بوفالو افسران پلیس به حالت تعلیق پس از تنه زدن 75 ساله معترض

دو بوفالو افسران پلیس متوقف شد و بدون پرداخت پنج شنبه شب پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله می گوید که در بیمارستان بستری شد با یک ضربه به سر, مقامات گفت.

شهردار بایرون براون گفت: انسان در جدی اما وضعیت با ثبات است. یک ویدئو نشان داد که مرد بی حرکت بر روی زمین و خونریزی از گوش راست او.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک را محکوم کرد اقدامات ماموران در بیانیه ای که اواخر شنبه شب.

“این حادثه در بوفالو به طور کامل غیر قابل توجیه و کاملا ننگین” آقای کومو گفت. “من صحبت کردم با شهر بوفالو شهردار بایرون قهوه ای است و ما توافق دارند که ماموران درگیر باید بلافاصله به حالت تعلیق درآمد. افسران پلیس باید اجرا — سوء استفاده — قانون.”

“آن sickens من” به Erie County اجرایی علامت Poloncarz نوشت در توییتر در مورد آنچه در این ویدئو ارسال شده توسط ایستگاه های رادیویی WBFO را نشان می دهد. این شامل هر دو ابتذال و نگران کننده تصاویر.

در این ویدئو یک افسر تحت فشار قرار دادند که این مرد به نظر می رسد برای شروع به چک به او بود اما درآورده به ترک توسط یک افسر دیگر. کسی می تواند شنید و گفت: “یک طبیب در حال حاضر.”

اداره پلیس در ابتدا به رسانه های محلی گفت که “یک نفر مجروح شد که او افتاد و سقوط کرد” و این که شد پنج نفر در اعتراض.

شهردار آقای براون در بیانیه ای گفت که او ناراحت شد این قسمت و که کمیسر پلیس شهر بود و دستور تحقیقات فوری.

“پس از چند روز تظاهرات و جلسات متعددی بین خودم پلیس رهبری و اعضای جامعه امشب رویداد بسیار مأیوس کننده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>