برزیل coronavirus موارد بالا 600 دیپلماتیک امیرکبیر با چین حباب

1 / 13

برزیل coronavirus موارد بالا 600 دیپلماتیک امیرکبیر با چین حباب

یک نمای کلی از ساحل ایپانما در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در ریو دو ژانیرو

توسط پدرو Fonseca

ریو دو ژانیرو (ایسنا) – تایید coronavirus موارد در برزیل رسید گذشته 600 در روز پنج شنبه بیش از دو برابر در دو روز به عنوان یک دیپلماتیک تف بر ریشه های بیماری بین رئیس جمهور Jair Bolsonaro و تهران در معرض تهدید روابط با برزیل بالا شریک تجاری.

رئیس جمهور sidestepped و دیگر این مجادلات در هفته Facebook پخش در روز پنج شنبه شب گفت که شیوع کروناویروس در برزیل باید به اوج در سه تا چهار ماه و کشور را بازگشت به حالت عادی در شش تا هفت ماه.

اما به عنوان Rio de Janeiro ثبت آن در اول مرگ و میر و امریکا بزرگترین کشور بسته تر مرزهای زمینی به بازدید کنندگان خرید اینترنتی از رئیس جمهور را در اواخر شب صدای جیر جیر در چهار شنبه snowballed.

پس از سرزنش جهانی گسترش این ویروس در چین, پسر ادواردو Bolsonaro اقدام به خنثی کردن این وضعیت در روز پنج شنبه گفت که او ایستاده بود با انتقاد از دولت در پکن اما قصد توهین به مردم چین است.

وزیر امور خارجه ارنستو Araujo همچنین ضربه به عقب در تهران یانگ Wanming را پاسخ اولیه که شامل یک پس از حذف عکسها از یک پست توصیف Bolsonaro خانواده به عنوان یک “بزرگ سم” و یک پیشنهاد که ادواردو Bolsonaro تا به حال قرارداد روانی “ویروس” در سفر اخیر خود به ایالات متحده است.

“این غیر قابل قبول است که تهران را تأیید یا سهام پست های توهین آمیز با هدف در برزیل رئیس دولت” Araujo در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که او انتظار جمع شدن.

به سفارت چین در پاسخ به شلیک کردن یک سری از توییت به ادواردو Bolsonaro و گفت سخنان او بودند “پوچ تعصب … (و) غیر مسئولانه” است و او باید به دنبال به آموزش خود را.

قبلا ریو دولت گفت: 63 ساله دیابتی زن در تپه های داخلی از ریو دو ژانیرو دولت و 69 سال نیز مبتلا به دیابت در شهرستان سیلوا جردیم حال هر دو فوت از ویروس.

دولت از سائو پائولو, گزارش مرگ 77 سال آوردن این کشور تلفات به هفت. پیش از این وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد تایید شده افزایش یافته بود به 621 افزایش 193 از چهارشنبه.

رئیس جمهور Bolsonaro که با آن مواجه انتقاد برای خود سهل انگاری دست زدن به شیوع او در ابتدا به نام “فانتزی” با صدور حکمی محدود کردن ورود بازدید کنندگان خارجی در مرزهای زمینی با آرژانتین, پاراگوئه, بولیوی, پرو, کلمبیا, سورینام, گویان فرانسه, گویان. روز چهار شنبه در برزیل آغاز شد و تبدیل به دور ونزوئلا در مرز.

در پاسخ به این مرگ و میر در ریو فرماندار دولت ویلسون Witzel خواست مردم برای ماندن در خانه و برای جلوگیری از ورزشگاه و سواحل است.

این کشور در شهرهای بزرگ نقل مکان کرد برای محدود کردن گردهمایی های اجتماعی در تلاش برای کاهش شیوع با مراکز خرید و کاباره ها خواسته به نزدیک است. اما این اقدامات باقی می ماند متناقض بین شهرها و ایالات متحده.

گسترش سریع این ویروس نشان دهنده یک تهدید عمده برای راست پوپولیستی Bolsonaro بود که در حال حاضر در تلاش برای احیای کشور را اقتصاد ضعیف.

در چهار شنبه شب برزیل و ورزشگاه به صدای کوبیدن قابلمه و ماهی تابه و فریاد “Bolsonaro بیرون!” housebound با معترضان ابراز خشم خود را نسبت به رئیس جمهور برای یک شب دوم در یک ردیف.

(گزارش توسط پدرو Fonseca, لیساندرا می Paraguassu گابریل Araujo و Aluisio Alves; نوشتن توسط استفان Eisenhammer و جیمیⓜⓘⓚⓘⓔ; ویرایش توسط براد Haynes, دایان صنایع دستی و لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de