Bumblebees در مورد’ کاهش امتیاز به انقراض – مطالعه

Bumblebees در کاهش شدید در سراسر اروپا و آمریکای شمالی با توجه به گرم تر و بیشتر مکرر افراط در دماهای دانشمندان می گویند.

یک مطالعه نشان می دهد احتمال زنبورعسل جمعیت بازمانده در هر مکان داده شده 30 درصد کاهش یافته در این دوره از یک نسل. محققان می گویند این میزان کاهش به نظر می رسد “سازگار با انقراض”.

پیتر Soroye یک دانشجوی دکترا در دانشگاه اتاوا و مطالعه منجر نویسنده گفت: “ما دریافتیم که جمعیت ناپدید شد در مناطقی که درجه حرارت تا به حال بدست داغتر. اگر کاهش در این سرعت ادامه بسیاری از این گونه ها می تواند ناپدید می شوند برای همیشه در چند دهه.”

این تیم با استفاده از داده های جمع آوری شده بیش از 115 سال دوره در 66 زنبورعسل گونه در سراسر شمال امریکا و اروپا به منظور توسعه یک مدل شبیه سازی “آب و هوا هرج و مرج” حالات. آنها قادر به دیدن چگونه زنبورعسل جمعیت تغییر کرده در طول سال با مقایسه که در آن حشرات بودند در حال حاضر به جایی که آنها استفاده می شود.

Dr تیم Newbold از دانشگاه کالج لندن و مرکز تنوع زیستی و محیط زیست, تحقیقات گفت: “ما شگفت زده شدند چقدر تغییر آب و هوا در حال حاضر باعث زنبورعسل کاهش می یابد. یافته های ما نشان می دهد که بسیار بزرگتر کاهش می یابد به احتمال زیاد اگر با تغییر آب و هوا تسریع در سال های آینده نشان می دهد که ما نیاز به تلاش های قابل توجهی برای کاهش تغییرات آب و هوایی اگر ما به حفظ زنبورعسل تنوع است.”

Bumblebees در مورد نقش کلیدی در گرده افشانی محصولات کشاورزی مانند گوجه فرنگی و کدو و انواع توت ها. محققان می گویند روش می تواند مورد استفاده برای پیش بینی خطر انقراض و شناسایی مناطق که در آن حفاظت از محیط زیست اقدامات مورد نیاز هستند.

پروفسور جرمی Kerr, از دانشگاه اتاوا و مطالعه ارشد نویسنده گفت: “این کار همچنین دارای امیدوارم که دلالت راه هایی که ممکن است ما را نیش از تغییر آب و هوا برای این و دیگر موجودات زنده با حفظ زیستگاه های که ارائه سرپناه مانند درختان و درختچه ها یا دامنه است که می تواند اجازه bumblebees در مورد خارج شدن از گرما.

“در نهایت ما باید آدرس تغییر آب و هوا به خودی خود و هر عمل ما را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک خواهد کرد.”

این پژوهش در مجله علوم منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>