Breonna تیلور خانواده ادعا می کند او زنده بود بعد از عکسبرداری اما با توجه به بدون کمک

LOUISVILLE, Ky. — تا شش دقیقه پس از او به ضرب گلوله افسران پلیس در طول یک دارو raid Breonna تیلور اورژانس تکنسین lay dying در آپارتمان او اما بدون دریافت کمک های پزشکی خانواده او ادعا می کند در یک دادگاه جدید تشکیل پرونده.

در این سند همچنین معتقد است که بعد از نیمه شب حمله در مارس 13 انگیزه بود توسط شهردار تمایل به حذف یک بلوک در یکی از لویی ترین رنگ باخته محله برای توسعه مجدد. دادگاه مقاله اصلاح زودتر طرح دعوی در دادگاه در برابر سه افسر پلیس که با شلیک به خانم تیلور آپارتمان در حالی که اجرای یک حکم جستجو به دنبال شواهد و مدارک علیه یک دوست پسر سابق که محکوم فروشنده مواد مخدر.

مقامات شهرستان به نام ادعا “ناخالص mischaracterization” در حالی که پزشکی قانونی که انجام کالبد شکافی گفت: زن جوان آسیب شده اند کشنده حتی با مداخله. “حتی اگر آن را به حال اتفاق افتاده در خارج از یک ER ما نمی توانست او را نجات داد گفت:” پزشکی قانونی دکتر باربارا Weakley-جونز.

31-صفحه شکایت یکشنبه جدید روایت از حوادث منجر به حمله که آن را به عنوان توصیف “گستاخ” و “بی پروا” و تلاش برای پر کردن در جزئیات چگونه 26 ساله سیاه زن که در افسران.

در این قسمت مجموعه ای خاموش خشم عمومی و منجر به هفته از گاهی خشونت در این شهر کنتاکی, بزرگترین, که در آن بسیاری از کسب و کار در حال سوار کردن و دیگران نمایش پوستر از خانم تیلور در حال حاضر در همه جا شبح خواستار عدالت است. قتل او باعث شلیک یکی از ماموران و موجب تحقیقات محلی و مقامات دولتی و همچنین توسط F. B. I. آن نیز ناشی از این شهر به ممنوعیت اصطلاح بدون دست کشیدن حکم اجازه می دهد که پلیس به زور وارد خانه های مردم را بدون هشدار.

خانم تیلور درگذشت, پس از لویی افسر پلیس اجرای چنین حکم استفاده کوب برای ورود به آپارتمان او.

در خانم تیلور را مورد پلیس هم برای اولین بار دست کشیدن یکی از چند حقایق است که هر دو خانواده و مسئولان توافق — اما آنچه باقی می ماند در اختلاف است که آیا این افسران همچنین شناسایی خود را. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که آنها نمی, بنابراین خانم تیلور همراه کنت واکر وحشت از ناشناخته مزاحمان خود را برداشت تفنگ و گلوله در آنها قابل توجه یک افسر در پا.

آنها در پاسخ با تورنت تیراندازی که پاره پاره از طریق خانم تیلور بدن دیوارهای آپارتمان و به همسایه واحد. مرگ او گواهی نوشته شده توسط نیویورک تایمز نشان داد او زده شده بود با پنج گلوله.

“در شش دقیقه است که سپری شده از زمان Breonna به ضرب گلوله کشته شد به او فوت کرد ما هیچ شواهد نشان می دهد که هر افسر ساخته شده ورود در تلاش برای بررسی و کمک به او” سام Aguiar, خانواده وکیل در مصاحبه ای گفت:. “او رنج می برد.”

مقامات دولتی رد این ادعا گفت: پلیس به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند به عقب نشینی تمایل به کشته شدن این افسر جان Mattingly و سپس فراخوانی برای آقای واکر به بیرون می آیند. تنها پس از او دستبند می تواند آنها را به عقب در, مقامات گفت.

تیراندازی قرار گرفته بود در تاریکی نزدیک و مقامات می گویند که آنها نمی دانم در ابتدا که خانم تیلور مجروح شد.

“چرا آنها به او کمک کند ؟ آنها فقط شات. چرا عجله در دریافت و شخص دیگری شات گفت:” تام شراب, Jefferson County مشترک المنافع وکیل.

تیراندازی شروع شد و در 12:42 صبح با توجه به چند 911 تماس با همسایگان. گواهی فوت لیست خانم تیلور زمان مرگ به عنوان “حدود 12:48.”

با توجه به ورود به سیستم دقیق نگه داشته توسط پرسنل اورژانس مجروح افسر لود شد به یک آمبولانس در سمت چپ و ملک در 12:53 صبح و آقای واکر خارج شد آپارتمان را با دست خود تا یک دقیقه بعد. است که در اولین لحظه ای گفته است که امدادگران می تواند وارد آپارتمان شد.

اعتبار…Bryan Woolston/ایسنا

دکتر Weakley-جونز, پزشکی قانونی گفت: ثبت زمان مرگ شد “برآورد” و حتی “یک تلنگر سکه.” و آسیب به ارگان های حیاتی آنقدر شدید او گفت که خانم تیلور تا به حال کمی به هیچ شانس زنده ماندن و به احتمال زیاد به مرگ در “کمتر از یک دقیقه.” وقتی پرسیده شد که چرا از مرگ اشاره شد شش دقیقه پس از شروع تیراندازی به جای او گفت که او معاون که پر کردن گواهی فوت بود نه آموزش دیده در خواندن گزارش کالبد شکافی. دفتر او کاهش یافته است به گزارش ،

در شکایت و متعاقب آن مصاحبه آقای Aguiar, وکیل گذاشته یک سری از اتهام نقض حقوق بشر که او گفت: رسوب زن جوان مرگ است. پلیس طرح دعوی در دادگاه ادعا متکی بیات هوش. جستجو حکم برای خانم تیلور خانه گفت: مواد مخدر, فروشنده, Raul Glover بود از دیدن او و ذکر او آپارتمان خود را به عنوان آدرس خانه اما است که بر اساس نظارت از ژانویه و کامپیوتر اطلاعات پایگاه داده از فوریه.

مواد مخدر واحد اجرای حکم جستجو نیز اشتباه خود طفره رفتن شارژر پارک شده در خارج از آپارتمان خود در زمان حمله که از یک فروشنده مواد مخدر بودند شکار بود که همان ساخت و مدل با توجه به شکایت.

و وکیل گفت: وجود موارد متعددی از نقض از تاسیس پروتکل های پلیس از جمله این که هیچ آمبولانس بود در سایت در حالت آماده به کار در زمان حمله.

لویی مترو اداره پلیس تایید کرد که ماموران به طور معمول درخواست آمبولانس قبل از اجرای بدون دست کشیدن و دیگر در معرض خطر حکم. “عمل مشترک” گفت: Jessie Halladay سخنگوی که اضافه شده است که او نمی تواند اظهار نظر در مورد جزئیات این پرونده به دلیل حال بررسی است.

اورژانس ورود به سیستم نشان می دهد که یک آمبولانس فرستاده شد به خانم تیلور را در صفحه اصلی در 11:12 p. m. در مارس 12. اما به دلایلی که مشخص نیست در سمت چپ آن در 11:39 p. m. در این شکایت می گوید. در 12:44 بعد از از کار اخراج شدند عکس, ورود به سیستم به روز شد با زیر نماد: “PD نیاز اورژانس در حال حاضر.”

و مقامات می گویند که آنها حتی نمی دانند که خانم تیلور زخمی شد تا بعد. سیاهههای مربوط به گوشی نشان می دهد که آقای واکر به نام 911 در 12:47 صبح

“است که او هوشیار و قادر به صحبت کردن با شما ؟” اپراتور از او پرسید. “هیچ” او پاسخ داد و سپس او فریاد: “اوه خدای من. اوه خدای من.”

آن است که روشن نیست که زخم گلوله بودند کشنده است.

“ما باید نگرانی در مورد که در آن پنج گلوله از آمد که از کار اخراج شده و در جایی که منشأ آنها گفت:” آقای Aguiar, وکیل خانواده. “ما دلیلی برای باور کردن که حداقل یکی از عکس های که زده او را از در آمد خود را در خارج از خانه.”

این است که در آن افسر برت Hankinson تنها یکی از سه افسران به فسخ بوده است و ایستاده است. خود را فسخ نامه ای از وزارت رئیس گفت: “نمایش داده شدید بی تفاوتی به زندگی انسان” با “روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه” شلیک 10 عکس از خیابان به یک پاسیو درب و پنجره با مشاهده مسدود.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که پلیس هدفمند آقای گلاور به دلیل فشار سیاسی از دفتر شهردار که تا به حال راه اندازی یک دلار چند پروژه توسعه مجدد.

آقای Glover که اتهام فعالیت وادار جستجو حکم برای خانم تیلور را در صفحه اصلی و چهار محل دیگر که شب بود مشکوک از اشغال و با استفاده از یک ردیف از خانه های رها شده در جای دیگر در این شهر به ذخیره کردن و فروش مواد مخدر با صدا غذا خوردن در مرکز یک منطقه که در حال پاک کردن برای بازسازی با توجه به شکایت.

“مردم نیاز به برداشته شود و خانه نیاز به خالی به طوری که یک دلار legacy-ایجاد و توسعه املاک و مستغلات می تواند حرکت رو به جلو” دادگاه پرونده گفت.

مقامات شهرستان را رد کرد که ادعای. “ظالمانه اتهامات بدون پایه و گفت:” ژان پورتر سخنگوی شهردار گرگ فیشر.

این مقامات با اشاره به این که این پروژه آغاز شد که شش سال پیش بود و هیچ راز و تامین شد با کمک سه فدرال کمک های مالی بیش از 30 میلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im