Brexit روز اول: جانسون می رود برای شکست با تندرو معامله تجارتزودتر به حال اتحادیه جک کاهش داد در بروکسل و استراسبورگ پس از 47 سال از شکنجه های انگلیسی, عضویت از بوریس جانسون در حال آماده سازی برای راه اندازی انگلستان را به یکی دیگر از نبرد غیر قابل انعطاف با باقی مانده 27 کشور اتحادیه اروپا است.

صبح روز بعد از او در نهایت به هدف خود دست از حذف انگلستان از اروپا, باشگاه, خیابان داونینگ منتشر شد, عکس از نخست وزیر پیروزمندانه قابل توجه گونگ در سکته مغزی از 11 شب (نیمه شب بروکسل زمان) به این کشور در زمان آن را ترک کنند. متن از یک سخنرانی کوتاه او ساخته شده به عنوان ساعت زده 11 نیز منتشر شد.

“من می خواهم از همه شما به یاد داشته باشید شما در اینجا امشب بعد از 11 شب در خیابان داونینگ زمانی که ما مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود” جانسون گفت: جمع مشاوران و کارمندان دولت و Brexit حامیان در داخل هیچ 10.

“این یک لحظه فوق العاده در زندگی کشور ما است. بسیار کمی وجود دارد لحظات است که می تواند به نام یک تاریخی نقطه عطف و این آن است. این است که پایان یا آغاز پایان آن را آغاز آغاز,” او گفت: خود را تشویق مهمانان. “ما در زمان به عقب کنترل امشب ما آن را انجام داد. این یک نقطه عطف در زندگی ملت ما است.”

به عنوان او ضربه ناقوس با خوشحالی او فقط خم عضلات خود را برای مبارزه با انگلستان در حال حاضر سابق و همکاران.

وجود دارد در حال حاضر آغاز می شود 11 ماه دوره گذار طی آن نخست وزیر و دولت او را در این کار بسیار دشوار تامین آینده تجارت و امنیت رابطه با اتحادیه اروپا. اگر هیچ معامله ای تا 31 دسامبر انگلستان را یک صخره لبه تبار به اقتصادی ناشناخته است.

قبل از فاز دو روند 10 بیرون رفت از راه خود را دیروز به روشن است که جانسون – جسارت در دست داشتن Brexit که در آن ترزا ممکن است شکست خورده بود – را نه یک اینچ زمانی که مبارزه با رزومه.

نخست وزیر را در یک سخنرانی در روز دوشنبه گفت: بریتانیا خواهد بود و به دنبال ایجاد یک تندرو ایران در کمتر از یک سال است که “حداقل به عنوان بلند پروازانه” همانطور که زده کانادا با اتحادیه اروپا در سال 2017, بعد از هفت سال بسیار دشوار مذاکرات است. و او را بدون امتیاز به سهولت توافق ،

اتحادیه اروپا روشن ساخت پایین آن خطوط. این اصرار دارد که باید قبول تراز با قوانین آن بر حقوق کارگران, محیط زیست و کمک های دولت به عنوان قیمت برای یک معامله (ترس که در غیر این صورت انگلستان را سرقت یک مزیت رقابتی). اما جانسون می گویند که دولت او را چنین امتیازات تحت هیچ شرایطی. وجود خواهد داشت هیچ تراز ندارند.

اتحادیه اروپا نیز اصرار دارد که اعضای آن باید اجازه دسترسی به انگلستان ماهیگیری آب قبل از هر گونه معامله تجارت می توان رسید که آن را می خواهد در آینده نقش دادگاه عدالت اروپا در هر گونه اختلاف با بریتانیا است. دوباره جانسون مقاومت خواهد کرد.

خیابان داونینگ نیز چیزی به دست کشیدن پایین گزارش می دهد که انگلستان در حال آماده شدن برای اعمال کامل آداب و رسوم و مرز چک در تمام کالاهای اروپایی از ورود انگلیس به تلاش برای افزایش فشار بر روی بلوک به راه در مذاکرات, که با توجه به شروع ماه آینده.

آدم مارشال, مدیر کل اتاق بازرگانی هشدار داد که انگلستان شرکت خواهد پرداخت قیمت سنگین برای تاخیر ناشی از چنین چک. “هر دو واردکنندگان و صادرکنندگان نیاز دولت بریتانیا را به گام های عملی برای اطمینان از جریان کالا از طریق بنادر ما از دسامبر 31,” او گفت:. “هزینه های اضافه با هر اضافی روش یا تاخیر – و هر پوند صرف جدید انطباق اقدامات خواهد بود یک پوند کمتر برای آموزش تجهیزات و یا تامین امنیت مشتریان جدید است.”

یک منبع دولتی گفت: شب گذشته: “وجود دارد تنها دو احتمال زیاد نتایج در مذاکرات یک معامله تجاری مانند کانادا و یا شل تر تنظیم مانند استرالیا – و ما خوشحال به دنبال هر دو.”

اتحادیه اروپا منابع در پاسخ گفت که اگر دولت بریتانیا به دنبال یک مدل استرالیایی معامله مربوط به تعرفه در برخی از محصولات آن خواهد بود “غیر ممکن است” برای رسیدن به یک توافق تا پایان سال 2020 است.

“با توجه به 10 هیچ جدول زمانی از 11 ماه – در عمل تنها هشت [برای معامله به تصویب رساند] برای مذاکرات تنها نتایج ممکن است تا پایان سال به صفر تعرفه صفر-سهمیه توافقنامه تجارت آزاد و یا هیچ معامله و سازمان تجارت جهانی از نظر” این منبع گفت. “آن را جدی نشان می دهد که یک خط به خط تعرفه مذاکره را می توانید در این بازه زمانی. این امر می تواند مادی و سیاسی غیر ممکن است.”

شب گذشته Keir Starmer سایه Brexit وزیر و علاقه به موفقیت جرمی Corbyn به عنوان کار رهبر گفت: نوع Brexit جانسون بود به دنبال خواهد صدمه به کشور و اقتصاد آن است.

Starmer گفت: “جانسون یا نمی فهمید و یا نمی مراقبت در مورد آسیب Brexit مقابله او پیشنهاد را به این کشور است.

“این امر به تضعیف حقوق کارگران مصرف کننده و استانداردهای زیست محیطی و منجر به کاهش موانع تجاری با اتحادیه اروپا. با انتخاب به دنبال یک سخت Brexit او نیز اطمینان حاصل شود که ایرلند شمالی اقتصاد بیشتر می شود جدا از بقیه از انگلستان است.”

Dacian Ciolos سابق نخست وزیر رومانی که منجر امانوئل پاکسازی را تجدید گروه در پارلمان اروپا گفت که مبارزه با تروریسم در اروپا آورده بود رابطه بین بریتانیا و اتحادیه اروپا به “پایین لحظه ای”.

“من مطمئن هستم که هر دو اتحادیه اروپا و انگلستان پیدا کردن بهترین توافق برای همکاری در آینده,” او گفت:. “در هر رابطه این توافق باید متعادل و درب باید باز در هر دو طرف. به حدی که اتحادیه اروپا می تواند باز و سازش خواهد شد بستگی دارد به شدت در حدی که دولت بریتانیا خواهد بود مایل به همکاری. اما بدیهی است که یک معامله هرگز نمی تواند به عنوان خوب به عنوان عضویت در اتحادیه اروپا.”مبارزه با تروریسم در اروپا انجام شود ممکن است در یک مورد بلکه در بسیاری دیگر آن را به یک راه طولانی برای رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im