برزیلی, زن توضیح می دهد چگونه او ربوده شد در چاقو نقطه نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته و تقریبا کشته


برزیلی, زن 19 ساله توضیح می دهد چگونه او ربوده شد در چاقو نقطه نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته و تقریبا کشته وحشتناک هشت ساعت مصیبت پس از او ربوده خیابان

  • Kalliny Trevisan, 19, لغو کرده است او در گمنامی به صحبت کردن در مورد تجربه خود را
  • نوجوان بود در مورد ورود به دفتر هنگامی که او ربوده شد و در چاقو نقطه
  • داشت با او دست و پا با طناب و زنجیره ای در اطراف گردن او

یک برزیلی نوجوان لغو کرده است او در گمنامی به شجاعت صحبت کردن پس از گذراندن هشت ساعت ربودن مصیبت که در طی آن او را مورد آزار جنسی به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم و تقریبا خفه به مرگ است.

Kalliny Trevisan, 19 گفت: او را انتخاب کرد به او نشان وحشتناک تجربه برای تشویق دیگر قربانیان تجاوز به سکوت.

نوجوان بود که وارد محل کار خود را در یک دارویی آزمایشگاه در کتیا بیشتر سن پائولو زمانی که او ربوده شده در چاقو نقطه در حدود 8 صبح در تاریخ 1 ژوئن.

پلیس با استفاده از ترافیک مانیتورینگ دوربین های دیجیتال و سیگنال های تلفن همراه برای ردیابی مسیر از ماشین رانده شده توسط ضارب به عنوان جثه Wilker دوس سانتوس 37 ساله میسون.

شجاع و نوجوانان داشت با او دست و پا با طناب زنجیره ای در اطراف گردن و سر خود را پوشش داده شده با یک پارچه دروغ گفتن در صندلی عقب footwell از خاکستری شورلت Meriva در تاریخ 1 ژوئن.

Brazilian teenager Kalliny Trevisan (pictured), 19, has waived her anonymity to bravely speak out after being sexually abused

برزیلی, نوجوان Kalliny Trevisan (تصویر) 19, لغو کرده است او در گمنامی به شجاعت صحبت کردن پس از آزار جنسی

Police officers using traffic monitoring cameras and signals were able to catch her assailant named as José Wilker dos Santos (pictured), 37

افسران پلیس با استفاده از ترافیک مانیتورینگ دوربین های دیجیتال و سیگنال قادر به گرفتن او ضارب به عنوان جثه Wilker دوس سانتوس (تصویر) 37

پلیس با استفاده از ترافیک مانیتورینگ دوربین های دیجیتال و سیگنال های تلفن همراه برای ردیابی مسیر از ماشین رانده شده توسط ضارب به عنوان جثه Wilker دوس سانتوس 37 ساله میسون.

شجاع و نوجوانان داشت با او دست و پا با طناب زنجیره ای در اطراف گردن و سر خود را پوشش داده شده با یک پارچه دروغ گفتن در صندلی عقب footwell از خاکستری شورلت Meriva در تاریخ 1 ژوئن.

او توضیح داد: به بندیرنتس تلویزیون در روز سه شنبه به همین دلیل او تصمیم گرفته است به بحث در مورد باطل حمله و دلایل نشان دادن شریان بند علائم در اطراف گردن و کبودی داخل دهان او را در رسانه های اجتماعی تصویری.

او گفت: “موارد مثل من هر روز اتفاق می افتد و من (می خواهید) زنان دیگر شده اند که از این طریق به شجاعت به آن گزارش و برای پیدا کردن قدرت به حرکت می کند.

‘من می خواهم به نشان می دهد که فرهنگ تجاوز و حمله به زنان یک مشکل واقعی در جامعه ما است.

‘امروز من خوش شانس برای زنده ماندن است. بسیاری از زنان نمی زنده ماندن. من واقعا فکر کردم من که قرار بود به مرگ. اما من خوب با وجود برخی از کبودی. شما می توانید علامت قرمز بر گردن من که در آن او تلاش برای چسبیدن به من.

‘من می دانم که درد روانی را برای مدت زمان طولانی گذشته اما (به اعتقاد من) من می تواند در مقابله با آن است.’

متجاوز ربوده قربانی حدود 8 صبح پس از دروغ گفتن در انتظار خارج از محل کار خود را در یک دارویی آزمایشگاه در کتیا, بیشتر, São Paulo است.

Kalliny که با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار تدارکات و نیز بخشی زمان, مدل بود وارد دفتر که مظنون پرید از ماشین پارک شده و ربوده شده خود را در چاقو نقطه.

او به یاد می آورد: “این تنها یک ماده از ثانیه. من سعی کردم به مقاومت در برابر اما او چاقو به گردن من.

Ms Trevisan said she was kidnapped by Santos (pictured) at around 8am outside her workplace in Cotia, Greater São Paulo.  According to police, the suspect drove to a construction site where he allegedly sexually abused  the victim

Ms Trevisan گفت که او ربوده شده توسط Santos (در تصویر) در حدود 8 صبح خود را در خارج از محل کار در کتیا, بیشتر, São Paulo است. به گفته پلیس مظنون سوار به یک سایت ساخت و ساز که در آن او به اتهام آزار جنسی قربانی

The assailant had an assortment of chain inside his car

The teenager was found with her hands and feet bound together

نوجوان پیدا شد با او دست و پا با طناب (راست) و با زنجیره ای (سمت چپ) پیچیده در اطراف گردن او در ژوئن 1

Ms Trevisan said that her head was covered by a cloth as she lay in the back seat footwell of the suspect's car. Pictured: Inside of the assailant's car

Ms Trevisan گفت که سر خود را پوشانده بود با یک پارچه به عنوان او دراز در صندلی عقب footwell از مظنون ، تصویر: داخل ضارب خودرو

‘او گفت که او فقط می خواست اطلاعات در مورد شرکت من کار می کرد چرا که او برنامه ریزی شکستن.’

اما او به زودی در بر داشت که او هدف واقعی این حمله متهم شده بود به وسیله او برای نزدیک به دو هفته قبل از راه اندازی خود را بی رحمانه طرح است.

خوشبختانه او فریاد شنیده می شد توسط ساختمان نیروهای امنیتی است. اما آنها به صحنه او قبلا اسیر گرفته شده.

تار و فیلم از دوربین مدار بسته, گیر افتاد, بخشی طرح, تصاویر, نمایش لحظه ای Kalliny بود به همراه پشت یک وسیله نقلیه و محور کردن در سرعت بالا است. محققان ادعا مشکوک به عمد پارک شده در نظارت نقطه کور.

این عوامل هنوز هم قادر به شناسایی پلاک و تماس متهم و همسر صاحب خودرو است.

او به ماموران اطلاعات از او آدرس محل کار. در یک مسابقه در برابر زمان راه اندازی پلیس شهرستان گسترده تعقیب جنایتکاران را به تصرف متهم و نجات قربانی.

The teenager spoke about her ordeal on social media

Ms Trevisan showed social media users the bruises inside her mouth

نوجوان صحبت در مورد او مصیبت وحشتناک در رسانه های اجتماعی و نشان داد که شریان بند علائم در اطراف گردن او (سمت چپ) و کبودی داخل دهان او (سمت راست)

Ms Trevisan, who also works as a part time model, was about to enter the office when she was abducted at knife point

Ms Trevisan که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک کار پاره وقت مدل بود در مورد ورود به دفتر هنگامی که او ربوده شد و در چاقو نقطه

Kelliny خانواده به شدت دعا کرد که عوامل نمی خواهد بیش از حد دیر شده و نگهداری می شود تا یک مجموعه از تماس های تلفنی خود را به عزیزان همراه بود که در حال پیگیری برای محل آن است.

به گفته پلیس مظنون سوار به یک سایت ساخت و ساز که در آن او کار می کرد و گفته می شود مورد آزار جنسی و خشونت مورد ضرب و شتم قربانی بیش از چند ساعت. او نگه داشته و او را در ماشین در طول مصیبت و به اتهام تهدید به کشتن او اگر او فریاد زد.

زن جوان نشان داد: “من بیش از حد وحشت زده به جیغ از آنجا که من فکر کردم او تا به حال گرفته من به یک محل که در آن او احتمالا تا به حال همدستان و من نمی تواند مطمئن شوید که آنها نمی خواهد به من حمله, بیش از حد.

‘من گریه و التماس او را به اجازه رفتن به من و نه به تجاوز به من. اما او گره خورده است من دست و پا. من به یاد داشته باشید بدترین ترس های آینده شد درست است. من فکر کردم من که قرار بود به مرگ. من فکر کردم در مورد من و خانواده آغاز شده گفت: خداحافظی من.’

به عنوان ساعت عینک مظنون چپ او در ماشین را برای چند دقیقه و پس از آن بود که او موفق به شل کردن طناب. اما او اجازه نداد مهاجم خود را ببینید که او دیگر گره خورده است تا زمانی که او بازگشت.

The teenager said she had always been a person who stood up for social and political justice and her mission was to fight for the women's movement

این نوجوان گفت که او تا به حال همیشه یک کسی که ایستاده اجتماعی و عدالت سیاسی و ماموریت او برای مبارزه با جنبش زنان

این عمل احتمالا زندگی او را نجات داد چرا که زمانی که زنجیره ای گفته بود پیچیده در اطراف گردن او شجاع و نوجوانان قادر بالا بردن بدن خود را از صندلی عقب footwell و لغزش یک دست در زیر طناب دار آزاد فشار در گلو او.

که در آن نقطه ضارب به ظاهر حمایت خاموش کردم و از ماشین.

Kelliny ادعا کرد: ‘او شروع به قرار دادن ابزار به بوت. من تو را دیدم او تا به حال بیل زدن و من مطمئن شوید که قصد خود را برای حفاری سوراخ به دفن من است.

‘او پشت کردم به ماشین و رانندگی کردن وقتی که من شنیده ام مردم فریاد او را به متوقف شود.’

شهر گسترده تعقیب و آمد با یک پایان دراماتیک با پلیس موجد خسارت در و دستگیری مهاجم.

قربانی داشت در اواخر بعد از ظهر حدود ساعت 4 عصر با برخی از سه کیلومتر (حدود دو کیلومتر) از جایی که او ربوده شد.

یک سخنگوی پلیس گفت: “ما نمی دانیم که Kalliny هنوز در ماشین زمانی که ما به آن نزدیک است. ما در زمان متهم کردن خودرو و در حالی که ما صحبت کردن به او, او شروع به جیغ از صندلی عقب.’

Wilker که در حال حاضر معابر با پلیس از جمله اقدام به تجاوز به 19 سال پیش بوده است در بازداشت خواهد شد و پاسخ به اتهام آدم ربایی حبس, آزار و صدمه شخصی.

“من فکر کردم من قوی بود اما بعد از این من کشف نقاط قوت است که من حتی نمی دانند که من تا به حال’ Kelliny گفت.

او تحت آزمایش در مروارید Byington بیمارستان و در کنار آسیب های جدی تر شد به خشک و ضعیف پس از staved از آب و غذا برای مدت زمان از قساوت.

‘من همیشه کسی که ایستاده اجتماعی و عدالت سیاسی و ماموریت من شده است به مبارزه برای جنبش زنان و دیگر اقلیت ها.

‘در حال حاضر من معتقدم که آن را تبدیل به حتی بیشتر مهم است برای من به انجام این کار’ انعطاف پذیر زن جوان گفت:, و اضافه کرد که او هنوز در تلاش برای پردازش چه اتفاقی برای او افتاده و با تشکر از همه کسانی که مداخله برای نجات زندگی خود را.

با توجه به داده ها از دبیرخانه امنیت در ماه آوریل وجود دارد 661 موارد تجاوز به عنف در ایالت سائو پائولو.

و آمار و ارقام منتشر شده توسط برزیل امنیت عمومی انجمن نمایش موارد کشتار جنسیتی افزایش 41 درصد در ایالت سائو پائولو در طول ماه های مارس و آوریل سال 2020 در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>