Brian Howe, هارد راک, خواننده که خوی بد, شرکت, درگذشت 66برایان هاو خواننده که خوی انگلیسی rock supergroup Bad Company برای هشت سال درگذشت در سن 66. او تا به حال یک حمله قلبی در خانه فلوریدا.

هاو مدیر پل Easton گفت: “آن است که با عمیق و عمیق غم و اندوه است که ما اعلام نابهنگام عبور از یک پدر با محبت دوست و آیکون موسیقی.”

بد شرکت در اصل تشکیل شده در سال 1973 توسط خواننده رایگان Paul Rodgers و مات به Hoople گیتاریست میک Ralphs. پس از راجرز چپ به شکل دیگری supergroup با جیمی صفحه, شرکت, بد, استخدام شرکت هاو در سال 1986 و او رفت و به انجام چهار بعدی آلبوم.

گروه در جزر کم وقتی هاو پیوست, پس افتاده از اوج خود 70s محبوبیت با پلاتین-فروش آلبوم مانند خود را با عنوان اولین مستقیم تیرانداز و اجرا با بسته. اما پس از کمک به هدایت آنها را به دور از poppier صدای تلپ افتادن آلبوم شهرت و ثروت او بازگشت آنها را به موفقیت با سال 1990 آب مقدس دیگر, پلاتین-فروشنده در ایالات متحده است.

او گفت: در یک ماه دسامبر 2019 مصاحبه: “من از نوع مهر پای من کمی و گفت:” این یک گروه راک اند رول! ما نیاز به تشدید چیز کمی است. این یک گیتار باند, شما می دانید! این یک بلوزی گیتار گروه ما نیاز به بازگشت در آن است.’ و با شوق و مقاومت آنها در نهایت تحت فشار قرار دادند به آن من حدس می زنم.”

او در سمت چپ بد شرکت در سال 1994 بعد از شکایت: “گروه بسیار بسیار درهم و برهم زندگی می کنند. من کاملا به سادگی همراه با [ترانه سرا-تولید-گیتاریست] تری توماس خسته شدم از انجام تمام کار.”
Brian Howe performing in Florida in 2014.

هاو متولد شد و در سال 1953 در پورتسموث و در ابتدا با انجام heavy metal band روح سفید. او را استخدام کرد تا برای انجام آواز با ما گیتاریست Ted Nugent, تور با او و آواز خود را در سال 1984 آلبوم مایه. پس خود را پس از آن طلسم با شرکت بد او منتشر شد سه آلبوم, و به طور خلاصه با همکاری Megadeth.

او دچار زودتر حمله قلبی در ماه سپتامبر سال 2017, بعد گفت: “این یک بد ظاهرا – من به یاد داشته باشید هر چیزی در مورد آن. من در حال رانندگی بود. و من در ماشین من در علامت توقف و ناخودآگاه … من آن را در زمان زمان طولانی برای بهبود است.”

او ادامه داد: تور تا نزدیک به پایان زندگی خود را با خرما در سراسر ایالات متحده در سراسر 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de