Brexit: بریتانیا و اتحادیه اروپا ‘خواهد rip یکدیگر جدا’ در ایرانبریتانیا و اتحادیه اروپا در حال رفتن به پاره کردن یکدیگر از هم جدا در مذاکرات بیش از یک آینده تجارت ایران با وزیر خارجه فرانسه, Jean-Yves Le Drian پیش بینی کرده است در حالی که همچنین نگه داشتن امید که انگلستان دفاع همکاری با اروپا ادامه خواهد داد.

در سخنرانی خود در مونیخ, امنیتی, انجمن, او اضافه کرد: این امر می تواند دشوار برای بریتانیا به هدف آن رسیدن به یک تفاهم تا پایان سال با توجه به تفاوت های بین دو طرف است.

Le Drian گفت: “من فکر می کنم در مسائل تجاری و ساز برای آینده روابط است که ما در حال رفتن به شروع به در, ما در حال رفتن به تبدیل هر یک از یکدیگر جدا است.”

او افزود که بر روی میز خود در دفتر کار او تا به حال فایل های حجیم نشان دادن مسائل از مشاجره بین انگلستان و فرانسه از جمله بیش از حقوق ماهیگیری. او گفت: این طبیعی بود در مذاکرات برای هر دو طرف برای حفاظت از منافع خود.

بریتانیا به چپ اتحادیه اروپا دو هفته پیش اما هنوز معاملات به عنوان یک عضو کامل در طول یک سال دوره گذار است.

باقی مانده 27 کشور اتحادیه اروپا در حال آماده کردن دستور کار برای مذاکرات در آینده ارتباط و فرانسه مصمم به آوردن بیشتر در مورد اتحادیه اروپا, ادغام, است به احتمال زیاد منجر خواستار موضع سخت در مسائلی مانند خدمات مالی و ماهیگیری.

فرانسه و چند کشور دیگر می خواهید می شود قادر به نگه داشتن ماهیگیری در آبهای لندن می خواهد استقلال کامل و دسترسی محدود برای ماهیگیران.

“اجازه دهید ما امیدواریم که که آن را انجام شده است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و حتی اگر وجود دارد بسیاری از افراد است و ما باید امتیاز قابل توجهی به مدیریت” گفت: Le Drian. “من یک در خاص (…) است که سوال از ماهی”.

Le Drian است رییس جمهور سابق بریتنی منطقه بسیار مهم ماهیگیری در منطقه در فرانسه. نزدیک به 30 درصد از گردش مالی از ماهیگیران متکی بر دسترسی به آب.

Margrethe بازرگانی اتحادیه اروپا معاون رئیس جمهور همچنین با تمجید از اتحادیه اروپا برای امتناع از تقسیم در دور اول Brexit مذاکرات گفت: “این تا به حال نشده است با توجه به عدم وسوسه”. او گفت: مطلق شفافیت در مورد کمیسیون اهداف مهم بوده است برای حفظ آن وحدت و گفت: همان اتفاق می افتد در دور دوم مذاکرات.

Le Drian اظهارات ساخته شد در این زمینه تجدید نظر خود را به عنوان یک سابق وزیر دفاع ادامه داد: انگلیسی ها همکاری های امنیتی و دفاعی مسائل با اروپا پس از Brexit.

در نشانه ای فرانسه مشتاق است برای جلوگیری از پارگی او گفت: فرانسه و انگلستان خواهد بود جلسه به زودی در Lancaster House, چارچوب, انگلیسی-فرانسه دفاع فرمت برای اولین بار مهر و موم شده در سال 2010 توسط دیوید کامرون و نیکولا سارکوزی.

آقا علامت Sedwill انگلستان مشاور امنیت ملی و تنها انگلیسی سخنران در این کنفرانس پیش بینی بریتانیا ادامه خواهد داد به همکاری در دفاع. فشرده اینکه انگلستان و فرانسه و آلمان پیشنهاد برای اروپا و شورای امنیت که در آن انگلستان شرکت Sedwill گفت: ساختار نهادی بود که کمتر از اهمیت این ماده از دفاع همکاری است.

در اوایل اولیه هشدارهای دشوار مذاکرات اتحادیه اروپا و رئیس مذاکره میشل Barnier گفت: لندن به بچه خود را در مورد اتحادیه اروپا دسترسی برای آن ارزش بخش خدمات مالی.

Barnier بصورتی پایدار و محکم رد یک پیشنهاد است که در شهر لندن شرکت می تواند با توجه به گسترده دسترسی دائمی به بازار اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im