Breonna تیلور کشتار: تماس برای عدالت تشدید پس از ماه از سرخوردگیMسنگ معدن از چهار ماه پس از 26 سال سیاه, ER tech Breonna تیلور در داغستان خانه او توسط پلیس در وسط-of-the-night raid امیره برایانت خوردند یک زن و شوهر از قطعات پنیر پیچیده در prosciutto و تا به حال هیچ ایده که او وعده غذایی بعدی خواهد آمد.

همراه با سه نفر دیگر برایانت منزوی خودش در لوییویل Airbnb اجاره در روز دوشنبه برای انجام یک پایان اعتصاب غذا در اعتراض به مورد تیلور مرگ و تماس برای سه افسران درگیر در قتل او به اخراج و محروم از حقوق بازنشستگی خود را.

“ما باید ایمان به نگه داشتن در انجام این کار گفت:” برایانت 27. “ما می دانیم که در پایان ما در حال رفتن به دریافت نتیجه است که ما می خواهیم. و این چیزی است که ما را می راند و انگیزه ما را به نگه داشتن فشار دادن و هل دادن و اعمال فشار بیشتر.”

در سراسر امریکا قتل غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار رانده اند نژادی عدالت تظاهرات از آنجا که ممکن است. اما در میان قتل هایی که موجب اعتراضات تیلور به تنهایی می ایستد به عنوان یکی که در آن اتهامات واصل شده اند.

در مینیاپولیس پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه از کار اخراج شد, بازداشت و شارژ – همراه با افسران که او را متوقف کند. در گرجستان پدر و پسر که مواجه ضرب گلوله کشته و Ahmaud Arbery – یک مرد سیاه و سفید بود که آهسته دویدن – دستگیر شدند و به اتهام. در آتلانتا پلیس که به ضرب گلوله کشته و Rayshard بروکس – یک مرد سیاه پوست که در ماشین خود را در یک وندی درایو از طریق قبل از اینکه پلیس نشان داد و مواجه او از کار اخراج شد و به اتهام قتل.

اما در لوئیزویل عدالت بوده است گریزان.

سه افسران که پلیس می گویند ترخيص سلاح های خود را در این حادثه که به کشته شدن تیلور رایگان باقی می ماند و نه متهم شده است با هر گونه جرایم است. دو هنوز شغل خود را.

لویی جایگزین آن رئیس پلیس و پلیس وعده داده شده اصلاحات است. یکی از ماموران درگیر برت Hankison کار اخراج شد در ماه گذشته با رئیس پلیس نوشتن است که رفتار خود را نشان داد “افراطی بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان”. این شهر به تصویب رسید Breonna قانون ممنوعیت “بدون دست کشیدن از” حملات بود که به کشته شدن تیلور.

اما هنوز هم وجود دارد هیچ هزینه. بنابراین نگه داشتن معترضان راهپیمایی را از طریق خیابان فریاد “می گویند نام او!” هر شب در حالی که بازیکنان NBA در پاسخ به کنفرانس مطبوعاتی به سوالات خواستار عدالت برای تیلور.

دولت و مسئولان شهرستان خواسته اند برای صبر و شکیبایی به عنوان تحقیقات تیلور مرگ ادامه خواهد داد اما بسیاری از مردم خسته و نا امید.

“در اینجا چیزی است: برای مردم سیاه در امریکا همیشه منتظر عدالت است. همیشه صبر کنید. و چقدر دیگر باید صبر کنیم ؟ ” هانا دریک لویی شاعر و فعال درگیر در تظاهرات.

Jecorey آرتور که در 28 جوانترین فرد انتخاب شود به این شهر مترو شورا و نشستن در بدن شروع در ماه ژانویه گفت: لویی هنوز “خیلی زیاد” توسط “مزرعه داران و کشت و زرع سلسله” است و unsurprised توسط عمل کند در تیلور مورد.

“من تعجب نیست Breonna تیلور گرفته بیش از چهار ماه باید به عدالت به ارمغان آورد چرا که ما گرفته ایم بیش از چهار صد سال می شود به عدالت به ارمغان آورد که مردم سیاه و سفید,” او گفت:. “من شگفت زده نیستم با هیچ چیزی بیشتر. من در واقع شگفت زده چگونه تعجب افراد دیگر در مورد این فرایند و در مورد این عدم عدالت است.”

بخشی از تاخیر در عمل می تواند در چگونه دولت قانون و قرارداد بین لویی و اتحادیه پلیس آن را بسیار دشوار است به آتش یک افسر بدون تحقیق کامل و شواهد روشن.
A protester is arrested on 15 July after sitting in the front yard of the home of the Kentucky attorney general, Daniel Cameron, in Louisville, Kentucky, chanting Breonna Taylor’s name as well as calling for justice.

این وضعیت بیشتر پیچیده توسط فقدان شواهد تصویری: در حالی که فیلم از قتل فلوید بروکس و Arbery دستگیر شد یا در پلیس دوربین های تلفن های همراه و یا هر دو از افسران که در انجام حمله تیلور خانه در 13 مارس بودند نیازی به پوشیدن دوربین بدن.

این تحقیقات به تیلور مرگ در ابتدا به کار گرفته شده توسط لویی مترو پلیس بخش عمومی یکپارچگی واحد. همانطور که تیلور به دست آورد ملی توجه اف بی آی اعلام کرد که این امر نیز انجام تحقیقات و دولت گفت: دادستانی کل را بررسی یافته های تحقیقات پلیس است. شده است وجود دارد هیچ نشانه ای وقتی که یک تصمیم خواهد بود ساخته شده در پرونده اتهامات عنوان شده علیه.

سام Aguiar یک وکیل برای تیلور خانواده گفت: در حالی که او از چگونگی طولانی همه چیز را گرفته دخالت بازرسان فدرال به او امیدواریم.

اگر “کافی” اتهامات نه ثبت و بررسی می کند نگاه کامل “ما در حال رفتن به, خشمگین,” او گفت:. “اما اگر آن را طول می کشد کمی زمان و ما یک تحقیق کامل و آن را در برگیرندۀ این افسران به علاوه هر کس دیگری که مسئول بد حکم برای هر گونه انسداد دادگستری و سپس به من آن را به ارزش آن است.”

حوادث پس از اعتراضات آغاز شد و در اواخر ماه مه تنها مرکب تروما در شهر تعمیق زخم ها و بی اعتمادی.

در زمان پاسخ پلیس بوده و آمرانه با پلیس using teargas در آنچه به نظر می رسد جمعیت های مسالمت آمیز و دستگیری صدها نفر از معترضان پس از اواخر ماه مه از جمله برایانت گرسنگی مهاجم. یک کباب پز ایستاده صاحب دیوید McAtee هدف گلوله قرار گرفت و کشته بعد از پلیس و گارد ملی و نیروهای متفرق کردن جمعیت نقض مقررات منع رفت و آمد به دور از منطقه از معترضان آتش گشودند. با وجود اینکه نیاز به پوشیدن دوربین های بدن وجود ندارد و بدن-دوربین فیلم از افسران اخراج سلاح های خود را.

اخیرا یک زن 27 ساله عکاس تایلر Gerth هدف گلوله قرار گرفت و کشته در 25 ژوئن در میدان که در آن معترضان را جمع آوری کرده اند توسط یک مرد توضیح داده شده توسط خانواده و آشنایان به عنوان بی خانمان و بیمار روانی که از آنها خواسته شده بود به ترک اعتراض منطقه است.
A cousin of Breonna Taylor marches during a National Mother’s March in St Paul, Minnesota, on 12 July.

در حال حاضر وجود دارد خواستار لویی شهردار گرگ فیشر به استعفا در میان خشم بیش از این شهر در واکنش به معترضان شکست به آتش افسران پلیس و یک احساس است که آن را در زمان Breonna تیلور تبدیل شدن به یک نام خانگی به این شهرستان شروع به گرفتن همه چیز جدی است.

در یک سخنرانی در پنجشنبه فیشر گفت که او “فوق العاده نا امید با سرعت آهسته از عدالت در Breonna است”. او همچنین اعلام کرد که در آینده افسر-درگیر تیراندازی در شهرستان ایالت کنتاکی پلیس خواهد بود وظیفه با بررسی به جای LMPD بررسی خود را.

“چرا آن را اثرگذارندهها به راه انداختن یک کمپین رسانه های اجتماعی برای شهردار به گام ؟” گفت: دریک. “این مسخره است. که نباید در این مورد. شما رهبر. ماهی از سر rots. و به عنوان رهبر شما منجر نمی شود این شهر شما شکست خورده این شهر است.”

برای کسانی که اعتراض, همه چیز در لوییویل مجبور به تغییر و عدالت به خدمت گرفته شود.

“وجود دارد هیچ بازگشت به حالت عادی چون مردم سیاه و سفید شناخته شده هرگز عادی در لوئیزویل” گفت: دریک.

پرسید: چه اتفاقی می افتد اگر هیچ هزینه ثبت آرتور مشترک آفریقایی ضرب المثل: “کودک که در آغوش روستا را سوزاند و آن را به احساس گرمی است. شما می توانید که در تعدادی از راه های اما آن چه اتفاق خواهد افتاد اگر عدالت اتفاق نمی افتد در این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net