کسب و کار به روز رسانی: قیمت طلا رکورد میان آمریکا و چین تنش


اعتبار…کمیل Krzaczynski/ایسنا

روز شکرگزاری در حال بازگشت به کارگران در زنجیره های خرده فروشی سوخت نگرانی برای کارگر و مشتری ایمنی در میان شیوع کروناویروس.

هدف روز دوشنبه گفت که این امر نزدیک فروشگاه خود را در شکرگزاری این سال به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی آن را نورد در طول همه گیر مشابهی اعلام از خارج در هفته گذشته که ذکر قدردانی برای کارکنان خود را.

“بیایید آن روبرو هستند: از لحاظ تاریخی مقابله شکار و خرید تعطیلات می تواند به معنای شلوغ حوادث این یک سال برای جمعیت هدف” است که در مینیاپولیس در بیانیه ای گفت. هدف گفت که می خواهد شروع به ارائه تخفیف در ماه اکتبر این سال همچنین بعد از تعطیلات.

همه گیر داده خرده فروشان فرصتی برای معکوس کردن خزش از جمعه سیاه فروش به شکرگزاری چیزی که تا به حال در افزایش محبوبیت بیش از دهه گذشته است. فروش دریافت کرده اند انتقاد گسترده برای وادار کردن کارگران به فروشگاه در تعطیلات اغلب صرف با خانواده و ترویج مصرف گرایی در چه به معنای یک روز قدردانی است. انتقاد راکد شده است که بیشتر مصرف کنندگان فروشگاه آنلاین خود را از تخت به جای پوشش در فروشگاه.

در سال گذشته هدف باز در 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه و در آنجا ماند و باز تا ساعت 1 صبح در جمعه سیاه. (این بازگشایی در 7 صبح آن روز.) سخنگوی Walmart گفت که خرده فروش باز شده بود در شکرگزاری از “1980s.”

جان Furner سر از خارج آمریکا عملیات گفت: در هفته گذشته در یک یادداشت به کارکنان که پس از یک سال تلاش ما می خواهیم شما را به لذت بردن از روز را در خانه با شما عزیزان است.”

دیگر خرده فروشان به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار با توجه به اندازه خارج شده و هدف است. Dick’s Sporting Goods نیز روز دوشنبه اعلام کرد که در آن مکان های خرده فروشی و مراکز توزیع خواهد بسته برای تعطیلات.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

جودی شلتون رئیس جمهور تهمت های غیر متعارف مهاجرت به فدرال رزرو مدیره دهکدهای از دست داد حمایت از یک دوم سناتور جمهوری خواه به طور بالقوه خصوصی تایید خود را به بانک مرکزی است.

سوزان کالینز جمهوری خواه از ایالت مین در بیانیه ای گفت که او نمی خواهد رای برای خانم شلتون را تایید پیوستن به میت رامنی جمهوری خواه از یوتا هفته گذشته گفت که او نمی خواهد حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید.

“خانم شلتون آشکارا به نام برای فدرال رزرو به کمتر مستقل از شاخه سیاسی و حتی مورد سوال نیاز به یک مرکزی ممنوعیت” خانم کالینز گفت: در بیانیه ای. “این است که حق سیگنال برای ارسال به خصوص در میان همه گیر.”

خانم شلتون نیاز به تنها یک اکثریت رای به حذف مجلس سنا. با فرض اینکه هیچ دموکرات حمایت خود را از نامزدی او نیاز به جلوگیری از از دست دادن یکی دیگر از جمهوریخواهان برای به دست آوردن رای او نیاز به تایید.

خانم شلتون شانس باقی می ماند مشخص نیست. لیزا Murkowski یک جمهوریخواه آلاسکا بود که تصور می شود ممکن است “نه” رای به نامزدی به خبرنگاران گفت: هفته گذشته بود که او با تکیه بله.

نامزدی وی به سوالات مطرح شده در بخشی به دلیل روابط نزدیک به کاخ سفید است. خانم شلتون توصیه آقای تهمت کمپین و منتقدان از جمله سناتور دموکرات پیشنهاد کرده اند او را فاقد استقلال مورد نیاز برای تغذیه هیئت مدیره. دیدگاه های خود را نیز مطرح ابرو: خانم شلتون دارای سابقه ای طولانی از فشار برای یک استاندارد طلا یا سیستم های مشابه که در آن ارز است با حمایت مشترک ذخیره ارزش.

او نامزد دریافت جایزه در کنار کریستوفر والر پژوهشی مدیر در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس و بسیار معمولی تر انتخاب کنید. معلوم نیست زمانی که سنا خواهد رای به نامزد.

اگر هر دو تایید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را نامزد شش تن از هیئت مدیره هفت عضو است که برگزاری یک رای ثابت در سیاست های پولی و نظارت نظارتی از بزرگترین بانک ها.

اعتبار…کریستی Hemm Klok برای نیویورک تایمز

سوندار پیچای مدیر اجرایی گوگل شرکت مادر الفبایگفت: کارکنان دوشنبه که آنها را نمی توان انتظار پشت در اتاق تا اواسط 2021.

این شرکت نیروی کار است که کار از راه دور پس از ماه مارس قبلا گفته شده به انتظار بازگشت به کار در ژانویه 2021.

یک سخنگوی گوگل گفت: “به کارکنان توانایی برنامه ریزی ما در حال گسترش جهانی ما داوطلبانه کار از صفحه اصلی گزینه از طریق 30 ژوئن 2021 برای نقش های که لازم نیست به در اتاق.”

شرکت های فن آوری به سرعت نقل مکان کرد با کار از خانه سیاست از ابتدای شیوع کروناویروس شده اند و تمایلی به آوردن کارگران عقب خیلی زود است. در ماه مه Facebook گفت: این امر اجازه می دهد تا بسیاری از کارکنان به محل کار از خانه به طور دائم.

این حرکت حاکی از این واقعیت است که هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که چه مدت این بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته به عنوان شیوع بیماری های جدید ظهور در سراسر ایالات متحده و حتی به عنوان گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و در اوایل داغ مناطق مانند شهر نیویورک است.

اعتبار…, استخر, photo by Swen Pfoertner

آلمان تندرست است به سرعت از این بیماری همه گیر, بر اساس یک نظرسنجی از کسب و کار است که قابل اعتماد است آب و هوا پره از این جهت بزرگترین اقتصاد اروپا. اما اقتصاددانان هشدار داد که بازگشت به حالت عادی است که هنوز هم یک راه طولانی ،

کسب و کار و شاخص آب و هوا وارد شده توسط موسسه Ifo در مونیخ که اقدامات در سطح خوش بینی در میان مدیران کسب و کار افزایش بیشتر از حد انتظار در ماه ژوئیه پس از درد و رنج رکورد کاهش در اوایل سال. وجود دارد به خصوص قوی جهش در خدمات یک دسته که شامل رشته های حرفه ای مانند رفوی, جراحی مغز و مشاوره مدیریت. تولید و ساخت و ساز و بخش خرده فروشی نیز بازیافت.

“کسب و کار بر این باورند که بدترین است” هولگر Schmieding اقتصاددان ارشد در Berenberg بانک گفت: در یک یادداشت به مشتریان.

عوامل متعددی در ادامه به وزن در رشد. مصرف کنندگان به احتمال زیاد محتاط در مورد صرف زیرا آنها نگران هستند در مورد نگه داشتن شغل خود را. کسب و کار گرفته شده در بدهی برای دریافت از طریق بحران و ممکن است کاهش سرمایه گذاری در تجهیزات جدید. تعداد coronavirus موارد در حال افزایش است و در آلمان و فرانسه و کشورهای دیگر به عنوان ساکنان بازگشت از تعطیلات در خارج از کشور تهدید موج دوم این بیماری همه گیر و تجدید مستندات.

“انتظارات با توجه به بهبود در اقتصاد آلمان نباید بیش از حد” مارکو واگنر اقتصاددان ارشد در عربستان گفت: در یک توجه داشته باشید.

در اینجا آخرین اخبار در مذاکرات جاری در واشنگتن بیش از یک بسته محرک اقتصادی جدید:

جمهوری خواهان به دنبال 400 $در هر هفته کاهش مزایای بیکاری در $1 تریلیون پیشنهاد بهبود اقتصادی بسته در ابتدا کاهش پرداخت ده ها میلیون بیکار آمریکایی ها از 600 $تا 200 $به گفته مقامات آشنا با این مذاکرات.

پیشنهاد بریده بریده بیکاری کمک دو سوم بخشی از یک جمهوری خواه طرح آنها قصد دارند در حال حاضر بعد از آن در روز دوشنبه است که به احتمال زیاد در میان تلخی اعتراض مسائل در آینده مذاکرات دور بعدی همه گیر امداد. دموکرات حمایت از 3 تریلیون دلار بسته است که شامل گسترش 600 دلار در هر هفته بیکاری پرداخت که منقضی در جمعه آخر سال است.

اعتبار…ملیندا سو گوردون/Warner Bros.

روز کارگر ما حاضر به بازگشت به فیلم تئاتر ؟ برادران وارنر است که شرط بندی در آن است.

روز دوشنبه وارنر گفته است که در برنامه ریزی این بارها حرکت “شعار” برای سپتامبر. 4 نسخه در ایالات متحده است. اول اینکه این فیلم در بیش از 70 کشور جهان از جمله آلمان و ایتالیا و ژاپن و کره و روسیه و اسپانیا و انگلستان شروع on Aug. 26.

تبلیغ به عنوان یک ذهن خم هیجان انگیز از فیلمساز کریستوفر نولان “شعار” تبدیل به چیزی از یک نشانگر در مبارزه برای باز کردن تئاتر در ایالات متحده است. در اصل میله میله برای جولای 17 فیلم انتشار شده است تحت فشار قرار دادند پشت دو بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

انتشار والت دیزنی “مولان” نیز به تاخیر افتاده است به عنوان “Unhinged” یک Russell Crowe, هیجان انگیز از انقلاب Studios. در حالی که کسانی که به احتمال زیاد برای دریافت نسخه جدید خرما در اواخر تابستان یا اوایل پاییز استودیوهای دیگر داده اند تا در سال 2020 است. پارامونتبرای مثال قرار دادند گسترده آن منتشر شده برای فیلم هایی مانند “یک محل آرام 2” و “Top Gun” عاقبت به 2021.

طلا به رکورد روز دوشنبه ادامه ظهور آن به عنوان عصبی سرمایه گذاران به دنبال یک مکان امن برای قرار دادن پول خود را.

قیمت spot طلا است که بالا رفتن به طور پیوسته از ماه مارس به یک رکورد بالا از $1,944 در هر اونس در روز دوشنبه.

قیمت طلا معمولا افزایش می یابد و در میان اوضاع مالی و اخیر آن صعود منعکس تعدادی از عوامل از جمله نگرانی ایالات متحده-روابط چین کاهش ارزش دلار ایالات متحده در میان فدرال رزرو محرک تلاش ها و سنگ پایین نرخ بهره. آخرین بار طلا به این سطح زیر بحران مالی 2008 و دیگری زمانی که تغذیه آب گرفتگی اقتصاد با دلار به تولید و فعالیت اقتصادی است.

بازارهای سهام مخلوط شد روز دوشنبه سهام در ایالات متحده کمی بالاتر در حالی که کسانی که در اروپا و آسیا بودند پایین تر است. S&P 500 با افزایش بیش از یک و نیم درصد به عنوان سهام شرکت های بزرگ فناوری مانند اپل و مایکروسافت در بازگشت از کاهش هفته گذشته است. بازتاب تجمع در سهام فن آوری نزدک کامپوزیت افزایش بیش از 1.5 درصد است.

دوشنبه دیدم برخی از تشویق اخبار coronavirus واکسن ، سهام این شرکت زیست فناوری مدرن افزایش بیش از 9 درصد و پس از آن گفت که آن را دریافت کرده بود یکی دیگر از $472 میلیون دلار بودجه از دولت ایالات متحده. مدرن است واکسن آزمایشی را به یک مرحله 3 آزمون در روز دوشنبه مربوط به 30000 نفر.

دولت بریتانیا ناگهانی تصمیم بیش از آخر هفته به منظور ورود مسافران از اسپانیا به خود منزوی برای 14 روز به نقل از یک جهش در coronavirus موارد که در کشور اضافه شده به قطعیت بیش از محدودیت های مسافرتی و ناشی از سهام مربوط به سفر شرکت به شیرجه رفتن. انگلیسی ها کم هزینه خطوط هوایی EasyJet و اروپا سفر شرکت توی هر به شدت کاهش یافت, آیا به عنوان IAGاین شرکت مادر بریتیش ایرویز و ایبریا.

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

به عنوان کشور در سراسر جهان تشدید قوانین در ماسک-پوشیدن مصرف کنندگان خواستار بیشتر از چهره خود را پوشانده اند. و شرکت در پاسخ.

مخترعان خواب ماسک با موتوری تصفیه کننده هوا, بلوتوث بلندگو و حتی عفونی است که کشتن میکروب ها توسط حرارت به صورت پوشش (اما امیدوارم نه چهره) به بیش از 200 درجه است. در کره جنوبی الکترونیک غول ال جی به ایجاد یک ماسک طراحی شده با طرفداران است که آن را آسان تر برای نفس کشیدن.

در بوتیک الگو ماسک ها بر روی مانکن کاملأ پیچیده زوج با طراح لباس. یک تاجر گفت: او صرف $4,000 در یک ماسک سفارشی ساخته شده از طلا. و یک طراح صحنه و لباس پر کرده است, Instagram با شبح وار طرح شامل همه چیز از pterodactyls به عروسک ،

نیاز به نوآوری بوده است در ژاپن که در آن ماسک گسترده بود و حتی قبل از همه گیر. در Takeshita خیابان در Harajuku جوانان مد مکه عرض اندود شده با ماسک اعم از اهل تفریح و بازی (اسباب بازی مخمل خواب دار چهره حیوانات) به پانک-الهام (تسمه چرمی با نوک خوشه ها و پین های ایمنی).

اما در حالی که این ماسک ممکن است شیک خریداران باید مراقب باشید گفت: Kazunari Onishi, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت عمومی در سنت لوک دانشگاه بین المللی در توکیو.

“اگر اولویت شما است قابل اعتماد پیشگیری از عفونت این ماسک را محافظت نمی کند زندگی خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر شما به پوشیدن یک ماسک “شما باید حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله است.”

  • ورزشگاه های زنجیره ای سیاره تناسب اندام روز دوشنبه اعلام کرد که همه مهمانان خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک در تمام اوقات در حالی که در داخل امکانات آن موثر Aug. 1. “باشگاه کارکنان در حال حاضر شده است نیاز به پوشیدن ماسک, اما این اقدام جدید طراحی شده است برای نگه داشتن هر کس در این باشگاه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است که سیاره تناسب اندام’ اولویت” این شرکت در بیانیه ای گفت. اعلام شرح زیر است سیاست های مشابه اجرا شده توسط زنجیره ای ملی در هفته های اخیر از جمله Walmart, Target و مک دونالد. سیاره تناسب اندام افتتاح شد 2,000 هفتم بدنسازی در ماه دسامبر 2019.

اعتبار…Michael A. Mccoy/گتی ایماژ

این بیماری همه گیر است درهم چه آگهی می خواهید.

قیمت و برنامه های انعطاف پذیری استفاده می شود مهم ترین عوامل در انتخاب یک پرواز است اما در حال حاضر مشتریان بیشتر نگران تمیزی و اجتماعی فاصله در سراسر فرودگاه و هواپیما با توجه به لایحه Lentsch یک جانباز 30 ساله از خطوط هوایی دلتا که در خدمت به عنوان رئیس آن تجربه مشتری افسر.

“منظور از اولویت ها متفاوت است,” او در مصاحبه ای گفت:.

دلتا در تلاش است برای اثبات ادعایشان به عنوان یکی از محتاط ترین شرکت های هواپیمایی در صنعت به عنوان آن و همسالان خود در مبارزه با بیش از چند نفر که هنوز در حال پرواز. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر وعده داده شده به ترک وسط صندلی خالی سپتامبر از طریق آزمون تمام کارکنان آن برای coronavirus و پاک کردن هر یک از آن هواپیما بین پرواز.

ماه گذشته دلتا همکاری با مایو کلینیک در روز دوشنبه اعلام همکاری جدید با شرکت مادر Lysol به بهبود تمیز کردن در پرواز شروع با هواپیما سرویسهای بهداشتی مجهز.

“این صدا رو خیلی پر زرق و برق اما آن را فوق العاده مهم برای مردم ما” آقای Lentsch گفت.

شرکت هواپیمایی امیدوار است کسانی که مشارکت خواهد عملکرد سود سهام و کمک به بهبود شیوه های آن در راه های غیر منتظره.

“ما به دنبال یک چشم بحرانی برای کمک به ما در پر کردن هر گونه شکاف و مرزهای” آقای Lentsch گفت. “این نظر من است که در سه تا شش ماه وجود دارد در حال رفتن به برخی از محصولات ما در هواپیما که من حتی فکر در حال حاضر.”

اعتبار…برنده Mcnamee/گتی ایماژ

تسلا شده است بالا سوار به تازگی و پس از آن میلیاردر, مدیر اجرایی, Elon Musk. اما در روزهای اخیر, یادداشت امروز DealBook عضویت در خبرنامه, آقای مشک و بعد فورا رفت واز به چند مکان عمومی, خراش, از جمله به طور خلاصه با شریک زندگی خود را نوازنده Grimes.

  • هفته گذشته تسلا شکایت یک تازه بدوران رسیده می شناسند و Rivianآن را متهم به استخدام چهار سابق تسلا کارمندان و سفارش آنها را به اطلاعات محرمانه قبل از پیوستن به.

  • روز جمعه سناتور برنی ساندرز مستقل ورمونت به انتقاد از آقای مشک برای مخالفت بیشتر coronavirus محرک. در پاسخ به یک صدای جیر جیر که در آن آقای مشک گفت که بیشتر محرک است که “در بهترین منافع مردم” سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری به نام auto اجرایی یک “منافق.”

  • بعد Grimes, که نام واقعی کلر بوچر اندرز آقای مشک برای یک سایت که در آن او نوشت: “ضمایر خورد.” منتقدان در توییتر دیدم پیام خود را به عنوان تمسخر استفاده از gender-neutral ضمایر توسط فراجنسیتی و nonbinary افراد است. در یک توییت کرده است که از سال, حذف Grimes نوشت: “من نمی توانم پشتیبانی از نفرت. لطفا این را متوقف کند. من می دانم این است که قلب خود را.”

در غیر این صورت آقای مشک به نظر می رسد خوب. در گسترده مصاحبه با تایمز را Maureen Dowd او را باز کرد تا در زندگی داخلی با گرایمز و دو-ماه-پیر پسر مشترک افکار خود را در حساب توییتر خود را که هک شده و پخش بیشتر از ستیز نمایش در سیاست و همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net