کسب و کار به روز رسانی: تغذیه برگ نرخ بهره را نزدیک صفر به عنوان اقتصادی درد همچنان ادامه دارد


اعتبار…Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس

فدرال رزرو در سمت چپ نرخ بهره نزدیک به صفر در روز چهارشنبه و متعهد به حفظ و حمایت از اقتصاد ایالات متحده به این بیماری همه گیر در ادامه به کاهش رشد اقتصادی و حاشیه میلیون ها نفر از کارگران است.

“مسیر اقتصاد بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس” بانک مرکزی گفت: در آن پست-جلسه بیانیه. “ادامه بحران بهداشت عمومی را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی اشتغال و تورم در کوتاه مدت و شمار قابل توجهی خطرات به چشم انداز اقتصادی در میان مدت.”

فدرال رزرو گفت: این امر در ادامه به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر تا بانک مرکزی “اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

جروم H. پاول فدرال رزرو صندلی و گفت: در یک کنفرانس خبری پس از این نشست که “سرعت بازیابی به نظر می رسد مانند آن را کند کرده است” از آنجا که ویروس شروع به سنبله دوباره در ماه ژوئن.

“اخیر بازار کار شاخص نقطه به نقطه کاهش در بازار کار به ویژه در میان کسب و کارهای کوچک” او گفت:, و بررسی های مصرف کننده “نگاه مانند آنها ممکن است نرم شدن دوباره در حال حاضر.”

او همچنین پیش بینی بلند تقلا پیش برای کارگران در بخش های معینی از اقتصاد و حتی هنگامی که اقتصاد بازگشایی بیشتر به طور کامل به خصوص کسانی که شامل “تعداد زیادی از مردم گرفتن با هم و در نزدیکی” مانند رستوران ها, هتل ها و مکان های دیگر.

“وجود خواهد داشت به اندازه کافی شغل برای آنها,” او گفت:. “وجود خواهد داشت یک نیاز برای حمایت بیشتر از ما و بیشتر سیاست های مالی.”

فدرال رزرو قرار است در یک سری از اقدامات از ماه مارس برای کمک به کوسن اقتصادی خرید اینترنتی به عنوان کسب و کار بسته و یا کاهش ظرفیت و خریداران خانه مانده برای کنترل گسترش coronavirus. آن را نورد است نه اعطای وام اضطراری برنامه است که به منظور حفظ اعتبار جریان به کسب و کار و دولت های ایالتی و محلی. آن است که خرید دولت مورد حمایت اوراق قرضه برای حفظ بازارهای عملکرد به طور معمول و آن را به کاهش نرخ بهره به پایین سنگ به جلب استقراض و هزینه.

سیاستگذاران باید آن را روشن است که آنها بعید است به شماره گیری به عقب است که پشتیبانی از هر زمان به زودی. اقتصاددانان انتظار دارند که آنها را به سرانجام کراوات راهنمایی های خود را در اطراف چه مدت نرخ را پایین ماندن به برخی از متریک چه که یک تاریخ خاص نرخ بیکاری و یا تورم هدف است.

روز سه شنبه مقامات اعلام کردند که آنها خود را گسترش دهد و نه اضطراری وام از طریق برنامه های پایان سال 2020 است. هفت برنامه در ابتدا قرار است در اواخر ماه سپتامبر اما به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش, روشن شده است که بازار backstops هنوز هم می تواند مورد نیاز در این ماه آمده است.

فدرال رزرو گفت: این امر همچنین گسترش برنامه های خود را به منظور نگه داشتن دلار کمک های مالی به راحتی در دسترس به بانک های مرکزی خارجی از طریق مارس 2021.

نرخ بیکاری در حالی که در حال سقوط باقی می ماند در طول تاریخ در 11.1 درصد است. مدعیان علامت تا هفته گذشته پس از ماه تدریجی بهبود stoking نگرانی که اقتصاد ممکن است پسرفت. داده ها نشان می دهد که بسیاری از کسب و کار شروع به طور دائم.

ایالات متحده اشتغال داده شده است خستگی ناپذیر گریم در هفته های اخیر نشان از افزایش اخراج و کاهش موارد کار. اما روز شنبه به ارمغان آورد با روشنایی ضعیف تابیدن از خوش بینی: اطلاعات حاصل از سرشماری نشان داد افزایش در مشاغل هفته گذشته پس از چهار مستقیم هفتگی کاهش می یابد.

داده ها از اداره تجربی خانوار پالس بررسی نشان داد که تعداد افراد شاغل افزایش حدود 1.9 میلیون در هفته گذشته تا حدودی معکوس کاهش بیش از چهار میلیون هفته قبل از.

به طور کلی اشتغال است که هنوز هم نزدیک به پنج میلیون از اواسط ماه ژوئن. فقط بیش از 52 درصد از بزرگسالان آمریکایی به کار اشتغال داشتند در هفته گذشته با توجه به نظرسنجی از 54 درصد در ماه گذشته.

اداره آمار آغاز شده و این بررسی به عنوان یک تلاش برای پیگیری همه گیر اقتصادی تاثیر در بیشتر موقع از این است که ممکن است با استفاده از استاندارد ماهانه یا سه ماهه-شاخص های اقتصادی بررسی کشیده شده است توجه بیشتر پس به درستی سیگنالینگ بزرگ افزایش اشتغال در شغل گزارش ماه ژوئن.

هنوز هم اقتصاددانان احتیاط در مقابل خواندن بیش از حد به هفته-به-هفته تغییرات در چنین جدید منبع داده. ممکن است به عنوان مثال هفته گذشته گزارش بیش از حد میزان زیان کار است و آخرین گزارش بهترین به معنای بازگشت به گذشته روند تدریجی کاهش می یابد.

اعتباری…ناتانیل بروکس برای نیویورک تایمز

سهام شرکت ایستمن کداک است که نزدیک به پانزده برابر بیشتر در روز چهارشنبه از آن را در آغاز این هفته و خروش است و هیچ ربطی به عکاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را به من قرض بدهید $765 میلیون دلار به این شرکت برای تولید بحرانی دارویی قطعات به کاهش امریکا تکیه بر کشورهای خارجی برای داروها.

“اگر ما آموخته اند که هر چیزی از جهانی همه گیر آن است که آمریکایی ها در حال خطرناکی وابسته به خارجی در زنجیره تامین خود را برای داروهای ضروری گفت:” پیتر ناوارو, کاخ سفید مشاور در تجارت و اقتصاد, در بیانیه ای گفت.

کداک قیمت سهام سه برابر در روز سه شنبه پس از اعلام و سپس با صعود بیش از شش برابر بیشتر در یک نقطه در روز چهارشنبه. این شرکت گفت: این پروژه به تاسیس در ایستمن کسب و کار پارک در روچستر, n. y. را پشتیبانی 360 مستقیم شغل.

شرکت تاسیس شده در سال 1888 شاغل بیش از 60 ، 000 مردم در روچستر در اوج خود در اوایل 1980s. آن را تلاش برای نگه دارید تا با ظهور عکاسی دیجیتال و پرونده برای ورشکستگی در سال 2012. در تلاش برای باقی می ماند مربوط به آن اقبال مشکلاتی روبرو در سال 2018 کداک راه اندازی “عکس محور cryptocurrency.” خود را مورد ضرب و شتم پایین سهام رو کوتاه مدت از دست انداز است که پروژه, اما هیچ چیز مانند آنچه در آن دیده می شود بیش از 24 ساعت گذشته.

اعتباری…Daniel باریک/Agence France-Presse — Getty Images

سهام ایالات متحده در روز جمعه به عنوان ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرد آن را ترک نرخ بهره را نزدیک به صفر و در ادامه به حمایت از اقتصاد ایالات متحده در میان ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

S&P 500 بود تا بیش از 1 درصد است. بازارهای اروپایی مخلوط شد در حالی که بازارهای آسیایی تا به حال عمدتا مثبت در روز است.

سرمایه گذاران انتظار داشتند که بانک فدرال به ترک نرخ بهره را بدون تغییر و به دنبال بیشتر نشان می دهد که سیاستگذاران ادامه خواهد داد به استفاده از بانک مرکزی قدرت برای کوسن اقتصاد به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی می ماند بیکار و رشد اقتصادی افسرده است.

در چهارشنبه سیاستگذاران گفتند که گسترش برنامه های به معنای نگه داشتن دلار بودجه در دسترس برای بانک های مرکزی خارجی. که اعلام می آید پس از مقامات اعلام کرد در روز سه شنبه که آنها خود را گسترش دهد و نه اضطراری وام از طریق برنامه های پایان سال 2020 است.

در میان شرکت های اروپایی گزارش درآمد سه ماهه در روز چهارشنبه شد دویچه بانک (پایین 1.9 درصد با وجود افزایش معاملات درآمد), بارکلیز (پایین 4.5 درصد پس از از دست دادن خالص است که آن را نسبت به همه گیر) و لوکس گروه Keringشرکت مادر از گوچی (که به دست آورده 4 درصد پس از یک کوچکتر از حد انتظار افت در فروش).

در هنگ کنگ پس از بازارها بسته دولت گزارش داد که قلمرو اقتصاد قرارداد 9 درصد در سه ماهه دوم از یک سال پیش در چهارمین سه ماهه متوالی کاهش می یابد.

اعتبار…مندل فا نگن/Agence France-Presse — Getty Images

جف بزوس از آمازون, تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای از گوگل در حال شهادت در برابر کنگره در روز چهارشنبه ساخت خود را در مورد در مورد اینکه چرا شرکت های خود را در واقع نیست که قدرتمند است.

ما را دنبال کنید پوشش زنده در اینجا:

اعتبار…Bryan آنسلم برای نیویورک تایمز

Gap Inc., خرده فروش است که نظارت آن اسم های زنجیره ای, قدیمی نیروی دریایی و موز جمهوری مواجه شده است موجی از پرونده های حقوقی از بازار عمده و صاحبان کوچکتر صاحبخانه پس از آن متوقف به پرداخت ده ها میلیون دلار در برای اجاره آن حدود 2,800 فروشگاه در آمریکای شمالی است. در حال حاضر این شرکت تشکیل پرونده خود را دعاوی و مخالف کرد و گفت که آن را در واقع بدهکار پول برای اجاره آن پرداخت می شود در ماه مارس و اجاره باید renegotiated یا فسخ بر اساس غیر منتظره بسته شدن و عمده تغییرات در فروشگاه چشم انداز است.

اختلافات برجسته رشد تنش بین زنجیره های خرده فروشی و صاحبخانه به دلیل بیماری همه گیر. شکاف عظیمی است که مستاجر گفت: در یک پرونده ماه گذشته است که آن را به حالت تعلیق در پرداخت اجاره بها در ماه آوریل برای فروشگاه ها که تا به حال به طور موقت بسته حدود 115 میلیون دلار در هر ماه هزینه در شمال امریکا است.

Simon Property Group, بزرگترین مرکز اپراتور در آمریکا شکایت کرد شکاف در ماه گذشته گفت: این شرکت بدهکار آن حدود 66 میلیون دلار در پرداخت اجاره به صورت مه و ژوئن در حالی که مجلل بروکفیلد خواص شکایت کرد شکاف در تگزاس گفت که این شرکت بدهی بیش از 2 میلیون دلار در پرداخت اجاره آن کشور است. متعدد دیگر خواص کوچکتر نیز در زمینه پرونده های حقوقی در برابر شکاف و زنجیره ای برای عدم پرداخت اجاره.

شکاف گفت: در شکایت به Simon Property هفته گذشته که “برای خرید پوشاک در فروشگاه های فیزیکی را نگاه کنید هیچ چیز مانند آنچه که فکر توسط اجاره زمانی که آنها اعدام شدند.” این شرکت اضافه شده است که اگر طرفین می دانستم که هنگام ورود به اجاره است که شکاف “خواهد بود نه مجاز به راه اندازی یک فروشگاه خرده فروشی برای تمام طول مدت اجاره و یا برای انجام این کار تنها با محدود محدودیت در اشغال محل طرفین نمی خواهد توافق کرده اند که در همان مبلغ اجاره و شرایط دیگر.”

شکاف مستقر در سان فرانسیسکو به نظر کاهش یافته اما تایید آن در زمینه های متعدد مخالف و پنج نفر از آن خود شکایت صاحبخانه از جمله بروکفیلد. Simon Property کاهش یافته است به نظر.

لیندسی کان سخنگوی بروکفیلد گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه که در حالی که این شرکت نمی تواند صحبت می کنند به ویژگی های مداوم دادخواهی “باید آن را از براده که فاصله Inc. گرفته شده نامناسب موقعیت در زمانی که ما باید با هم کار کنید.”

“بروکفیلد کار کرده است سخت به بازگشایی آن مراکز خرید با خیال راحت و سازگار با راهنمایی از مقامات محلی مهم است که برای بسیاری از کسب و کار و شغل است که بستگی به فعالیت های تجاری در خواص ما,” او نوشت. “پر کردن یک ماده از قانون قرارداد و بروکفیلد در نظر دارد برای برگزاری شکاف پاسخگو باشد.”

اعتبار…Andrew Kelly/ایسنا

به وزارت خزانه داری و ایالات متحده خدمات پستی گفت: آنها توافق کرده که در نظر است که اجازه می دهد خدمات پستی برای دسترسی به 10 میلیارد دلار در پول وام است که تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس اقتصادی امداد بسته است.

این قرارداد اعلام نشده است. خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت که خدمات پستی مجاز به قرض گرفتن پول اگر آن مصمم است که آن را دیگر نمی تواند صندوق آن هزینه های عملیاتی.

خدمات پستی هشدار داده بود در اوایل این سال است که آن را می تواند اجرا از پول سپتامبر بدون کمک های مالی. دموکرات ها می خواستم به آن را با ارائه یک تزریق پول نقد اما وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اصرار داشت که پول اختصاص داده شود به عنوان یک وام است که تنها خواهد بود اگر توزیع خدمات پستی به اجرا در اصلاحات مانند افزایش قیمت برای حمل و نقل.

“در حالی که USPS قادر است به صندوق عامل خود را بدون هزینه اضافی استقراض در این زمان ما را خوشحال و برای رسیدن به یک توافق سیاسی در مواد شرایط و ضوابط وام باید نیاز بوجود می آیند” آقای Mnuchin در بیانیه ای گفت.

جدید Postmaster عمومی, Louis DeJoy شروع به تحمیل هزینه برش اقدامات در اوایل این ماه که منتقدان هشدار داده خواهد آهسته پست تحویل. سرنوشت از خدمات پستی است به خصوص مملو موضوع این سال به میلیون ها نفر از آمریکایی می تواند با تکیه بر خدمات خود را به رای دادن از طریق پست در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

آقای DeJoy وقت حزب جمهوری خواه کمک کننده و حامی مالی از رئیس جمهور تهمت که این کار داده شد در ماه مه در بیانیه ای گفت که دسترسی به این وام به تاخیر می اندازد “نزدیک شدن بحران نقدینگی” اما که بیشتر هزینه برش ،

“خدمات پستی, اما, همچنان در مسیر ناپایدار و ما ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی بهبود بهره وری عملیاتی و به دنبال اصلاحات دیگر به منظور قرار دادن خدمات پستی در یک مسیر بلند مدت ثبات مالی” آقای DeJoy گفت.

اعتبار…Katrin کرد برای نیویورک تایمز

دویچه بانکآلمان بزرگترین وام دهنده و تقویم کوچک اما بهتر از حد انتظار سود روز شنبه آن را به عنوان نقد در بازار تلاطم ناشی از این بیماری همه گیر.

این بانک گفت سود خالص خود را در طول سه ماهه دوم سال 61 میلیون یورو یا 72 میلیون دلار در مقایسه با از دست دادن بیش از 3 میلیارد یورو از یک سال پیش از آن. مانند دیگر بانک های بزرگ دویچه بانک ثبت یک افزایش در هزینه های معاملاتی به مشتریان دیوانه وار تنظیم پرتفوی خود را در پاسخ به همه گیر.

دویچه بانک مستقر در فرانکفورت بوده است بریده شده بازگشت آن سرمایه گذاری بانکی اما همچنان یک نیروی در معاملات ارز و بازار اوراق قرضه. فروش واحد که دسته این فعالیت ها رسید 40 درصد به بیش از 2 میلیارد یورو کمک به جبران نزدیک به پنج برابر افزایش در مقدار است که دویچه بانک تا به حال به کنار برای پوشش وام های مشکل است.

در میان سایر بانک ها صدور درآمد گزارش بارکلیز گزارش کوچکتر از حد انتظار سود و گفت: این امر افزایش ذخایر برای وام های 1.6 میلیارد پوند ($2.1 میلیارد دلار). و سانتاندر کاهش یافت و به اولین دست دادن در آن 163 سال سابقه پس از نوشتن را در دارایی های خود را.

اعتبار…لیندزی Wasson برای نیویورک تایمز

بوئینگ روز چهارشنبه اعلام کرد که آن هواپیما کاهش تولید و ممکن است قطع مشاغل آن را به عنوان قرقره از پایه 737 Max و ویرانگر حمل و نقل هوایی رکود در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این شرکت همچنین گزارش 2.4 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه دوم.

“این چند ماه گذشته بوده است بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم” بوئینگ رئیس جمهور و رئیس اجرایی دیو کالهون گفت: در یک پیام به کارکنان. “همه گیر اثر را در جوامع ما و صنعت در حال انجام است. و چالش های ما به عنوان یک شرکت هنوز هم اتفاق می افتند.”

بوئینگ درآمد سقوط 25 درصد به $11.8 میلیارد دلار در سه ماهه در مقایسه با سال گذشته کاهش رانده شده توسط آن مبارزه تجاری کسب و کار و جبران بخشی توسط دولت خود دفاع و برنامه های فضایی. این شرکت قبلا اعلام کرد قصد دارد به بریده بریده حدود 16 ، 000 شغل در سراسر جهان و یا در حدود یک دهم از نیروی کار خود و روز چهارشنبه هشدار داد که بیشتر کاهش می آیند. بوئینگ قیمت سهم پایین بود حدود 4 درصد حدود ظهر.

این فصلنامه به روز رسانی یک روز پس از جهانی صنعت هواپیمایی گروه بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن, کاهش داد و پیش بینی خود را برای زمانی که سفر هوایی به حالت عادی بازگشت سرزنش فقیر ویروس مهار در ایالات متحده و دیگر اقتصادهای در حال توسعه آهسته ارتجاعی برای سفر کسب و کار و مصرف کننده کم اعتماد به نفس. در حال حاضر ترافیک مسافری است انتظار می رود به بازگشت به سطح سال گذشته تا سال 2024 این گروه گفت. بوئینگ گفت: این معتقد است که این صنعت می تواند در رسیدن به این نقطه عطف تا حدودی دیر.

صنعت متوسط بازیابی است که توسط رهبری کوتاه, سفرهای داخلی به طور معمول در یک راهرو هواپیما مانند 737 Max. پروازهای سرنشین گسترده بدنه هواپیما مانند بوئینگ 787 یا 777 خطوط انتظار می رود به تاخیر آنجا که یک سال پشت سر گذاشت.

هواپیما ساز گفت: آن را کمتر از 777 و 787 هواپیمای در حال حاضر و به عقب رانده تولید برنامه برای 737 خانواده از هواپیما از جمله مشکل 737 Max جت که مبتنی شده از مارس 2019 پس از دو تصادفات منجر به مرگ. بوئینگ در حال حاضر انتظار دارد برای رسیدن به میزان تولید از 31 737s هر ماه با آغاز سال 2022. که حدود نیمی از رای بوئینگ را هدف قرار داده بود قبل از حداکثر مبتنی بود و نشان دهنده تاخیر از شرکت قبلی برنامه ریزی برای رسیدن به آن رای مدتی در سال آینده.

حداکثر منتقل شد و نزدیک به پرواز مسافران دوباره در این ماه بعد از اداره هوانوردی فدرال به این نتیجه رسیدند یک سری از تست پرواز و گفت: در آن نزدیک به طور رسمی پیشنهاد تغییرات است که پرداختن به آن نگرانی های ایمنی. در تماس با تحلیلگران بوئینگ chief financial officer, گرگ اسمیت گفت که این شرکت انتظار دارد که برای شروع ارائه این جت به مشتریان تا پایان سال و انتظار برای توزیع بیشتر از حدود 450 حداکثر جت در ذخیره سازی تا سال 2022.

در توجه داشته باشید به ستاد آقای Calhoun همچنین تایید کرد که بوئینگ پایان تولید مشهور 747 در سال 2022. یک بار با نام مستعار “ملکه آسمان” هواپیما در جهان بود, اولین جت ادم تنومند و بدقواره و جشن 50 سالگرد اولین پرواز خود را در سال گذشته است.

اعتبار…ربکا کوک/ایسنا

جنرال موتورز دچار ضرر در سه ماهه دوم به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان تلفات سنگین در عملیات خود در بسیاری از مناطق جهان است.

خودروساز از دست داد $758 میلیون دلار به عنوان آن در سه ماهه دوم درآمد بیشتر از نصف به $16.8 میلیارد دلار در مقایسه با $36.1 میلیارد دلار در مدت مشابه یک سال پیش. این شرکت با استفاده از 9 میلیارد دلار به صورت نقدی در طول سه ماهه اما هنوز $28.3 billon در دست است.

“Covid-19 تحت تاثیر هر جنبه از کسب و کار ما,” شرکت, مدیر اجرایی, مریم, T. بارا گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

خانم بارا افزود: G. M. حال کاهش هزینه ها و تا به حال پول نقد کافی برای تحریک فروش به عنوان اقتصاد را بهبود می بخشد. “ما با قرار دادن این شرکت در موقعیت برای ادامه بهبود در سه ماهه سوم و چهارم و فراتر از آن,” او گفت:.

در شمال امریکا که تولید بخش عمده ای از G. M. سود جدید خودرو تحویل سقوط 36 درصد به 565,000 ماشین ها و کامیون ها. همه گیر این شرکت را مجبور به توقف تولید در آمریکای شمالی برای دو ماه افسرده و خرید وسایل نقلیه جدید توسط هر دو مصرف کنندگان و ناوگان مشتریان مانند اجاره-ماشین شرکت.

خود را کوچکتر آمریکای جنوبی واحد رنج می برد و حتی شدیدتر ضربه ای به عنوان تحویل سقوط 65 درصد در سه ماهه به 57,000 وسایل نقلیه. در چین که در آن شیوع ویروس است فروکش سریع تر از در ایالات متحده تحویل سقوط 5 درصد است.

G. M. سهام پایین بود حدود 2 درصد در اوایل بعد از ظهر تجاری.

خانم بارا همچنین گفت: شرکت هایی مانند G. M. یک “افزایش مسئولیت به موضع برابر نژادی و بی عدالتی است.” این خودروساز به تازگی تشکیل گنجاندن هیئت مدیره به ریاست خانم بارا به افزایش تنوع در این شرکت است. “جنرال موتورز دارای سابقه قوی از تنوع بسیاری هدف استانداردهای اما ما باید بیشتر انجام دهید و ما را,” او گفت:.

اعتبار…کارلوس Osorio/آسوشیتد پرس

در صبح روز پنجشنبه وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد این کشور در سه ماهه دوم رشد داده است به احتمال زیاد به منعکس کننده بزرگترین کاهش در 70-به علاوه سال است که این آمار باید وارد شده است. اما شما ممکن است ببینید دو به طور گسترده ای در شماره های مختلف.

پیش بینی انتظار می رود این گزارش نشان می دهد که تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین اندازه گیری از کالا و خدمات تولید — کاهش در نرخ سالانه از حدود 35 درصد است. این بدان معنا نیست که اقتصاد کاهش بیش از یک سوم در صرف سه ماه.

ایالات متحده به طور سنتی گزارش شده این رقم به عنوان نرخ سالانه است که چقدر اقتصاد را رشد و یا کوچک کردن اگر این تغییر بودند و پایدار برای یک سال کامل. اما زمانی که نرخ سالانه می شود به کوتاه مدت تغییر نتایج می تواند گمراه کننده باشد.

به این دلیل است که نیویورک تایمز قصد دارد به تاکید nonannualized درصد تغییر در پوشش خود را. و بر این اساس اگر پیش بینی ها در هدف G. D. P. باید حدود 10 درصد کاهش در سه ماهه دوم نسبت به اول.

اعتبار…Lynsey Weatherspoon برای نیویورک تایمز

سارا Gard یکی از حدود 30 میلیون آمریکایی که در حال گرفتن بیکاری پرداخت — متناوب شکل است که نشان دهنده یکی از این کشور خطر ناک ترین رویدادهای اقتصادی.

بیکاری پرداخت سود شروع به ورود چند روز پس از او furloughed در ماه آوریل از یک شرکت سرگرمی در آتلانتا. آنها شامل 600 هفتگی مکمل بخش اورژانس فدرال کمک برنامه.

او هنوز هم بدون اما سود booster اجرا شده ترک او را با 300 دلار در هفته پرداخت از دولت است. “ما در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر زندگی ما” گفت: خانم Gard اولیه نان آور یک خانواده چهار.

خانم Gard و خانواده اش در میان کسانی که چپ در تلو تلو خوردن توسط کنگره بن بست بیش از بازسازی و یا جایگزینی $600 مکمل. دموکرات ها به نفع گسترش آن را در کامل است. جمهوری خواهان جایگزین 200 دلار پرداخت و گفت بزرگتر مجموع مانع از به دنبال کار.

این Gards تشخیص دهند که آنها خوشبخت تر از بسیاری از. خانم Gard شوهر, مت نگه داشته است او در بیمارستان تعمیر و نگهداری کار و کارفرما همچنان از پرداخت آن بخش از هزینه های پزشکی خود را بیمه. اما او آمد تا با او قسمت 350 دلار در ماه — در حالی که برخورد با لوایح دیگر.

“من در ماه اوت به کشف کردن که در ماه سپتامبر پرداخت وام مسکن و هر چیز دیگری را از” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de