رییس جمهوری برزیل Bolsonaro باید به شدت تغییر دوره’ در Covid-19 می گوید: لانستبزرگترین تهدید برای برزیل توانایی برای موفقیت در مبارزه با گسترش coronavirus و مقابله آشکار بحران بهداشت عمومی کشور است که رئیس جمهور Jair Bolsonaro با توجه به انگلیسی, مجله پزشکی لانست.

در سرمقاله این لانست گفت: بی توجهی و نقض از مستند اقدامات بود کاشت سردرگمی در سراسر برزیل که گزارش تعداد رکورد Covid-19 مرگ و میر در روز جمعه و سریع در حال ظهور به عنوان یکی از جهان coronavirus نقاط داغ.

برزیل وزارت بهداشت در روز جمعه ثبت نام 10,222 جدید تایید موارد coronavirus و 751 مرگ و میر ناشی از ضرب و شتم رکورد قبلی از 615. آورده است که تعداد موارد تایید شده در برزیل به 145,328 و مرگ و میر به 9,897 ترین شیوع بیماری مرگبار در یک بازار در حال ظهور ملت است.

Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای صالح با بحران سیاسی پس اخیر خود اخراج از محبوب وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta و استعفای وزیر دادگستری Sergio مورو لانست گفت.

“چالش این است که در نهایت سیاسی نیاز به تعامل مستمر برزیل در جامعه به عنوان یک کل. برزیل به عنوان یک کشور باید دست به دست هم به یک پاسخ روشن به ‘پس چه ؟’ توسط رئیس جمهور آن است. او نیاز به شدت تغییر دوره و یا باید کنار برود” سرمقاله گفت.

در پاسخ به یک روزنامه نگار سوال هفته گذشته در مورد رکورد تعداد مرگ و میر ناشی از coronavirus Bolsonaro گفت: “پس چه ؟ من متاسفم اما چه چیزی شما می خواهید مرا به انجام?”

Bolsonaro دفتر مطبوعاتی کاهش یافته است به نظر لانست سرمقاله. روز جمعه رئیس جمهور گفت که او برنامه ریزی شده به 30 دوستان به کاخ ریاست جمهوری برای کباب کردن. در روز بعد او شوخی که او ممکن است گسترش دعوت به هزاران نفر دیگر از جمله سیاسی حامیان و اعضای مطبوعات است.

گزارش کالج سلطنتی لندن منتشر شده در روز جمعه نشان داد که “این بیماری همه گیر است و در عین حال کنترل شده و ادامه خواهد داد به رشد” در برزیل در تضاد کامل با بخش هایی از اروپا و آسیا که در آن اجرا مستندات تا به حال موفقیت است.

“در حالی که این بیماری همه گیر است که هنوز هم نسبتا نوپای در مقیاس ملی ما نتایج نشان می دهد که بیشتر عمل مورد نیاز است برای محدود کردن و جلوگیری از گسترش سیستم بهداشت و درمان بیش از حد” امپریال کالج گزارش گفت:.

در آن سرمقاله لانست اشاره کرد چالش های برزیل مواجه شده است. حدود 13 میلیون برزیلی در زندگی shanty town “فقیر نشین” که در آن بهداشت توصیه های فیزیکی و فاصله در نزدیکی غیر ممکن است به دنبال.

کشور بومی نیز تحت “خطر شدید” حتی قبل از Covid-19 شیوع با توجه به این دولت چشم پوشی و یا حتی تشویق استخراج غیر قانونی و ورود به سیستم در جنگل های بارانی آمازون.

“این وبلاگ نویس و معدن در حال حاضر خطر آوردن Covid-19 به جمعیت های از راه دور ،

بیشتر از برزیل 27 دولت و دولت های منطقه در حال تهدید این ویروس به طور جدی تر از Bolsonaro.

روز جمعه دولت از سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین دولت, تمدید اجباری قرنطینه سفارشات از طریق به 31 مارس. آنها تا به حال شده است برنامه به پایان می رسد در 11 مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>