بریتانیا دولت تحت پوشش طرح برای ترور شاه ادوارد هشتم’این همه نشانه های یک قرن 21 سیاسی, هیجان انگیز, از جمله یک توطئه برای ترور یک بحث برانگیز پادشاه یک MI5 دو عامل و ادعای بالا-سطح پوشش بالا.

در سال 1936 یک MI5 خبرچین به نام جورج مک ماهون تلاش برای ترور پادشاه ادوارد هشتم به عنوان او سوار اسب خود را در نزدیکی کاخ باکینگهام. فقط به عنوان او در نظر گرفتن هدف با یک تیر یک زن در میان جمعیت بازوی خود را گرفت و یک پلیس پانچ او باعث سلاح به پرواز به جاده و اعتصاب پادشاه کوه.

در Bailey محاکمه مک ماهون اصرار داشت که یک قدرت خارجی پرداخت کرده بود او را به کشتن پادشاه و که او تا به حال به عمد bungled ترور. به تصویر کشیده شده به عنوان یک fantasist او محکوم شد در کمتر جرم از “غیرقانونی در اختیار داشتن اسلحه گرم و مهمات را به مخاطره می اندازد زندگی” و زندانی برای 12 ماه.

در حال حاضر ادعا می کند از یک پوشش را در بالاترین سطح پدید آمده پس از کشف از این می شود assassin’s خاطرات که او در آن جزئیات طرح خود را پس از آن بازداشت و محاکمه.

قبلا منتشر نشده حساب کشف شد توسط مورخ اسکندر Larman گفت که نگهبان که خود ادعا می کند “مواد منفجره” به دلیل حیاتی جزئیات مطابقت با کسانی که در محرمانه MI5 اسناد و مدارک از جمله یادداشت ها جلسات خود را با او.

در حساب با عنوان “او من پادشاه” مک ماهون اظهار داشت که او استخدام ایتالیایی سفارت در لندن برای ترور شاه و تلاش خود را برای هشدار دادن به MI5 و حتی پس از آن دبیر خانه نادیده گرفته شد.

Larman گفت: “مک ماهون حساب تأیید میکند مقدار زیادی از قبلا محرمانه و مهر و موم شده MI5 اسناد در آرشیو ملی که نشان می دهد که مک ماهون نیز پرداخت MI5 خبرچین بود که عبور از آنها اطلاعات در مورد فعالیت سفارت ایتالیا در پوشش خود را به عنوان دو عامل.

“مک ماهون مطلع MI5 که وجود دارد خواهد بود و سعی بر ادوارد زندگی در تابستان 1936 اما آنها نادیده گرفته و اطلاعات خود را رد و او را به عنوان غیر قابل اعتماد است. هنگامی که این در واقع صورت گرفت در 16 جولای آن بسیار شرم آور برای کشور و پوشش صورت گرفت.”

سوال MI5 قضاوت در استخدام سنگین نوشیدن Walter Mitty-نوع شخصیت به عنوان یک خبرچین او در توصیف این خاطرات به عنوان حدود 40 صفحه با “پارس دیوانه” معابر: “اما در حالی که آن را آسان برای نوشته اند او را به عنوان یک fantasist وجود دارد محرمانه یادداشت در تمام این جلسات که MI5 تا به حال با او.” یکی از محرمانه MI5 دارای سند ثبتی است که برخی از اطلاعات بود “بدون شک دقیق”.

Larman گفت که به دلیل ترور شد تا رسوا “بهترین چیزی که ایجاد می تواند انجام دهد این بود که اساسا خنثی او را به عنوان یک توجه سالک”. وی افزود: “استدلال او در خاطرات خود است که او بود که به استخدام سفارت ایتالیا برای انجام ظالمانه چیزهایی که او تغذیه تمام اطلاعات را به MI5.”

مک ماهون یک سطح پایین متقلب و تفنگ دونده كند و هنگامی که او آمد به ایتالیایی ها’ توجه است. آنها به او پیشنهاد پول نقد برای کسب اطلاعات در مورد تسلیحات. خاطرات خود را ثبت پرداخت به عنوان یک MI5 خبرچین: “من به عمل ببعد تحت هدایت و نظارت بر اطلاعات نظامی بخش است.” آمار رسمی نشان می دهد که او در ملاقات با سرویس های اطلاعاتی اغلب در اواخر سال 1935 و در اوایل سال 1936.

Larman کشف خاطرات در تحقیق خود آینده کتاب ادوارد هشتم و کناره گیری یک بحران قانون اساسی موجب شده توسط تمایل خود را برای ازدواج با زن مطلقه آمریکایی والیس سیمپسون.

او تصادفا در سراسر آن را در میان مقالات والتر Monckton که قرار Balliol کالج آکسفورد: “Monckton ادوارد مشاور. او نه تنها عمل برای او در طول کناره گیری اما او باقی ماند پس از آن. احتمالا این سند به ادوارد و والیس در اختیار داشتن برخی از زمان پس از کناره گیری. آن شد و سپس فرستاده شده به Monckton و باقی مانده در بایگانی.”

کشف خواهد شد از ویژگی های در Larman کتاب تاج در بحران: شمارش معکوس برای کناره گیری منتشر می شود توسط Weidenfeld و Nicolson در 9 جولای.

او می نویسد: “پذیرفته نسخه از این وقایع به تصویر کشیده شده توسط مورخان و توسط ادوارد خودش را در خاطرات خود است که مک ماهون اشتباه بود, توجه سالک که هرگز تا به حال هیچ قصد جدی برای انجام هر گونه آسیب به پادشاه … اخیرا محرمانه MI5 فایل ها می گویند هیچ چیز فوق العاده ای است سرگذشتی سند … ارائه یک غریبه و پیچیده تر روایت است.

“این کاملا ممکن است که MI5 آگاه بودند از مک ماهون را برنامه ریزی تلاش و خوشحال بودند به او اجازه ترور ادوارد در نتیجه از بین بردن بین المللی شرم آور پادشاه با اعتقاد نازی همدردی از تاج و تخت است. و یا به سادگی که آنها خجالت خود را از استکبار و بی کفایتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im