بوفالو شهردار می گوید 75 سال بود که محکم به زمین توسط پلیس به یک “همزن’


بوفالو شهردار می گوید 75 سال بود که محکم به زمین توسط پلیس به یک ” همزن تلاش برای جرقه جمعیت معترضان و نمی خواهد آتش دو پلیس در میان جریان تحقیقات به دلیل آن را ‘بسیار مهم است آنها به دلیل روند’

 • بوفالو شهردار بایرون قهوه ای خطاب دوشنبه حادثه در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر
 • او گفت: او مطلع شد مارتین Gugino شد یک “همزن” که خواسته بود به ترک منطقه ‘چندین بار’
 • همه 57 افسران در بوفالو اداره پلیس Emergency Response Team استعفا از تیم ملی در روز جمعه در حمایت از دو نفر از همکاران که به حالت تعلیق درآمده و تحت بررسی هستند
 • این دو افسر به حالت تعلیق درآمد بدون پرداخت هزینه پس از فیلم را به آنها نشان داد ضربه زدن 75 سال به زمین در مقابل بوفالو سالن شهر
 • افسران نیست استعفا از وزارت – تنها Emergency Response Team آنها در
 • Gugino یک دیرین فعال صلح از امهرست جدی است ، اما وضعیت با ثبات پس از حادثه ای که او را دیدم کرک سر خود را باز کنید و در سمت چپ او دروغ گفتن در یک استخر از خون خود
 • فیلم نشان می دهد یک افسر هل دادن او را با باتوم در حالی که یکی دیگر از shoves او را با دست خود
 • سالمندان مرد staggers قبل از سقوط به عقب و صدا از یک نرم افزار است که شنیده می شود او به عنوان بازدید سر خود را
 • بوفالو پلیس در ابتدا منتشر شد بیانیه ای گفت: یک فرد مجروح شد زمانی که او افتاد و سقوط کرد’ قبل و بعد اعلام ماموران شده بود به حالت تعلیق در انتظار بررسی
 • رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو در روز جمعه به نام این شهر را به آتش و اتهام این دو افسر درگیر
 • او همچنین ناودان افسران دیگر برای راه رفتن به او خونریزی و ناخودآگاه در خیابان
 • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تبلیغات

بوفالو شهردار بایرون قهوه ای کرد و گفت: 75 سال بود که محکم به زمین توسط دو پلیس در روز پنج شنبه بود ‘همزن’ که در تلاش برای کار کردن جمعیت و از آنها خواسته شده بود به ترک منطقه ‘متعدد’ times.

قهوه ای خطاب حادثه در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه پس از 57 افسران در پاسخ اضطراری تیم استعفا داد و از مواضع خود در حمایت از دو همکار بودند به حالت تعلیق بدون پرداخت پس از ویدئو را به آنها نشان داد فشار معترضان مارتین Gugino و باعث او را به سقوط و ضربه سر خود را.

Gugino یک دیرین فعال صلح از امهرست شده بود در یک تظاهرات در نیاگارا مربع در نزدیکی Buffalo City Hall زمانی که او با نزدیک شدن یک خط از افسران ضد شورش پس از شهر 8pm مقررات منع رفت و آمد به اثر رفت.

‘آنچه ما مطلع شدند از این است که آن فرد یک همزن ، او در تلاش بود تا جرقه جمعیت از مردم است. آن دسته از مردم وجود دارد به تاریکی. نگرانی ما زمانی است که آن را تاریک می شود وجود دارد بالقوه برای خشونت,’ براون گفت.

‘شده است وجود دارد خرابکاری وجود داشته است, آتش سوزی در مجموعه وجود داشته است فروشگاه های شکسته و غارت. با توجه به آنچه به من گزارش شده است که فردی یک کلید اصلی آمر از افراد درگیر در این فعالیت ها است.’

An elderly man was seen approaching Buffalo police officers in riot gear outside of City Hall on Thursday

یک مرد مسن دیده می شد با نزدیک شدن بوفالو افسران پلیس ضد شورش در خارج از سالن شهرستان در روز پنج شنبه

Buffalo Mayor Byron Brown on Friday said he would not call for the cops' termination ahead of the investigation, saying it was important they get 'due process'

بوفالو شهردار بایرون قهوه ای در روز جمعه گفت که او نمی خواهد تماس برای پلیس’ فسخ پیش از این تحقیقات گفت: این مهم بود که آنها ‘تشریفات’

شهردار گفت که او نمی خواهد تماس برای دو افسر به اخراج می شود در میان تحقیقات حال اضافه کردن آن بسیار مهم است آنها به دلیل روند.’

او همچنین خطاب به اداره پلیس اولیه بیانیه ای در این حادثه که گفت Gugino بود ‘افتاد و سقوط کرد.’

“من خواهد بود که برای اولین بار به می گویند که ارتباطات اولیه بود خطا بود اما تمایل به پاسخ دادن به سوالات رسانه ای واقعا به سرعت و به ارائه اطلاعات به جامعه به سرعت او گفت:.

Martin Gugino (pictured) is in serious but stable condition at Erie County Medical Center following the altercation with cops which left him lying in a pool of his own blood on the sidewalk in front of City Hall Thursday night

مارتین Gugino (تصویر) جدی است ، اما وضعیت با ثبات در Erie County مرکز پزشکی پس از درگیری با پلیس که در سمت چپ او دروغ گفتن در یک استخر از خون خود در پیاده رو در مقابل شهرستان سالن پنج شنبه شب

بعد از فیلم از این حادثه پدید آمده براون گفت که مقامات اصلاح بیانیه خود و در زمان اقدام فوری.

وقتی پرسیده شد که در مورد 57 عضو که استعفا داد و گفت: این شهر به ‘برنامه های احتمالی و اطمینان ‘بوفالو امن خواهد بود این آخر هفته.

“من می خواهم مردم را در جامعه ما مسالمت آمیز در اعتراض به دانستن هر کس که اعتراض مسالمت آمیز خواهد بود protected’ او گفت.

قبلا بوفالو پلیس خیرخواه انجمن به تایید تحقیقی پست که همه اعضای گروه پاسخ اضطراری تیم باید پس از استعفا داد.

‘پنجاه و هفت استعفا داد و در نفرت به دلیل درمان دو نفر از اعضای خود را که به سادگی اجرای سفارشات’ PBA رئیس جمهور جان ایوانز گفت.

57 افسران ندارد استعفا از بوفالو اداره پلیس – تنها Emergency Response Team آنها در خدمت است.

می آید پس از Erie County دفتر دادستان منطقه نشان داد آن بررسی این افسران به صورت بالقوه مسئولیت کیفری.

‘به Erie County دفتر دادستان منطقه در ادامه به بررسی این حادثه دستگیر شده در فیلم در خارج از شهر هال پنج است که منجر به آسیب دیدگی از (یک) می گوید,’ سخنگوی این دفتر گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

Gugino جدی است ، اما وضعیت با ثبات در Erie County مرکز پزشکی پس از درگیری با مأموران که در سمت چپ او دروغ گفتن در یک استخر از خون خود در پیاده رو در مقابل شهرستان سالن.

این حادثه که به میان می آید در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس است باعث خواستار تحصیل به اخراج می شود. اداره پلیس نیز با انتقاد بیش اولیه آن بیانیه ادعا کرده افتاد و سقوط کرد.’

Shocking video showed two officers inexplicably shoving him before he staggers and falls to the ground

The man is seen falling to the ground

ویدئو تکان دهنده نشان داد دو افسر توضیح تنه زدن او را قبل از او staggers و به زمین می افتد

The sound of a crack is heard on the video before blood is seen trickling out of the man's head

صدا از یک نرم افزار است که در این ویدئو قبل از خون دیده می شود به trickling از سر مرد

اوایل امروز فرماندار نیویورک اندرو کومو به نام برای اتهامات جنایی ساخته شده در برابر افسران.

در روزانه خود را در نشست خبری صبح روز جمعه Cuomo, بازی های برگزار شده این فیلم تکان دهنده که او گفت که او ساخته شده او را احساس جسمی بیمار در همان راه هولناک دولت مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس او می رسید بیش از گذشته 90 روز.

“من بیمار بود به معده من… این همان احساس من تا به حال برای 90 از شب گذشته زمانی که من مرگ عوارض برای کوروناویروس. من از لحاظ جسمی بیمار به معده من ” او گفت:.

فرماندار نام شهرستان به آتش و اتهام این دو پلیس را مسئول حمله به مرد مسن و خواست مقامات به سرعت حرکت می کند.

“من فکر می کنم این شهرستان باید به دنبال شلیک و من فکر می کنم دا باید در این وضعیت ممکن است اتهامات جنایی و من فکر می کنم که باید انجام شود در یک سریع بر اساس: او گفت:.

کومو مقامات برای یادگیری از دست زدن به جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس که در آن مقامات ناودان برای حرکت بیش از حد به آرامی در آوردن اتهامات علیه ماموران که منجر به کشته شدن او موجب خشم و انزجار در سراسر امریکا است.

‘ما در مینیاپولیس است که مردم می خواهند پاسخ و آنها می خواهند پاسخگویی و آنها می خواهند آن را به سرعت گفت: Cuomo. ‘چرخ عدالت به آرامی حرکت می کند – آنها لازم نیست که.

‘من را تشویق دا به نه آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس بود که تاخیر خود ناشی از مسائل.’

وی با اشاره به اشتباهات ساخته شده که در آن مینیاپولیس مقامات پیشنهاد شواهد امر منجر به پلیس درگیر در Floyd مرگ نیست در معرض هر گونه اتهام.

‘هنگامی که دا گفت: در ابتدا ‘دیگر وجود دارد که شواهد چیز دیگری نشان می دهد’… مردم نمی خواهند vaguery… آنها ناراحت و عصبانی و نا امید… من را تشویق دا به حرکت به سرعت و منصفانه و من فکر می کنم شهردار و رئیس پلیس باید دنبال شلیک ” او اضافه شده است.

Martin Gugino

Martin Gugino

کومو را به خشم می آید به عنوان Gugino را (در تصویر) دوست ترنس Bisson گفت: بوفالو اخبار 75 سال یک فعال صلح آمیز است که مبارزه در برابر مسائل مختلف از جمله خلع سلاح هسته ای این بازداشت کودکان مهاجر تغییر آب و هوا و خلیج گوانتانامو

Many of the officers continued marching, while two cops leaned over to check on the man

بسیاری از افسران ادامه داد: راهپیمایی در حالی که دو پلیس خم شد برای بررسی در مرد

کومو ستایش شهردار قهوه ای برای اقدام به سرعت در تعلیق ماموران بلافاصله پنج شنبه شب.

‘شهردار معلق آن دو پلیس به سرعت و احترام من است.’

فرماندار همچنین ناودان اقدامات دیگر افسران که نادیده گرفته و نگه داشته و در راه رفتن به او ناخودآگاه دراز و خونریزی در پیاده رو.

‘که در آن تهدید شد و سپس شما فقط راه رفتن توسط فرد هنگامی که شما با دیدن خونی که از سر و ماموران پلیس راه رفتن توسط. آن را اساسا توهین آمیز و ترسناک ” او گفت:.

کومو گفت که او تا به حال صحبت با مرد مسن در مورد این حادثه.

“من فقط از صحبت با آقای Gugino در گوشی – چه کسی است که آقایی – که خوشبختانه زنده است’ فرماندار گفت.

اما شما می بینید که تصویری و این اختلال اساسی خود را حس نجابت و انسانیت’ کومو گفت.

‘به همین دلیل بود که لازم است ؟ که در آن تهدید شد?’

‘ما که هستیم و چگونه ما را به این محل ؟” او پرسید: قبل از وضعیتی وخیم کردن یک لیست از حوادث هولناک در طول هفته گذشته از جمله پلیس هل دادن مطبوعات, پلیس بودن آمار با آجر و افسران بودن خشونت نسبت به معترضان.

کومو را به خشم می آید به عنوان Gugino دوست ترنس Bisson گفت: بوفالو اخبار 75 سال یک فعال صلح آمیز است که مبارزه در برابر مسائل مختلف از جمله خلع سلاح هسته ای این بازداشت کودکان مهاجر تغییر آب و هوا و گوانتانامو.

Bisson گفت: افراد مسن که با یک کانال یوتیوب که در آن او در مورد چنین مسائلی خواهد ‘هرگز مقاومت جسمی هر نوع سفارشات’.

“او یک فرد ملایم که واقعا معتقد است که او باید به ایستادن برای آنچه که او فکر می کند درست است’ او گفت.

‘به همین دلیل او رفت و به تظاهرات. او هرگز در برابر جسمی هر نوع سفارشات’ Bisson گفت. “او یک بیت ضعیف نه به خاطر سن و سال او. او تا به برخی از مشکلات سلامتی.’

Governor Cuomo responded to the incident on Twitter calling it 'utterly disgraceful'

فرماندار کومو در پاسخ به این حادثه در توییتر خواستار آن کاملا ننگین’

این فیلم تکان دهنده از پنج شنبه شب حادثه به موجب خشم به عنوان معترضان همچنان به جمع آوری در سراسر ایالات متحده خواستار پایان دادن به خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس هفته گذشته است.

این تصویری که گرفته شده بود توسط یک خبرنگار از ایستگاه رادیویی محلی WBFO نشان می دهد Gugino نزدیک شدن به یک خط از افسران ضد شورش خارج بوفالو تالار شهر پس از شهر 8pm مقررات منع رفت و آمد در روز پنج شنبه.

به عنوان او تلاش می کند به صحبت با ماموران آنها بلافاصله شروع به فریاد او را به حرکت در امتداد قبل از یکی از آنها او را هل می دهد با یک باتون و یک دوم پلیس shoves او را با دست خود.

این مرد مسن است که پس از آن دیده می شود سرسام آور قبل از سقوط و ضربه زدن سر خود را بر روی پیاده رو.

صدا از یک ترک را شنیده است و سپس خون دیده می شود ریختن از سر خود را.

در صحنه های هولناک ترین پلیس نادیده گرفتن Gugino نهفته است که بی توجه و خونریزی بر روی زمین و حفظ راهپیمایی گذشته است.

پلیس که تحت فشار قرار دادند و او را با باتوم دیده می شود مساله به تکیه بیش از او را قبل از او motioned دور توسط یک افسر دیگر.

کسی است که پس از آن شنیده خواستار یک طبیب برای مرد است.

Gugino به بیمارستان منتقل شد جایی که او هنوز هم در حال نگهداری در جدی اما شرایط با ثبات صبح جمعه.

شهردار قهوه ای ناودان این حادثه گفت: او ‘عمیقا مختل ویدئو.’

‘امشب پس از یک درگیری فیزیکی بین دو گروه از معترضان شرکت کننده در تظاهرات غیر قانونی فراتر از مقررات منع رفت و آمد دو بوفالو افسران پلیس زدم 75 سال. قربانی در پایدار اما بیماری جدی در ECMC او گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه.

‘پس از چند روز تظاهرات و جلسات متعددی بین خودم پلیس رهبری و اعضای جامعه امشب رویداد بسیار مأیوس کننده است.’

افسران گفته شده است که به عنوان روشن نیاگارا مربع که در آن تظاهرات بودند در حال وقوع است.

این ویدئو شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی با بسیاری از تماس برای افسران پلیس اخراج می شود.

MSNBC خبرنگار شادی رید بود که در میان کسانی که ابراز خشم بیش از این افسران پلیس عدم کمک به مرد به عنوان او دراز بر روی زمین است.

‘بقیه فقط گام بر او در حالی که یک تماس آن را در. و سپس آنها را با شتاب دیگری می گوید. آنچه در کشور این است و آنچه در قرن?’ او توییتی.

بازیگر Kumail Nanjiani همچنین با انتقاد از بوفالو اداره پلیس اولیه ادعا می کنند که مرد افتاد و سقوط کرد نشان می دهد پلیس که به احتمال زیاد بدست دور با اعمال خود اگر تصویری تا به حال پدید آمده است.

این می آید به عنوان NYPD و همچنین افسران پلیس در سراسر این کشور آمده اند زیر آتش برای استفاده از نیروی بیش از حد در مردم اعتراض مسالمت آمیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>