برزیل فرستاده شده به مکزیک با ایالات متحده می گویند که آنها درک نمی کنند که چرا

فایل عکس: سربازان ایالات متحده نصب ارغنون سیم بعدی به حصار مرزی بین مکزیک و ایالات متحده آمریکا در, El Paso, تگزاس, ایالات متحده, در این تصویر گرفته شده از, Ciudad Juarez

توسط خوزه لوئیس گونزالس

سیوداد خوارس ٬ چیئوائوا (ایسنا) – سر در گم و غمگین و نا امید برزیل مهاجران فرستاده شده از سوی ایالات متحده به مکزیک این هفته مانده بودند تعجب که چگونه آنها تا به حال به پایان رسید تا در یک کشور دیگر که زبان آنها را نمی فهمید.

ایالات متحده روز چهارشنبه شروع به ارسال برخی از برزیل مهاجران که در حال عبور از مرز با مکزیک به عقب وجود دارد به انتظار خود ایالات متحده جلسات دادگاه تحت یک برنامه شناخته شده به عنوان مهاجر حفاظت پروتکل (MPP).

این یکی از چندین حرکت توسط دولت ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف کاهش تعداد افرادی که به دنبال پناهندگی در مرز ایالات متحده و مکزیک. از آغاز برنامه از یک سال پیش بیش از 57,000 غیر مهاجران مکزیکی شده اند بازگشت به مکزیک.

“من نمی فهمم که چرا من در اینجا ارسال شد گفت:” برزیل مهاجر Tania کاستاریکا و اضافه کرد که او را درک نمی کنند اسپانیایی بوده و قادر به برقراری ارتباط با مقامات. “چرا آنها بازگشت من به مکزیک و برزیل است؟”

او گفت که مقامات ایالات متحده تا به حال نه به او توضیح داد که او می تواند فرستاده شده به مکزیک. ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی سازمان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ده برزیل مهاجران فرستاده شد به مکزیک تحت MPP روز چهارشنبه با توجه به انریکه Valenzuela که سران داخلی خدمات حفاظت در ایالت چیهواهوا. این برنامه قبلا محدود به اسپانیایی زبان.

در میان آنها بودند کاستاریکا و شش دختر ساله. آنها تا به حال سمت چپ بلو هوریزونته در جنوب غربی ایالت میناس گرایس, برزیل بیش از یک هفته پیش, او گفت:.

“من تا به حال شنیده ام از افرادی که موفق بنابراین من سعی کردم به عنوان خوب,” او گفت:. “من تا به حال یک دادگاه تاریخ, همه چیز برنامه ریزی شده بود اما آنها هیچوقت به من اجازه اقامت وجود دارد.”

او تهدید به مرگ به دلیل ناتوانی در پرداخت بدهی های خود را, او گفت که او تا به حال هیچ کار. “آنها گفتند: پس ما نمی خواهید برای رفتن به برزیل, چرا که ما در حال تهدید, پس از آن ما مجبور به بازگشت به مکزیک,” او گفت:.

مرز ایالات متحده گشت گرفتار تقریبا 17,900 برزیلی در جنوب غربی مرز با مکزیک در سال مالی گذشته که شروع Oct. 1, 2018. این رقم یک افزایش شدید از 1500 دستگیری یک سال پیش از آن.

“من می خواهم به بازگشت به ایالات متحده گفت:” کاستاریکا. “آنها به ما یک تاریخ دادگاه اما در ماه آوریل است. و ما هیچ راهی برای بازگشت به برزیل است.”

(گزارش شده توسط خوزه لوئیس گونزالس در سیوداد خوارس ٬ چیئوائوا; گزارش های اضافی توسط براد Haynes در سائو پائولو, Kristina کوک در لس آنجلس و Lizbeth دیاز در شهر مکزیک; نوشتن توسط استفانی Eschenbacher; ویرایش توسط گرانت McCool)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>