بوفالو افسران فیلم برداری تنه زدن 75 ساله معترض به اتهام حملهدو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله روز شنبه دادستان گفت: پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله از معترضان در تظاهرات اخیر بیش از مرگ جورج فلوید.

رابرت McCabe و هارون Torgalski که تسلیم شنبه صبح التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم. آنها آزاد شدند بدون وثیقه.
Officers Aaron Torgalski (L) and Robert McCabe (R).

به عنوان صدها نفر از تظاهرات سراسر کشور پلیس در بسیاری از شهرهای آمریکا با آن مواجه شده اند محکومیت خود را برای سرکوب تظاهرات از جمله مشت زدن و لگد زدن teargassing فلفل-پاشش و رانندگی وسایل نقلیه در اغلب معترضان مسالمت آمیز.

McCabe, 32 و Torgalski, 39, “عبور از خط” هنگامی که آنها را راندند مرد را سخت به اندازه کافی برای او را به عقب افتد و ضربه سر خود را در پیاده رو گفت: John Flynn این Erie county, دادستان منطقه در یک کنفرانس خبری خواستار قربانی “بی ضرر 75-سال-مرد” .

افسران معلق شده بود بدون پرداخت سهشنبه پس از یک تلویزیون خدمه اسیر رویارویی شب قبل از. اگر محکوم به جرم اتهام ضرب و شتم آنها به هفت سال زندان.

افسران پلیس در بوفالو اما ایستاده اند با همکاران خود را. روز شنبه در یک جمعیت از خارج از وظیفه افسران آتش نشانان و دیگران با تجمع در مقابل ساختمان دادگاه در حمایت از متهم ماموران و تشویق می کردند زمانی که آنها منتشر شد.

“این فوق العاده است فوق العاده ای برای دیدن” جان ایوانز رئیس جمهور از بوفالو پلیس خیرخواه انجمن گفت WIVB-تلویزیون. “من فقط فکر می کنم آن را یک نشانه قوی از خشم در واقع بیش از این مضحکه می خواند.”

روز جمعه 57 افسران متشکل از کل بوفالو اداره پلیس (BDP) پاسخ اضطراری تیم استعفا داد و از تیم در چه رئیس اتحادیه به عنوان یک نشان می دهد پشتیبانی می کند. این استعفا افسران نیست ترک شغل خود را در دسترس نباشد.


Acyn ترابی
(@Acyn)

بوفالو افسران پلیس تحسین شده توسط همکاران خود را به عنوان آنها را ترک دادگاه pic.twitter.com/t9DGC07ijZ

6 ژوئن 2020

McCabe وکیل تام برتون گفت: پس از تفهیم اتهام دادستان که نمی باید زمینه را به اتهام جنایت. او گفت: موکل وی تزئین نظامی کهنه کار با سابقه پاک به عنوان یک افسر پلیس است.

“هیچ کس در آغاز روز خود را به قصد صدمه دیده این همکار” برتون گفت. او افزود که اگر قربانی تا به حال به دنبال دستورات به پشت “هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است”.

این فیلم نشان می دهد که مرد به عنوان مارتین Gugino یک دیرین فعال نزدیک شدن به خط helmeted افسران برگزاری باطوم به عنوان آنها پاک تظاهرکنندگان از نیاگارا مربع در اطراف این زمان از ساعت 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

دو افسر فشار Gugino عقب مانده و او بازدید سر خود را بر روی پیاده رو. خون نشت به عنوان افسر پیاده روی گذشته است. یک افسر خم به بررسی مجروح مرد قبل از افسر دیگر خواستار همکار برای راه رفتن نگه دارید.

این ویدئو موجب خشم آنلاین به عنوان تظاهر کنندگان را به شهرستانها در سراسر کشور در اعتراض به نژادی و بی عدالتی موجب مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه.

“من فکر می کنم وجود دارد مسئولیت کیفری از آنچه من تو را دیدم در این ویدئو گفت:” اندرو کومو فرماندار نیویورک در یک جلسه در روز شنبه. “من فکر می کنم آنچه که شهردار بود و دادستان منطقه انجام داد درست بود و من آنها را تحسین برای اقدام به عنوان به سرعت به عنوان آنها انجام داد.”

“چیزی که ما دیدم وحشتناک و نفرت انگیز و به اعتقاد من غیر قانونی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>