دهندگان ثبت شده را برمی گرداند به عنوان جولای 3, با توجه به I. R. S., آمار, اما این سازمان تلاش کرده است به روند بازده به دلیل کاهش نیروی انسانی در طول بیماری همه گیر. آژانس پردازش شده بود حدود 131 میلیون بازده در جولای 3 — 10 درصد کمتر از زمان مشابه در سال گذشته.

و برخی از مالیات دهندگان روبرو هستند تاخیر در گرفتن بازپرداخت آنها بدهکار با توجه به یک گزارش از ارین کالینز جدید ملی مالیات دهندگان مدافع که نشان دهنده filers.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

اقتصاددانان رهبران کسب و کار و کار کارشناسان هشدار داده اند برای سال آینده موج اتوماسیون و فن آوری های دیجیتال خواهد upend نیروی کار از بین بردن برخی از مشاغل در حالی که تغییر چگونه و در کجا کار انجام شده است برای تقریبا همه.

در چهار ماه گذشته coronavirus همه گیر تبدیل کرده است برخی از این پیش بینی به واقعیت است. توسط مه نیمی از آمریکایی ها مشغول به کار بودند از خانه افسار به کارفرمایان خود را از طریق لپ تاپ و Wi-Fi از 15 درصد از پیش همه گیر با توجه به یک مطالعه اخیر.

تغییر سریع است که منجر به نصب تقاضا برای برنامه های آموزشی برای میلیون ها نفر از کارگران است. خود به خود برخی از طرح های متوسطی هستند. اما ترکیب آنها می تواند هزینه دهها میلیارد دلار در چه خواهد بود یکی از بلند پروازانه ترین بازآموزی تلاش در نسل.

یک گروه به طور عمده شرکت های بزرگ مدیران و مربیان مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نیروی کار سیاست به نام “فوری و بی سابقه سرمایه گذاری در آمریکا کارگران” هر دو برای آموزش و کمک در پیدا کردن شغل. و حتی قبل از همه گیر سابق معاون رئیس جمهور آمده است. تا به حال پیشنهادی سرمایه گذاری 50 میلیارد دلار در نیروی کار آموزش.

در کنگره وجود دارد حمایت هر دو حزب برای به بیکاری کارگران $4,000 آموزش اعتبار است.

“این لحظه ای که ما باید مطمئن قابل توجه سرمایه گذاری عمومی” گفت: David نویسنده یک کار اقتصاددان در M. I. T. “هنگامی که ما باید یک طرح مارشال برای خودمان.”

  • صاحب نیویورک & Co., زنان پوشاک زنجیره ای است که آثار ریشه های آن به سال 1918 برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در روز دوشنبه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه نیوجرسی. RTW Retailwindsکه همچنین دارای مارک های مد به شکل و خوشحال x Natureگفت: در بیانیه ای که آن را تا به حال در مورد 378 خرده فروشی و خروجی مکان و “انتظار به نزدیک بخش قابل توجهی, اگر نه همه از آن آجر و ملات فروشگاه ها.” این شرکت مقصر ورشکستگی آن در “اثرات ترکیبی” از یک مشکل محیط زیست خرده فروشی و coronavirus بیماری همه گیر.

  • مصرف کنندگان ادامه داد: برای میان وعده در Tostitos و Cheetos در طول همه گیر افزایش درآمد برای تنقلات در غول مواد غذایی پپسی در طول سه ماهه دوم. درآمد کل کاهش یافت و 3.1 درصد در سه ماهه دوم به $15.9 میلیارد دلار به دلیل شیب افت فروش در امریکا لاتین و یک falloff از درآمد در نوشیدنی ها در شمال امریکا است. اما کسانی که رد می شد تا حدودی جبران فروش قوی در چیپس و تنقلات به عنوان به خوبی به عنوان دو رقمی صعود در شرکت Quaker Oats غلات و دیگر مواد غذایی است. این شرکت همچنین گفت که امیدوار به رشد است که کسب و کار در پاییز امسال با انتشار Cheetos مک ‘n پنیر.

  • اریاین تجهیزات زنجیره ای را اخراج 400 نفر از کارکنان خرده فروشی توسط چهار شنبه به عنوان صنعت همچنان به مبارزه از طریق همه گیر این شرکت در روز جمعه گفت. این شرکت کاهش به دنبال حذف 25 درصد یا 300 کارمند در دفتر مرکزی آن در کنت بشویید. در ماه آوریل است.

اعتبار…آلکسی Malgavko/ایسنا

پس از موافقت این بهار را به شدت کاهش تولید نفت برای حفظ ثبات قیمت ها و در مواجهه با مستندات گسترده اعمال شده شامل coronavirus همه گیر در جهان است و از تولید کنندگان عمده نفت از جمله عربستان سعودی و روسیه با توجه به معکوس کردن برخی از کاهش.

نمایندگان برای نفت کشورهای صادرکننده دیدار خواهد کرد به بحث در مورد این طرح در روز چهارشنبه. تصمیم خود را در حال پیچیده توسط این افزایش در موارد Covid-19 ویروس در ایالات متحده و برزیل است.

حتی اگر آنها شل کردن تولید تا حدودی در ماه اوت خروجی جدید خواهد شد به مراتب پایین تر از آن بود که قبل از coronavirus بحران زده. در ماه آوریل تولید کنندگان توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز به یک سطح است که مجموعه ای به گذشته به پایان ماه ژوئیه. جدید سطح خروجی را هنوز هم نشان دهنده کاهش 7.7 میلیون بشکه در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de