برزیل کودتا: تهدیدات سر و صدا Bolsonaro به عنوان Coronavirus مرگ و میر افزایش

تهدیدات در حال چرخش در اطراف رئیس جمهور: مرگ و میر ناشی از این ویروس در برزیل هر روز در حال حاضر بالاترین در جهان است. سرمایه گذاران در حال فرار از کشور. رئیس جمهور, پسران خود و متحدان خود را تحت بررسی هستند. انتخابات خود را حتی می تواند لغو شود.

بحران آنقدر شدید است که برخی از قدرتمند ترین چهره های نظامی در برزیل هشدار از بی ثباتی — ارسال shudders که می تواند آنها را بیش از و از بین بردن آمریکای لاتین بزرگترین دموکراسی است.

اما تا کنون از محکوم کردن این ایده رئیس جمهور Jair Bolsonaro درونی دایره به نظر می رسد تقاضاهای مصرانه برای ارتش به گام به نزاع. در واقع یکی از رئيس جمهور و پسران یک کنگره که ستایش سابق کشور دیکتاتوری نظامی گفت: مشابه نهادی شکستن اجتناب ناپذیر بود.

“این دیگر یک نظر در مورد اگر, اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد” رئيس جمهور, پسر ادواردو Bolsonaro به تازگی گفته برجسته برزیلی نویس هشدار از آنچه که او به نام یک بلندی “پارگی” در برزیل نظام دموکراتیک.

اعتبار…Adriano ماچادو/ایسنا

بن بست آثار شوم قوس برای برزیل یک کشور است که بسته کردن حکومت نظامی در سال 1980 ساخته شده و پر رونق دموکراسی در پی آن است. در دو دهه برزیل آمده بود به نمایندگی از انرژی و وعده کشورهای در حال توسعه با اقتصاد پررونق و حق میزبانی جام جهانی و بازی های المپیک است.

پس از آن اقتصاد شود, فساد, رسوایی را سرنگون و یا نیرنگ بسیاری از رهبران آن و یک استیضاح نبرد سرنگون قدرتمند خود را چپ دولت است.

آقای Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان پا به این جنجال و هیاهو جشن نظامی این کشور گذشته و امیدوار به برقراری نظم. اما او آمده است تحت تاول انتقاد برای کم اهمیت جلوه دادن ویروس تخریب انزوا اقدامات و cavalierly ریاست یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در جهان گفت: “ما در حال متاسفم برای همه مرده اما این که هر کس سرنوشت.”

او خانواده و هواداران خود را نیز دنبال شده در اتهامات مانند سوء استفاده از قدرت و فساد و غیر قانونی پخش اطلاعات غلط. در عین حال نزدیک به نیمی از کابینه خود را ساخته شده است تا از چهره های نظامی و در حال حاضر منتقدان ادعا که او با تکیه بر تهدید مداخله نظامی برای دفع چالش های خود را به ریاست جمهوری.

یک ژنرال بازنشسته در آقای Bolsonaro دولت Augusto Heleno ملی مشاور امنیت را تکان داد این کشور ممکن است در زمانی که او هشدار داد از “عواقب غیر قابل پیش بینی برای ثبات ملی” پس از دادگاه عالی اجازه دهید یک تحقیق آقای Bolsonaro حامیان حرکت رو به جلو است.

اعتبار…Evaristo Sa/Agence France-Presse — Getty Images

به طور کلی یکی دیگر وزیر دفاع به سرعت تایید تحریک در حالی که آقای Bolsonaro شدت انتقاد کرد و همچنین نشان می دهد که پلیس را نادیده گرفت “پوچ سفارشات” از دادگاه است.

“این است که بی ثباتی در این کشور حق در طول یک بیماری همه گیر” گفت: Sergio مرو سابق وزیر دادگستری که شکست با آقای Bolsonaro در ماه آوریل از تهدید به مداخله نظامی. “آن است که سزاوار سرزنش است. این کشور نیازی به زندگی با این نوع تهدید است.”

رهبران سیاسی و تحلیلگران می گویند که مداخله نظامی باقی مانده بعید است. حتی پس احتمال این است که حلق آویز در کشور نهادهای دموکراتیک که مورد نقد آقای Bolsonaro و خانواده اش در چند جبهه.

دو رئیس جمهور در مورد پسران تحت بررسی هستند برای این نوع از دروغ و افترا مبارزات کمک کرد که خود را پدر منتخب در سال 2018 و در اواخر ماه گذشته فدرال پلیس حمله کردند و چندین خواص به نفوذ متحدان آقای Bolsonaro. برتر انتخاباتی دادگاه که نظارت بر انتخابات اقتدار به استفاده از شواهد از پرس و جو به لغو انتخابات و حذف آقای Bolsonaro از دفتر.

دو تا از پسرانش نیز تحت بررسی برای فساد و دیوان عالی کشور به تازگی مجاز یک پرس و جو به این اتهام که آقای Bolsonaro سعی کردم به جای رئیس پلیس فدرال به منظور محافظت از خود و خانواده و دوستان است.

حتی رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر است که تحت حقوقی تهدید: روز دوشنبه دیوان عدالت دستور دولت برای توقف سرکوب داده ها در برزیل افزایش مرگ و میر.

تهدید مداخله نظامی تحریک یک واکنش گسترده حتی از برخی از اعضای ارشد نیروهای مسلح. و به طور کلی Heleno امنیت ملی, مشاور بعد گفت که نه حمایت از یک کودتای رقیب او اشتباه گرفته است.

اعتبار…Ueslei مرکلینو/ایسنا

هنوز نظامی و غیر نظامی مقامات در آقای Bolsonaro خود دولت — به عنوان متحدان رئیس جمهور در کنگره انجیلی megachurches و نظامی انجمن ها — می گویند این مانور با هدف عنوان کردن هر گونه تلاش در برزیل قانونی و قضایی به سرنگونی رئیس جمهور.

سیلاس Malafaia یک جناح راست کشیش تلویزیونی نزدیک به آقای Bolsonaro اصرار داشت که رئیس جمهور تا به حال نه او را از هر گونه برنامه ریزی برای مداخله نظامی. او استدلال کرد که نیروهای مسلح که برای جلوگیری از دادگاه از تجاوز و یا حتی برکناری رئیس جمهور.

“این نه یک کودتا” آقای Malafaia گفت. “این را القا نظم که در آن اختلال وجود دارد.”

طرفدار Bolsonaro مقامات صدور چنین تهدیدات به طور کلی اشاره به راه کودتا کرده اند که اغلب انجام شده در آمریکای لاتین با نیروهای مسلح از سرنگونی یک غیر نظامی رهبر به نصب یکی از خود را.

آنها به نظر می رسد به اصرار چیزی شبیه به آنچه در پرو در سال 1992 زمانی که آلبرتو فوجیموری های جناح راست, رهبر, مورد استفاده نیروهای مسلح به حل کنگره سازماندهی مجدد قضائیه و شکار کردن مخالفان سیاسی.

آقای Bolsonaro که هنوز تساوی از حمایت حدود 30 درصد از برزیلی ها در حال حاضر کست خود را به عنوان تجسم برزیلی, نظامی, فرهنگ و فسادهای نیروهای مسلح به عنوان اخلاقی و کارآمد مدیران.

اعتبار…آسوشیتد پرس

برزیل نیروهای مسلح در حال حاضر ورزش استثنایی نفوذ در دولت او. چهره های نظامی از جمله بازنشسته چهار ستاره ژنرال حساب 10 از 22 وزیران در کابینه. دولت به نام نزدیک از 2900 دیگر فعال وظیفه اعضای نظامی به اداره پست.

این نفوذ از برزیل نیروهای مسلح شد بر روی صفحه نمایش زمانی که رهبران کنگره عمدتا آنها را معاف از 2019 حقوق بازنشستگی تعمیرات اساسی اجازه می دهد اعضای نظامی برای جلوگیری از عمیق تر مزایای کاهش تحمل توسط دیگر بخش های جامعه است.

آقای Bolsonaro را همه گیر واکنش به نمایش گذاشت نظامی را افزایش مشخصات خود را در دولت و همچنین خطرات برای رهبران نیروهای مسلح هنگامی که برزیلی ها شروع به نسبت دادن سرزنش به عنوان همه چیز به شدت به چپ چپ.

ساختمان سازی در برزیل بهداشت عمومی موفقیت در مبارزه قبلی شیوع وزارت بهداشت تحت فشار قرار دادند در اوایل بحران اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت ویروس گسترش یافته است.

حتی آقای Bolsonaro به نظر می رسید در هیئت مدیره با رویکرد dissuading پیروان از حضور در خیابان تظاهرات. پس از آن او به طور ناگهانی تغییر موضع خود را در مشت-تداوم حامیان خارج از کاخ خود را.

اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

آقای Bolsonaro نیز منتقل رهبری از این بیماری همه گیر در پاسخ به یکی دیگر از والتر Souza براگا Netto خود را رئیس ستاد.

کنار و balking در گسترش استفاده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا ترویج مواد مخدر توسط آقای Bolsonaro که ثابت نشده است موثر در برابر ویروس های وزیر بهداشت جایگزین شد. جانشین او به طول انجامید تنها چند هفته تا او استعفا داد و به جای یک ژنرال ارتش ادواردو Pazuello.

یک مقام سابق در وزارت بهداشت گفت: تغییرات ناگهانی ایجاد حس هرج و مرج در داخل سازمان و در نتیجه در هفته از اختلال و فلج در مهم ترین زمان — زمانی که کشور باید مبارزه با کنترل نشده و گسترش ویروس.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


به طور جداگانه Luiz Henrique Mandetta های وزیر بهداشت در شروع این بیماری همه گیر گفت که آقای Bolsonaro باارزش ثبات اقتصادی بر سلامت اولویت ها ترجیح می دهند یک نظامی شکل در وزارت راس.

“او نیاز به کسی مانند یک کل یا یک سرهنگ را دیدم که این وزارتخانه به عنوان یک steppingstone یک راه برای به دست آوردن ارتقاء برای شجاعت” آقای Mandetta گفت.

برزیل در حال حاضر بیش از 700 ، 000 تایید coronavirus مورد دوم تنها به ایالات متحده است. حداقل 37,000 نفر کشته شده اند از این ویروس در برزیل که از روز شنبه با تعداد مرگ و اغلب بالا رفتن بیش از 1000 روز است.

تحول در برزیل است که منجر سرمایه گذاران به عجله برای خروجی. فرار سرمایه در حال رسیدن به سطح نهان از 1990s شروع شد. بانک جهانی انتظار دارد که اقتصاد به قرارداد 8 درصد در این سال است. ماشین تولید یک بار پر رونق ستون اقتصاد کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از 1950s.

اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

کارلوس Fico, یک مورخ در دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو که در مطالعات برزیل نظامی گفت: رشد قدرت نیروهای مسلح انجام شده خطر آشکار خود را به بی کفایتی در مناطق مهم.

“آنها فکر می کنند که بمب افکن اعلامیه ها را به چیزهایی اتفاق می افتد همانطور که در عرصه نظامی که در آن سفارش داده شده است و کسانی که از رتبه های پایین تر اطاعت” آقای Fico گفت.

اما با ارتش در حال حاضر هدایت همه گیر پاسخ آقای Fico افزود: “آنها در حال اجرا خطر بودن سرزنش جامعه برای آینده چه اتفاقی می افتد.”

بالا متحدان آقای Bolsonaro اصرار دارند که نیروهای مسلح هیچ برنامه ای برای کودتا. “نه یک ژنرال چهار ستاره است که در حمایت از مداخله نظامی گفت:” Sostenes کولکنت یک جناح راست کنگره.

اما در همان نفس آقای کولکنت استدلال این چیزی است که باید انجام شود برای جلوگیری از قدرت دیوان عالی کشور است. او معتقد است که صحبت از یک کودتا توسط آقای Bolsonaro را صرفا راهی برای اعمال فشار به قوه قضاییه است.

“شما می تواند تفسیر که به عنوان دادگاه عالی داشتن تجاوز قدرت خود” آقای کولکنت گفت.

در همان زمان برخی از مقامات در آقای Bolsonaro دولت به طور جدی بررسی حالات که در آن قدرت نظامی دخالت کند. یک مقام نظامی در دولت بود که مجاز به صحبت علنی گفت: مداخله باقی ماند کردن رادار در حال حاضر, اما که برخی حرکت های قضایی مانند سفارش یک جستجو از آقای Bolsonaro کاخ به عنوان بخشی از تحقیقات می تواند تغییر دهد.

اعتبار…Ueslei مرکلینو/ایسنا

همین طور رسمی اضافه شده هر بالقوه ابطال انتخابات 2018 توسط یک قاضی نیز در نظر گرفته شود قابل قبول نیست به دلیل آن را حذف نه تنها آقای Bolsonaro بلکه خود را در حال اجرا همسر و معاون رئیس جمهور همیلتون Mourão, یک ژنرال بازنشسته.

آقای Mourão بارها تأکید کرد که هیچ نوع از آمریکا تحت بررسی است. اما حتی بحث بر سر مداخله نظامی افزایش نگرانی در مورد انعطاف پذیری در برزیل نهادهای دموکراتیک و بازگشت به مزمن بی ثباتی سیاسی با دخالت نظامی ثابت.

Fernando Henrique Cardoso سابق رئیس جمهور غیر نظامی بود که در تبعید در طول دیکتاتوری نظامی گفت: “فکر نمی کنم یک کودتای قریب الوقوع بود. اما او نگران است که آقای Bolsonaro را تهدید تاکتیک می تواند تشدید.

“چگونه دموکراسی می میرند ؟ شما نمی نیاز به یک کودتای نظامی” آقای Cardoso, 88 که در حال حاضر خواست آقای Bolsonaro به استعفا به خبرنگاران گفت:. “رئیس جمهور خود را می تواند به دنبال قدرت فوق العاده ای و او می تواند آنها را.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>